Autor Wątek: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----  (Przeczytany 1573111 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8180 dnia: Maj 13, 2018, 21:39:54 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
https://www.olx.pl/oferta/polonez-atu-plus-1-6-gli-lpg-hak-sprawny-oplacony-40-000km-CID5-IDugdqh.html#6b831bdc22;promoted


Taka cena?
Chyba jaja sobie ktoś robi.
BraC w ciemno tylko że daleko i laweta wyjdzie 350zł. Ale może warto bo części coraz mniej i byle śrubki już nie dostanie w sklepie.
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8181 dnia: Maj 13, 2018, 23:22:29 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Grocki za tysiąc auto gratis :) https://sprzedajemy.pl/kultowy-polonez-caro-gli-lpg-wloskie-sopot-2-6bea9f-nr55652584


Hehe, auto znane mi z Sopotu. Jeden z ostatnich "daily" Polodków w moim mieście. Niestety stan taki sobie.

Ten Polonez już jest w Łodzi  :d Koledzy przyholowali go z Sopotu do Łodzi na lince, innym Caro 1.6 GLi  :d  Stan całego auta kiepski, ale za to udało się zejść jeszcze z ceny.

Jako ciekawostkę podam, ponoć właściciel kupił sobie zamiast niego... Plusa Gsi w gazie :)

Ciekaw jestem co w nim padło że na lince musial jechać...
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8182 dnia: Maj 13, 2018, 23:29:17 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8183 dnia: Maj 13, 2018, 23:50:42 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Chyba chodzi o 1300 dziur, albo 1300 liści komorze silnika  <rotfl2>
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8184 dnia: Maj 14, 2018, 00:00:52 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Ponownie wypłynęły: http://allegro.pl/nowe-polonezy-stan-fabryczny-kolekcjonerskie-i7336723157.html ktoś pamięta poprzednią cenę?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8185 dnia: Maj 14, 2018, 06:33:38 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
https://www.olx.pl/oferta/polonez-borewicz-CID5-IDug4wp.html#b15017736a

Cytuj (zaznaczone)
bez klapy, błotników przednich, maski i atrapy
I weź tu zrozum człowieka... Skoro już robi te zdjęcia, to nie da się przed sesją zdjęciową zdemontować co trzeba i pokazać tylko to, co rzeczywiście jest przedmiotem ogłoszenia? A może jeszcze kupujący ma dla sprzedającego na własne ryzyko te graty demontować?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8186 dnia: Maj 14, 2018, 07:10:35 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Grocki za tysiąc auto gratis :) https://sprzedajemy.pl/kultowy-polonez-caro-gli-lpg-wloskie-sopot-2-6bea9f-nr55652584


Hehe, auto znane mi z Sopotu. Jeden z ostatnich "daily" Polodków w moim mieście. Niestety stan taki sobie.

Ten Polonez już jest w Łodzi  :d Koledzy przyholowali go z Sopotu do Łodzi na lince, innym Caro 1.6 GLi  :d  Stan całego auta kiepski, ale za to udało się zejść jeszcze z ceny.

Jako ciekawostkę podam, ponoć właściciel kupił sobie zamiast niego... Plusa Gsi w gazie :)

Ciekaw jestem co w nim padło że na lince musial jechać...
Tego póki co nie wiadomo... ;)

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8187 dnia: Maj 14, 2018, 09:45:46 am »

Offline pold1980

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 23
    • Polonez plus
http://allegro.pl/zbiornik-paliwa-polonez-caro-bak-rover-oryginal-i7162365194.html
Koledzy, czy ten zbiornik to faktycznie oryginał?
zamontowąłem w zeszłym roku nowy zbiornik, ale od tamtej pory kaszle polonez na zakrętach jak jest mało paliwa, a po zatankowaniu pod korek wchodzi mniej beny, niz w starym, a wskażnik poziomu na pełnym zbiorniku pokazuje mi kreske od full. :(

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8188 dnia: Maj 14, 2018, 09:49:30 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Aukcje tego gościa należy odczytywać jako oryginalne rzemiosło, mi sprzedał "oryginalną" pompę paliwa, na zdjęciu miała naklejkę daewoo i opisana jako sto procent oryginalna, a przyszedł chiński szajs od SKV germany, przez telefon też próbował bredzić, że to oryginał. Szczęśliwie zwrot bez problemów.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8189 dnia: Maj 14, 2018, 09:56:03 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
http://allegro.pl/zbiornik-paliwa-polonez-caro-bak-rover-oryginal-i7162365194.html
Koledzy, czy ten zbiornik to faktycznie oryginał?
zamontowąłem w zeszłym roku nowy zbiornik, ale od tamtej pory kaszle polonez na zakrętach jak jest mało paliwa, a po zatankowaniu pod korek wchodzi mniej beny, niz w starym, a wskażnik poziomu na pełnym zbiorniku pokazuje mi kreske od full. :(

Trzeba by spojrzeć od dołu, na oryginałach jest wytłoczony znaczek FSO.

