Autor Wątek: Niesolidni handlujący na giełdzie  (Przeczytany 24379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Niesolidni handlujący na giełdzie
« dnia: Listopad 25, 2012, 22:07:58 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
W tym temacie umieszczamy uwagi jakie mamy do sprzedających i kupujących w dziale giełda.
Treść wiadomości ma zawierać nick delikwenta oraz rzeczowe opisanie problemu jaki nas spotkał ku przestrodze innym.
Wyzwiska i epitety ( w każdą stronę) będą karane ostrzeżeniami!
Wszelkie sprawy pomiędzy sobą załatwiajcie drogą PW.
Proszę zastanowić się dwa razy, zanim się wstawi negatywną informację o użytkowniku.



obecny temat tak się rozciągnął, że trudno coś z niego wyłuskać
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2012, 19:16:55 pm »

piciek

  • Gość
Chicane#1966 - przelew za kolektor plastikowy do rovera wykonany w połowie sierpnia, do tej pory ani zwrotu kasy, ani kolektora.
Brak jakiejkolwiek formy kontaktu poprzez Pw/innych forumowiczów.
Zdecydowanie odradzam.

Edit:
Kasa została zwrócona 13 grudnia, jednak stanowiska co do transakcji z użytkownikiem nie zmieniam i przestrzegam innych.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2012, 15:44:39 pm wysłana przez SilverArrow »

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 10, 2012, 13:05:57 pm »

Offline kuuuba777

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 293
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + 1.4 16V
wojt@s kupiłem od niego wał napędowy, miał być ok - po wymianie elementów i bez wibracji okazało się że wibrował a po wizycie w zakładzie gdzie wyważają okazało się że to złom, który jest gdzieś zgięty bo wielkość o jaką trzeba by go wyważyć stosuje się w wałach od..ciężarówek! Drugą rzeczą jaką kupiłem to dekiel od pompy paliwa, był totalnym złomem- poprzepalane styki. Łącznie te dwa elementy kosztowały mnie 130zł+przysyłka z tego co pamiętam. NIE POLECAM tego "sprzedawcy"

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2013, 20:06:03 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
CoveName-wyslane kierunki do polerki na poczatku pazdziernika, napisal po tygodniu ze zrobione prawie tylko jeszcze pasta, mial sie odezwac jak dokonczy ale glosu nie ma zadnego... dzwonilem pisalem nic. Troche nie fer, ( koszt kieronkow koszt wysylki nie duzy ale tak sie nie robi) zreszta nie tylko mi cos jest winien.
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2013, 10:49:07 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Zamieszczę coś, co nie dotyczy się naszej giełdy, ale w sumie może ktoś skorzysta - szczególnie Roverkowcy.

Mianowicie chodzi o sklep TOMATEAM - http://www.tomateam.pl/sklep/

Totalnie nie polecam zakupów u nich. Nie polecają ich również użytkownicy forum Roverki.pl

Konkrety, zarówno moje opinie, jak i innych można poczytać tutaj:
http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=15256&postdays=0&postorder=asc&start=280
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2013, 20:17:16 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
kuuuba777, nie polecam osobnika.... kupuje dekiel od pompy paliwa a po 2 miesiącach pretensje że nie działa... co siędziało z tym elementem przez 2 miesiace nie wie nikt po za tym osobnikiem... (rekojmia 2 tygodnie dla niewtajemniczonych i to nie na używane części),
wał napędowy zakupiony przez tego "osobnika" był IDEALNY a po pół roku w jego łapach nagle złom... i żadnego odzewu przez pół roku że coś nie gra. Nie polecam, trzymać sie jak najdalej od tego dzieciaka bo "kupującym" to ciężko nazwać... X czasu po zakupie będzie wam wpierać że coś jest złomem ... żenujące.
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 24, 2013, 12:57:11 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
jasso Nie polecam, alternator wysyłał ponad dwa tygodnie od kiedy miał kasę.kontakt tragiczny a koleś bezczelny.Jak alternator dotarł okazuję się że łożyska ma tak wywalone że pracuje głośniej jak wiertarka udarowa.Kupiłem przez allegro,konto z którego sprzedawał już wisi http://allegro.pl/show_user.php?uid=22656663 poprzednie które miał na allegro również jest zawieszone http://allegro.pl/show_user.php?uid=20695830. Szkoda że nie wiedziałem wcześniej że to on.
Przestrzegam wszystkich przed tym gościem.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2013, 23:07:48 pm »

