Autor Wątek: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie  (Przeczytany 129832 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #440 dnia: Listopad 24, 2016, 00:01:39 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Tak... więc mówisz, że ziemia jest płaska? Naprawdę ciekawe jak neokomuchy (zakładając, że doszli by do władzy) musieliby się daleko posunąć, żebyś skończył takie głupoty głosić... Choć jak teraz myślę to zapewne miałbyś jedną z pierwszych czerwonych książeczek, więc jako wzorowy towarzysz o nic martwić byś się nie musiał...
odlatujesz ?
zdumiewajace jest to, jak bieda broni porzadku, ktory ja przytlamsza - nadzieja umiera ostatnia, co nie ?
a ja mysle,ze nadzieja co najwyzej umiera wraz ze zgonem,
chcialbym slyszec co bedziesz mowil, gdy w wieku 70lat dalej bedziesz klepal taka sama biede,
bo statystycznie praktycznie nie masz szans, by bylo inaczej, a na wejscie w poziom ponad 1000pln dziennie to masz mozna powiedziec ujemne szanse,
i zwracam sie ad persona tylko dla wzmocnienia przekazu, bo problem dotyczy tak samo mnie,
ale jakbys byl wybranym pisdzielcem to mialbys szanse na zostanie prezesem rady nadzorczej banku PKO, bez wyksztalcenia idoswiadczenia,
za bagatela 6000pln dziennie,
ale mozesz marzyc dalej i uwazac,ze wszystko jest GIT


Ale jakie są konkretne skutki? To że jest tam więcej zgonów do których przyczyniła się broń palna to średni argument, bo równie dobrze praprzodkowie mogli nie wychodzić z jaskiń, gdyż na zewnątrz czaiło się niebezpieczeństwo w postaci chociażby wielkich drapieżników. A że od czasu do czasu słychać o tym, że ktoś chciał zagrać w counter strika w szkole czy gejowskim klubie, też nie powinno dziwić bo są to miejsca tzw. "FREEGUN", więc ci którzy chcą narozrabiać wiedzą, że tam i tak nie muszą obawiać się o rychłą odpowiedź ze strony kogoś z zebranych "na sali".
to doskonaly argument, bo to fakty - fakt,ze bez broni w reku nie da sie strzelac,
a argument prawiczkow od krula ,ze jakby wszyscy mieli bron,to kazdy by sie bal (czy cos takiego) jest inwalida,
bo wtedy agresor zmienilby po prostu sposob dzialania,
bron samopowtarzalna pozwala uzyskac duze pole razenia w krotkim czasie i to dla slabego strzelca,
to ogromna przewaga nad siekiera,maczeta czy koktailem molotowa,
nawet w U$A o tym wiedza i nic z tym nie robia nie dlatego,ze wielu sadzi inaczej, tylko dlatego,ze niewielu na tym duzo zarabia
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #441 dnia: Listopad 24, 2016, 00:27:21 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
jakbys byl wybranym pisdzielcem
Będąc POpaprańcem, czy sojusznikiem lewicy też bym zarabiał te 6000 PLN dziennie, więc nie wiem o co Ci tu znów chodzi... Jeśli wydaje Ci się, że jakakolwiek władza demokratyczna (a zwłaszcza lewicowa i "liberałowie") zadba o Ciebie, to lepiej zejdź z obłoków na ziemię, bo tak się nie stanie. Jeśli już ktoś miałby dbać o swoich obywateli to co najwyżej król (może być i Jezus Chrystus, w sumie bez różnicy). A osobiście myślę, że ludzie sami sobie by poradzili najlepiej, gdyby państwo nie rzucało im cały czas kłód pod nogi, tylko dało samodzielnie dochodzić tak daleko jak sami dadzą radę, a komunizm z samej swojej idei karci tą opcję, bo jeśli człowiek A jest lepszym przedsiębiorcą niż człowiek B to człowiek A musi oddać człowiekowi B różnicę o jaką jest lepszy, pytanie tylko jakim prawem ma to robić, skoro nikt człowiekowi B nie kazał opier***ć się/nierozważnie inwestować/cokolwiek innego?
bron samopowtarzalna pozwala uzyskac duze pole razenia w krotkim czasie i to dla slabego strzelca,
Glock również jest bronią samopowtarzalną, również posiada magazynki po ~30 sztuk amunicji (te fallicznego wyglądu nawet dużo więcej) a jest to standardowy pistolet, inna sprawa, że magazynek 30 nabojowy połyka w tempie 1,5s, jednak do działań defensywnych również by się nadał, nawet jak to zaznaczyłeś dla kiepskiego strzelca. A ile jest jeszcze pistoletów posiadających takie magiczne właściwości to cholera jedna wie, bo aż tak się tym nie interesowałem.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #442 dnia: Listopad 24, 2016, 00:41:43 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
wszystko placzesz i mieszasz,
przedstawilem sytuacje nie wladzy,a systemu - od roku mamy to co mamy,wiec dlaczego mialbym wracac do poprzednikow,albo roku 2004 ?
chodzi o to, by zlikwidowac posady za 180 000 pln miesiecznie ,bo inaczej zawsze beda obsadzane swojakami,
takie za 30 000 pln tez beda obsadzane swojakami, ale przynajmniej mniej kasy na to pojdzie,

