Autor Wątek: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"  (Przeczytany 7035 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« dnia: Marzec 02, 2017, 00:14:24 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Witam wszystkich czytających i tych, którzy dopiero przeczytają.Czy wiecie, mili Państwo, że od ostatniego konkretnego spota, minęło już prawie pięć lat? Spotkaliśmy się 11.11.2012, więc to już chwilę temu.Przez ten czas, wiele się wydarzyło, kilka poldków zmieniło właścicieli, i to zarówno od nas poszły w świat, jak i do nas przybyły  :d Mam słabą pamięć, więc już mi się miesza, czy w Kielcach, pod Castoramą spotkaliśmy się po Chmielniku, czy przed, ale to też już było dawno.Mamy już pierwszy dzień marca, Roku Pańskiego 2017, więc może pora pomyśleć o nowym spocie? Wiem, że tak często się spotykamy, że już wam się nudzi, ale może jednak?  :jezyk2: Ubyło i przybyło nam kilka osób (tak myślę) niektórzy kupili "nowe" auta, więc jest o czym opowiadać i co oglądać.Nie będę się zbytnio rozpisywał, bo ani zbytnio nikogo nie zachęcę, ani nie zniechęcę (oby). Temat zakładam już dziś, żeby przez ten czas, przeczytał go każdy ewentualny zainteresowany i podał dalej, jak to mówią.Z tego, co mówił kolega qziok, na pejsbuku, przewinęło mu się kilka osób, które prawdopodobnie nie przebywają na tym forum, lub nie są zarejestrowane i padały pytania o spota.To jest właśnie szansa, żeby poznać kogoś nowego, bo nie ukrywajmy, mało nas tu jest, przynajmniej tych, którzy się nie kryją.Data i miejsce ewentualnego spota, zostaną ustalone w drodze głosowania, w sensie, wybierzemy taką, żeby jak najwięcej osób mogło przybyć, bo wiadomo, że nie każdy da radę.Może to być w marcu, a może być również w kwietniu, co będzie jeszcze zdrowsze dla naszych poldków, bo wiadomo, sól jeszcze czyha na drogach  ;> Jeśli by była taka możliwość, to mogli by przyjechać koledzy z Tarnowa, to zrobilibyśmy gdzieś bliżej, żeby nie mieli dalej, niż my do Dębicy, swego czasu.U nich też wszystko umarło, tak samo na Podkarpaciu, więc może my coś ruszymy? Wypadało by coś ogarnąć, bo już się tak młodo nie spotkamy.Miejsce docelowe, w zależności, czy ktoś z małopolski chciałby dołączyć, to może być Busko-Zdrój, lub ponownie Chmielnik, bo mamy +/- po równo.Jak mówię, temat na razie luźny, bez żadnych konkretów,żeby wypracować jak najlepsze rozwiązanie.Ja się dostosuję do większości, bo raczej jestem najmniej "uwiązany" jakąkolwiek pracą itd.Nagłośnijcie to gdzie się da, puśćcie gołębie pocztowe itd. to może ktoś nowy się pojawi, skoro ponoć jest na naszym terenie kilka osób.Zdjęcia z Chmielnika wygasły, ale chyba jesteśmy zgodni,że było sympatycznie?  :-)

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2017, 09:25:25 am »

Offline qziok

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 601
    • Coupé Plus
Popieram pomysł jak zawsze, możliwe że nawet pojawiłbym się produktem z pod znaku FSO. Z wiadomych względów proponuję Niedzielę na dzień spotkania.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2017, 09:31:11 am »

Offline pold20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1044
  • Płeć: Mężczyzna
  • REDTOP
    • Panda I 1.2 75 fire, Borek 2.0 DOHC GSI, Caro Plus 1,4GTI 16V, Caro Plus RED TOP, Caro Plus RED TOP Turbo, Omega A 3000 24V
Ja tez jestem za  i również proponuję Niedzielę bliżej kwietnia, np 26 marzec jeśli pogoda pozwoli
Żyj tak jak jutro miał być koniec świata

