Autor Wątek: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia  (Przeczytany 36235 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« dnia: Styczeń 07, 2004, 15:02:53 pm »

Bardos#779

  • Gość
Myśle że to niezły pomysł żebyśmy sobie tu napisali gdzie kupujemy częsci do naszych fur. Każdy z nas ma na pewno jakiś zaufany sklep gdzie sprzedają dobre i tanie części.Nie ma to być reklama, bo nie mam w tym żadnego intersu. Zacznę od siebie.

Ja kupuje wszystko w jednym sklepie przy Al. Kromera (Psie-Pole, Karłowice - koło mostu Warszawskiego). Sklepik jest w porzadku, ma wg mnie dobre częsci i znają sie tam na rzeczy (szczególnie panie, które tam sprzedają).

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 07, 2004, 18:06:35 pm »

Czaku

  • Gość
Ja za to zaopatruje sie w czesci w nastepujacych sklepach
Ul Kreta (blacharka mechanika)
ul Kosciuszki ( wszystko)
Ul Opolska (blacharka)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 07, 2004, 18:14:28 pm »

Piotrek_

  • Gość
Nowodworska - ceny niższe od średnich, obsługa OK, zaopatrzenie dostateczne
pl.Św.Macieja - ceny j.w., znają się, zaopatrzenie dobre/bdb
Obornicka - ceny ok, obsluga ok, zaopatrzenie dost/dobre
Trzebnicka - ceny...zainteresowani wiedzą :), obsługa - jak jest facet, to bdb (nie szuka uszczelek do 132c2 po katalogach :lol:), zaopatrzenie...niestety na interesujące nas części trzeba często czekać. Paski (poza wspomaganiem), uszczelki, plytki i inee części wymieniane na bieżąco są dostępne od ręki.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 07, 2004, 21:43:50 pm »

Anonymous

  • Gość
Ja tam od wspomagania dostałem od reki na zapalenie płuc bo ten co miałem zgubiłem :D - to a propos trzebnickiej - [pza tym potwierdzam opinie Piotrka - choć na tą miła Panią też nie mam złego słowa do powiedzenia.

Plac Świetago Macieja - potwierdzam słowa Piotrka - maja tam dużo rzeczy - czesto nawet duperele fabryczne i znają sie dosyć dobrze. Ceny średnio niskie do niskich

Róg Kościuszki i xxx - zaopatrzenie dst/dobre znają się średnio ceny średnie

Ul. Paczkowska - skle "grupy" AutoArt - zaopatrzenie dobre/bdb - ceny od niskich do dużych (drogie amorki) - obsługa dobra znają się dobrze - potrafią dopasować egzotyczne czujniki na wzór i nie stękają że szukac trzeba (a propos projektu długoterminowego :P ),

Sklep "Pod Mostem" gwarowo - czyli Plac Kromera - niezły sklepik dosyć się znają choć często jedyne co mają to rzemiosło :(, ale mają plusa bo jako jedyni mieli śrubę do naciągu łożyska w tylnym moście, podczas gdy gdzie indziej usłyszałem że jest "niekupowalna", długo otwarci co ze dwa razy mi życie uratowało ;)

Mały sklepik na placu Bema - częsci do 126 i 125 i PN - zaopatrzenie dst/dobre - Pan sie zna całkiem całkiem pomijając nowości czyli zmiany w nowszych poldkach - ceny normalne, zaopatrzenie dobre.

Aaa - ul Bardzka - dawny polmozbyt 50m ode mnie :) - zaopatrzenie hmm dobre/bdb jeżeli chodzi o duperelki jakieś, gorzej z "grubszymi" częściami. Ceny wyższe średnie, miłe panie znają sie na rzeczy dobrze (oprócz PN mają też Żuka, Lublina i Stara)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 07, 2004, 22:15:40 pm »

Woj-o#772

  • Gość
uu a to wyżej to byłem ja tylko nie wiedzieć czemu jakoś nei zauważył bezduszny komputer żeby byłem zalogowany?

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 08, 2004, 11:16:44 am »

Radecki Marcin

  • Gość
Lubin _ Kolejowa serwis fso (sklep)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 08, 2004, 22:59:39 pm »

Eater#851

  • Gość
w Głogowie ulica Kaziemierza Wielkiego w domkach na przeciwko stacji Petrochemii  -ceny najnizsze w miescie, zaopatrzenie dobre, jak czegos brakuje na nastepny dzien jest

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 09, 2004, 05:37:47 am »

Guciu1801

  • Gość
Karmelkowa.. Bomis czy Zomis.. nie pamietam. W kazdym razie idzie tam dorwac nawet takie wynalazki jak stara tablica do DF. Ta BARDZO stara jeszcze do metalowej deski. Widzialem na wlasne oczka:D Bez problemu dostaniecie tez tylne lampy od borewicza itp.