i dlaczego mieszasz w to przedsiebiorcow ? czulem,ze nie zrozumiesz o co chodzi i mieszanie w to przesiebiorcow swietnie to pokazuje,
gdybys prowadzil DG to bys nie myslal kategoriami wyplaty/wynagrodzenia ,wiec ich ograniczenia w ogole by Cie nie ruszyly,
tak samo jak podatki dochodowe dla najbogatszych, bo z DG nikt ich nie placi w takiej postaci


jakby wszyscy mieli Glocki to co by to mialo dac ? ze niby ktos sie przestraszy, bo on ma Glocka i Ty mozesz miec Glocka to mozesz mu sie "odstrzelic" ?
a wyobrazasz sobie taka sytuacje, ze zamiast mierzyc do Ciebie, straszyc pistoletem ,to po prostu zajdzie od tylu i strzeli prosto w łeb ? po co ma ryzykowac przy kradzieży zastraszanie, skoro na 90% tez masz spluwe
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #443 dnia: Listopad 24, 2016, 01:00:55 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Mówiłeś o dziennym zarobku, więc zarobek obejmuje WSZYSTKICH... jeśli mówiłbyś o wynagrodzeniu to inna sprawa. A wracam dlatego, ze np. PKO nie działa od wczoraj i ktoś wcześniej musiał takie intratne stanowiska wymyślić...
Od razu "kur*" niech bombę atomową zrzuci... W takich pięknych wizjach to USA już dawno powinny przestać istnieć biologicznie, a mimo to jakoś funkcjonują dalej. Swoją drogą, to tak stany stany, ale w Rosji od 2012 roku też możesz kupić dowolną pukawkę, pod dwoma warunkami, że przedstawisz zaświadczenie, że jesteś zdrowy psychicznie i że nie jesteś karany. Czy słyszałeś może o jakiejkolwiek masakrze w Rosyjskim centrum handlowym/szkole/innym miejscu w przeciągu ostatnich 4 lat? Bo ja nie.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #444 dnia: Listopad 24, 2016, 01:09:01 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Ja np cieszę się, że Polacy nie mają broni, bo za łatwo jest nią zabić. Żeby nie było żem teoretyk to potrafię ją obsługiwać i celnie strzelam. :d