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2017, 11:26:02 am »

Offline Rocky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
    • 126p'79,126el'96,Caro plus GTI'97
I ja jestem za.
https://www.facebook.com/pages/Rocky-Garage/627042057348691
Zapraszam ;)
Cytuj (zaznaczone)
I to się chwali bo dla większości remont sprowadza się do szukania blach w kolorze i ich wymiany

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2017, 19:49:26 pm »

Offline Matiq

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 8
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro plus
też biorę udział  <ok>

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 02, 2017, 19:58:35 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No i fajnie, widzę, że ktoś nowy się pokazuje, tak trzymać.Rozgłoście to dalej, na fejsbuku, czy gdzieś, może ktoś się jeszcze pojawi.Fajnie by było, gdyby raz, na jakiś czas, parę osób się zmobilizowało.A nuż się Wam spodoba i będziemy się częściej widywać.Jak już zbierze się grupa docelowa, to ustalimy termin i miejsce, żeby jak najwięcej osób mogło dojechać i najlepiej swoimi samochodami.Zawsze to fajniej, jak stoi kilkanaście aut obok siebie.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 02, 2017, 21:10:33 pm »

Offline Tomek1994

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus GSI `99
To i ja się wstępnie piszę.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 04, 2017, 22:26:38 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Zgłaszać się, zgłaszać.Pokażcie, że jesteście.Chyba FSO na naszym terenie jeszcze całkiem nie umarło? Głupio będzie jechać i stać samemu, jak na ostatnich spotach Podkarpacia.Tam też się deklarowali, a finalnie, nie przyjechał nikt.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 04, 2017, 22:43:09 pm »

Offline trucker

  • tysionc pincet
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 269
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 SLE '90
Chętnie bym wpadł, proponuję 2 kwietnia - zwykle w weekendy pracuję, ale akurat tego dnia wypada mi wolne :P

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 04, 2017, 23:15:04 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Dla mnie osobiście, obojętne.Dostosuję się do reszty.Po to jest temat, żeby wypracować najdogodniejszy termin.Niestety, życia prywatnego się nie przeskoczy i czasem po prostu się nie składa, więc wszyscy nie dadzą rady w jednym terminie.Dlatego ważne jest, by jak najwięcej osób się zainteresowało, bo wtedy, nawet, jak połowa nie przyjedzie, to i tak jeszcze kilku zostanie.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 04, 2017, 23:43:50 pm »

Offline trucker

  • tysionc pincet
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 269
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 SLE '90
Oczywista rzecz. Zostało mi jeszcze parę dni zaległego urlopu do wykorzystania, więc jak coś, to mam pewne pole manewru - tylko musimy ustalić termin na sto procent.

Jeśli chodzi o lokalizację, to rzucam luźną propozycję - kościuszkowskie Racławice. Miejscowość leży na styku województwa Małopolskiego i Świętokrzyskiego (jeszcze kilkanaście lat temu należała do Kieleckiego ;) ), na wyposażeniu jest całkiem przyzwoity parking + jakieś ławeczki, okolica jest całkiem urokliwa, jest też co pozwiedzać. Mapa o, tu -> https://www.google.pl/maps/@50.310602,20.2381654,373m/data=!3m1!1e3.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 05, 2017, 11:05:40 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
w sumie też bym podjechał. byle nie dalej niż 23.04, bo później polonez leci pod siekierę.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 05, 2017, 11:19:13 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Hmm, widzę, nie najgorsza opcja.Ja mam 70 km do Racławic, według mapy.Czyli +/- tyle samo, co do Kielc.To trzeba by konkretnie przemyśleć, czy reszta by chciała, bo może by z Krakowa ktoś chciał wtedy wpaść? Jest was tam chyba jeszcze kilku, czy już całkiem się wysypaliście? Maciejowski, zawsze mógłbyś z kimś podlecieć, co za problem.Musimy się zastanowić wszyscy wspólnie.Tu na forum, to komunikacja strasznie szwankuje, bo jednak rzadko ludzie zaglądają.Macie tego pejsbuka i jest grupa publiczna PTK, to może tam się szybciej porozumiecie? Spot małopolsko-świętkokrzyski, nie jest w ostateczności takim głupim rozwiązaniem.Do tych Racławic, to nawet jestem w stanie podjechać, zawsze można w kilku się wpakować w jedno auto, trudno.Nie ma to jak spot z większą ilością aut, ale co zrobić.
Jak tak patrzę po mapie, to było by prawie sprawiedliwie, bo prawie wszyscy mają po równo.Z Tarnowa 90 przez A4, z Kielc 80 "S-ką" a z Krakowa, to macie rzut beretem.Jedynie osoby mieszkające dalej od tych trzech miast, mają dalej  <smutny>
« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 11:25:19 am wysłana przez Buźka »

