Autor Wątek: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??  (Przeczytany 43865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #320 dnia: Luty 03, 2011, 23:35:15 pm »

Offline GRAND

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 44
Eeejj, pany!
Tak mnie ostatnio jedna panienka zgasiła, że zapomniałem języka w gębie. xD
Dlaczego?
A to dlatego, bo nie wiedziałem, że można być aż takim kretynem (w jej przypadku kretynką). :)

Mianowicie, usłyszałem od pewnej kobiety - która tak na marginesie ma z kobietą tyle wspólnego, co puszka po śledziach z pelikanem - że już mniejszy wstyd jest jeździć autobusem PKS, niż Polonezem. :) Co ciekawsze, kilku jej kolegów przyznało jej rację.
Chwilę później cały peleton anty-fanów mojego Poloneza ruszył z buta na najbliższy przystanek znajdujący się 3km dalej, a ja odpaliłem maszynę i ominąłem ich wesół. :D

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #321 dnia: Luty 04, 2011, 00:18:01 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4130
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
No wiesz - coś musiała powiedzieć. :D Przypomina mi się Huck Finn i jego malowanie płotu  - malował go za karę, a wszystkim mówił że to takie super i że maluje, bo on tak to lubi. ;)
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #322 dnia: Luty 04, 2011, 00:20:19 am »

Offline fafik

  • ostroyebak okolosyberyjsky
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 855
  • Płeć: Mężczyzna
  • nASO DREAM TEAM
    • caro gld
    • http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
Jakby mi tak powiedziala to bym wysmial oplul i jeszcze zadymil spalonym laciem. Moi znajomi w wiekszosci sie juz przekonali, ze to moja pasja a nie zwoj mi sie wyprostowal czy kasa nie spierdze (chociaz nie smierdze) :P
http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez_ATU/104429
Mój polonez jest jak maybach- ręcznie składany :]
Gdyby w samochodach europosłów zamontować blokadę antydebilizmu z czujnikiem wykrywającym procent absurdu w procesie myślenia, musieliby wszędzie, biedactwa, zasuwać z buta.

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #323 dnia: Luty 04, 2011, 12:22:09 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
Chwilę później cały peleton anty-fanów mojego Poloneza ruszył z buta na najbliższy przystanek znajdujący się 3km dalej, a ja odpaliłem maszynę i ominąłem ich wesół. :D

Trzeba było im jeszcze pomachać.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #324 dnia: Luty 04, 2011, 15:05:07 pm »

Offline Senn#1869

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1388
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1500C Rover 820Si MG ZS180
I zapytac sie "Nie jest Wam za zimno?" :)
Były: C+1.4 K16 DOHC C1.6 K16 DOHC C+1.8 K16 DOHC Jest Polonez 1500C
Rover 820Si LPG
MG ZS180 PB
Renault Espace IV Pb

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #325 dnia: Luty 04, 2011, 16:54:08 pm »

Offline damian6819

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1260
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4 95' PB/ LPG =>swap 1.6 16v LPG
Mateusz nie ma się czym przejmować, kiedyś może zrozumieją jaką furą mieli szanse się przejechać :D
totalitarne forum fso jednak zweryfikuje wszystkich - pełna lustracja
Samochód jest dla człowieka, a nie człowiek dla samochodu.

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #326 dnia: Luty 04, 2011, 18:29:00 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
Ma pecha po prostu że chodzi jeszcze do szkoły gdzie zawsze jest pełno debilstwa i chamstwa ,a każde następne pokolenie jest gorsze więc ma gorsze towarzystwo niż my za naszych czasów.


Mnie na studiach nikt nic źle o Polonezie nie mówi, nie operuje się stereotypami i nie zwraca uwagi na samochód. A jak szukałem nowego domu dla jednego Poloneza to nawet jedna osoba pochwaliła że to dobre auto.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #327 dnia: Luty 04, 2011, 18:57:33 pm »

Offline Gabriel

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 185
  • Płeć: Mężczyzna
Ja chodze do takiej szkoly gdzie jeden kolo mnie parkuje nowym Porsche, a zdrugiej strony dziewczyna w Bmw z4.

Mimo to przewaznie na mojego Poldka ludzie z usmiechem patrza, chociaz to prawda ze niektorzy poprostu nie rozumieja.