A wracając do tematu to stwierdziłem ostatnio na obwodnicy Serocka, że Polonez to idealne auto dla artystów i innych osób lubiących być w centrum uwagi.  <lol> Wszyscy których wyprzedziłem gdy włączali się do ruchu dojazdem z prawej "musieli" mnie wyprzedzić.  <lol> Jakiś koleś dogonił mnie jak wyprzedzałem ciężarówkę i najpierw jechał tuż za mną, a jak się okazało że nie zjadę na prawo to minął mnie z tej właśnie strony i na siłę wbił się przede mnie niemal zaczepiając tylnym zderzakiem.  <lol> Gościu jadący Yarisem gdy go wyprzedzałem dodał gazu i jechał równo ze mną zanim nie ograniczyła go wlokąca się ciężarówka.  <lol> Normalnie cyrk.  <lol>
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #445 dnia: Listopad 24, 2016, 14:52:30 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Widać to auto działa jak płachta na byka.Pomaga w namierzeniu wariatów drogowych, czyli w sumie większość posiadaczy plastików.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #446 dnia: Listopad 24, 2016, 18:44:30 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
Polscy kierowcy generalnie są dosyć paskudni. Są takie drogi po których w pewnych godzinach wręcz nie chcę jeździć, bo jest prawie pewne że na 10km będzie kilka zajechań drogi przy bardzo dużym ruchu, a jeszcze można dostać strzała od wyprzedzającego poboczem wariata który źle ocenił dystans do zwężenia.

A z tych wyścigów drogowych się m.in. wzięła legenda 1.4, bo w latach 90tych przecętne 1.4 w innych autach miały 60-80KM i wszystkie wozy były generalnie słabsze.
Sam się jeszcze załapałem na masakrowanie zachodnich wozów. Nie powiem, było fajnie, ale teraz już coraz częściej nie ma czym, a poza tym natężenie ruchu jest bardzo duże, więc nie ma i gdzie.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #447 dnia: Listopad 25, 2016, 10:13:42 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Zmasakrować zachodnie auto można i takim staruszkiem z dychawicznym silnikiem jak moje GLE.  <lol2> Wystarczy ostrzejszy zakręt (najlepiej jak są dwa pasy), albo rondo. Jak dojeżdżam do skrętu BMW jest tuż za mną, jak wyjeżdżam z zakrętu albo ronda, to ono nadal jest na początku.  <lol> Naprawdę rzadko spotykam osoby, które potrafią pokonać zakręt z przyzwoitą prędkością.  :d
 Jakiś czas temu na podwójnym rondzie dogoniłem Nissana 350Z,  :d który wyprzedził mnie na prostej sporo wcześniej.  <lol> (Nie - nie musiał nikomu ustępować pierwszeństwa - po prostu ostre zakręty go pokonały hihi).
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2016, 10:16:32 am wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #448 dnia: Grudzień 10, 2016, 22:34:21 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Ja znalazłem trucka którego próbuję wyciągnąć ze szponów złomu i zarejestrować na żółte :)
Z dobrych wiadomości - polonez za tydzień wyrusza ze złomowiska do ciepłego garażu :)

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #449 dnia: Grudzień 10, 2016, 22:41:06 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3033
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Trojan  <ok>
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #450 dnia: Grudzień 10, 2016, 22:48:30 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Jednak ciągłe nękanie szefowej złomu telefonami i wizyta rzeczoznawcy skutecznie ją przekonała, więc warto było trochę powalczyć :)

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #451 dnia: Grudzień 10, 2016, 22:57:26 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Jednak ciągłe nękanie szefowej złomu telefonami i wizyta rzeczoznawcy skutecznie ją przekonała, więc warto było trochę powalczyć :)
hmmm 89 czy 91 i mam do Ciebie szacunek.....
reszta szczyli i gówniarzerii niech się ślini,....
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #452 dnia: Grudzień 10, 2016, 23:04:38 pm »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Jednak ciągłe nękanie szefowej złomu telefonami i wizyta rzeczoznawcy skutecznie ją przekonała, więc warto było trochę powalczyć :)
hmmm 89 czy 91 i mam do Ciebie szacunek.....
reszta szczyli i gówniarzerii niech się ślini,....

