Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1573123 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10020 dnia: Czerwiec 05, 2023, 18:17:11 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 559
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli
Na to wygląda.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10021 dnia: Czerwiec 06, 2023, 23:03:27 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
Zrobiłem przegląd w polonezie, rok temu przed przegladem założyłem końcówki wew rts, zew. lemforder, i jeden sworzeń z trw, 15 tys km i luz się nie pojawił, drążek środkowy z mototechniki mimo, że pogubił swoje gumki po kilku miesiącach od założeni, to służy 4 czy 5 rok bez luzów o dziwo  :d

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10022 dnia: Sierpień 16, 2023, 10:48:56 am »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
Co myślicie? Nie to że chce kupić ale fajna opcja w sumie. Trochę chyba mało miejsca w polonezie pod deską żeby to się zmieściło (no ale w fiacie 125 pewnie nie więcej, więc skoro upchneli do fiata to i do poloneza by weszło). Chyba że już było o tym tu. Wałek na przekładni w polonezie i fiacie jest ten sam?

https://m.olx.pl/d/oferta/wspomaganie-elektryczne-polonez-fiat-125-p-robur-kamaz-nysa-zuk-tarpan-CID5-IDULtzo.html
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2023, 10:51:16 am wysłana przez -Marcin- »
to ja, byly Marcin#839

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10023 dnia: Sierpień 28, 2023, 23:18:19 pm »

Offline -Marcin-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1561
    • PN 3.0 24v, PN Truck 1.6E
to ja, byly Marcin#839

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10024 dnia: Sierpień 29, 2023, 07:20:03 am »

Online ceva

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 270
    • Polonez Atu+X20SED Polonez Kombi Polski Fiat 125p
Plus z klimą za...32 500zl  . Pojebało :D
https://m.olx.pl/d/oferta/polonez-1-6-polonez-caro-klima-CID5-IDRNpCv.html
Polowanie na jelenia trwa od dawna, wisi już kilka miesięcy...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10025 dnia: Sierpień 29, 2023, 07:27:08 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Posiedzielibyście na forum, gdzie 50% udzielających się to programiści  min. 25-30k, to inaczej byście gadali. Tam im bardziej bezsensownie wydasz kupę pieniędzy, tym lepiej , a polonez za 32k to taka "drobna fanaberia" XD

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10026 dnia: Sierpień 29, 2023, 07:49:24 am »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
https://www.olx.pl/d/oferta/polonez-atu-plus-z-klimatyzacja-CID5-IDV1WHM.html?fbclid=IwAR3fbJx7wYYSiMQCtj68n_Qj4O7gCaUMWOfqxl01Y0QARk_W-nnf-m-cFgg, albo ten który zakupił za 2100zł. A z tego co wiem to trochę roboty jest, bo oglądałem go z zamiarem kupna, ale za dużo trzeba włożyć. Także cwaniaków i naiwniaków nie brakuje.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10027 dnia: Sierpień 29, 2023, 08:33:37 am »

Online ceva

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 270
    • Polonez Atu+X20SED Polonez Kombi Polski Fiat 125p
Posiedzielibyście na forum, gdzie 50% udzielających się to programiści  min. 25-30k, to inaczej byście gadali. Tam im bardziej bezsensownie wydasz kupę pieniędzy, tym lepiej , a polonez za 32k to taka "drobna fanaberia" XD
Coś w tym musi być.
Jakiś czasu temu w pewnych kręgach był bulgot i wycie w kwestii ceny zielonego Poloneza z dokładaną klimą (w którym i ja maczałem palce, bo to był wóz mojego znajomego), m.in. na kanale u tego koczkodana https://www.youtube.com/watch?v=5A-UqYLBqCc&ab_channel=MotoRetroPress-RatujemyPolonezy .
Nie był idealny, i jak na te pieniądze trochę mu brakowało do "cukierka". A tu się okazuje, że klient przyjechał, banknoty odliczył i odjechał z Polonezem.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10028 dnia: Sierpień 30, 2023, 21:54:09 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1145
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
A tu się okazuje, że klient przyjechał, banknoty odliczył i odjechał z Polonezem.
To jest już bardziej grubszy filozoficzny przypadek, czasami zdarza się napaleniec na śmietnika za grube pieniądze i schodzi na pniu,a łądne auta za nieduże pieniądze potrafia czasem stać bez zainteresowania :P widze to zresztą po autach ktore się sprzedawało i po autach znajomych, gdzie złom bez picowania i ukrywania niczego szedł za spore jak na stan pieniadze. Zresztą 3 lata temu wystawiałem plastikowóz za pierwszym razem zero kupujących, wystawiłem ponownie za pół roku, ten sam opis te same zdjęcia, milion telefonów i pierwszy oglądający kupił bez targowania w ten sam dzień co wystawiłem ;)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10029 dnia: Sierpień 31, 2023, 06:20:06 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
Posiedzielibyście na forum, gdzie 50% udzielających się to programiści  min. 25-30k, to inaczej byście gadali. Tam im bardziej bezsensownie wydasz kupę pieniędzy, tym lepiej , a polonez za 32k to taka "drobna fanaberia" XD