Offline Szakal#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1669
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 4.2 V8 40V
Rajdowiec - sprzedawał - sprzedał USZKODZONY telefon wystawiony jako w pełni sprawny.
Odpowiedź z jego strony "Był tańszy od pozostałych na allegro więc może być uszkodzony"
Nie polecam a wręcz odradzam
Był: Polonez Caro 1.4/1.6 GLI 16V 95' L-139
Był: Polonez Atu+ 1.6 GSI 01` 42U
Był: Polonez Caro 1.4/1.8 VVC GTI 16V 97`
Był: Polonez Caro 1.4 GLI 16V 96`

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 21, 2013, 14:55:45 pm »

Offline marcij

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 36
Witam po długiej przerwie :) Może niektórzy mnie jeszcze pamiętają (z powodu nielogowania usunięto mi konto), swoją przygodę z polonezem zakończyłem 1,5 roku temu, kiedy to złomowałem moje zielone 1.4. Wtedy też umówiłem się z kolegą Łazar 'em (kiedyś nawet posiadającym status klubowicza, może odebrany za kradzieże), że weźmie ode mnie trochę części. Umówiliśmy się na kwotę 370zł (trochę mniej niż wartość "rynkowa"), jednak prosił o możliwość płatności za miesiąc, bo nie miał pieniędzy. Zgodziłem się. Niestety pieniędzy do tej pory nie otrzymałem. Przestał odbierać telefony, odpisywać na miale, niestety osobiste prośby i groźby też nie pomogły. Jedyne co udało mi się uzyskać (po osobiste wizycie z zaskoczenia w miejscu pracy), to namalowane w paint'cie pseudo potwierdzenie przelewu. Z tego samego banku, cudów nie ma pieniądze nie zginęły po drodze (zainteresowanym udostępniam wyciągi). Ponadto kilku innych kolegów z regionu miało podobne przejścia, dlatego zdecydowanie ostrzegam.

Jeśli byłby tutaj jeszcze ktoś kogo oszukał - proszę o kontakt (najlepiej mail)- wspólna windykacja będzie wygodniejsza, a ja tego nie odpuszczę.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2013, 00:17:19 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Lazar... wystarczy pokazac dowód przelewu publicznie i dyskusja się ucina... bo narazie to wyglada tak "Plosię pani a on mi ukladł siabaffkę.."   

- A to nieplaffta.... bo on mi uklatł pielsi !

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 12, 2013, 08:45:57 am »

Offline prevent

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • fsopomorze.pl
    • 3 x POLONEZ: MR'78; MR'89; MR'89 Truck i DF '90
GABRIEL i jego kolega, który rzekomo miał mi wysłać licznik do borewicza w mph, to kłamcy i oszuści! Przestrzegam przed transakcjami z Gabrielem!
11-02-2013 wygrałem aukcję na allegro, wpłaciłem kasę przez PayU i do dzisiaj nie mam licznika ani zwrotu kasy.

login allegro: GabrielGranas

Chciałem sprawę załatwić polubownie, ale nie widzę na to szans!

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 23, 2013, 18:07:11 pm »

Offline mrkita

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 203
    • FSO Polonez Caro 95
LAZAR - Odkad dostal przelew echo, na forum byl zablokowany niby , nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsy.....

