Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018  (Przeczytany 256077 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #560 dnia: Marzec 31, 2018, 01:01:15 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ja napisałem bzdet? Chciałeś "pojechać" po aucie innym niż Polonez,  a wyszło że to auto jest kupą złomu z winy użytkownika. Teraz jeszcze będziesz grał na uczuciach, bo właściciel niepełnosprawny. Taki z Ciebie kolega/znajomy? Nie możesz pomóc ogarnąć auta? Wolisz je zdyskredytować na forum?

Weź sobie wypij coś na uspokojenie... albo na ból dupy. Skąd wiesz, że właśnie nie pomagam mu ogarnąć auta? :P. Dobra, polonez jest beznadziejny, a nissan bezawaryjnym autem, tylko się psuje, jak jest zaniedbany - już zadowolony, czy będziesz nakręcał gównoburzę? Bo mi się nie chce dalej dyskutować o kiepskim poziomie interpretacji słowa pisanego?
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #561 dnia: Marzec 31, 2018, 07:27:59 am »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1294
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
skoro temat zamknieto, to nie prywatna odpowiedz mozna uzyskac w innym,
i dokladnie jest tak, bo jezdzenie 120 po lodzie zazwyczaj zle sie konczy,
jezeli nie jest sie psychicznie gotowym na duza moc, to o wiele latwiej, by z predkoscia przesadzic, gdyz auto szybciej sie rozpedza - to tez niemoc okiełznania mocy

KGB to porownanie to najniższy  poziom twojej wypowiedzi na jaki sie tutaj  natknąłem. Pierdolisz o rzeczach i sytacjach o ktorych pojecia nie masz.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #562 dnia: Marzec 31, 2018, 09:18:31 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Ja napisałem bzdet? Chciałeś "pojechać" po aucie innym niż Polonez,  a wyszło że to auto jest kupą złomu z winy użytkownika. Teraz jeszcze będziesz grał na uczuciach, bo właściciel niepełnosprawny. Taki z Ciebie kolega/znajomy? Nie możesz pomóc ogarnąć auta? Wolisz je zdyskredytować na forum?

Weź sobie wypij coś na uspokojenie... albo na ból dupy. Skąd wiesz, że właśnie nie pomagam mu ogarnąć auta? :P. Dobra, polonez jest beznadziejny, a nissan bezawaryjnym autem, tylko się psuje, jak jest zaniedbany - już zadowolony, czy będziesz nakręcał gównoburzę? Bo mi się nie chce dalej dyskutować o kiepskim poziomie interpretacji słowa pisanego?

Beznadziejne, to są Twoje posty. Napisałeś głupotę, została skomentowana. To jest forum. Nie potrafisz przyjąć krytyki, chcesz żeby Twoje było na wierzchu - idź się poskarżyć na Nowogrodzką.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #563 dnia: Marzec 31, 2018, 11:45:45 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Skomentowałbym te twoje pierdy pisząc instrukcję interpretacji mojego posta, ale straciłbym wg. wyliczeń co najmniej 5 minut cennego czasu na rozmowy o g...nie z forumowym napinaczem, więc wybacz, ale mi się nie chce  <rotfl2>

Wracając do tematu: przewietrzyłem wczoraj fiaciora na wiosnę, ale niezbyt daleko, muszę w końcu zajrzeć do tego układu chłodzenia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 31, 2018, 11:47:37 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #564 dnia: Marzec 31, 2018, 12:38:33 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Skomentowałbym te twoje pierdy pisząc instrukcję interpretacji mojego posta, ale straciłbym wg. wyliczeń co najmniej 5 minut cennego czasu na rozmowy o g...nie z forumowym napinaczem, więc wybacz, ale mi się nie chce  <rotfl2>

Miło mi, że tym postem podsumowałeś swoją osobowość.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #565 dnia: Marzec 31, 2018, 12:52:52 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2231
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Daniel22 długo już ten 125p jest w Twoich rękach :) co się z nim aktualnie dzieje :) ?

