Autor Wątek: Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi  (Przeczytany 34588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 08, 2006, 13:54:44 pm »

Russell

  • Gość
Ehhh co sie pultacie. Tacy frajerzy jak ten od skody s? juz totalnie nudny. Ze mnie kiedys smiał sie p.e.d.a.ł bo on ma uno fire po profesionalnym tuningu i wmawiał mi ze zadne 2.0 czy 1.4 w poldku mi by  nie pomogło  bo jego uno FIRE jest po profesjonalnym tuningu i jego uno FIRE jest po profesjonalnym tuningu. No......  i dostał w dupe od 1.5 gli.

a taki był bohater. na 1/4 mili w modlinie sie scigał. cipa

[ Dodano: 2006-04-08, 13:59 ]
pozatym to tak jakby 15-letni wnusio smiał sie z dziadka ze ten nie moze go dogonic.  Dla pener w skodach manewr MEDUZA

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 08, 2006, 14:17:39 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "KGB"
VAN mial krotsze przelozenie mostu ,takie jak w roverze ,czyli 43/10
zwykly kombi z tego co kojarze mial przelozenie jak w zwyklym 1.6 czyli 43/11
pewny nie jestem ,ale sprawdze w ksiazce
jezeli kombi mialby miec krotsze przelozenie ,to zostaje tylko takie  jak w 1.5 ,czyli 41/10

sam juz nie wiem w ksi?żce pisze tak jak pisałem , po wprowadzeniu wsio danych razem z oporem powietrza itd. do Car testu wyszło mi v-max 166 i 13s do 100 :roll: hehe  nie wiem czy prawda czy nie ale bucika ma ]:->  ;)

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 08, 2006, 14:59:19 pm »

KANAL

  • Gość
Wrzuccie 5ty bbieg w skodzie 1.3 i polonezie i zacznijcie przyspieszac. Skoda bedzie stala w miejscu a Poldi odjedzie jej jak bedzie chcial. Ale co tam, wazne ze maja cos zagranicznego bo przeciez wszystko co polskie do ch*j. I to mnie denerwuje w Polakach. Cudze chwala a swojego nie znaja. Ja poloneza na skode bym nie zamienil, chyba ze bylaby to Octavia albo jakas Fabia z silnikiem od VW.

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 08, 2006, 16:20:56 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
CyCu#1904,
JA wprowadzalem do CarTestu poldka GSI i wyszlo mu 14.6 do 100 i vmax 164
tylko niedokladnie wpisalem rozmiary karoseri i przelozenie jedynki tak na oko (ale to raczej malo zmieni)
mase dalem 1230kg (70kg kierowca + 25kg bagazu)

[ Dodano: 2006-04-08, 16:29 ]
KANAL,
no nie przesadzaj ,na V to Poldek tez prawie stoi w miejscu
skoda jest lekka to z malym silnikiem w miare sobie radzi ze startu ,pozniej to wiadomo ze juz opor powietrza odgrywa wieksza role
ale w felici to plastiki sa okropne i siedzenia do niczego
wogole jakis ten samochod pokraczny taki

a ty bys wzial fabie "tylko 3 cylindry"  :evil:
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 08, 2006, 17:00:22 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
Cycuś ty masz dyferencjal taki sam jak w roVerkach są ;)
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 08, 2006, 18:05:12 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Byla kiedys w mojej rodzinie skoda - favorit.
Fajny samochod, zwlaszcza ze to byl nasz pierwszy. Ale...
Psul sie srednio raz na pol roku (i to tak ze trzeba go bylo cholowac do warsztatu), wyposazenie w tym zadne, a komfort jazdy pozostawia wiele do zyczenia.

Gdy szukalem dla siebei samochodu ogladalem tez skody. I powiem jedno - polonez duzo lepsze auto :)

A co do jazdy na ulicy i seryjnych silnikow - wszystko zalezy od kierowcy bo roznica jest nie duza. Pare razy sie z felicja, raz z fabia podpuszczalem. I zawsze wrzucajac piatke mialem skode w lusterkach :D
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 08, 2006, 20:22:06 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Cytat: "KANAL offline"

Cytuj (zaznaczone)
I zawsze wrzucajac piatke mialem skode w lusterkach

:D   Uwazaj na to co piszesz, za chwile odezwie sie multum userow ktorzy w to nie uwierza. Niestety.



Wisi mi to i powiewa czy ktos uwierzy czy nie.. Zeby nie powiedziec ze mam to glebokoo w d***.
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 08, 2006, 20:25:56 pm »

Poldek#1838

  • Gość
Jak ja wrzuce V przy 80 to duzo aut zostaje wtyle: Felicje, seicienta, punta...itp
Najbardziej mi sie podoba IV bieg przy 60, wtedy lista jest tak długa...Nawet 100 konne fury sie dziwi? co mam pod mask?

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 08, 2006, 20:48:57 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Bo czworeczka to wogole fajny bieg :D
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 08, 2006, 22:08:42 pm »

Arnold

  • Gość
przy 80 km/h to ja nieraz 3 wrzucam  :D

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 08, 2006, 22:36:12 pm »

Offline mastah22

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1450
Cytat: "Arnold"
przy 80 km/h to ja nieraz 3 wrzucam  :D
True True :D
Cytuj (zaznaczone)
Ale co tam, wazne ze maja cos zagranicznego bo przeciez wszystko co polskie do ch*j. I to mnie denerwuje w Polakach. Cudze chwala a swojego nie znaja.
Njabardziej mnei wk..a to ze o poloneza nikt nie dba,ładuje 200kg ziemniaków do bagaznika,rolnicy woza w nich trzode chlewna,rzadko sie go myje, o konserwacji nie wspomne,olej leje sie najtanszy jaki jest bo to w koncu polskie gówno i niczego drozszego lac nie warto,Wszelkie wycieki i rdze sie olewa bo po co to robic skoro to i tak tylko polski syf.A jak Ty zadbasz o swojego(jako jeden z niewielu) to ludzie zaczynaja Cie wytykac palcami,usmiechac sie z politowaniem i patrzyc jak na kretyna...nik nie dba a kazdy narzeka bo tak najłatwiej
  • Jef
  • Czaku

