Autor Wątek: nasze komputery.  (Przeczytany 81807 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline banned

• Sympatyk
Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #760 dnia: Sierpień 16, 2019, 23:42:33 pm »
Opera rozwiązała problemy.

Graczem nie jestem, przy obecnej konfiguarcji sprzętu bywa problem z tytułami które mają 10 lat  <lol2>
Co prawda grałem swego czasu w War Thunder ale jestem wdzięczny im za to że z dodaniem Włoch, sprzęty z lat 90. sa w tierze z czołgami z lat 30. stwierdziłem że w tak debilną grę grać nie będę i mam dzięki temu więcej czasu  <lol2>
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Offline Gomulsky

• Sympatyk
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
« Odpowiedź #761 dnia: Sierpień 21, 2019, 21:12:56 pm »
Panowie, może ktoś przerabiał temat.
Ktoś hackował mi konto na FB, pytanie brzmi, czy FB automatycznie usuwa takie konta czy trzeba im w tym jakoś pomóc?

Offline banned

• Sympatyk
« Odpowiedź #762 dnia: Sierpień 21, 2019, 21:24:16 pm »
Zgłoś to jakoś na wszelki wypadek.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.

Offline Gomulsky

• Sympatyk
« Odpowiedź #763 dnia: Sierpień 21, 2019, 22:03:29 pm »
Tylko jak? Skoro nie mam do niego dostępu. Mało tego mail, do którego to konto było przypisane też został przejęty...

Offline banned

• Sympatyk
« Odpowiedź #764 dnia: Sierpień 21, 2019, 23:44:31 pm »
Napisz do fejsa że był atak i straciłeś kontrolę nad obydwoma. Dalej już będą wiedzieli co robić.

Miałeś telefon przypisany do maila lub konta fb?

Offline Gomulsky

• Sympatyk
« Odpowiedź #765 dnia: Sierpień 22, 2019, 09:35:02 am »
Póki co napisałem do administratora poczty z prośbą o usunięcie konta e-mail. Czy pomoże nie wiem. Konto na FB zgłosili moi znajomi i prawdopodobnie ziarnie usunięte, ale jak dokładnie z tym jest to nie wiem.
Co do tel. to nie był podany, gorzej tylko że w konwersacjach było kilka dość ważnych danych wrażliwych...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2019, 10:32:18 am wysłana przez Gomulsky »

Offline banned

• Sympatyk
« Odpowiedź #766 dnia: Sierpień 22, 2019, 11:34:25 am »
Jeżeli tam były dane kart albo skany dokumentów to powinieneś zgłosić ich utratę.

Ja mam nr telefonu pokojarzony z kontami, bo w ten sposób zawsze można odzyskać konto.

Offline Gomulsky

• Sympatyk
« Odpowiedź #767 dnia: Sierpień 22, 2019, 12:36:31 pm »
W sumie nie pamiętam czy były tam jakieś skany, na pewno były nr kont bankowych, może jakiś PESEL. Mam nadzieję, że najważniejsze udało się.uratować, a co do reszty to ciężko powiedzieć.
Nr telefonu działa w 2 strony. Z jednej strony pomaga odzyskać konto z drugiej nie wiadomo do czego może on zostać wykorzystany w momencie przejęcia konta :/

Offline banned

• Sympatyk
« Odpowiedź #768 dnia: Wrzesień 11, 2019, 21:30:56 pm »
Czy ktoś miał styczność ze spam-stroną udającą wikipedię pt. pk.qwerty.wiki? Jakiś cymbał to zalinkował w Kronice Rajdów, od tego czasu nie mogę się pozbyć wyskakujących reklam na Operze, a i nie zdziwiłoby mnie gdyby Pegasus już sobie szalał na dysku.