W temacie: z Polonezem z braku czasu w ostatnim czasie nie dzieje się nic, natomiast w tygodniu pozawoziłem kolejne graty od niego do lakierowania proszkowego a kolejne śrubki do szkiełkowania i cynkowania :)
Rovera umyłem ( odkrywając kolejne malutkie punkciki rdzy...  ;-| )

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #566 dnia: Marzec 31, 2018, 14:17:19 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
W tym momencie jeździ głównie w ciepłe dni, jako fun-car głównie w ciepłe dni, mnóstwo rzeczy przy nim zrobiłem na jesień, z którymi zwlekałem przez lata. Ogarnąłem wydech, elektrykę, luzy w układzie kierowniczym, wstawiłem elektroniczny zapłon, naprawiłem parę usterek, jeździ się nim coraz przyjemniej. Pozostało wyważenie wału, jego naprawa i... znalezienie korka układu chłodniczego, który nie będzie się psuł co chwilę, bo nowe rzemiosło ze sklepu robi sobie ze mnie jaja. I wymiana uszczelniaczy, bo nie istnieją, ale ciężko to zrobić, jak bywam w Puławach ledwie na parę dni, 4 razy w roku  :] Jakiś czas temu wrzuciłem film na YT z jazdy nim, żeby nie było, że przyrósł felgami do podłogi w garażu.

Rdzę znalazłeś na nowym dupowozie?
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #567 dnia: Marzec 31, 2018, 14:22:33 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2231
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
W tym momencie jeździ głównie w ciepłe dni, jako fun-car głównie w ciepłe dni, mnóstwo rzeczy przy nim zrobiłem na jesień, z którymi zwlekałem przez lata. Ogarnąłem wydech, elektrykę, luzy w układzie kierowniczym, wstawiłem elektroniczny zapłon, naprawiłem parę usterek, jeździ się nim coraz przyjemniej. Pozostało wyważenie wału, jego naprawa i... znalezienie korka układu chłodniczego, który nie będzie się psuł co chwilę, bo nowe rzemiosło ze sklepu robi sobie ze mnie jaja. I wymiana uszczelniaczy, bo nie istnieją, ale ciężko to zrobić, jak bywam w Puławach ledwie na parę dni, 4 razy w roku  :] Jakiś czas temu wrzuciłem film na YT z jazdy nim, żeby nie było, że przyrósł felgami do podłogi w garażu.
Dobrze wiedzieć, że ma się dobrze :) jak się sprawują hamulce przy takich postojach ? 1300 z zapłonem elektronicznym teraz jest :) ?

Rdzę znalazłeś na nowym dupowozie?
Niestety... ale 90% rdzy na samochodzie jest na tylnej klapie, już do tego stopnia, że robi mi zacieki na zderzaku, jakby to była jakaś Skoda Felicja. Muszę się jakoś w maju zebrać, kupić klapę w kolorze i po prostu ją wymienić.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #568 dnia: Marzec 31, 2018, 14:26:30 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3029
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Dzień Dobry, wesołych świąt!

Zajączek wielkanocny zapomniał w tym roku pisanek, ale za wasze pisanki w tym temacie postanowił obdarować was ostrzeżeniami  <cwaniak2>
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #569 dnia: Marzec 31, 2018, 15:03:19 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Hamulce prawie zawsze zablokowane, ale przejeżdżam parę kilometrów i się odblokowują. W ogóle po takim postoju auto się "ciężko" budziło do życia. Jak nim jeździłem częściej, nie było problemów.

Teraz jest 1300 na elektroniku z poloneza, chodzi naprawdę fajnie względem stykowca, przede wszystkim równiej i jakby lepiej odpalał i się wkręcał :). https://www.youtube.com/watch?v=i55Zqqzyt0g

Znajdziesz klapę do takiego rovera w kolorze bez większych problemów?
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #570 dnia: Marzec 31, 2018, 15:50:39 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2231
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Znajdziesz klapę do takiego rovera w kolorze bez większych problemów?
Tak :) jak przeglądam ogłoszenia z częściami, to mam wrażenie, że aut ,,na części" jest więcej niż tych normalnych jeżdżących na sprzedaż. Części jest bardzo dużo i kosztują one grosze :)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #571 dnia: Marzec 31, 2018, 16:25:55 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Proponuje zamknąć to forum i skończy się wreszcie pierd.. o i rzeczach, polonezie i cudach.
Co zrobiłem hmmmm wyprowadziłem z garażu, wytarłem szmatką z WURTHA, rozgrzałem, popatrzyłem jakiego mam fajnego Poloneza z niskim przebiegiem i bez rdzy i nie malowanego w ori stanie.
Patrzę coraz częściej negatywnie na wpisy na tym forum , przez kilka osób to forum pada........robi się tu syf z onetu , wp i interii.
Dodam że w 2004 roku i 2009 roku był tu inny świat.
Teraz to ach szkoda słów.....
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #572 dnia: Marzec 31, 2018, 16:32:25 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2231
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Wszystko płynie... Zarejestrowałem się tutaj w 2007 roku, wtedy był inny świat. Ogólnie teraz też nie narzekam, bo pewne zmiany mi się podobają ( stosowanie dobrych kosmetyków, lanie lepszych olei , ogólnie widać, że Polonez stał się autem dla koneserów gatunku, a nie czymś czym się jeździ głównie dlatego , że jest tanie -  tym bardziej, że wcale takie tanie już nie jest ;) ) ale fakt faktem, kiedyś spiny na forum były o wiele wiele rzadziej

