Autor Wątek: Niesolidni handlujący na giełdzie  (Przeczytany 24377 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:30:49 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
A ja natomiast nie dam o nim złego słowa powiedzieć.  Brałem od typa naklejkę fso atu,  jakaś drobnice do poloneza,  wycinal mi rogi dachu z poldolota,  korbki, kamerki chrom kawałek wiązki pod uderzeniówke od GSI oraz alusy które odbierałem osobiście i zawsze był z nim kontakt więc dziwne...   Z resztą Miedzian może potwierdzić bo był jak brałem felgi i wszystko było ok
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:32:39 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Klamki. Chodzi oczywiscie o Bartka G.z Końskowoli
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:35:43 pm »

Offline miedzian

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 637
  • Płeć: Mężczyzna
  • a.k.a jama
    • C+ '98 23E, Truck El Camino '89, Atu AE86
"?" ty "ch*"u stary gdzie jest guzik od podgrzewania przedniej szyby?

Jak dla mnie to możesz mu zrobić nawet gałe bo czuję po twoim tonie wypowiedzi że jesteście tęczową parą.

Jestem heteroseksualistą, interesują mnie wyłącznie kobiety.  Ale mam też kolegów, i to naturalne, że zabieram głos kiedy ktoś szkaluje ich dobre imie. Widać za to że ty nie masz kolegów i w sumie się temu nie dziwie.


Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:43:09 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Nie chcę się wtrącać, ale prawda sprawia największy ból. Jeden handlarzyna na innym forum wyśmiał jakieś ogłoszenie, że sprzedający niby niestworzone rzeczy w nim zawarł. Ja mu wtedy przypomniałem, że śmieje się ten, który sam sprzedawał astrę z krzywo spasowanym przodem na otomoto.pl jako bezwypadkową. Oczywiście, kategorycznie się wyparł i zareagował mniej-więcej tak, jakbym nazwał jego matkę dziwką. Niemniej jednak, więcej już nie wyśmiewał.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 13, 2017, 20:49:34 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
A ty Gomulsky co? nie dotyczy cie sprawa, a piszesz że opinie na forum są "na NIE". Jaki masz w tym interes żeby obcych ludzi mieszać z błotem, masz za dużo czasu, nudzi ci się. Następny co chyba internet ma za darmo i przy okazji nic do roboty.
Raz czy dwa robiłem z nim interesy, jak chodzi o jakość przedmiotu zakupu nie miałem większych zastrzeżeń co najwyżej do czasu realizacji, bo z tego co pamiętam szybko nie było. Z reszta stronę wcześniej co nie co nt jest, więc nic odkrywczego nie napisałem. Co mieszania z błotem chyba lekka nadinterpretacja z twojej strony...

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 13, 2017, 21:19:31 pm »

Offline Varisella

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 489
  • Płeć: Mężczyzna
  • POLONEZ
    • (f)FSO Prima 1.6 16V
"?" ty "ch*"u stary gdzie jest guzik od podgrzewania przedniej szyby?
Wymyśl coś nowego bo to już stało się nuuuuuudne f"ch*"
"Główną przyczyną awarii Poloneza jest jego użytkownik"
~ mistrz zmiany FSO: Stanisław Majak.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 14, 2017, 12:07:08 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
W przeszłości dużo handlowałem w obie strony z Bartkiem i z gratami zawsze wszystko było ok

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 31, 2017, 04:20:58 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Ja się wypowiem na temat pewnego jegomościa z pod Warszawy nazywającego się Maciej Ciostek .  Pewnie gościa kojarzycie . Wiem że kiedyś miał konto na forum tutaj i miał błękitną szesnachę na blachach WD .  Wystawił na Fejsie ogłoszenie że sprzeda graty do poldka na pewnej grupie o FSO . Kontakt był do póki kasa nie została przelana po przelewie napisał kiedy wyśle paczkę i potem się zerwał . Czekałem ponad 2 tygodnie żeby nie robić zadymy na święta święta minęły napisałem do gościa zero odzewu . Jako że sprawa mnie poirytowała napisałem na owej grupie post że nie polecam robić z nim zakupów . Okazało się że znalazł się nagle jeszcze jeden facet który zamówił części których nie otrzymał . Nagle Admin strony i  zaczął zaciekle go bronić  i gadać że nie możliwe że nie ma takiej opcji że musiało się coś stać . Po wymiane zdań napisał że maciek się ze mną skontaktuje i żebym usunął post  po czym odpowiedziałem że dopiero jak sytuacja się rozwiąże i porozmawiam z Maćkiem to mogę ten postu usunąć po kilku jeszcze wiadomościach mój post został skasowany dodałem to samo pod ogłoszniem Maćka  wiadomości zostały usunięte a ja dostałem bana na grupę od administratora ...