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 08, 2006, 22:40:06 pm »

Offline OZi1845

  • MG
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1171
  • Płeć: Mężczyzna
    • Volvo S80 2.4 20V :P
mastah22 masz calkowita racje...
np. dzis ludzie patrzyli na mnie jak na debila bo bylem przed blokiem i rzezbilem przy poldusiu... ale ja mam ich gdzies...
Był: Polonez Caro Plus 1.4GTi [109KM]
Było: BMW 318TDS Touring
Jest: Volvo i DL650

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #72 dnia: Kwiecień 08, 2006, 22:43:37 pm »

Cycu_E30

  • Gość
Cytat: "KGB"
CyCu#1904,
JA wprowadzalem do CarTestu poldka GSI i wyszlo mu 14.6 do 100 i vmax 164
tylko niedokladnie wpisalem rozmiary karoseri i przelozenie jedynki tak na oko (ale to raczej malo zmieni)
mase dalem 1230kg (70kg kierowca + 25kg bagazu)

dobra a ja wpisalem wsio tak jak ma byc , wyszlo 13 , kombi ma przelozenie tyl z rovera , i  duzo zmieni tez jaki ustawisz rodzaj startu HA :!: i tu cie mam :P i wyjdzie 13 ! mam tak wszystkie dane wprowadzone ze co do 0.1 pokrywaj? sie dane z danymi z tabelki mrożka , zarówno obroty jak i prędko?ci , w moich obserwacjach tak samo wyszlo :!: dzisiaj specjalnie przeprwoadzalismy próby do 4000 obr/min na kazdym biegu i wszystko jest zgodne z tabelk?/CT, obroty jak i prędko?ci s? zgodne HA :!:  :D

[ Dodano: 2006-04-08, 22:49 ]
Cytat: "OZi#1845"
mastah22 masz calkowita racje...
np. dzis ludzie patrzyli na mnie jak na debila bo bylem przed blokiem i rzezbilem przy poldusiu... ale ja mam ich gdzies...

na mnie sie patrzyli jak na idiote jak np. malowałem alusy (w tyammtym roku ) albo zaciski , o siatce i grillu nie wspomne , pewien PERFIDNY BURAK jeb**y który ma astre 1.4 (ale to takie buraki perfidne ze w bloku kapuste kisz? :| skur.... kiedys zjebałem ze ?mierdzi :P ) sie nabijał ale go olewam , a gdyby?cie widzieli miny ludzi jak kupilismy poldka ..... łohhohohoho ..... kazdy ale to każdy reagował tak: " tyle kasy za POLONEZA ( z do?ć dużym zaznaczeniem tego słowa)  :!:  :?:  :!:  ale ch*j wbijali?my  :D taki burak jeden z drguim mysli ze kazdy polonez to wielkie gówno , widzial/jechal jednym do....bitym egzemplarzem i s?dzi ze wszystkie takie .. skur....  :mad:

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 08, 2006, 22:54:51 pm »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Niestety wiele osob tak mysli o poldkach i wkurzajace to jest - bo co im one przeszkadzaja? przeciez nikt im nimi nie kaze jezdzic..

Ale na szczescie zdarzaja sie i normalni. Jak ja cos przy swoim robie pod blokiem i ktos przechodzi to nieraz widze ze patrzy nie szydzac, ale sympatycznie.

a reszta mnie nie obchodzi i juz :)
Poldek sie dumnie prezentuje - zazwyczaj najczystszy na parkingu, zawsze rowno stoi a nie tak jak buce w drozszych autach - na dwoch miejscach..
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 08, 2006, 22:59:49 pm »

Cycu_E30

  • Gość
u mnie na 10 osób przypada 0.25 normlanych :P  :?

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #75 dnia: Kwiecień 08, 2006, 23:50:12 pm »

Lodówa#1826

  • Gość
i dlatego wlasnie ja chce kiedys stworzyc swoj? wizje. Czyli Poldek(najlepiej borek) z wygl?du całkowicie seryjny... I zapakowac do niego porz?dny silnik(1,8; 2.0) i takich buraków zaskakiwac na swiatłach

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 09, 2006, 00:11:34 am »

Rysiu#1883

  • Gość
podzielam twoj? wizję lodówa tyle ze ja w obecnym aucie bym chciał jaki? mocny motorek  :mrgreen: no jeszcze alumki ładne jakies hehe

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 09, 2006, 00:31:22 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
eetam
jak w totka wygram to buduje Coupe Plusa z 4.4 V8 od BMW (3kpln na allegro chodza takie silniki)
to bedzie fura do pojezdzenia ,a na codzien bede smigal M5  :mrgreen:
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 09, 2006, 11:07:35 am »

Grizli

  • Gość
U mnie w samochodzie wszysctkich buraków stasznie interesuja fotele...zawsze że to jakies przekładane i że to niemożliwe żeby to seryjne było:)Smiesznie to wyglada jak wracam do samochodu a koles zachodonia fura jezdzacy sie przykleja do szyby i zaglada do srodka, a ja alarm wtedy wylacze to udaje strasznie że to nie on był:)

Polonez Caro Plus 1.6 GSI vs. Skoda Felicia 1.3 LXi
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 09, 2006, 11:13:03 am »

thomas#1840

  • Gość
to jest własciwe miejsce dla tego tematu  ;)



 

z żaluzjami piętro wyżej