Autor Wątek: Namierzony :D  (Przeczytany 73521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Namierzony :D
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 26, 2005, 19:09:38 pm »

Guciu1801

  • Gość
bo pan "kiedys zmienie silnik" zawodowa oglada tam stare gole baby :D

Namierzony :D
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 27, 2005, 23:29:42 pm »

margines

  • Gość
Cytat: "Sterciu#1839"
Widziałem dzi? "kiedy? zmienie silnik" :D na ul. Koszarowej , stał na chodniku koło wejscia do szpitala :D


bo ja jakos tam pracuje czasami ;) tak btw ;) na ladnym zakazie parkowania parkuje? :>

Namierzony :D
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2005, 21:27:18 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
w Piatek 01.07.2005r Łajka widziany pomarańczow? kup? na ul. Traugutta jechał w kierunku Czaka :)
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Namierzony :D
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 05, 2005, 17:23:47 pm »

margines

  • Gość
A ja dzis widzialem Serowoza zaparkowanego kolo jego domu ;).

Namierzony :D
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 06, 2005, 08:51:07 am »

odiss

  • Gość
Ja codziennie widuję jakiego? białego poldka z mas? spojlerów, maksymalnym ozderzakowaniem i taaaaakim wlotem na masce. no i jeszcze badlook. Stoi na popowicach, czyli niedaleko mnie. I nie jestem w stanie powiedzieć czyje to auto ani czy to kolegi z klubu ? Wtajemniczonych proszę o podpowied?.

Namierzony :D
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 06, 2005, 09:28:03 am »

kowal

  • Gość
Mowisz o bialym atu?
Wlasciciel pisal tu pare razy, ale nie pamietam ksywki  :oops:

Namierzony :D
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 06, 2005, 14:19:43 pm »

Guciu1801

  • Gość
zdaje sie to AndreTG byl. A ja dzisiaj widzialem Odissa, jak skrecal w lewo (jego lewo) ze strzegomskiej na stacyjna. Poznalem po lakierze kameleonie :D

Namierzony :D
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 06, 2005, 22:04:37 pm »

odiss

  • Gość
No widzialem jakiegos Palio tam k?tem oka, ale nie wiedziałem że to Guciu :) Jakby? był poldkiem to bym się przyjżał mimowolnie :D

Namierzony :D
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 12, 2005, 00:55:13 am »

Abadon

  • Gość
Pablo X - na Kamiennej - jechal od strony Hubskiej w strone Borowskiej (a ja wyjezdzalem z Gajowej, nawet nie zauwazyl czarnej przejsciowki cholera ;))

Namierzony :D
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 13, 2005, 11:52:05 am »

Dlugi

  • Gość
Szalony PENY zaparkowal na Benedyktyniskiej i nie zaplacil (u mnie) postojowego.To blad. UWAGA na tej dzielnicy gina radia.Sam przekonalem sie ostatnio,stracilem radio(...A TAKIE LADNE AMERYKANSKIE BYLO.....) i szybke boczna.
Nie wspomne ze duzo wody (deszczowki)wlalo sie do samochodu,i do tej pory nie moge pozbyc  sie wilgoci(w aucie smierdzi jak bym mial zdechlego kota w bagazniku).Tak wiec UWAGA rejony Sienkiewicza omijac z daleka,albo radio nosic ze soba.TO JEST DOBRA RADA

Namierzony :D
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 13, 2005, 18:01:43 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Cyneq namierzony dzi? na ul. Grodzkiej  :)
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Namierzony :D
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 15, 2005, 09:03:10 am »

Abadon

  • Gość
Na bendyktynskiej to moja babcia mieszka... jak raz zostawolem poldka na noc to mi jakies losie pomalowaly go markerami  :mad:

Namierzony :D
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 15, 2005, 14:23:53 pm »

Woj-o#772

  • Gość
Dlugi - twój bolid to ten z okr?głymi wtecznymi ?? bo tak dawno go nie widziałem z wła?cicielem ze nie pamiętam ;).
Jak tak to go notorycznie namierzam w podwórku... :D

Namierzony :D
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 14, 2005, 20:39:21 pm »

Czaku

  • Gość
W piatek namierzylem Tomcata w trzynastce oraz Zorcika dzis kolo Korony

Namierzony :D
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 15, 2005, 01:02:37 am »

PeNY#1816

  • Gość
Sam sie dzisiaj namierzylem jak stalem przed lustrem...  :roll:  Pozdro... :roll:

Namierzony :D
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 15, 2005, 10:44:03 am »

margines

  • Gość
Cytat: "PeNY#1816"
Sam sie dzisiaj namierzylem jak stalem przed lustrem...  :roll:  Pozdro... :roll:


Wspoczuje... ale chyba dzieki temu doswiadczeniu doszedles wreszcie do wniosku zeby po ulicy chodzic w papierowym worku? :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Pozdrowka ;) :roll:

Namierzony :D
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 15, 2005, 10:56:56 am »

PeNY#1816

  • Gość
No wlasnie nie wiem tylko kiedy Ty do takiego wniosku dojdziesz, bo smiac mi sie chcialo jak pokazywali Twoja twarz wczoraj w "997"  i mowili cos o Potworze z Kosmonautow... a to tylko Margines ktory robi przeswietlenia klatek "piersiowych" czternastolatek... Nie wierzcie w to co pokazuja w TV... :roll:

Aha, na spocie mnie nie bedzie w tym tygodniu bo jade do Obornik Wlkp, tak wiec dopiero za tydzien Marghines mi druta pociagnie w ramach rekompenstay... Wezcie jakis aparat... Pochwali sie mamie co robi na spotkaniach milosnikow polskiej motoryzacji...

Aha, Marghines... nie gniewam sie na Ciebie  :roll:

Namierzony :D
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 19, 2005, 23:03:25 pm »

odiss

  • Gość
o matko, ale rzeczy maj? sie dziać :mrgreen: nie przyjadę !!!!!!!!! :mrgreen:

Namierzony :D
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 21, 2005, 22:10:53 pm »

Offline Sterciu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 482
Peny namierzony pod Wrocławiem na trasie Wrocław-Poznań około godz. 22:00 dzi? , wyprzedziłem i migłem mu awaryjnymi ale pewnie nie połapał sie o co chodzi ;) :D
Pozdrowionka ;)
Kiedyś był 125p oraz dwa Plusy - rover i ohv.

Namierzony :D
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 21, 2005, 23:48:49 pm »

PeNY#1816

  • Gość
No i w koncu ktos mnie namierzyl :D Nie zorientowalem sie ze to Ty i ze cos tam chciales ode mnie... Pomyslalem ze ktos dziekuje grzecznie...

[ Dodano: 23-08-2005, 00:42 ]
Mam Cie... :D Namierzono Yarre na Sklodowskiej 1 podczas konsumpcji paskudnej pizzy z oliwkami miedzy innymi...  Nazwy miejsca nie wymienie bo bedzie pozniej ze krypto-reklama a wszyscy wiedza ze wszystkich karmie... :D

A tak powaznie to pizza byla przepyszna no i do zobaczenia na spocie... A Pani ktora ow? paskudn? przyniosla do stolika to moje Bejbe... Fajna, nie... :D

[ Dodano: 26-08-2005, 15:21 ]
Namierzono Dlugiego w swoim wozie drabiniastym na Wyszynskiego... Chyba sie do mnie usmiechal ale kiepsko mu to wychodzilo... Marta zapytala nawet... "Za co ten Pan sie na ciebie zlosci... :?: " Tak wiec Dlugi, pracuj nad mimika twarzy, pracuj... Pozdrowka... :D