Autor Wątek: Wykładzina  (Przeczytany 1503 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wykładzina
« dnia: Grudzień 05, 2020, 15:58:46 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Przerabiał ktoś temat zmiany wykładziny w Polonezie. Na fotelach i kanapie mam nową tapicerkę. Zamarzyła mi się do kompletu czarna wykładzina.
https://hurtowniatapicerska.pl/wykladzina-samochodowa-de-luxe-200cm.html
Oryginalna wykładzina nie jest płaskim materiałem. Cześć przednia i środkowa oraz w bagażniku na nadkolach jest odpowiednio uformowana. Widziałem w programie Klimek kontra Duda, że Klimek dawał nową wykładzinę, ale on ja kleił do podłogi. Wg mnie to nie jest dobra opcja bo lepiej później mieć możliwość łatwego wyciągnięcia i wyprania na zewnątrz.

Odp: Wykładzina
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 05, 2020, 16:07:43 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3428
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Przerabiał ktoś temat zmiany wykładziny w Polonezie. Na fotelach i kanapie mam nową tapicerkę. Zamarzyła mi się do kompletu czarna wykładzina.
https://hurtowniatapicerska.pl/wykladzina-samochodowa-de-luxe-200cm.html
Oryginalna wykładzina nie jest płaskim materiałem. Cześć przednia i środkowa oraz w bagażniku na nadkolach jest odpowiednio uformowana. Widziałem w programie Klimek kontra Duda, że Klimek dawał nową wykładzinę, ale on ja kleił do podłogi. Wg mnie to nie jest dobra opcja bo lepiej później mieć możliwość łatwego wyciągnięcia i wyprania na zewnątrz.

Kup drugą i pomaluj sobie na czarno sprayem. Tak samo jak plastiki półki bagażnika.
Idź na ca całość i zrób w brązie jak bywała w Caro wąskim na przełomie 91/92 roku wraz z rarytaśną tapicerką w brązową jodełkę.


FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Wykładzina
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 05, 2020, 17:49:34 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
linkowana wykladzina ma inna strukture niz oryginal - polonezowska jest od spodu wulkanizowana, co czyni ja w duzej mierze wodoszczelna,
to wlosie tez jest jakies inne, od razu bedzie widac, ze to podróba,
dodatkowo bardzo niepraktyczna - do kompletu bedzie jeszcze czarna podsufitka i np. różowe opony ?
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Wykładzina
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2020, 17:57:16 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Nie zależy mi na oryginalności. Zamówię próbki i zobaczę co to jest. Z materiału na siedzenia od tej firmy jestem zadowolony.
Podsufitka będzie jasno szara, podobnie jak tylna półka i słupki C i D.

Odp: Wykładzina
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 06, 2020, 09:54:42 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
W Polskim Porszu jest odcinek jak szyją nową wykładzinę. Tapicer bez problemu zrobi na wzor starej.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.