Autor Wątek: Dolnośląska liga KDL 2015  (Przeczytany 10896 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 22, 2015, 22:00:01 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
no tak wymiana nastąpiła na amorki z Isuzu ponieważ tamte jak się okazało w ogóle nie pracowały ,a więc auto skakało jak pingpong. Do tego wszystkie drążki nowe , poliuretany (NIE polecam szczerze firmy Strongflex :P ) ,oraz wspomaganie kierownicy.
Teraz też walczymy przed Grand Car Trophy z autem , jest wymiana przełozenia mostu dzięki największemu konkurentowi w klasie ;) (dzięki Kuraś :) ) na 5,37 , do tego zaspawany most wyleciał ale nastraszył mnie Kuraś aby satelity się nie rozpadły i nie zmieliły przełożenia więc jestem w kropce :/
Układ hamulcowy cały przebudowany z korektorem siły hamowania w kabinie oraz hydrołapą. Na 90% wpadną jeszcze poliwęglany zamiast szyb. Zobaczę jak będzie ze sprzęgłem bo się kończy chyba i to raczej tyle na ten sezon.
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 23, 2015, 21:49:28 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Czyli jak rozumiem MTSy do obniżonego T4 to zły zestaw do Poloneza

Satelity może przez jakiś czas wytrzymają, ale będzie problem z odpychaniem.
Na tych długich serpentynach przypuszczalnie będziesz zostawiał ładne kłęby dymu z jednego koła.

Przy poliwęglanach to by warto podnieść przód żeby przerzucić masę na tył, bo się bardzo balans od poliwęglanów pogorszy ,a w efekcie trakcja.

« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2015, 21:54:17 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 29, 2015, 10:22:59 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Szymon, gratulacje, widać że auto nieporównanie lepiej się zbiera i harmonijniej prowadzi, choć widać na filmie że przód nie trzyma negatywu w zakręcie, no ale może tak musi być. OBRowski Polonez też nie trzymał. Mam nadzieję że dojechałeś jak zwykle w jednym kawałku. Byłem w szoku jak zobaczyłem że biały Polonez jedzie niekompletny i uszkodzony.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 29, 2015, 22:54:42 pm »

Offline kuras180

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 197
    • polonez 125
No niestety byla mala ocierka o bariere i do konca sam nie wiedzialem co sie stalo , bo kontrolowalem  auto  bez problemu jak zawsze az nagle sam skrecil na barierke. Do czasu uderzenia  jechalismy bardzo czysto i pewnie robiac 18 czas w generalce na 115 aut i 1 w klasie i byly smaki na poprawe czasow ale po uderzeniu juz nawet o tym nie myslalem bo auto przestalo sie zupelnie prowadzic.Po zawodach i po ochlonieciu  poskladalem fakty i juz wie co sie stalo . Na dojazdowce do startu moja uwage zwrocilo ze krzywo jest kierownica ale auto jechalo normalnie wiec nie zaglebialem sie ,co sie okazalo byl pekniety drazek reakcyjny tylnego mostu i tuz przed walnieciem w barierke urwal sie zupelnie i prawe tylne kolo sie cofnelo  widac to nawet na filmiku, co spowodowalo ze auto samo skrecilo

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 30, 2015, 11:46:05 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Jak on pękł? Bo u siebie to zauważyłem że pręty są ledwie złapane spawem z tulejkami i dałem do wzmocnienia żeby były obspawane solidnie łączenia.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 30, 2015, 12:45:43 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Pękanie dotyczy również fabrycznych łączników tylnego stabilizatora przy mocniejszych przechyłach nadwozia.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 30, 2015, 23:17:57 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
https://www.youtube.com/watch?v=gh9e4Et6S88 o takie przygody były między innymi jak goniłem wynik , choć mogłem odpuścić  ]:-> ]:->

No generalnie powrót do zaspawanego dyfra to pomysł wymuszony i bardzo zły , teraz na pewno będzie otwarty ale czy 5,37 czy 4,55 to się zobaczy , jednak przy 13tkach 5,37 może być trochę za krótkie ,a nie chcę przechodzić na 15tki z powodów ekonomicznych też  :-)

Wrażenia fajne , można było kolegów poganiać , drugi przejazd 3 auta zmieściły się z 06 sek  <spoko> <spoko> <spoko> co musiało robić wrażenie
tu więcej z naszego startu
https://www.youtube.com/watch?v=IQdBkAsEGGs
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 31, 2015, 20:03:42 pm »

Offline kuras180

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 197
    • polonez 125

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 31, 2015, 23:41:05 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
o psuja jedna , tak poloneza potraktować :D
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 01, 2015, 15:05:48 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
No nieźle.

