Autor Wątek: Przelotki drzwi tył Atu+  (Przeczytany 1498 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przelotki drzwi tył Atu+
« dnia: Maj 24, 2019, 11:59:32 am »

Offline hamish

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • bosz -> rover minus -> gsi najlepsza buda
Cześć, kombinował ktoś coś z większymi przelotkami w tylnych drzwiach? W tych śmiesznych oryginalnych ledwo mieszczę 3x2.5mm^2 a muszę tam wsadzić 7/8 przewodów...

Odp: Przelotki drzwi tył Atu+
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2019, 16:53:01 pm »

Offline Michał_22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 555
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro Plus 1.8 VVC 98r
Powiększ otwory i załóż przednie. Może ktoś ma lepszy pomysł..

Odp: Przelotki drzwi tył Atu+
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 24, 2019, 18:33:31 pm »

Offline hamish

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 76
  • Płeć: Mężczyzna
    • bosz -> rover minus -> gsi najlepsza buda
Też tak kombinowałem ale szkoda niszczyć ładną karoserię, poza tym przednie są za krótkie i będą wypadać przy maksymalnym otwarciu.

Odp: Przelotki drzwi tył Atu+
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 24, 2019, 21:58:23 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Można zastosować taki stycznik drzwiowy
https://allegro.pl/oferta/stycznik-do-drzwi-przesuwanych-lacznik-styk-bus-7081856011
Oczywiście, trzeba by poszukać takiego z większą ilością pinów. A żeby było więcej miejsca, to można zastosować "harmonijki" z przewodami,jak w zachodnich autach

A co do przelotki z przednich drzwi, to masz rację, jest ciut za krótka.Przerabiałem ten temat, bo miałem elektryczne szyby z tyłu w moim starym caro, do tego centralny i borykałem się z tym samym problemem, czyli brak możliwości przepchnięcia tylu przewodów.Ostatecznie, zrobiłem na przednich przelotkach, ale koniec przelotki, wchodzący w drzwi, musiałem porządnie okręcić izolacją, żeby było jakiekolwiek "prowadzenie" i żeby się to nie zaginało po zamknięciu drzwi.O tyle lepiej, że gdy przelotka jest wypełniona na ciasno przewodami, to niema tendencji do zaginania się, ale jeśli idą tylko np. dwa przewody do centralnego, to lubi się zagiąć, nawet z przodu.Ja miałem tam jeszcze przełączniki szyb w drzwiach, więc wypełniona była na ścisk, choć i tak musiałem dawać jak najcieńsze przewody, żeby się to wszystko zmieściło.

Odp: Przelotki drzwi tył Atu+
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 24, 2019, 22:29:02 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
jezeli nie chcesz powiekszac otworow w drzwiach, to po prostu zrezygnuj z przelotek - ułóż przewody, okrec tasma, daj jeszcze dodatkowa warstwe tasmy, ktora bedzie mozna wymieniac, gdy sie wytrze
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.