Autor Wątek: Wypadek.  (Przeczytany 45501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 11, 2012, 20:31:16 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
nie jest naj.... dyskusja dotyczy tego że ten stary trup jesli jest w dobrym stanie potrafi zadziałać tak jak przewidzieli to konstruktorzy. Tylne fotele sa mało naruszone co dobrze świadczy, za to bagażnika nie ma, i tak miało być.

WRB - nic sie nie martw, lataj po lekarzach, jeśli pracujesz jako kierowca (lub twoja praca i źródło dochodu jest pośrednio związane z prowadzeniem pojazdu) należy ci się jeszcze większe odszkodowanie.
Walcz o swoje.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 11, 2012, 20:36:49 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Włodek, o Ciebie się nie będę martwił, bo tyle przeszedłeś, że taki wypadek to dla Ciebie pestka ;p. Ale Żona niech szybko wraca do zdrowia. Pieniądze nie ważne, auto nie ważne, ważne że żyjecie.


Dlaczego słowo POLONEZ musi wywoływać takie konflikty na świecie, a chyba najbardziej na forum. Ogarnijcie się.


PS. Włodku, Ty też wracaj do zdrowia, bo na bank boli.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 11, 2012, 21:16:53 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
o Ciebie się nie będę martwił, bo tyle przeszedłeś, że taki wypadek to dla Ciebie pestka
coś w tym jest, ciśnienie i tętno nawet mi nie podskoczyły- 120/ 80 i 70 tętno. zawsze mam takie.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 11, 2012, 22:05:31 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
Jak wszyscy, życzę powrotu do pełni zdrowia, zgniecenie przez jedną ciężarówkę o drugą to chyba coś, co najbardziej mnie przeraża, naprawdę cieszę się że wyszliście z tego cało. I racją jest to, co napisali poprzednicy, zbieraj każdy papierek od lekarzy i walcz o należne Ci pieniądze, mój brat miał podobne zdarzenie i wiem, że niektóre negatywne efekty pojawiają się dopiero z czasem.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 11, 2012, 22:08:30 pm »

Offline THRBB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 329
    • atu minus 97'
Na to forum już powoli odechciewa się zaglądać... Polonez naj!  Jest tu ktoś kto patrzy obiektywnie? Widzieliście inne auta po takich strzałach? aa tylko na YT...
Nie mówię, że auto jest beznadziejne ale są auto znacznie bezpieczniejsze i nie składające się tak jak polonez.
A jak by był na wwlu to pewnie bardziej by było uszkodzone co? Masakra, po prostu masakra to co się dzieje na tym forum ostatnio...

Wiem wiem, zaglądać tu nie muszę ale to chyba już takie przyzwyczajenie...



WRB wracaj do zdrowia!
właśnie dzisiaj na discovery pokazywali test jak tir wjechał ze znaczną prędkościa w opla zafire chyba, z pasażerów z tyłu nie było by co zbierać.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 11, 2012, 23:07:18 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
wiem, że niektóre negatywne efekty pojawiają się dopiero z czasem.
W moim przypadku po czołówce polonezem już raczej będę tak bardzo lekko odczuwał ból promieniowy na całej lewej ręce do końca życia razem z pewnym brakiem czucia (zaczynając od odcinku piersiowego kręgosłupa do czubków palców).

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 11, 2012, 23:15:19 pm »

piciek

  • Gość
wiem, że niektóre negatywne efekty pojawiają się dopiero z czasem.

mnie do dziś plecy na zmianę pogody bolą, więc na całe życie zostaje to niestety

W tym przypadku należy wam się po około 2700-3500zł na głowę.
ja za złamane żebro dostałem 15 tys. wiec 2700 to chyba za mały palec dają...

