Autor Wątek: Niesolidni handlujący na giełdzie  (Przeczytany 24372 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 30, 2013, 16:07:51 pm »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
Kolejny niesolidny to Pietross_Rover - uważajcie na gościa ,okradł  mnie na 75zł co mogę potwierdzić przelewem oraz korespondencją - zapłaciłem za siłownik elektrycznych szyb i nadal nie mam zwrotu pieniędzy ani siłownika a sprawa się ciągnie od maja - przestrzegam przed tą osobą.
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 29, 2013, 21:13:29 pm »

Offline zacekpl

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 723
  • Płeć: Mężczyzna
  • Maniak RWD
    • PN 1.8 VVC '95/Sierra 2.0 '91/BMW 7 3.0 '92/ Opel Senator 2.6 92'
Bardzo nie polecam zakupów i użytkownika michau. Przez miesiąc upominałem się o wysyłkę części, w końcu napisalem michauowi, żeby oddał pieniądze bo części już kupiłem na miejscu. Po paru dniach otrzymuje przesyłkę z zamówionymi częściami. Zaproponowałem zwrot towaru, brak odzewu. Generalnie kontakt ze sprzedającym był dobry dopóki nie doszły pieniądze na jego konto, potem głucho. Dla zainteresowanych możliwy wgląd w korespondencję ze sprzedającym. Zachowanie mega nie w porządku.NIE POLECAM, UNIKAĆ!

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 01, 2014, 21:22:16 pm »

Offline djcygan2009

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 151
  • Płeć: Mężczyzna
    • EX Polonez Caro Plus 1.6 GSI
bartek66977 Nie polecam tego sprzedającego, zakupiłem u niego ramkę wokół licznika do poloneza plusa, ramka miała być w stanie idealnym, lecz ramka przyszła pęknięta i w dodatku z jakąś nie fabryczną czerwoną diodą oto dowód :



Zamówiłem też zamek centralny miał być wg zapewnień   ori mera błonie dostałem LANGEFORD.... Dla mnie po prostu oszust i tyle nie polecam zakupów u niego !!!!!
NO BASS NO FUN :)

Lanzar MAX 12 + CarPower HPB-1502 -> Ground Zero 30 SPL + Crunch GTX 3000D -> ??

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 01, 2014, 21:54:43 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Czyli OBR KOŃSKOWOLA nadal wali w ciula, już nawet rozreklamował się w  FSOAK hihihihi....
u mnie miała być supr gałka V, przyszła w stanie hmmm "ujdzie"....
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 01, 2014, 21:58:36 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Brak edycji,
 dostał 5 za terminowość i solidne zapakowanie , cenę, bo jak się okazało potem towar odbiegł od ideału......
odnośnie tego mam mieszane uczucia.
Kumpel tez brał jakieś graty i były problemy z uszkodzeniami itp.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 11, 2015, 08:50:45 am »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
ja wziąłem spojler i dostałem gówno które miało być bez pęknięć i gotowe do malowania i montażu. Kupa pęknięć plastiku i ubytków.
« Ostatnia zmiana: Marzec 11, 2015, 10:47:38 am wysłana przez jimo#1921 »
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2016, 09:19:26 am »

Offline Master82

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 234
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pabianice
Użytkownik Tomasz#1969 próbował wyłudzić ode mnie kasę na kupno drzwi do poloneza. Szukałem drzwi do swojego poldka. Nawet mam ogłoszenie w dziale Kupna. Zgłosił się do mnie sam. Myślałem, że facet porządny, bo długo na forum siedzi i dużo pisze po ilości wiadomości. Chciałem, żeby wysłał mi je za pobraniem, ale nie zgodził się. Prosiłem wtedy go o zdjęcia drzwi, żebym ocenił i wtedy dopiero mógłbym puścić kasę przelewem. Oczywiście nie przesłał mi ich, gdyż stwierdził "że za dużo kombinowania wtedy". Domyślam się, że ich po prostu nie miał lub były w o wiele gorszym stanie niż pisał. Oczywiście nie dogadaliśmy się, bo jestem uczulony na takich cwaniaków. NIE POLECAM.
wszyscy mają tajne projekty, mam i ja ;)

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 24, 2016, 12:44:17 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
kol. Tomasz#1969, czekamy na wyjaśnienie.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 24, 2016, 18:12:01 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Chciałem, żeby wysłał mi je za pobraniem, ale nie zgodził się

No i to jest kluczowe, mam drzwi, chętnie sprzedam ale nie wyślę. A za pobraniem to nie ma mowy!
Napisałem, że mam drzwi. Skontaktowaliśmy się, Master chciał przesyłkę za pobraniem więc olałem ten interes i tyle. Mi nie zależy żeby sprzedać a na pewno takiemu problematycznego gościowi, który się potrafi dopatrzeć oszustwa w propozycji sprzedaży. Nie chciałem żadnych pieniędzy, żadnych przelewów - nic. Kasa do ręki towar na miejscu - najlepsze rozwiązanie.

Za takie oczernianie mojej osoby, czy kogokolwiek innego na forum należy się co najmniej czasowy ban - ale niech to będzie przestrogą dla innych przy składaniu propozycji w giełdzie. Można zostać oszustem przy transakcji do której nie doszło. Pozdrawiam środkowym palcem!

OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 24, 2016, 19:19:06 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
na aledrogo też można spotkać się z zastrzeżeniem- nie wysyłam za pobraniem. wszystko wyjaśnione. bałbym się wysłać drzwi pocztą. po drzwi jechałem na drugi koniec polski.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 24, 2016, 19:27:10 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
na aledrogo też można spotkać się z zastrzeżeniem- nie wysyłam za pobraniem. wszystko wyjaśnione. bałbym się wysłać drzwi pocztą. po drzwi jechałem na drugi koniec polski.

Znam usera Tomasz#1969 osobiście, jest to gość za poważny aby nabić kogoś w ciula.
Tyle ode mnie.
Ps. drzwi by szły pocztą, coś by nie stykło bo się w transporcie popierzyły i by były wyzwiska i epitety:).
a tak to czarno na biały.
Pozdrawiam usera Master82:)
Uważaj bo oczernianie niesłusznie też kosztuje problemów i obciachu w społeczności....


FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 24, 2016, 22:09:53 pm »

Offline Thomson#1976

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 581
Domyślam się, że ich po prostu nie miał lub były w o wiele gorszym stanie niż pisał. Oczywiście nie dogadaliśmy się, bo jestem uczulony na takich cwaniaków.

Drzwi o których mowa widziałem osobiście (stan bdb) i sam ogólnie odradzałem wysyłkę za pobraniem. Master82, jeśli dostałeś informację o sprzedaży kompletu z możliwością odbioru osobistego to gdzie widzisz podpuchę? Wysyłka za pobraniem, szczególnie tak dużych gabarytów niesie ze sobą większe niż zwykle ryzyko uszkodzenia w razie którego kolega Tomasz#1969 nadziałby się podwójnie tracąc pieniądze za wysyłkę ewentualnie nieodebranego towaru i uszkodzonego w drodze tam i z powrotem. Niepoważne traktowanie takich przesyłek przez firmy kurierskie są na prawdę nagminne - dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia tylnej klapy do Poloneza potraktowanej przez firmę DHL i brak uznania swojej winy (musiałem ponieść całkowitą szkodę). Jeśli ktoś nalega na wysyłkę której sprzedawca z góry nie proponuje to niech będzie ona na jego ryzyko (czyt. przelew z góry). Ewentualnie można być otwartym na jakiś kompromis zaliczki z góry i resztę kwoty pobranie. Trzeba patrzeć na sprawy obustronnie, towar leży i jeść nie chce, nie było kompromisu to wcale się nie dziwię że Tomasz porzucił temat.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2017, 16:13:52 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
UWAGA, ACHTUNG, ATTENTION, WNIEMANIE!!!
Nie sądziłem że będe musiał kiedykolwiek napisać cokolwiek w tym wątku ale stało się inaczej. Przestrzegam definitywnie przed typem Bartosz Gorczyca z miejscowości Końskowola. Taki brzydki oszołom z grupki fejsbukowej FSO. Potrzebna była wiązka do 1.4, przyszła... z poodcinanymi WSZYSTKIMI kostkami <cwaniak2> <co> ;-| Próba dodzwonienia się do siurka kończy się odrzucaniem połączeń.
Niestety, ale polecić nie mogę też użytkownika handlującym na Allegro pod nickami: pionek87 miejscowość Pionki, client:36581055 miejscowość Przytyk (jest to jedna i ta sama osoba). Koleżka wystawił podłokietnik do Poloneza za 199zł. Ja go kupiłem, wpłaciłem pieniądze i kontakt urwał się na ok 2tyg. Po wielu próbach kontaktu dostaję info że podłokietnik jest uszkodzony, ma tylko jeden jedyny egzemplarz i nie może go wysłać. Oddał pieniądze. Ale, ale... za kilka dni pojawia się znów ten sam podłokietnik http://allegro.pl/polonez-podlokietnik-drzwiowy-oriciari-borewicz-i6780658606.html w cenie 299zł :-) z adnotacją że stan idealny. Zdjęcie na aukcji ja widać również jest zachęcające. Zakupiłem go znów z konta mojego kolegi za cenę powyższą i co otrzymuję: zwichrowanego bubla polakierowanego ordynarnie sprejem na czarny połysk z widocznymi pęknięciami. Co ciekawe, typek wystawia kolejne podłokietniki. Postawa typowego polskiego handlarza- cwaniaczka.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:04:18 pm »

Offline miedzian

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Mężczyzna
  • a.k.a jama
    • C+ '98 23E, Truck El Camino '89, Atu AE86
Nie sądziłem że będe musiał kiedykolwiek napisać cokolwiek w tym wątku ale stało się inaczej. Przestrzegam definitywnie przed typem Bartosz Gorczyca z miejscowości Końskowola. Taki brzydki oszołom z grupki fejsbukowej FSO. Potrzebna była wiązka do 1.4, przyszła... z poodcinanymi WSZYSTKIMI kostkami    Próba dodzwonienia się do siurka kończy się odrzucaniem połączeń.

Kiedy to było? Kiedy dokonałeś zakupu?

Nie mylisz tej osoby z kimś innym? Bo ja mam absolutną pewność że ma w Końskowoli nikogo kto by sprzedawał części fso i nazywał się BARTOSZ G.

Przypominam też ze ten dział służy do wyrażania opinii, a nie obrażania i wysyłania obelg do sprzedającego.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:24:05 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Oszusta należy nazywać po imieniu: OSZUSTEM. Wiązkę kupił kolega Damian w moim imieniu i do mojego Poloneza. To co przyszło to obrzynki a nie wiązka.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:28:36 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Przestrzegam definitywnie przed typem Bartosz Gorczyca z miejscowości Końskowola.
Jak już to Bartłomiej, na forum znany szerzej jako bartek66977 ogólnie opinie mieszane z naciskiem na NIE.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 13, 2017, 17:45:14 pm »

Offline maniekdial

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 7
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Oszust i tyle. Dziwie sie ze mu jeszcze nikt "miski" nie wyklepal. Tej olejowej w samochodzie oczywiscie

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 13, 2017, 19:57:25 pm »

Offline miedzian

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Mężczyzna
  • a.k.a jama
    • C+ '98 23E, Truck El Camino '89, Atu AE86
brzydki oszołom
siurka

i co? lepiej się poczułeś ze naubliżałeś komus? kupujesz przez pośredników, nie wiesz nawet jak się nazywa kontrahent, bo nawet nie znasz imienia. To dowodzi że nie kupowałeś nic od niego, bo na kwicie przyklejonym do paczki jest imie i nazwisko nadawcy. Na pytanie kiedy dokonałeś zakupu nie odpisujesz?

Dokładam kolejne pytanie: Kupiłeś na forum czy na fb. Osoba o której piszesz od 3 lat nie korzysta z forum. Jeżeli kupiłeś na fb to czego żalisz się na forum? Skoro to temat niesolidni handlujący w dziale GIEŁDA. Jak jajka na Wielkanoc kupisz u Baby na bazarze to też bedziesz pisał na forum ptk, że ci nieświeże sprzedała?

A ty Gomulsky co? nie dotyczy cie sprawa, a piszesz że opinie na forum są "na NIE". Jaki masz w tym interes żeby obcych ludzi mieszać z błotem, masz za dużo czasu, nudzi ci się. Następny co chyba internet ma za darmo i przy okazji nic do roboty.

Oszust i tyle
Kupowałeś? Zostałeś oszukany? Masz dowody? Jak nie to zamknij ryj i skończ pierdolić.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:24:31 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
Ja wiem co i od kogo kupiłem. Opisałem lojalnie jaka spotkała mnie przygoda z w.w kolegą. Jak dla mnie to możesz mu zrobić nawet gałe bo czuję po twoim tonie wypowiedzi że jesteście tęczową parą.
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:28:06 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Ten szczyl handluje nie tylko tu ale i na innych forach i alledrogo.
Mieszane uczucie, ogólnie towar jego przychodzi w stanie średnio zadowalającym nie pokrywającym się w 100% z opisem.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........