Ostatnio jak przyjechalem wczesniej na uczelnie jakis kretyn probowal po parkingu bokiem polatac BMka e60 w automacie. Z Borkiem musielismy mu pokazac jak to sie robi :D

« Ostatnia zmiana: Luty 04, 2011, 18:58:52 pm wysłana przez Gabriel »

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #328 dnia: Luty 04, 2011, 20:51:45 pm »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
moja kobieta powiedziała ze to tylko Polonez i że za kilka lat się rozpadnie... Lubię swoje auto i ona o tym wie i się bulwersuje że ono jest na pierwszym miejscu przed nią chociaż tak nie jest. Dbam o auto bo tak należy, czasem inwestuje za to też jest foch ale kobietę swoją i kocham a samochód jest moją zabawka :)  Mówię jej też że na wakacje każdy będzie się oglądał za Polonezem jak będzie siedział na glebie miał nowy motor i wydech burczał miał kubły w pół skórze z elektryką i innymi cenzurałami...
ale kumpel mnie jeden podbudował bo drugi mówi że głupi jestem że pcham tyle kasy w Poloneza a on mówi że woli mieć Poloneza na wypasie nic zwykłą Astre itp. 
:)
ja jako jedyny na prawie 1000 uczniów przyjeżdżam Polonezem do szkoły i się z tego cieszę. Ostatnio nawet z innej szkoły poprosili mnie żebym użyczył samochodu do nagrania czołówki do studniówki po nikt inny nie miał Poloneza oprócz mnie :D
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 08:48:22 am wysłana przez RSilak »
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #329 dnia: Luty 05, 2011, 01:24:23 am »

gregor1284

  • Gość

ja jako jedyny na prawie 1000 uczniów przyjeżdżam Polonezem do szkoły i się z tego cieszę. Ostatnio nawet z innej szkoły poprosili mnie żebym użyczył samochodu do nagrania czołówki do studniówki po nikt inny nie miał Poloneza oprócz mnie :D
czasami się zdarzy że jeszcze ktoś z zawdy przyjedzie takim zielonym caro ,w tamtym roku jeszcze Zidan jeździł Caro L68 chyba.Ale takiego zadbanego jak Twój tam nie widać  :P o groclinach nie wspomnę.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 01:25:27 am wysłana przez gregor1284 »

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #330 dnia: Luty 05, 2011, 08:50:07 am »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
ale to rzadko nim przyjeżdża. Mój jest w dobrym stanie ale nie najlepszym jeszcze po wakacjach myślę że będzie dużo lepiej :)
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #331 dnia: Luty 05, 2011, 09:18:44 am »

Offline damian9838

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 179
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4
Mi się przypomniała pewna rozmowa ze znajomym który powiedział że nigdy do poloneza nie wsiądzie bo mu się kojarzy z tym jak go polonezem na dołek zabierali.

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #332 dnia: Luty 05, 2011, 10:35:51 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5163
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.6 GSI '01
Mi się przypomniała pewna rozmowa ze znajomym który powiedział że nigdy do poloneza nie wsiądzie bo mu się kojarzy z tym jak go polonezem na dołek zabierali.
Bo to chyba większość ludzi patrzy na te auta przez pryzmat policji,a spotkałem się z takimi opiniami,że skoro policja tego używała,to naprawdę musi być złom.Powiem więcej.Gdyby polonez wyglądał jak passat,to i tak pewnie większość by nie kupiła,bo to polskie i na pewno do d..y.Ostatnio jak pokazałem znajomemu zdjęcia jednego z fabrycznych analogów,to stwierdził,że "jakiś taki nieciekawy" i to jest właśnie nasze polskie myślenie,bo większość patrzy na nasze auta przez pryzmat zachodnich i skoro odstają od tamtych schematów,to są uznawane za złomy.Na pierwszy ogień idzie zawsze komentarz że "to już z salonu wyjeżdżało zgniłe. :wpale:

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #333 dnia: Luty 05, 2011, 10:37:56 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Na pierwszy ogień idzie zawsze komentarz że "to już z salonu wyjeżdżało zgniłe.
Fordy i Ople też, tylko tego nie widzą...
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #334 dnia: Luty 05, 2011, 12:07:02 pm »

Offline Piotr_T

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 954
  • Płeć: Mężczyzna
    • Audi A6 C6
A moja zona rozpacza, że mi poloneza autobus uszkodził. Chciała już zadzwonić do gościa i go zbluzgać.
Caro Plus 1.6 GLI --> 1.4 GTI 74U - był
Caro Plus 1.4 GTI 23E - był ;(
Audi A6 C6 - tatusiowóz

