Autor Wątek: 1.6 GLI BOSCH PROBLEM NA BENZYNIE  (Przeczytany 6506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: 1.6 GLI BOSCH PROBLEM NA BENZYNIE
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 10, 2013, 20:30:14 pm »

Offline aiwan

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 141
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ GLI 1,6 NA BOSCHU
Jezu - jak czytam całą  ta rozmowę to nie mogłem się pochamować by się nie odezwać - kolego tutaj koledzy ci już powiedzieli co się dzieje w twoim aucie . Przecieą sam widzisz że gaz powoduje u ciebie adaptacje mapy spalania gazu - do mapy spalania benzyny . Nie moge - a ty jeżdzisz i kupujesz komp - chej należy tak jak koledzy wspomnieli . Poczytaj jeszcze raz - a bedziesz miał spokój w głowie i w portfelu , tu nie trzeba być super specem , tylko trochę chęci --działaj kolego i powiedz nam że to pomogło nara
NADMIENIAM ŻE NIE PENIAM A MÓJ ZDZICH WOZI MNIE-I WOZIŁ BĘDZIE I JA ŚMIEJE SIĘ

Odp: 1.6 GLI BOSCH PROBLEM NA BENZYNIE
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 10, 2013, 23:10:45 pm »

klajbek11

  • Gość
a no widzisz , nie kazdy jest mechanikiem i tak zdolną osobą jak Ty i potrafi wywnioskowac z tej rozmowy,ze ''gaz powoduje u mnie adaptacje mapy spalania gazu - do mapy spalania benzyny''. Pewnie Cie teraz serce zaboli, jak napiszę : PIERWSZE SŁYSZĘ O JAKIEJS MAPIE SPALANIA. (na pewno to jakis banał) Ale dzięki ! Jutro oddaje go do kogos, tak będzie najlepiej. Pozdro

Odp: 1.6 GLI BOSCH PROBLEM NA BENZYNIE
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 10, 2013, 23:54:19 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
a no widzisz , nie kazdy jest mechanikiem i tak zdolną osobą jak Ty i potrafi wywnioskowac z tej rozmowy
ale kolega aiwan wcale nie musi sie na tym znac (nie twierdze,ze sie nie zna i nie jest zdolny) - wystarczylo ,ze przeczytal ten watek ,czyli odpowiedzi kilku osob (w tym mnie) na twoje pytania,
gdybys zrobil to samo to tez bys wiedzial ,co sie dzieje,
ale Ty wolales "wymyslic" swoje rozwiazanie - powiem szczerze, myslenie ci nie wychodzi, wiec radze zaczac sluchac tego,co wymyslili inni za ciebie (to bardzo komfortowa sytuacja i nie kazdy moze sobie na nia pozwolic,wiec radze docenic)
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: 1.6 GLI BOSCH PROBLEM NA BENZYNIE
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 26, 2014, 16:10:33 pm »

Offline korzen

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://www.remonty-pruszkow.pl
    • Polonez Truck ST 1.6 '98r ; Polonez Truck Roy 1.6 '98r po swapie na 1.8D ; Polonez Truck ST 1.6 '92; Polonez Truck DC 1.9 92/00; Daewoo Lanos 1.5 8v '98
    • korzeń & korzeń strona główna
O!!
To ja muszę przetestować z tą sądą i z podtrzymaniem pamięci (do potrzymania pamięci można by założyć stycznik i przycisk resetujący wyprowadzić w kabinie).
W Royu, który teraz jest dieslem miałem takie objawy, ale tylko w tedy gdy miał resztkę wachy w zbiorniku, albo gdy kilka razy z rzędu odpalałem z gazu.
W krótkim mam gaz na stycznikach, więc nie wiem czy w ogóle cokolwiek emuluje sądę (stara centralka była uszkodzona).
A robienie resetu na każde odpalanie też podziała? To by było najprostsze, bo pełniło by i funkcję imobilajzera i odcinało wszystkie pobory prądu, więc nie było by sytuacji że po tygodniu stania akumulator jest rozładowany, a ze zdjętą klemą może stać i miesiąc.
Do tego jeśli ktoś nie będzie wiedział gdzie jest ukryty wyłącznik, to za chiny mi go nie odpali :)