Autor Wątek: Ogólnolopski Zlot Pojazdów Produkcji FSO - Karolew 2015. (18-19.07.2015r)  (Przeczytany 14071 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Ogólnolopski Zlot Pojazdów Produkcji FSO - Karolew 2015. (18-19.07.2015r)
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 24, 2015, 22:11:00 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Cytując Śp. Leppera "Chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo" Czyli jednak dobrze słyszałem, że się tam cuda działy.Dlaczego mnie to nie dziwi.A najgorsze jest to, że wnioskując po wypowiedziach są tacy, którym to pasuje.Rzeczywiście jak tak ma to wyglądać, to szkoda się produkować.Ją z kulturalnymi ludźmi zawsze mogę zamienić słowo, ale w takim przypadku strach się bać.A policja to by była skuteczniejsza, gdyby każdy z winowajców miał przy sobie po gramie zielska.Wtedy potrafili by szybko i sprawnie sprawę załatwić.

Odp: Ogólnolopski Zlot Pojazdów Produkcji FSO - Karolew 2015. (18-19.07.2015r)
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 25, 2015, 10:17:41 am »

Offline święty

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1161
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez S1600 powerd by LANCIA 1.6 16v EFI
    • http://www.kswiecicki.prospect.pl
Jak dla mnie zlot udany, wyrazy szacunku dla organizatorów za chęci i poświęcenie czasu na organizację tego wszystkiego. Ja nie byłem świadkiem żadnego z incydentów ale słyszałem że jakieś jaja były. Co mi się nie podobało - noc a tu co chwila jakiś smutny rover był pałowany od odcinki - to było do tego stopnia żałosne że z cichą nadzieją czekałem na jakiś żelazny deszcz ... niestety czyjaś dobra zabawa nie przekładała się na moją, bo chciałem się przespać choć chwilę a nie słuchać zarzynanego rovera. Druga sytuacja to grupowe zdjęcie , wszyscy sie ustawiają a tu ktoś wystawia szalik legii warszawy, kur*** panowie - nie jestem kibicem ani fanem futbolu a to jest zlot samochodowy, nie zlot kibiców więc osobiście widząc taką akcje miałem już dość i chciałem jechać do domu.Nie wspomnę tu jeszcze o kręceniu bączków na środku łąki na której był zlot i zrobienie potwornego kurzu na całym placu.
Tak że jeśli ma być dobra zabawa to niech się bawią wszyscy a nie kilka osób, uprzykrzająca przy okazji życie pozostałej grupie...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2015, 10:20:24 am wysłana przez święty »
"jest ryzyko , jest zabawa"

Odp: Ogólnolopski Zlot Pojazdów Produkcji FSO - Karolew 2015. (18-19.07.2015r)
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 25, 2015, 10:32:19 am »

Offline Mardas#1946

  • Witajcie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 783
  • Płeć: Mężczyzna
    • ATU + GSI 1,6,2000 r. LPG-AL 700,70U,klimatyzacja Fab. kontrolka AFR
Powiem tak ; Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia hehe <ok> a że ja byłem i mój kolega Gizbern z dala od tych entuzjastycznie nastawionej "kompani braci" to i mało widziałem i nie angażowałem się hehe   <lol> owszem ja też trochę wypiłem ale szybko poległem i "z rana" poszedłem w kimkę ,także jak się obudziłem rankiem to już było cicho jak makiem zasiał  <spoko> także dla mnie impreza była udana  <ok> a ci co "oberwali " ? na przyszłość niech wezmą poprawkę i z dala biwakują od takich "awanturników"  <lol>
Mardas- Jimi wiecznie żywy !!!!!!!!!!!! ,a moje ATU nie do zdarcia !!!!!!


http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/108123

Odp: Ogólnolopski Zlot Pojazdów Produkcji FSO - Karolew 2015. (18-19.07.2015r)
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 25, 2015, 12:50:12 pm »

Offline Fasola

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 183
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 16V

Jeśli takie mają być standardy zlotów FSO, to ja pierdolę takie wczasy, sprzedaję trapeza i kupuję Golfa - mniejszy wstyd.

moje zdanie jest takie samo

Odp: Ogólnolopski Zlot Pojazdów Produkcji FSO - Karolew 2015. (18-19.07.2015r)
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 03, 2015, 08:31:31 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Niestety potwierdza się to co obserwuję od kilku lat. Problem nie jest w organizatorach tylko w uczestnikach zlotu... Przykre bo garstka "niedostosowanych społecznie" spowodowała zabicie długoletniej tradycji. Tak czułem, że 13 jednak będzie pechowa...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.