To tak jak mój kolega, największy problem to dla niego wyjść z domu. Jakiś nastolatek wjechał im w Nissana stojącego pod domem i skasował im tak auto do zera. Rodzice szukali używanego auta przez miesiąc, co dla niego było dużym problemem bo wszędzie go wożą (nie ma prawa jazdy, a na autobus nie pójdzie). No to bez oglądania kupił im na Allegro używane E90 z dostawą do domu xD
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10030 dnia: Wrzesień 01, 2023, 08:53:38 am »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI

https://www.olx.pl/d/oferta/polonez-atu-plus-z-klimatyzacja-CID5-IDV1WHM.html?fbclid=IwAR3fbJx7wYYSiMQCtj68n_Qj4O7gCaUMWOfqxl01Y0QARk_W-nnf-m-cFgg, albo ten który zakupił za 2100zł.
Właśnie się dowiedziałem, że gościu przyjechał do byłego właściciela z propozycją odkupienia za 3500zł, bo przecież trochę włożył w czyszczenie. Tylko pewnie jak dowiedział się ile trzeba włożyć w doprowadzenie auta do tego żeby normalnie toto wyglądało. Bo i podłużnice do roboty, klimatyzacja do roboty bo od początku jest wyłączona, butla LPG do wymiany, przegląd do zrobienia,hamulce też, bo parę lat stał tylko na kapciu w garażu, zawieszenie też do roboty, bo to po wsi po bruku zasuwało. Jak dać komuś do roboty to ze 4 000 zł do wyłożenia jest.


Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10031 dnia: Wrzesień 28, 2023, 14:13:06 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Ja pitolę, 11 września zakupiłem 8 popychaczy hydro po 15 zł sztuka, do cc 0.7 co prawda, ale pasują idealnie do gsi po przełożeniu zabezpieczenia z koszyczka na drucik-sprężynkę, a dziś patrzę na alledrogo a tu chcą za jedną zwykłą szklankę 88 zł, a za hydro 1 sztuka chcą 87 zł, ale do cc 0.7. Urwa powaliło już tych pazernych chciwców. Trzeba będzie domowym sposobem regenerować wszystko co się da. Bo niedługo jakakolwiek część do poloneza będzie kosztować jakby była ze złota.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10032 dnia: Wrzesień 28, 2023, 14:31:30 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Przepraszam, ale widać, że zwykłą szklankę można dostać za 50 zł sztuka. Ale i tak ceny poszalały. Dobrze , że z fso jestem od kilkudziesięciu lat , i jakieś zapasy leżą w garażu, bo mogą się przydać.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10033 dnia: Wrzesień 28, 2023, 15:13:10 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
jak będą dobrej jakości to mogą być nawet i po 100. A jak wytrzymują 10 to ...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10034 dnia: Wrzesień 28, 2023, 19:52:48 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Przepraszam, ale widać, że zwykłą szklankę można dostać za 50 zł sztuka. Ale i tak ceny poszalały. Dobrze , że z fso jestem od kilkudziesięciu lat , i jakieś zapasy leżą w garażu, bo mogą się przydać.