Przypomniało mi się to konkretne zdjęcie:

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 01, 2015, 23:12:21 pm »

Offline kuras180

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 197
    • polonez 125

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:38:56 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Aż widać na filmie że jedzie skosem.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 12, 2015, 13:56:27 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
Trzeba trochę odświeżyć temat  :] to onboard z pierwszego przejazdu naszego na "1 rajdzie zdrojowym" w Lądku Zdroju wczoraj  :] Było szybko  <spoko>
https://www.youtube.com/watch?v=xoX40npfhoo
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 12, 2015, 18:22:23 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
i drugi przejazd gdzie trochę mnie w drugiej części poniosła prędkość i szykana wybiegła nam na drogę  ;>
https://www.youtube.com/watch?v=F34es1_fcdk
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 16, 2015, 17:34:12 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
"Golf nie jest tak szybki żeby nam zagrażał" haha, jak fajnie taki tekst usłyszeć

https://www.youtube.com/watch?v=W8gnn2lZxsg
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 03, 2015, 18:14:48 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
https://www.youtube.com/watch?v=w_vm_U6kfgM

burat, z dedykacją:

https://www.youtube.com/watch?v=UKDDu_0NsEk

Wstaw w końcu właściwe pierwsze kolanko i podwieście ten wydech jak należy bo to antyreklama dla Twojego tunera, no i dalej jestem zdania że byłoby lepiej gdyby przód był wyżej. Poza tym, warto by przetestować chociaż jakiś phantom grip, bo takie jeżdżenie na okrągło jest bez sensu w Polonezie. Honda ma większą moc, lepsze zawieszenie, lepsze hamulce, i customowe części na rynku, więc przy poleganiu tylko na przednich kołach lepiej jeździć Hondą. Pozdrawiam  <ok>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 10, 2015, 23:53:09 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
Banned to nie ja powoziłem  :] tylko właśnie mój tuner , ja byłem pomysłodawcą i dyrektorem tego rajdu  :-)

tu masz moją jazdę z ostatniego kryterium Kamionki
https://www.youtube.com/watch?v=OrgrQnYBcBc

Power grip odpuściłem co do szpery sami myślimy z Kurasiem co by tu zrobić ale tak aby miało to sens i aby nie rwało się co rajd. Na razie pomysł jest taki aby dojechać jeszcze 2wie imprezy w tym roku potem Poldolot idzie pod młotek może się znajdzie chętny  <cwaniak2>
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 07, 2015, 07:52:20 am »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
Takie moje wypociny z ostatnich zawodów na Walimskiej Jesieni czym przypieczętowaliśmy tytuł vice mistrza w klasie w sezonie 2015 :) i tak poza tym Poldolot jest do sprzedaży jak by ktoś chciał ;)

https://www.youtube.com/watch?v=pJM_tFGpbjU&feature=youtu.be
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 17, 2015, 16:38:42 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Szkoda. Na spawie fajnie boki ogarniałeś, było widowisko.
Sklonowałbyś zawias od kurasa, tylko może z resorem progresywnym i by się zrobiła ostra rywalizacja, a w każdym razie byłoby sporo zamieszania  <ok>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Dolnośląska liga KDL 2015
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 12, 2016, 21:16:05 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Widzę że sporo się działo.

Bardzo ładna, szybka jazda, choć chyba z rekordowymi jak dotąd stratami w sprzęcie:

https://www.youtube.com/watch?v=LkJEaDrSiZA

https://www.youtube.com/watch?v=EskY15qnRFM
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2016, 21:17:49 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E