Unikalna wersja z 1992, tylko wtedy wypuszczali trucki z przodem przejściówki i silnikiem 1.9 :) Deska stara z głośnikiem, boczki jak w borku z kieszenią skajową i drzwi bez jakichkolwiek przelotek, zegary kwadratowe bez obrotomierza z kontrolką świec https://www.youtube.com/watch?v=rE9hLz29Jhs
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2016, 23:07:48 pm wysłana przez Trojan »

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #453 dnia: Grudzień 10, 2016, 23:13:33 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Jednak ciągłe nękanie szefowej złomu telefonami i wizyta rzeczoznawcy skutecznie ją przekonała, więc warto było trochę powalczyć :)
hmmm 89 czy 91 i mam do Ciebie szacunek.....
reszta szczyli i gówniarzerii niech się ślini,....

Unikalna wersja z 1992, tylko wtedy wypuszczali trucki z przodem przejściówki i silnikiem 1.9 :) Deska stara z głośnikiem, boczki jak w borku z kieszenią skajową i drzwi bez jakichkolwiek przelotek, zegary kwadratowe bez obrotomierza z kontrolką świec https://www.youtube.com/watch?v=rE9hLz29Jhs



hehehhhheh znam to pamiętam TAKIE ja TY na Szrotach w
-roku2001-2003, uratuj go bo Szczyle nie i gówniarze nie wiedzą z czym mają do czynienia.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #454 dnia: Grudzień 11, 2016, 00:51:01 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Jednak ciągłe nękanie szefowej złomu telefonami i wizyta rzeczoznawcy skutecznie ją przekonała, więc warto było trochę powalczyć :)
Brawa dla tego pana. :)  <ok>

Btw jeszcze ma widzę z przodu te charakterystyczne truckowskie felgi. :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2016, 00:53:43 am wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 11, 2016, 01:08:21 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Tak, na pace jest cały komplet, bedą oczywiście odnowione i założone :)

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 11, 2016, 11:30:41 am »

Offline LeszekR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 521
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1980 - 58kkm Polonez 1989 - 63kkm BoroTruck 1989 - 68kkm Polonez 1996- 69kkm
Tak, na pace jest cały komplet, bedą oczywiście odnowione i założone :)
Witaj w klubie truckerow. Generalnie w jakim jest stanie?
Borewicz   1980
BoroTruck 1989
Akwarium  1989
Caro          1996

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 11, 2016, 11:47:54 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ja znalazłem trucka którego próbuję wyciągnąć ze szponów złomu i zarejestrować na żółte :)
Z dobrych wiadomości - polonez za tydzień wyrusza ze złomowiska do ciepłego garażu :)
Gratuluję! :)
Z ciekawości - ile zapłaciłeś złomiarzom? Ja kiedyś pytałem o mocno zmęczonego życiem lublina z pierwszej serii, to złomiarz zaśpiewał 2 tys.; ten poldek natomiast wygląda, jakby jeździł tylko do przysłowiowego kościoła.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 11, 2016, 11:50:47 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
Do roboty jest kawałek prawego progu i dół prawej podłużnicy z kawałkiem pasa przedniego - nie jest przegnita tylko tak jakby puściła na dolnym zgrzewie, bez problemu do ogarnięcia, oprócz tego jest cacy. Co do ceny to zakmnęło się to w średniej cenie zgnitego caro ale tak jak pisałem trzeba zrobić żółte tablice ponieważ jest wyrejestrowany.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 11, 2016, 12:16:26 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Trochę enigmatycznie, ale ode mnie za trucka plusa DC z wybrakowaną pogiętą kabiną, bez kół, bez silnika ze skrzynką i bez skrzyni ładunkowej na jednym złomie chcieli... 900 zł. I weź tu coś kup...