Taniej będzie kupić całego PN na części :D. Kumpel usiłuje już od paru miesięcy sprzedać prawie idealne caro `96 na abimexie, teraz zszedł do 8 tysięcy. Jak za zdrowe auto z grokami w bdb stanie blacharskim to aktualnie grosze (4 tysiące z 2017), a kupców brak, lub idioci proponujący grosze, albo zawracający tylko dupę.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10035 dnia: Wrzesień 28, 2023, 20:10:05 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
Właśnie widziałem, że rynek PRL wraca powoli do normy. Już zaczynam myśleć o jakimś plusiku za 1500 zł na graty.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10036 dnia: Wrzesień 28, 2023, 20:52:54 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Już zaczynam myśleć o jakimś plusiku za 1500 zł na graty.
Ale rozumiem, że umowa na przysłowiowego żula, albo na "brata zza wschodniej granicy"? No bo haracz płacić trza. Inaczej, to dawno by wszystkie tanie polonezy na części wykupili.
Cóż, to chyba powoli staje się zabawą dla bogatych. Brakuje w tym środowisku zgrania i jednomyślności, bo przecież prawie każdą część, ktoś by zrobił na specjalne zamówienie, a przy ilości np. 1000 sztuk danej części, to pewnie nie dość, że rozmowa by była inna, to jeszcze i cena trochę przystępniejsza. No chyba, że jednak się mylę? No bo teraz jest tak, że jak coś jest do poloneza, to od razu trzeba wywalić cenę w kosmos, no bo "panie, tego już  nie ma".
Ciekawi mnie teraz, ile kosztował by komplet tych słynnych zielonych szyb, gdyby zamówienie było na 1000 kompletów, zamiast na 20-30, czy ile tam wtedy było? No bo wiadomo, że tak małe, jednostkowe zamówienia, to zawsze kosztują więcej, bo to jest dla danego producenta "zawracanie dupy".

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10037 dnia: Wrzesień 29, 2023, 15:54:51 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
Przepraszam, ale widać, że zwykłą szklankę można dostać za 50 zł sztuka. Ale i tak ceny poszalały. Dobrze , że z fso jestem od kilkudziesięciu lat , i jakieś zapasy leżą w garażu, bo mogą się przydać.

Taniej będzie kupić całego PN na części :D. Kumpel usiłuje już od paru miesięcy sprzedać prawie idealne caro `96 na abimexie, teraz zszedł do 8 tysięcy. Jak za zdrowe auto z grokami w bdb stanie blacharskim to aktualnie grosze (4 tysiące z 2017), a kupców brak, lub idioci proponujący grosze, albo zawracający tylko dupę.

Bo ceny są napompowane. Paru gościom się udało sprzedać hipsterom którzy dostają co miesiąc 20 tys. na konto, płacą taksiażowi 100zł żeby im kupił gumę do żucia w markecie bo im się nie chce wychodzić z domu, i teraz wszystkim się wydaje że Polonez jest warty jakieś pieniądze. Kolega z tej ekipy któremu jestem winien pieniądze, jakieś 550zł wd. moich wyciągów, powiedział "Daj spokój, to są drobne.''
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 29, 2023, 15:58:04 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10038 dnia: Październik 06, 2023, 21:30:51 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Widzę, że ten gościu od regeneracji mostów, nadal się ogłasza.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/tylny-most-polonez-fiat-125p-3bq
Skąd on niby bierze tyle nowych przekładni do tych mostów? I ciekawe, że roverowskiego przełożenia nie ma w ofercie.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #10039 dnia: Październik 07, 2023, 05:48:47 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Widzę, że ten gościu od regeneracji mostów, nadal się ogłasza.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/tylny-most-polonez-fiat-125p-3bq
Skąd on niby bierze tyle nowych przekładni do tych mostów?

Cytuj (zaznaczone)
Sprzedający nie jest przedsiębiorcą, więc nie chroni Cię prawo konsumenckie, np. nie zwrócisz zakupu bez zgody sprzedającego.