Autor Wątek: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)  (Przeczytany 2963 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« dnia: Marzec 02, 2014, 22:02:28 pm »

Offline Rajdowiec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złombolowiec
    • Najsłabszy z możliwych Golf TSI
Witajcie,

szukam lakiernika, któremu będę mógł powierzyć Poloneza na zmianę koloru z zewnątrz.
Ma ktoś kogoś godnego polecenia?
Chodzi o Warszawę i ew. jakieś okolice.
RALLYCROSSSSSSSS

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 14, 2014, 11:18:55 am »

Offline korzen

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://www.remonty-pruszkow.pl
    • Polonez Truck ST 1.6 '98r ; Polonez Truck Roy 1.6 '98r po swapie na 1.8D ; Polonez Truck ST 1.6 '92; Polonez Truck DC 1.9 92/00; Daewoo Lanos 1.5 8v '98
    • korzeń & korzeń strona główna
Nie wiem czy w tym wątku napisać, ale w sumie trzeba innych ostrzedz przed takimi patałachami.Odebrałem wczoraj krótkiego trucka od mechanika. Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać, czy wysłać do niego panie z us, czy co. Samochód jest polakierowany, ale wygląda gorzej niż jak by go dzieci wałkiem malowały. W życiu nie widziałem takiego człowieka. Gdybym ja w ten sposób ludziom zrobił mieszkanie to jeszcze bym im odszkodowania płacił. Chyba sobie podrukuję karteczki z informacją że samochód remontował pan kazio z milanówka z ulicy łąkowej. Bo na stacji benzynowej gość mnie zaczepił czy sam malowałem.

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2014, 11:35:56 am »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Wrzuć zdjęcia tego cuda.

Skoro taka partanina to czemu odebrałeś, niech poprawia, albo dogadać się z ceną?
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2014, 12:04:19 pm »

Offline korzen

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://www.remonty-pruszkow.pl
    • Polonez Truck ST 1.6 '98r ; Polonez Truck Roy 1.6 '98r po swapie na 1.8D ; Polonez Truck ST 1.6 '92; Polonez Truck DC 1.9 92/00; Daewoo Lanos 1.5 8v '98
    • korzeń & korzeń strona główna
Nie chcę żeby się dotykał więcej do mojego auta, bo jeszcze bardziej spie.....spapra. Ja mu nie zapłaciłem,  ale za lakier i szpachle mi nie odda. Polalował opony, tapicerkę, szybę. Pas przedni zamiast wyciąć i wstawić nowy, to naspawał jeden na drugi. Twierdzi że tak będzie mocniej. Co najlepsze to zaczął teraz montować ludziom instalacje z wodorem! Ja zapomina ciągle czegoś przykręcić i założyć. Ciekawe kiedy ktoś przez niego wyleci w powietrze!

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 14, 2014, 13:13:54 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+

Samochód jest polakierowany, ale wygląda gorzej niż jak by go dzieci wałkiem malowały.
Odebrałem wczoraj krótkiego trucka od mechanika.
To chyba wszystko wyjaśnia. Mechanicy nie są od lakierowania samochodów.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 14, 2014, 15:12:21 pm »

Offline korzen

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 160
  • Płeć: Mężczyzna
  • http://www.remonty-pruszkow.pl
    • Polonez Truck ST 1.6 '98r ; Polonez Truck Roy 1.6 '98r po swapie na 1.8D ; Polonez Truck ST 1.6 '92; Polonez Truck DC 1.9 92/00; Daewoo Lanos 1.5 8v '98
    • korzeń & korzeń strona główna
Pokazał mi zdjęcia kilku które rzekomo malował. Pokazał mi dwa swoje które twierdził że sam malował. Ponieważ był z polecenia to mu uwierzyłem. Ale jest jeszcze coś.  Byłem przed chwilą zrobić zbieżność i okazuje się że nie dość że nie wyciął pasa przedniego, tylko naspawał mi jeden na drugi, to jeszcze przyspawał go tylko od góry od góry. Drążki reakcyjne trzymają się tylko starego, popękanego i przerdzewiałego, czyli nie trzymają się wcale.  Gość od geometrii powiedział że nie powinienem tym w ogóle jechać, bo to zagraża życiu i zdrowiu. Teraz to się zastanawiam czy nie wziąć rzeczoznawcy i nie pozwać frędzla do sądu, albo i na prokuraturę, bo samochód zciąga na lewo i przy gwałtownym hamowaniu mogę władować się na czołówkę.

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2014, 05:56:24 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4120
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
A wracając do tematu, to czy ktoś ma jakiegoś do polecenia, a nie ostrzegania?  ??
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Poszukiwany GODNY polecenia lakiernik (Warszawa/okolice)
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2014, 07:46:26 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
To wszystko "zależy jak leży" lakierników mam nawet dwóch, co mógłbym polecić, bo dawałem im rzeczy do malowania, w tym jeden miał niełatwe zadanie polakierowania plastików (listew,zderzaków z audi 200) i wyszło mu to dobrze. Wszyscy biorą normalnie, czyli 300 element z materiałami.
Ale jak taki jeden z drugim poradzi sobie z korozją i zabezpieczeniem blach w polonezie, to nie mam pojęcia. Ładnie pomalować błotnik nowy, to potrafi każdy.
Następny lakiernik wyjdzie w praniu niedługo-będzie malował całe 24letnie audi V8, które wygląda średnio. Na pewno tego nie zrobi za 5zł, ale może przynajmniej dobrze?

Pomalowanie całego samochodu to też problem-znajomy szukał długo i po dwumiesięcznym oczekiwaniu pomalowali mu e36 (wnętrze też, zmiana koloru) za 5000 z drobnymi poprawkami blacharskimi bez komory silnika. Zrobili ładnie.
I nie ma się co oszukiwać za zmianę koloru tyle wychodzi, odświeżenie, czyli na całości nowy lakier, ale ten sam, to może w 3500 by się dało zmieścić.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r