I jeszcze Litomska.. obsluga taka sobie.. kawy ci nie podadza, ale idzie sie dogadac. A co do zaopatrzenia to maja mnostwo bzdurek. Jakies neonki itp. do tego czesci. W sumie lubie tam kupowac

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 18, 2004, 11:21:48 am »

SerU#408

  • Gość
A ten magik na Nyskiej 61? ;) Czasem nawet jakieś DOHC się trafi a ostatnio miał elektryczne podnośniki szyb do poldka za 100 zeta komplet  :shock:

Poza tym tak, jak przdmówcy wspominali: Kręta (cyt:"a to pan, to dla pana jak zwykle taniej" ;) ), Pl. Macieja, Trzebnicka i Paryska dla DOHC, Bomis na Karmelkowej, i na Kromera przed mostem. Aha! I jeszcze jeden sympatyczny sklepik na Psim Polu koło postoju taksówek i wypożyczalni Video przy starym CPN-niskie ceny i wszysko od ręki.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 18, 2004, 13:48:31 pm »

Gifter

  • Gość
bardzo dobry temat :) pospisuje ulicy i sklepy :) napiscie jeszcze jak z jakoscia czesci bo jak kupilem teraz lozysko do polosi (chyba dobrze pisze) to poszlo po 20 tys :( a drugie ktore wczesniej bylo kupione w Klodzku trzyma do teraz :) na czesci z wrocka nie mam co narzekac ale moze sa takie ze lepiej nie jechac to chcialbym wiedziec :)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 27, 2004, 18:35:15 pm »

Piotrek_

  • Gość
Przedmiejska 1. Dawna hurtownia ELKOTT, teraz "KOTT". Być może uda mi się wytarmosić jakieś rabaty dla klubu.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 27, 2004, 18:43:43 pm »

Czaku

  • Gość
To ci od oblachowania ? Piter wytarmos jak najwieksze rabaty :mrgreen:

Re: Sklepy z częściami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 08, 2004, 19:57:10 pm »

ajk#1212

  • Gość
Cytat: "Bardos#779"
Al. Kromera (Psie-Pole, Karłowice - koło mostu Warszawskiego).

tel.:(071)325 47 11

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 10, 2004, 09:35:45 am »

Bardos#779

  • Gość
a ja mam takie pytanie:

Czy ma ktos z Was kogos we Wrocku, kto ma dostep do czesci po zamknieciu sklepów? Pare razy w zyciu zdazylo mi sie sie ze mi czegos braklo przy naprawie i musialem czekac z robota az sklepy na drugi dzien otworza. Warto by bylo miec jakis dostep do sklepowych zapasów w porze wieczorowej. Moze ktos z Was zna kogos takiego? Sprawa jasna ze trzeba by bylo za fatyge doplacic ale czasem warto. Nie musi to byc oczywiscie dostep bezposredni ale wlasnie przez kogos z klubu, na telefon.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 10, 2004, 10:53:20 am »

Guciu1801

  • Gość
Duziak, ktorego znasz... miszka nad swoim warsztatem i sklepem. Bywalo, ze przyjezdzalem do niego juz po zamknieciu. Tylko ze w dosc rozszadnej porze.. kol 19-00

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 10, 2004, 17:14:31 pm »

Piotrek_

  • Gość
Wariaci na Nyskiej często lubią zostawać po godzinach :) Telefon do nich ma Czak.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 21, 2004, 14:47:14 pm »

PeNY#1816

  • Gość
Ja zawsze kupuje na Biskupinie (maly sklepik w bramie na przeciwko Kredyt Banku) lub na Psim Polu (tez zakamuflowany, za przystankiem 133 i 144, ale jadac od Korony).
  Nie probojcie nawet wchodzic do sklepu, ktorego wlascicelka jest kobitka taka jedna (tez na Psim Polu, za bankiem PKO)... Nie dosc ze jest najmadzrzejsza na calym swiecie, to na dodatek jak kupisz cokolwiek mozesz zapomniec o zwrocie kupionej czesci, jesli sie okaze ze to jednak nie to co potrzebujesz...

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 24, 2004, 10:36:37 am »

odiss

  • Gość
W Głogowie jeszcze na ul. Kossaka, niedaleko BP. Mały sklepik, części pierwszej potrzeby są +stoisko mini-szrocik.

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2004, 01:51:19 am »

zort#135

  • Gość
Ha, widzę że SerU#408 robi zakupy w tym samym sklepie co ja (tym sympatycznym za przystankiem na Psim Polu u p. Chodorowskiego), na psiaku jest jesczze jeden sklepik w bocznej uliczce obok dawnego ABC, ale ta kobieta co tam sprzedaje zwykle nie ma ci z czego wydać :):):) i mało sie zna...

A tak w ogóle to chciałbym pozdrowić wszystkich członków sekcji Dolny Śląsk, bo po dłuuuugiej nieobecności w klubie powróciłem. Mam nadzieje, że nie będziecie na mnie Źli jesli pojawię się na spocie :)

Sklepy z czę?ciami do naszych aut warte polecenia
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2004, 11:39:01 am »

Guciu1801

  • Gość
jasne ze nie. kazdy jest mile widziany:D