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 12, 2012, 00:16:11 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
nam się nic nie połamało ani nawet kropla krwi nie pociekła, na szczęście. choć, przy zakładaniu wenflona coś tam się zaczerwieniło. :)
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 12, 2012, 00:24:57 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
trefny region, tam regularnie "miszczowie kierownicy" sie roztrzaskuja na miazge,
akurat teraz trafilo na obcego ,ktory padl ofiara glupoty innych (a tak z ciekawosci to skad byl kierowca MANa ? ),
ciesze sie ,ze obylo sie bez ofiar, a nawet bez duzych uszkodzen ciala,
dodatkowo ciesze sie ,ze to nasz kolega wyszedl z tego obronna reka ,wiec zycze owocnej kuracji ciebie Włodku i twojej zony

ja za złamane żebro dostałem 15 tys. wiec 2700 to chyba za mały palec dają...
no niestety ,ty dostales 15klockow ,ktos inny dostanie 3 ,a mi to moze nawet kopa w doope by dolozyli do zebra,
nie ma co generalizowac ,bo tu sporo zalezy od ubezpieczenia ,a to sporo zalezy od tego ile sie na nie wyalo,czyli ile sie mialo kapusty na poczatku,
czysty kapitalizm - pieniadz robi pieniadz ,nawet jezeli jest to zebro lub palec

a dla tych ktorzy nie moga juz czytac jkai to Polonez jest bezpieczny to mam rade - poprostu nie czytajcie ,to nie bedziecie pisac glupich komentarzy jak to sie w harmonijke sklada
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 12, 2012, 02:47:10 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Proszę - BMW:


i Mercedes:

Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 12, 2012, 07:56:19 am »

Offline Van

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1714
  • Płeć: Mężczyzna
    • LANOS 00 1.4 16v
Polonez twarda sztuka :) miedzy dużymi dal sobie rade.
I dobrze bo właścicieli będziemy mieli możliwość znów zobaczyć całych i zdrowych.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 12, 2012, 11:11:49 am »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
Napatrzyłem się na fotki wczoraj, że w nocy miałem sen na bazie tego wypadku.

Wracajcie do zdrowia.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 12, 2012, 12:43:46 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2283
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
jedno jest pewne- jak to w ułamku chwili można stracić życie, zdrowie, auto. Dobrze że w tym przypadku tylko auto
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 12, 2012, 16:59:08 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Przykro patrzeć.Życzę szybkiego powrotu do zdrowia,również tego psychicznego,bo coś takiego jednak jakiś uraz zostawia mimo,że tego nie okazujemy.A co kierowców tzw. tirów,to jednak nie można powiedzieć,że wszyscy są po*ebami,chociaż dużo się takich trafia.Jak patrzę,jak niektórzy jeżdżą,to strach na drogę wyjeżdżać.Przypomnę słynny film ze szkolenia "wal po osobówce,bo jest poniżej twoich nóg".Siedzą sobie cwaniaki jak na drzewie,to ich to pie*doli,każdy kierowca w osobówce może ima co najwyżej koła obetrzeć.Mnie raz o mało co jeden na rondzie nie wysłał na tamten świat.Tak mu się spieszyło i tak miał ciężko nacisnąć na hamulec,ze mi się wpie*dolił przed maskę.Dobrze,że to była mała prędkość,bo pół metra dalej i by mnie zmiótł z drogi.Do tego jechał z góry,więc pewnie żal mu było wytracać prędkości,no i te oszczędności na paliwie potem można sprzedać pod lasem.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 12, 2012, 17:40:40 pm »

Offline marecznik9

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 102
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.6 Gli 1995
Jej to naprawde Bóg kierowal calym zdarzeniem.
Mam pytanie, czy w samochodzie byla instalacja gazowa ?
)
Daewoo-FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GSI' 98
http://polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez-Caro/115618
Daewoo-FSO POLONEZ CARO PLUS 1.6 GLI'99
http://polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez-Caro/136829

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 12, 2012, 18:02:21 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
samochód jeździł na gazie. kilka kilometrów wcześniej zalałem do pełna. nic się z instalacją nie stało, wielo- zawór zadziałał, nawet kropla gazu nie wyciekła. sama butla jest można rzec- pancerna.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 12, 2012, 21:47:52 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
A jaką miałeś tam butlę?

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 12, 2012, 22:39:45 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
40 l pod prawą ścianą za kanapą.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 13, 2012, 13:49:13 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Jej to naprawde Bóg kierowal calym zdarzeniem.
czym zawinil WRB bogu ,ze ten tak go pokaral ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Wypadek.
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 13, 2012, 14:13:31 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Boga w to nie mieszajcie i tak, jeśli w ogóle istnieje, to ma nas w "głębokim poważaniu".

Wracając do sedna, Włodku, mieliście dużo szczęścia, najważniejsze że żadnych poważniejszych urazów nie było, a auto to tylko auto.
Można kupić następne ;)

Pozdrawiam i najlepszego :)
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja