Autor Wątek: gubi mi sie obieg wody  (Przeczytany 6793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gubi mi sie obieg wody
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 14, 2006, 12:10:49 pm »

PIKNIK1

  • Gość
Cytat: "Elvira22#1901"
znam ten moment rezygnacji,z jednej strony polałbys go benzyna i podpalił bez zastanowienia,a z drugiej szkoda kasy na ta benzyne bo masz swiadomosc tego ze włozyłes w niego troche kasy...Ja w prawdzie miałem podoibna akcje z silnikiem rovera,a tu koszty sa o wiele wyzsze,ale odczucia z pewnoscia te same :?  ;)

pzdr.Mastah22

CZESC PANOWIE WIEC Z TYM OBIEGIEM JEST TYLEM ZAUWAZYC ZAPALE GO CHODZI LAPIE TEMPERATURE WSZYSKO GORACE OPROCZ KOLEKTORA SSACEGO I PRZEWODU KTORY IDZIE OD KOLEKTORA PRZEX TERMOSTAK  PANOWIE POMOCY CO MAM ROBIC ZEBY TOO DZILALAO

PIKNIK1
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 17, 2006, 08:41:57 am »

ajk#1212

  • Gość
Cytat: "PIKNIK1"
Cytat: "Elvira22#1901"
znam ten moment rezygnacji,z jednej strony polałbys go benzyna i podpalił bez zastanowienia,a z drugiej szkoda kasy na ta benzyne bo masz swiadomosc tego ze włozyłes w niego troche kasy...Ja w prawdzie miałem podoibna akcje z silnikiem rovera,a tu koszty sa o wiele wyzsze,ale odczucia z pewnoscia te same :?  ;)

pzdr.Mastah22

CZESC PANOWIE WIEC Z TYM OBIEGIEM JEST TYLEM ZAUWAZYC ZAPALE GO CHODZI LAPIE TEMPERATURE WSZYSKO GORACE OPROCZ KOLEKTORA SSACEGO I PRZEWODU KTORY IDZIE OD KOLEKTORA PRZEX TERMOSTAK  PANOWIE POMOCY CO MAM ROBIC ZEBY TOO DZILALAO
 


I JAKIE MOGA BYC OBIAWY KURCZE CO JEST CHYBA GO  PODPALE!!!!

[ Dodano: 2006-02-28, 22:03 ]
Cytat: "Meggido"
Jedno pytanie: czy w samochodzie jest ciepło podczas tych ekscesów? Bo mi co? po głowie chodzi...
mastah22#1900, po cholerę ten zaworek w korku? Wytłumacz mi to.



 CO PANOWIE O TYM SDZICIE POMOSY NIC NIE PISZECIE !!!! :mad:  :mad:  :badass:

[ Dodano: 2006-02-28, 22:03 ]
Cytat: "Meggido"
Jedno pytanie: czy w samochodzie jest ciepło podczas tych ekscesów? Bo mi co? po głowie chodzi...
mastah22#1900, po cholerę ten zaworek w korku? Wytłumacz mi to.



 CO PANOWIE O TYM SDZICIE POMOSY NIC NIE PISZECIE !!!! :mad:  :mad:  :badass: