Autor Wątek: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]  (Przeczytany 15510 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 21, 2011, 20:46:06 pm »

Offline Misiek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 702
  • Płeć: Mężczyzna
  • HEBEL TEAM
    • 2010 Mercedes benz w204 c180 kompresor, 1993 FSO Polonez Caro 1.4 16v #wonskydziadek
Może nie jestem z sekcji podkarpackiej, ale atu mi się bardzo podobało na allegro. Jak za tą kase to trafiło Ci się auto kozackie. I jeszcze bardziej kozackie powstaje. Mam nadzieje zobaczyć go na czerniewicach 2012.
Caro Plusa 1.6 GLI 99 rok. Lubie dynamiczną i czasami agresywną jazdę
Cytryn Michał.

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 21, 2011, 20:47:57 pm »

Offline czarnieski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 401
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus 1.8K16
Pośmigał bym takim  :]. Też go obserwowałem tylko jak bym się wytłumaczył z zakupu 3 poloneza.

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 21, 2011, 20:49:05 pm »

Offline Hagar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.6 GSi 99r
robiłem jak półośka mi wyszła. Zabiłem wtedy nowe łożysko trzymało chwile tak z 2 tys, do momentu jak na trasie z ojcem musiałem dobijać pierscień, by dojechać do domu, po dobiciu wytrzymało z 3 tys do wymiany mostu. Teraz przy wymianie mostu dałem też te z szika, ale pierścienie podgrzewałem na kuchence turystycznej zobaczymy ile teraz wytrzymaja.
był 1.6 GSiE, 1.6GLE, 1.6TCGLE

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 21, 2011, 20:51:05 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Ja za tego poldka dałem 1800zł, nie jest źle, jestem bardzo zadowolony. Teraz tylko go ulepszać żeby wyglądał coraz lepiej, i muszę jeździć spokojniej z tego co widzę ;D O Czerniewicach się pomyśli, może i bym pojechał ;] Co do pierścieni to z braku kasy założe te z szitu a kiedyś się wsadzi coś lepszego.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2011, 20:53:50 pm wysłana przez Dark Warrior »

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 21, 2011, 22:32:44 pm »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Gdyby nie ja to byś go zcholował do domu i byś nawet nie wiedział, że Ci półoś wyskoczyła:D A tak na serio to poldek porządny, tylko musimy stanąć na kreskę to zobaczymy co to Twoje dohc potrafi.

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 21, 2011, 22:45:02 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
Gdyby nie ja to byś go zcholował do domu i byś nawet nie wiedział, że Ci półoś wyskoczyła
:D


A do kogo żeście dzwonili ?:D

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 21, 2011, 22:51:19 pm »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
ale kto zauważył - o to mi chodziło. Co racja to racja na Ciebie telefonicznie zawsze można liczyć :]

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 22, 2011, 07:55:47 am »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Szelest - ta półoś się tak wysunęła dopiero jak go przepchaliśmy. Jak stałem na zatoczce to była wysunięta na tyle mało że nie rzucało się w oczy i na tyle dużo że nie przenosiło napędu. Jak wyczuję samochód to możemy pomyśleć o kresce ;]
A co do koła to wygląda kozacko, szkoda że nie może tak zostać  <lol2>
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 08:02:18 am wysłana przez Dark Warrior »

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #28 dnia: Listopad 22, 2011, 10:42:13 am »

Offline szelest

  • DRUCIARZ
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 275
  • Płeć: Mężczyzna
    • Pn C- 95'
Jak zobaczysz moje koła jak je założę w końcu to zobaczysz co znaczy kozacko ]:->

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #29 dnia: Listopad 22, 2011, 12:50:36 pm »

Offline Hagar

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 485
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.6 GSi 99r
Jak będziesz robił półośkę to pogoda Ci sprzyja:D zrób tak. Zdemontuj półośkę rozbierz z łożyska itd. i zostaw ja na noc, na świeżym powietrzu. Mróz zrobi swoje (rozszerzalność temp) a ty z rana kuchenka gazowa podgrzewasz pierścień, i nabijasz na półośkę łożysko, i ten nagrzany pierścień, potem zostawiasz do wystygnięcia w pomieszczeniu gdzie masz temp pokojową, powinno trzymać pewniej :D według osoby z kieleckiego(kto był w samochodowce rzeszowskiej wie kto) :P :D

na podkarpaciu zaczynają być same roverki i fiaty a ohv coraz mniej....
był 1.6 GSiE, 1.6GLE, 1.6TCGLE

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 22, 2011, 12:56:40 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Akurat kolega Pigini ma mi przyjechać pomóc przy tym, nie będzie za bardzo jak ochłodzić półośki, miejmy nadzieje, że samo podgrzanie pierścienia pomoże. Łożysko zostało w moście ale wydarłem, półośka ma jakieś dziury tam gdzie powinno być łożysko, nie podoba mi się to.

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 22, 2011, 15:05:11 pm »

Offline pies

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 250
  • Płeć: Mężczyzna
No i fajny egzemplarz się pojawił, Atu z dwu-litrówką. Gratulacje. Jeszcze jedno mi się podoba: jak z g...nego wnętrza w kilka chwil zrobić z...biste :)
był 2xPN Caro 1.6GLI, Caro+ 1.6GLI,
Atu+ 1.6GSI:  http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/9573
Jest: PN Caro->Borek 1.6 K16 -> 1.8 K16:  http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_Caro/85927

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 22, 2011, 15:17:21 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Hehe, to fajnie że Ci się podoba moje odpicowane wnętrze ;D Składałem je na szybko bo w ten sam dzień miałem 18tke kuzynki, no ale w pare godzin wnętrze zmieniło wygląd radykalnie ;D

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 22, 2011, 19:18:23 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
póloske przed nabiciem pierscienia proponje wrzucic na kilka godzin do zamrazalnika   ]:->
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 22, 2011, 23:00:17 pm »

Offline Dark Warrior

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 347
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 2.0 DOHC
Pierwsza półośka załatwiona, na drugiej się zatrzymaliśmy bo trzeba wymienić przewód hamulcowy a nie mam teraz kasy na niego. Hamulce pozostały nieodpowietrzone z powodu braku płynu hamulcowego, więc samochód dalej stoi. Muszę zarobić kasę, wtedy nowe przewody, druga półośka i odpowietrzanie. Zmartwiła mnie kolejna sprawa. Auto na benzynie odpaliło na strzała a po chwili gasło, chodziło i gasło, pewnie brak benzyny. A na gazie nie chodził na jeden lub więcej garów, mam nadzieje że przez to że mroziło reduktor. Bo wcześniej chodził normalnie a teraz coś jest nie tak, oby to był brak benzyny i mrożenie reduktora, bo już nie jestem pocieszony. A ogólnie to pragnę podziękować Pedrowi i Piginiemu za pomoc ;] Samemu raczej bym się tam załamał. Chciałbym już to odpalić i cieszyć się nowo nabytym samochodem, a tak to musi stać niesprawny bo brak kasy, to jest najgorsze :/
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2011, 23:06:04 pm wysłana przez Dark Warrior »

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 22, 2011, 23:20:32 pm »

Offline Artek824

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 209
  • Płeć: Mężczyzna
    • Jest Polonez caro plus 1.6 Dohc Turbo,Freelander 1.8 +LPG -dupowoz, były Pn Caro 1.5 abimex,Pn Kombi 1.6gsi
Moze nie wypaliłeś benzyny do końca przed przełaczeniem na gaz i go przez chwile zalewało jednym i drugim i dlatego tak kulał.
Na koniec ludzie skarleją do wymiaru bezmózgich sług smartphonów i, być może, poczną oddawać im cześć boską...

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 22, 2011, 23:38:14 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Gratuluję :) Zaliczyłeś wymianę łożysk.....
I wypadnięcie półosi...




P.S...... ile razy jeszcze zapiszczy na trzecim biegu :?

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 23, 2011, 00:16:06 am »

Offline Pedrogsi

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 431
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN CARO - 1,6 16V 96' PN ATU+ 2,0 8V 97'
P.S...... ile razy jeszcze zapiszczy na trzecim biegu :?

Zapewne wiele razy! po za tym to cos z tymi połośkami było nie teges grzebane! Ja jakos w Caro mogłem piszczec non stop kołkami na 1 i 2 biegu i jakoś połosiek nie pogubiłem... jak sie złozy do kupy to Auto i Dark go ogarnie to może popatrzymy co to warte bedzie...
The Worst Foe Lies Within The Self....

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 23, 2011, 00:24:09 am »

Offline Poldi98

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 800
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSI 2000r.
Super Atówka :) Podoba mi się ze od razu wziąłeś się do pracy i widać efekty. Dbaj to długo Ci posłuży  :)
Był : Caro+ 1.4 69E 98r.
Jest: Caro+ 1.6 GSI 2000r. 70u

"Handlarz kombinator ze znikomą kompetencją !"

Odp: Atu 2.0 - nowy członek Sekty Podkarpacie ;]
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 23, 2011, 00:25:57 am »

Offline Trojan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2655
  • Płeć: Mężczyzna
bo trzeba wymienić przewód hamulcowy a nie mam teraz kasy na niego
Przy takim stanie rzeczy nie warto bylo się pchać w ten silnik, bo ceny i dostępność części w razie jakiejś poważniejszej awarii cię zeżrą.