Autor Wątek: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź  (Przeczytany 4123 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« dnia: Luty 08, 2018, 19:47:57 pm »

Offline Brzezik

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+1,6GLi
Witam.Szukam warsztatu,który dobrze naprawia tylne mosty.Łódź lub okolice.Czy ktoś ma jakiś namiar?Podmiana na używkę nie wchodzi w rachubę,nigdy nie wiadomo,kiedy używka padnie...

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 08, 2018, 23:16:59 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2593
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
pytaj czy istnieje w Polsce a nie w okolicach Łodzi. podobno tu coś potrafią- Orłowski Tadeusz. Naprawa i serwis mostów napędowych
Harcerska 6 , 05-091 Ząbki
TEL (22) 7816633
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 08, 2018, 23:25:37 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
W okolicach Łodzi konkretnie w Koluszkach to ja planuje sam naprawić swój most. Co wyjdzie to wyjdzie, zobaczymy. Gorzej raczej nie będzie. Planuje wyspwawać rozpierak i wymienić przekładnie główną. Instrukcja na naprawę mostu jest w książce od Trucka.

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 11, 2018, 19:56:46 pm »

Offline Brzezik

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+1,6GLi
Dzięki za info.Ja sam niestety mostu się nie podejmuję nawet ruszać.O gościu z Ząbek słyszałem.Ciekawe,czy zrobiłby most w ciągu jednego dnia,bo prawdopodobnie czeka mnie wyprawa do niego.

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 11, 2018, 21:15:39 pm »

Offline zayon

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
Dzięki za info.Ja sam niestety mostu się nie podejmuję nawet ruszać.O gościu z Ząbek słyszałem.Ciekawe,czy zrobiłby most w ciągu jednego dnia,bo prawdopodobnie czeka mnie wyprawa do niego.

A wysyłka? Pewnie nie wyjdzie drożej niż paliwo, o czasie nie wspominając.

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 11, 2018, 22:13:32 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Wysyłka mostu to z pewnością nic miłego, nie wyobrażam sobie zapakowania takiego klamota :P. Chyba już lepiej zostawić auto.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 11, 2018, 22:30:53 pm »

Offline Brzezik

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+1,6GLi
Problem w tym,że most jest nadal w samochodzie.Zdjęcie go i unieruchomienie samochodu na kilka dni,to jeden problem.A drugi,że trzeba mieć gdzie postawić ten samochód w stanie takiego rozkładu na kilka dni.Niestety,garażem nie dysponuję.Wysyłka takiego klamota też bedzie trochę kłopotliwa.Raczej nastawiam się na jazdę do Ząbek,nie jest to aż tak daleko od Łodzi.Czy ktoś już robił z Was tam most?Mój ma cholernie nietypowe objawy.Na luzie buczy od około 80/godzinę, jak mam nogę na gazie,to cichnie.Olej zmieniłem,łożysko tylnej osi również.Opony nie hałasują,zmieniałem.Miał ktoś już do czynienia z takim objawem?

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 11, 2018, 23:14:01 pm »

Offline zayon

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 43
  • Płeć: Mężczyzna
Problem w tym,że most jest nadal w samochodzie.Zdjęcie go i unieruchomienie samochodu na kilka dni,to jeden problem.A drugi,że trzeba mieć gdzie postawić ten samochód w stanie takiego rozkładu na kilka dni.Niestety,garażem nie dysponuję.Wysyłka takiego klamota też bedzie trochę kłopotliwa.Raczej nastawiam się na jazdę do Ząbek,nie jest to aż tak daleko od Łodzi.
Biorąc pod uwagę powyższe... masz rację  :d.

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 12, 2018, 09:19:33 am »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
Miałem okazję przejechać się Polonezem z mostem robionym w Ząbkach i biorąc pod uwagę że przełożenie było wyciągnięte ze złomu ( przekładka z 3,9 na 4,3) to ustawił to prawie idealnie.
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 12, 2018, 09:21:05 am »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Mój ma cholernie nietypowe objawy.Na luzie buczy od około 80/godzinę, jak mam nogę na gazie,to cichnie.
Wiesz, wg mnie to są "cholernie typowe objawy" luzu międzyzębnego przekładni głównej...
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Warsztat naprawy tylnych mostów Łódź
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 12, 2018, 10:44:22 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2228
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Brzezik kiedy byś się wybierał do Ząbek ? Bo w zależności od kosztów i terminu może byśmy we dwóch pojechali i moim autem wrócili skoro Twój Polonez by został a ja też jestem z Łodzi i też mam most do poskładania