Autor Wątek: Pytania-odpowiedzi  (Przeczytany 33353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 02, 2015, 21:19:45 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Pozwolę się jeszcze odnieść do drożyzny. Rozumiem, że kwota trochę się podnosi, jednak jak się podliczy, to róznica względem Karolewa nie jest dramatyczna. Tu jest długi weekend w hotelu z wyżywieniem za obiektywnie przyzwoitą kasę, fakt namioty są płatne, ale takie są niestety warunki ośrodka i nic nie mogliśmy z tym zrobić, choć próbowaliśmy.
Namiotowicz ma jednak możliwość zakupu wyżywienia w przystępnej cenie, dostęp do normalnej łazienki etc.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 02, 2015, 22:30:58 pm »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Cena jest przyzwoita, tylko ta data... Jako student, świeżo po świętach nie dam rady się stawić jak bardzo bym nie chciał.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 02, 2015, 23:07:01 pm »

Offline mardom89

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 56
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO 125p 1600DOHC; 126p ELX
jeszcze w kwestii NNW - wykupienie najtanszej opcji (przynajmniej w pzu, nie wiem jakie stawki w innych TU) na samochód, to koszt 33 zł za roczne NNw na kwotę 5000zł. Czyli jeśli ktoś chce przejechać się po torze FSO z pomiarem czasu a takiego NNW nie posiada, to koszt nie jest jakiś mocno wysoki. Można to dokupić w każdej chwili, nawet dzien przed imprezą, w jakimkolwiek oddziale.

Gdzieś mi się tez rzuciło w oczy pytanie czy będzie możliwość wypożyczenia kasku na miejscu - nie przewidujemy takiej możliwości, no bo i skąd (niestety nie mamy szaf pełnych kasków). Ale dla chcącego nic trudnego - kto kasku nie ma, napewno znajdzie wsród znajomych kogoś kto: jeździ w kjs'ach, ma motorower z epoki i ma do niego orzeszka, ma motocykl i kask (lub więcej) - wystarczy popytać :) A nawet na miejscu można spróbować pożyczyć od kogoś kto też startuje, tylko wtedy trzeba się dogadać tak aby dwie takie osoby korzystające z jednego kasku nie startowały zaraz po sobie.
FSO 125p 87' L54 - zakończył swój żywot 09.2013
FSO 125p 88' L87 1600DOHC--> http://forum125p.pl/viewtopic.php?f=3&t=4175
126p elx 97' 445 Blu Tirreno --> http://www.rezerwa126p.pl/forum/viewtopic.php?t=7660
Niewiadów n126e 84'

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 03, 2015, 10:48:35 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Jeśli w cenie uczestnictwa jest udział w pucharze to tak naprawdę cała reszta jest za darmo ;)

A opłaty w namiotach hmmm nie wiem czy ktoś z płaczących o 12pln był np w lipcu nad Bałtykiem i zna ceny z niezłych pól namiotowych (nie takich kawałków łaki rolniczej) to widzi, że ta cena jest przystępna również - tym bardziej, że będzie porządny węzeł sanitarny (gdzie nie gdzie nawet 1pln/1min)

Jak komuś tęskno za Karolewem to może się pokusić o kontakt z tamtejszymi właścicielami, niech zbierze te 2-3k na wynajem i obsługę i jazda :)
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 03, 2015, 13:41:03 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
nie wiem,kto placze nad 12pln, skoro noc w namiocie dla jednej osoby kosztuje 62pln,
pomijajac cene, to juz w lipcu roznie bywalo, a majowka to moze byc festiwal mrozonek ,
moze jestem juz za stary, ale jak jade na zlot samochodowy, to chcialbym nocowac na zlocie samochodowym, a nie uczesniczyc w survivalu dla komandosow ,
na hotel mnie nie stac,
jednak otrzymalem odpowiedz i skoro  nocleg mozna sobie zapewnic we wlasnym zakresie to zwiekszam swoje szanse
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 03, 2015, 16:30:00 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3011
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Nie noc, ale noc i wyżywienie. Różnica warta 50pln..
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 04, 2015, 12:45:25 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
Namiotowicz ma jednak możliwość zakupu wyżywienia w przystępnej cenie, dostęp do normalnej łazienki etc.
50zł za osobę za kolację i śniadanie to nie jest przystępna cena. Wychodzi 100zł dniówki za wyżywienie na dwie osoby. Więc mało przystępnie.



Jeśli posiłki byłyby NIEOBOWIĄZKOWE to byłoby super jeśli chodzi o cenę.
Inna sprawa że dwuosobowy pokój NORMALNIE W TYM TERMINIE DLA KLIENTA Z CHODNIKA ZE ŚNIADANIEM kosztuje 480zł (dwie doby hotelowe od piątku od godziny 14:00 do niedzieli do godziny 12:00)
Dla zlotowiczów cena 400zł (dwa śniadania + dwie kolacje)
Dla klienta 480zł ( tylko dwa śniadania) Jak widać udało się zaoszczędzić 40zł na osobie, naszym dzielnym organizatorom. Brawo !

Całkowity koszt zlotu dla dwóch osób:
Wersja pokojowa 455zł
Wersja namiotowa 303zł
Plus koszty paliwa.
Wychodzi albo 275zł albo 156zł od osoby za dwudniowy pobyt. Moim zdaniem nie jest to tanio , ani nie jest specjalnie drogo (bywałem w tańszych jak i droższych miejscach)

NA słonnym płaciliśmy po 30-35zł zł od osoby za 3-5 dni i dostęp był tylko do łazienki (ze średnio ciepłą wodą) prądu i pola namiotowego.
Więc warunki raczej spartańskie a mimo to frekwencja była spora.

Więc jeśli kogoś po prostu nie stać- to niech nie narzeka że to takie, to srakie, to termin nie odpowiada i cała masa innych powodów.
Mówie po prostu - nie stać mnie i tyle.
Ja się pewnie pokaże - chociaż plastikiem ;)


czy to jest dużo - czy mało - można się sprzeczać

Co do spania w maju w namiotach - jak pokazuje doświadczenie , słonne odbywało się kilkukrotnie przez 4 lata. Nikt nie narzekał na spanie w namiocie - pomimo że w nocy temperatura spadła raz poniżej zera.




Chętnie skorzystałbym z noclegu w pokoju, i tu cena jest ok (Stówka dniówka) ale konieczność opłaty

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 04, 2015, 12:55:18 pm »

Offline Luk10m

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 63
  • Płeć: Mężczyzna
Co do aut tzw plastików- jest dla nich przewidziany parking 50m od naszego placu zlotu, zaraz przy ośrodku. Brak możliwości wjazdu na plac zlotowy to jedyna niemożliwość dla plastika.
To jeżeli ktoś przyjedzie tzw. "plastikiem" czy innym autem nie FSO, czy nawet pociągiem czy autobusem i jego auto nie będzie stało na placu zlotowym a jest członkiem FSO PTK to też płaci 50zł opłaty zlotowej + nocleg czy może tylko sam nocleg sobie wykupić i uczestniczyć w imprezie jako widz?
19 lat z FSO. Kiedyś były Fiaty 125p MR'77, MR'78, był Polonez MR'87.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2015, 13:50:08 pm »

Offline sova

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 665
  • Płeć: Mężczyzna
  • wychowany na tylnym napędzie
    • PN Coupe--> home made
akurat namiot na majówke to kompletnie nie rozumiem problemów, wiele lat na majówke jeździłem w góry pod namioty pośmigać z ekipą MTB i nikt nigdy nie narzekał. oczywiście jak sie pojawila praca i wioęcej kasy to sie już człowiek przeżucił na  kwatery z wygody  ale zawsze kojaże ten termin jako jak najbardziej namiotową porę :-)
FSO Motoklub Polska---> www.fsomoto.xip.pl
Mercedes C180 Esprit kombi
Historia mojego PN 1,4 Coupe zaczyna się tu ->www.fsomoto.xip.pl/forum/viewtopic.php?t=1143&postdays=0&postorder=asc&start=360

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2015, 14:15:20 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
To jeżeli ktoś przyjedzie tzw. "plastikiem" czy innym autem nie FSO, czy nawet pociągiem czy autobusem i jego auto nie będzie stało na placu zlotowym a jest członkiem FSO PTK to też płaci 50zł opłaty zlotowej + nocleg czy może tylko sam nocleg sobie wykupić i uczestniczyć w imprezie jako widz?
Dołączam się do pytania.

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 04, 2015, 14:18:41 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Nie chciałbym być złośliwy ;) Ale wesele z poprawinami (bez alkoholu) kosztuje tam 250zł-300zł złotych od osoby :D

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 04, 2015, 14:38:58 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Tak przeglądam i przeglądam - i wierzę że będzie super. Bo i warunki i okolica i wszystko jest cacy.
Interesuje mnie tylko jedna rzecz.
Otóż , ma to być największy jak do tej pory zlot.
Nie mam zbyt dużego punktu odniesienia, ale wiem ile samochodów było w Karolewie w zesłżym roku i jaki mniej więcej plac mieliśmy do dyspozycji.
Otóż jeśli moje przypuszczenia okazą się trafne to nad tym zalewem będzie cholernie ciasno.
Otóż placem zlotu ma być "polana piknikowa" - jeśli się mylę to mnie poprawcie.
Poniżej zdjęcia lotnicze terenu w karolewie i terenu polany piknikowej.
Chyba że coś pokiełbasiłem. Ale na mój gust to w tej samej skali , miejsca jest o połowę mniej niż w karolewie.
Chyba że tak jak w karolewie samochody pochowają się w lasku. (jeśli jest taka możliwość)









Mylę się ?

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2015, 14:47:24 pm wysłana przez Stingerek »

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 04, 2015, 14:42:38 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Stingerek spokojnie miejsca wystarczy dla wszystkich.
Sale masz różne na tych dwóch obrazkach.
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 04, 2015, 14:59:49 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Dlatego napisałem że mi się "wydaje" mniejsza ta łąka :)
Skoro byliście i twierdzicie że się pomieścimy , to się pomieścimy.
Tak czy siak :) Ja będę spał w namiocie - dlaczego ?
Bo w hotelu to nie zlot :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 04, 2015, 17:24:00 pm »

Offline klysek1

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polski Fiat 125p 1500 1980; Polski Fiat 125p 1300 1977
Cytuj (zaznaczone)
To jeżeli ktoś przyjedzie tzw. "plastikiem" czy innym autem nie FSO, czy nawet pociągiem czy autobusem i jego auto nie będzie stało na placu zlotowym a jest członkiem FSO PTK to też płaci 50zł opłaty zlotowej + nocleg czy może tylko sam nocleg sobie wykupić i uczestniczyć w imprezie jako widz?
Dołączam się do pytania.

Kwestia opłaty za "plastika" nie była jeszcze poruszana na spotkaniu organizatorów, uzupełnimy to.
Jeśli przyjeżdżasz "plastikiem" to nie masz wjazdu na konkurencje na Torze FSO, zostawiasz samochód na parkingu przed bramą wjazdową na tor.
Jeśli przyjeżdżasz autem zabytkowym/klasycznym, możesz wjechać na tor.

Dla osób bez samochodu, które przyjadą pociągiem/autobusem/tramwajem/łódką/kajakiem/itp opłata zlotowa wyniesie 5zł.



Mamy już pierwsze rezerwacje na mailu.

Potwierdzenia będę wysyłał od poniedziałku :)

Poza wpisanie się na listę, proszę również o dokonywanie rezerwacji mailowych.

Szczegóły na www.zlot.fsoautoklub.pl

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2015, 20:56:40 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
Dla osób bez samochodu, które przyjadą pociągiem/autobusem/tramwajem/łódką/kajakiem/itp opłata zlotowa wyniesie 5zł.

Zaraz zaraz.
czyli jeśli zostawię swojego plastika (bo i tak nie mogę wjechać nim na plac główny) na parkingu 500 metrów od ośrodka (bo i tak mam zamiar mieszkać w pokoju posiłki mam zapewnione a ciuchy na dw adni schowam do jednego plecaka) to koszt pobytu na zlocie wyniesie mnie 5zł od osoby ?
I nie muszę opłacać 50zł wjazdowego ?!
Dobrze to rozumiem ?

« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2015, 21:09:52 pm wysłana przez Stingerek »

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 04, 2015, 21:19:36 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ale mandat karny za jazde plastikiem wynosi 50pln, wiec na jedno wyjdzie ;p
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 05, 2015, 07:20:53 am »

Offline klysek1

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 95
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polski Fiat 125p 1500 1980; Polski Fiat 125p 1300 1977
Cytuj (zaznaczone)
Dla osób bez samochodu, które przyjadą pociągiem/autobusem/tramwajem/łódką/kajakiem/itp opłata zlotowa wyniesie 5zł.

Zaraz zaraz.
czyli jeśli zostawię swojego plastika (bo i tak nie mogę wjechać nim na plac główny) na parkingu 500 metrów od ośrodka (bo i tak mam zamiar mieszkać w pokoju posiłki mam zapewnione a ciuchy na dw adni schowam do jednego plecaka) to koszt pobytu na zlocie wyniesie mnie 5zł od osoby ?
I nie muszę opłacać 50zł wjazdowego ?!
Dobrze to rozumiem ?


Przed ośrodkiem nie będzie możliwości zaparkowania.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 05, 2015, 10:46:17 am »

Offline Kleofas

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 428
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldoford 2.0 SLE & reszta gruzów
Pytanie konkretne, na które odpowiedzi jednoznacznej nie wykminiłem po przeczytaniu tematu.
Wbijam Polonezem. Piję w polonezie. Śpię w polonezie. Śniadanio-obiado-pasztet w polonezie.
Płacę 55 PLN i gitara?
Każdy następny załogant o takich samych preferencjach +5 PLN?

Pozdr.

Odp: Pytania-odpowiedzi
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 05, 2015, 11:28:29 am »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
Przed ośrodkiem nie będzie możliwości zaparkowania.
No bez przesady...

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...