Pewnie ma drugie konto na nick pbigos bo ten gosc pisze w stylu,

 co potrzeba ? przekaze lazarowi, paczka bedzie wyslana itp zamuly w kolko

NIE POLECAM I OSTRZEGAM, dowody moge przedstawic w kazdej chwili ale niejedna osoba na PW mi juz napisala ze robi przekrety.

PS. Lazar  to jest smieszna kasa ale dla takich sku.... niemoze byc litosci nie odpuszcze Ci tego mam Twoje wszystkie dane....

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 15, 2013, 09:56:46 am »

piciek

  • Gość
Kancik68, sprawa znana moderacji, w poniedzialek zostanie zgloszona na policje.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 15, 2013, 10:51:10 am »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
LAZAR - Odkad dostal przelew echo, na forum byl zablokowany niby , nie odbiera telefonow, nie odpisuje na smsy.....

Pewnie ma drugie konto na nick pbigos bo ten gosc pisze w stylu,

 co potrzeba ? przekaze lazarowi, paczka bedzie wyslana itp zamuly w kolko

NIE POLECAM I OSTRZEGAM, dowody moge przedstawic w kazdej chwili ale niejedna osoba na PW mi juz napisala ze robi przekrety.

PS. Lazar  to jest smieszna kasa ale dla takich sku.... niemoze byc litosci nie odpuszcze Ci tego mam Twoje wszystkie dane....

Łazar jest na facebooku Dawid Łazarek, polecam sprawę zgłosić tam gdzie trzeba.
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 18, 2013, 21:00:45 pm »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
Ostatnio u nas w tarnowie Łazar nasrał na swoje podwórko , oszukując Artka i też ostrzegam przed nim,m nie róbcie z nim żadnych dili
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 18, 2013, 21:06:29 pm »

Offline Marki89

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 311
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.6 GSI
Jak wiesz Święty nie tylko Artka oszukał.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 18, 2013, 21:09:44 pm »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
Fakt - zapomniałem że Ciebie też oszukał na paliwie za robotę przy VVC gdzie koszty samego paliwa przekroczyły ponad 100 zł. Buźkę o ile wiem wyciął na częściach - nie oddał wszystkiego oraz część rzeczy które oddał to był totalany złom.
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 18, 2013, 22:10:59 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Ja tak tylko bezstronnie zapytam...

czy którakolwiek ze stron tego trwającego już jakiś czas konfliktu ma JAKIKOLWIEK dowód na potwierdzenie swoich racji ? Czy jest to tylko słowo przeciwko słowu ?
Tak szczerze. i bez Zbędnych emocji :

"Proszę zrobiłem przelew - tutaj potwierdzenie przelewu"


"Proszę wysłałem paczkę - tutaj potwierdzenie nadania"

Jeżeli nie - polecam zakończyć tą dyskusję bo to zbędne ceregiele. Wylewanie żali na forum to nie jest to co nas interesuje - bezstronnie.
Jeśli ktoś uważa że łazar wykręcił mu wała - niech przedstawi niezbite dowody że tak się stało.

Jeśli łazar uważa że ktoś się na niego uwziął i wszyscy go robią w konia - niech przedstawi niezbite dowody.

A teksty typu "mam on mi zabrał zabawkę - a nie prawda bo mu dałem" to włóżcie pod poduszkę.

Ostanie pół roku nauczyło mnie że "zbędne gadanie jest każdemu nie na rękę"

Bo swoim zachowaniem stawiacie wszystkich w niezręcznej sytuacji - każdy chce być w porzadku do każdego i nikt się w to nie wtrąca.



Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 19, 2013, 13:18:42 pm »

Offline Marki89

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 311
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.6 GSI
Bezstronni świadkowie wystarczą? Co ty myślisz Stinger że wszyscy tak dla jaj uwzieli się na Łazara?

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 19, 2013, 13:58:13 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Proszę o powstrzymanie się od OT w tym wątku!
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r