Rozmowa z nim w tym momencie  po prostu zapadł się pod ziemię . Nie wkurzał bym się gdyby jakoś sytuacje wyjaśnił a nie robił mnie za przeproszeniem w ch*ja . Już nie chodzi o pieniądze tylko o to że jak się z kimś umawia to się stara słowa dotrzymać a jak plany się posypią to wytłumaczyć sytuacje a nie nara i nie ma mnie ... Ja wnerwiony bo kasa poszła części nie ma a teraz na spokojnie bym pewnie miał poskładaną tapicerkę w środku samochodu ... Już nie chodzi nawet o kasę ale po prostu o jakieś zasady ...



Jakakolwiek próba wyjaśnienia sytuacji na szerszą skalę prócz wiadomości do Ciostka skończyły się tak + blokadą moje ze strony admina i usunięciem posta



"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 31, 2017, 04:24:35 am »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
NIE POLECAM Z OWYM JEGOMOŚCIEM ROBIĆ JAKICHKOLWIEK BIZNESÓW
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 31, 2017, 11:16:23 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jak jęczy o usunięcie posta,ale się nie odzywa, to sprawa jest jasna  :]
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 31, 2017, 12:32:48 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ręka rękę myje; administrator jako wspólnik dostał już pewnie swoją dolę, przecież za darmo durnia by z siebie nie robił.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 31, 2017, 12:58:50 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Żeby było śmieszniej na tej grupie ktoś coś pytał o jakieś graty do niego odpisał wiadomość a moich nie raczył nawet odczytać ...
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 31, 2017, 16:50:23 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Masz dane idziesz na policję i oni sobie z nim wyjaśnią.Tak robi się to w dorosłym świecie.Chce mieć nasrane w papiery jego sprawa.

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 31, 2017, 17:50:59 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Nic nie zrobią . Teraz  mała szkodliwość czynu jest do 1000 zł ...
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 31, 2017, 17:55:20 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
A póki co  po zrobieniu rabanu się nagle obudził i o odezwał . Cóż mam nadzieje że  zdeklaruje się do tego co napisał w każdym razie nie polecam sprzedawcy więcej człowiek się tylko zdenerwuje niż to warte . Zobaczymy czy przesyłka jednak dojdzie czy nie wszystko opiszę na forum jak rozwinie się sytuacja .

"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 31, 2017, 18:38:42 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1143
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Podobno jak zglosisz to nie  jako kradzież, tylko oszustwo,to juz sprawa wzbudzi u nich zainteresowanie

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 31, 2017, 23:22:49 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Przynajmniej tu jakieś wsparcie... Tamta grupka to jakaś kpina, jeszcze admin który usuwa posty po znajomości...
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 11, 2018, 15:48:46 pm »

Offline Macfly

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1004
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO ATU 1.6 -> 1.4 -> 1.8 GLI 16V 1997, Polski Fiat 125p 1980, Caro 1.4 16V , Fiat 126p ELX 1.2 75 Fire
Po około 4 tygodniach i zrobieniu burdelu na fejsie i tutaj na forum to co zamówiłem przyszło .  Ogólnie jak ktoś potrzebuje graów szybko to nie polecam chyba że jakoś się ktoś z owym jegomośćiem dogada żeby osobiście odebrać...
"Wóz ma swoją specyfikę. Żeby ruszyć wrzucasz trójkę, luz to opcja parkowania, wsteczny to dwójka, a gaz to wsteczny. "

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 26, 2018, 19:32:35 pm »

Offline lenper

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Kobieta
    • fsdswde
 <lol>

Odp: Niesolidni handlujący na giełdzie
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 27, 2018, 20:03:11 pm »

Offline fenek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu 1.6GSI
Z pzykrością ale to czynię. Muszę przestrzec przez BARDZO nieuczciwym człowiekiem z allegro który zajmuje się handlem częściami do FSO: mowa o userze PIONEK87. Kupiłem od tego pajaca grill Orciari https://allegro.pl/gril-atrapa-przod-polonez-oricari-orciari-sport-i7552532382.html
Chciałem dowiedzieć się od sprzedawcy z jakiego materiału jest zrobiony grill więc zadałem takowe pytanie. Otrzymałem odpowiedź: tworzywo.
Na moje kolejne pytanie czy jest to grill oryginalny odpisał: tak, oryginał. Cena bardzo wysoka ale myślę: stan idealny, usunięte logo, deficyt na rynku, biorę. To co przyszło do mnie do domu wołało o litość. Połamane dolne kołki mocowania wklejone na czarny silikon, całkowicie ułamany jeden górny zaczep, cały grill wraz z siatką i śrubami z tyłu pomalowany ordynarnie lakierem strukturalnym. Grill wykonany z laminatu. Natychmiast odstąpiłem od umowy  oczym powiadomiłem sprzedawce. Przez 3 tygodnie pomimo moich ponaglen bałwan nie odesłał piniędzy. W sprawę zaangazowałem allegro, odpisał im "przeciez wystarczyło mi przypomnieć". Nie wiem dlaczego ale otrzymałem tylko cześć zapłaconych pieniędzy. O resztę po prostu nie chce mi się walczyć z tym łobuzem. Wieczorem wkleje fotki tego gówna które otrzymałem a to co jest na zdjęciach w aukcji