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 05, 2017, 13:16:12 pm »

Offline trucker

  • tysionc pincet
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 269
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 SLE '90
Można rzucić tematem po FB i innych forach, czemu nie? Sporo fso-wców z Krakowa odwiedza czwartkowe spoty Krakowskich Klasyków Nocą, więc kilka aut pewnie by się zebrało. Tylko jeśli już ogłaszać takie coś, to lepiej wstępnie ustalić konkrety - zatem niech wypowie się tutaj reszta zainteresowanych, czy pasuje im taki termin i lokalizacja :P

Dorzucę zdjęcia, które zrobiłem tam kilka lat temu - miejsca dużo, myślę, że można nawet zorganizować jakiegoś grilla.


« Ostatnia zmiana: Marzec 05, 2017, 13:25:43 pm wysłana przez trucker »

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 05, 2017, 18:17:06 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4663
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Nie mam strasznie daleko, więc i ja może bym zawitał.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 05, 2017, 18:47:21 pm »

Offline qziok

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 601
    • Coupé Plus
Miejscówka dość ciekawa, termin również mi odpowiada, a jak reszcie? Co myślicie o 2 kwietnia, w tym miejscu?

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 05, 2017, 18:50:58 pm »

Offline Rocky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 230
  • Płeć: Mężczyzna
    • 126p'79,126el'96,Caro plus GTI'97
Ja się do reszty dostosuję,i jeśli nie wypadnie mi nic pilnego,wpadnę ;)
https://www.facebook.com/pages/Rocky-Garage/627042057348691
Zapraszam ;)
Cytuj (zaznaczone)
I to się chwali bo dla większości remont sprowadza się do szukania blach w kolorze i ich wymiany

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 05, 2017, 19:36:05 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5093
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Jak mówię, ja się dostosuję.Ja tylko zarzuciłem temat, bo warto by było raz na jakiś czas odżałować parę groszy na paliwo i się gdzieś spotkać.Pomysł z tymi Racławicami, nie jest wcale taki głupi.Nie myślałem o rozszerzeniu tego na aż taki teren, bo raczej myślałem tylko o chłopakach z Tarnowa/Dąbrowy, bo do Buska, by nie mieli daleko, ale takie coś, też jest niegłupie.W okolicach Krakowa parę osób jest, w Krakowie niby też, jak sami piszecie, więc tym bardziej by się opłacało jechać i poznać kilku ludzi z tamtych stron.Przy odpowiednim dograniu, to myślę, że wcale niemało osób by wpadło.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 05, 2017, 20:03:04 pm »

Offline Tomek1994

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 88
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro Plus GSI `99
A co powiecie na miejscowość Książ Wielki, lekko na północ pd Racławic?  2 kwiecień by mi pasował.

Odp: III Świętokrzyski Spot "Nowa Nadzieja"
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 06, 2017, 00:00:07 am »

Offline trucker

  • tysionc pincet
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 269
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5 SLE '90
Jak możesz, to zaproponuj jakieś konkretne miejsce, bo sama nazwa miejscowości niewiele mówi. No i z tego co widzę, to Racławice mają też lepszy potencjał jeśli chodzi o dojazd bocznymi drogami :P