Jakbyś chciał się bawić w reanimację, to dam Ci za darmo oryginalny zbiornik, tylko że niestety trzeba go zalutować w jednym miejscu.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8190 dnia: Maj 14, 2018, 09:57:31 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Oryginały z wytłoczonym logo FSO od dołu są nieosiągalne jako nowe od dobrych kilku lat... Wszystko co teraz nowe to lepsze lub gorsze rzemiosło.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8191 dnia: Maj 14, 2018, 10:06:08 am »

Offline pold1980

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 23
    • Polonez plus
Jakbyś chciał się bawić w reanimację, to dam Ci za darmo oryginalny zbiornik, tylko że niestety trzeba go zalutować w jednym miejscu.
Dzięki, mój oryginalny też da rade zalutować, ale nigdy nie chciałem bawić się w półśrodki :(

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8192 dnia: Maj 14, 2018, 10:12:27 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
W wypadku tego auta to niestety się staje koniecznością. Jakbyś zadzwonił do niego, to okaże się, że ten zbiornik ze zdjęcia różni się od tego co sprzedaje, zapewne ma łamaną rurę pod kątem 90 stopni :/.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8193 dnia: Maj 14, 2018, 10:12:57 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Jeśli masz mało skorodowany oryginał, to go reanimuj. Ten nowy bak ma sens tylko gdy stary już kompletnie zgnił i nie nadaje się do niczego. Daniel dobrze mówi, w GLD montowałem ten nowy bak, rurę do wlewu przespawywałem z używanego. Do tego czyszczenie do gołej blachy , podkład i konserwacja. Za wykonanie tego wszystkiego zapłaciłem koledze więcej niż za sam zbiornik sprzedającemu  <rotfl2>

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8194 dnia: Maj 14, 2018, 10:23:41 am »

Offline pold1980

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 23
    • Polonez plus
Boje się, że jakbym miał wypiaskować 20 letni zbiornik, to z niego za wiele nie zostanie mimo, ze wygląda z zewnątrz całkiem nieźle, wymienilem go, bo przy króćcu od odpowietrzenia zaczął puszczać.
Z tą firmą z aukcji się kontaktowałem, twierdzą, że mają 2 rodzaje, z gięta rura - pozorny oryginal i że z rurą tą pod kątem 90 stopni.

a czy gdziekolwiek są osiągalne nowe pasy bezpieczeństwa przednie do plusa?

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8195 dnia: Maj 14, 2018, 10:54:16 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Boje się, że jakbym miał wypiaskować 20 letni zbiornik, to z niego za wiele nie zostanie
Ja bym się raczej obawiał, że za piaskowanie tego szajsu zedrą więcej niż on w ogóle wart, a później czekałoby mnie jeszcze pieczołowite łatanie powstałego durszlaka, więc prędzej zrobiłbym coś takiego jak Dawid91.
Lutować stali co prawda nie potrafię, ale spawać też się da, tylko przed robotą trzeba odstawić pusty zbiornik na jakiś czas, żeby benzyna całkowicie wywietrzała, bo inaczej wystąpi efekt prezentu od Zgrywusa... ;)
« Ostatnia zmiana: Maj 14, 2018, 10:57:21 am wysłana przez mp79 »

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8196 dnia: Maj 14, 2018, 11:19:53 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Odradzam piaskowanie zbiornika. Jeden w ten sposób zepsułem. Naleci Ci piasku do środka, jest to bardzo cieżkie do usunięcia, potem pompy będą padały jak muchy. Tylko ręczne , ostrożne czyszczenie...

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8197 dnia: Maj 14, 2018, 11:22:23 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
http://allegro.pl/wiazka-elektryczna-polonez-z-instalacja-lusterek-i7345108289.html
A jak były po 40zł to się śmiali, że po co komu to...
Ja już wykorzystałem kilka kabelków i konektorków ze skrzynki bezpiczników. Mam też w niej złącze do lusterek, pójdzie za stówę?, bo nie wiem czy chce mi się wyplatać. ;-)
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8198 dnia: Maj 14, 2018, 11:37:08 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
Oryginały z wytłoczonym logo FSO od dołu są nieosiągalne jako nowe od dobrych kilku lat... Wszystko co teraz nowe to lepsze lub gorsze rzemiosło.

Zgadza się, bo szukałem długo, w końcu kupiłem rzemiosło FUXa z rurą giętą, ale benzyna ucieka na zakrętach, a po zamontowaniu trafiłem na złomie na praktycznie nowy oryginalny zbiornik z FSO. Ktoś musiał zmienić , a krótko potem zezłomować auto.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---- aukcje i oferty allegro.pl tablica.pl ebay.pl otomoto.pl itp ----
« Odpowiedź #8199 dnia: Maj 14, 2018, 11:48:53 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
GDYBYM WIEDZIAŁ i kumał ,,o co chodzi ze zbiornikami" to jakieś 4-5 lat temu jak Polonezów na szrotach było więcej, ciągnąłbym każdy niezły zbiornik z wybitym logo FSO i dziś sprzedawałbym lub miał dla siebie na zapas. Udało mi się do Rovera kupić oryginał z niskoprzebiegowego rozbitego plusa Gsi który trafił na złom.