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #335 dnia: Luty 05, 2011, 19:49:06 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
czasem inwestuje za to też jest foch

Przecież ci wolno. Ja już nie wierzę w miłość, nie przypisuję jej jakiejś szczególnej wartości bo to się nie sprawdza, mógłbym się podpisać pod słowami "Vows are spoken to be broken" (Przysięgi są składane by je złamać) z piosenki "Enjoy the silence" bo przysięgi (Vows) o których mówimy to jest przedmiot intelektualno-ideowy który próbuje się odnosić do reakcji biologicznych. Nie bez powodu Werter się zabił, pojechał z romantyzmem i intelektualnym syntetycznym wyobrażeniem miłości dalece lepszej i bardziej zaawansowanej od tej jaka istnieje w relacjach damsko-męskich. Przesadne i skakanie wokół kobiety się nie sprawdza, bo to wykorzysta "przynieś pozamiataj", gości którzy są romantycznymi rycerzykami się w praktyce wykorzystuje ,a jak dziewczyna jest bardzo przyzwoita to po prostu olewa "frajerów" bo dla niej tacy faceci nie przedstawiają wartości i nie są atrakcyjni więc nie warto o nich zabiegać. Przejechałem się ostro na "dziewczynkowatym potworze pierwszej klasy" szczęśliwie dla mnie dziewczyna była bardzo uczulona na punkcie samodzielności więc relatywnie niewiele mnie to materialnie kosztowało, przeżyłem swoje, zrozumiałem jak to działa i nie dam sobą bezczelnie pomiatać i mną manipulować. Mój samochód to moja własność, moje hobby, moja pasja i jeżeli ktoś będzie próbował mi to odebrać to będzie próbował mi zaszkodzić. To element mojego stylu życia który nikomu nie szkodzi więc moje otoczenie powinno to zaakceptować ,a jak nie potrafi to nie musi ze mną przebywać. Trudno mi powiedzieć jak to się dzieje że kobiety wychodzą za mężczyzn których później wykorzystują i nie szanują. Albo to oni wymiękają po "zakończeniu operacji" albo to jest akt desperacji lub wyrachowania.
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 19:54:31 pm wysłana przez BXMaster »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #336 dnia: Luty 05, 2011, 20:12:00 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Proste...Kobiety chcą Mieć ładne sukieneczki,paznokcie,kurteczki,buciki,pierścioneczki,solarka i jeszcze jak jeżdżą fajnym autem to czuja się świetnie normalnie "księżniczki".Często Nie patrzą na dusze lub czyjeś upodobanie.Sa skromne dziewczyny które jada zadowolone Poldkiem ;] Nie miałem jeszcze złego zdania od dziewczyny którą przewiozłem moim Atu bo : Bas Masuje plecy i włosy,Wydech Warczy i ludzie się oglądają już z daleka ze poldon Tez przez Młodych używany ;] Nie zapomnę jak koleś na przeglądzie wyskoczył "Dziwi mnie fakt ze jeździsz polonezem bo w twoim wieku(23L) chłopaki przyjeżdżają golfami i innymi zagramanicznymi autami" i był zaskoczony ze wydechem i car audio ;] Odpowiedziałem mu ze nie kręcą mnie szmelcwageny i inne auta i lubię bardzo polonezy bo coś w nich widzę ;] Przyjął to z szacunkiem.Mam Poldona, dziewczyny chętnie wsiadają/oglądają i ja jestem zadowolony ;]
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #337 dnia: Luty 05, 2011, 20:13:51 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
...
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 20:14:56 pm wysłana przez danieldeni20 »
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #338 dnia: Luty 05, 2011, 20:29:56 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6619
  • Płeć: Mężczyzna
dziewczyny chętnie wsiadają/oglądają i ja jestem zadowolony ;]

Za moim to się oglądają emeryci ;]

.Kobiety chcą Mieć ładne sukieneczki,paznokcie,kurteczki,buciki,pierścioneczki,solarka i jeszcze jak je

Nic ci to nie da jak to wszystko kupisz, wręcz przeciwnie ;]
« Ostatnia zmiana: Luty 05, 2011, 20:37:07 pm wysłana przez BXMaster »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: stosunek "waszych" KOBIET do waszego autka??
« Odpowiedź #339 dnia: Luty 05, 2011, 20:39:21 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Za moim to się oglądają emeryci ;]

Uuu..Bo Moze fajny kierowca + Poldon to taki sukces :P Trza sie uczesać,ogolić i Ogień :D
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/