Żeby było jasne, ja tam do żadnej ze stron obecnych spin nic nie mam.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #573 dnia: Marzec 31, 2018, 16:52:15 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Proponuje zamknąć to forum i skończy się wreszcie pierd.. o i rzeczach, polonezie i cudach.
Co zrobiłem hmmmm wyprowadziłem z garażu, wytarłem szmatką z WURTHA, rozgrzałem, popatrzyłem jakiego mam fajnego Poloneza z niskim przebiegiem i bez rdzy i nie malowanego w ori stanie.
Patrzę coraz częściej negatywnie na wpisy na tym forum , przez kilka osób to forum pada........robi się tu syf z onetu , wp i interii.
Dodam że w 2004 roku i 2009 roku był tu inny świat.
Teraz to ach szkoda słów.....


Polać mu, rację ma, kiedyś było tu całkiem inaczej.

W temacie: przegoniłem klimatyzowane gsi, oraz tylko przepaliłem 16K4
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #574 dnia: Marzec 31, 2018, 17:02:31 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
skoro temat zamknieto, to nie prywatna odpowiedz mozna uzyskac w innym,
i dokladnie jest tak, bo jezdzenie 120 po lodzie zazwyczaj zle sie konczy,
jezeli nie jest sie psychicznie gotowym na duza moc, to o wiele latwiej, by z predkoscia przesadzic, gdyz auto szybciej sie rozpedza - to tez niemoc okiełznania mocy

KGB to porownanie to najniższy  poziom twojej wypowiedzi na jaki sie tutaj  natknąłem. Pierdolisz o rzeczach i sytacjach o ktorych pojecia nie masz.

spójrz na to z lepszej strony - teraz poziom moze byc juz tylko wyzszy, wiec latwiej mi bedzie zachowac wysoki, bo mam niski punkt odniesienia,
Tobie tez moze to pomoc, bo dowiedziales sie, jak inni moga odebrac twoj wyczyn - moze bedziesz ostrozniejszy, moze podejdziesz do tego samokrytycznie,
sam mialem parę wypadkow i wiem, ze nie ma o co sie spinac - najwazniejsze to nauczyc sie na błędach

a dzisiaj korzystajac z raczej marnej pogody odpalilem traczyne i przywiozlem praktycznie cala pake desek
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #575 dnia: Marzec 31, 2018, 23:16:32 pm »

Offline Czaroo#1879

  • Moderator
  • Wiadomości: 917
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6
Z racji dużej ilości zadań domowych dzisiaj o moim myślałem  ;>
Było:
Polonez Atu 1.6 GSI
Polonez Caro 1.4 16v
Jest:
Polonez Caro 1,6 GLE

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #576 dnia: Kwiecień 01, 2018, 14:26:20 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Kombi w konserwie. Wnętrze prawie poskładane, zostały jeszcze przednie boczki i deska, ale tą poskładam po wymianie linki prędkościomierza i włożeniu wiązki od klimy. Ponownie zasiadłem na relaxach, moim zdaniem to na prawdę nie doceniane fotele. Od zewnątrz trzeba założyć jeszcze nadkola i przedni zderzak.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #577 dnia: Kwiecień 01, 2018, 23:10:37 pm »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
W końcu nowe ucho klapy, wygląda na solidne i może wytrzyma więcej niż poprzednie. A jak się złamie to za 6zł się nowe kupi i wkręci  <lol>
 
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #578 dnia: Kwiecień 02, 2018, 17:52:25 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Przez godzinę czyściłem wgłębiania w których siedzą świece żeby cały ten piasek który się tam gromadzi po wykręceniu świec nie wsypał się do cylindrów.
Mowa oczywiście o OHV.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #579 dnia: Kwiecień 02, 2018, 17:59:13 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3029
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Następnym razem użyj sprężonego powietrza  <ok>
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .