Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 594029 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3040 dnia: Kwiecień 08, 2020, 15:53:04 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3041 dnia: Kwiecień 08, 2020, 17:46:03 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Wydech w ładzie 2101 z silnikiem poloneza.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3042 dnia: Kwiecień 10, 2020, 20:42:55 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
wydech to widać, że spec od rynien robił

a drążki <co>
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3043 dnia: Kwiecień 10, 2020, 21:41:40 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Cała historia tego auta nadaje się do rozwinięcia dłuższej opowieści na żywo, a nie na forum :)
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3044 dnia: Kwiecień 17, 2020, 20:09:42 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3045 dnia: Kwiecień 17, 2020, 22:05:51 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Wolałem to jak śląsk jechał n czerniewice...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3046 dnia: Kwiecień 17, 2020, 22:13:14 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to nawet nie jest smieszne, bo zbyt prawdziwe

Wolałem to jak śląsk jechał n czerniewice...
to przeciez nie zastapilo tamtego, wiec zawsze mozesz odpalic dowolna liczbe razy
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3047 dnia: Kwiecień 18, 2020, 00:04:55 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 18, 2020, 00:06:37 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3048 dnia: Kwiecień 18, 2020, 01:59:28 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna


Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3049 dnia: Kwiecień 18, 2020, 11:44:53 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
po dwóch tygodniach kwarantanny facet poszedł do wróżki- chciałbym wiedzieć co będzie ze mną dalej. wróżka mówi tak- twoja żona jutro umrze! to to wiem tylko ile ja za to dostanę!
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3050 dnia: Kwiecień 20, 2020, 12:55:52 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG


 <hahaha>

Za parę miesięcy: Czy bez maski dzięki decyzji rządu prawa i sprawidliwości o zniesieniu obowiązku noszenia masek oddycha się pani/panu lepiej?
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3051 dnia: Kwiecień 20, 2020, 16:15:39 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Stalin wiecznie żywy! Nie ogarnę, jak można ich popierać... Co ciekawe, nawet wyznawcy prezesa nie potrafią o jego partii niczego dobrego powiedzieć. Jedyne ich argumenty zaczynają się od "a poprzedni rząd..."
I może się powtarzam, ale nie bardzo mi to, co ich dotyczy, pasuje jako humor; należałoby chyba założyć wątek "tragifarsa", a ponieważ ich sympatycy żyją wśród nas, to nawet już pod farsę nie podchodzi. ;/

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3052 dnia: Kwiecień 20, 2020, 22:00:14 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
Tragifarsa, ale w tej głupocie jest metoda- chcą wytworzyć wrażenie że rząd cieszy się poparciem, co wśród ludzi którzy nie myślą krytycznie, albo nie interesują się polityką i nie wiedzą co się dzieje, wywołuje coś co się w socjologii nazywa "Bandwith Wagon Effect"- z tego co wiem, nie ma polskiej nazwy- ja to nazwałem "Efektem stada baranów". Chyba wiadomo o co chodzi.

Dzisiaj też "zabawna" informacja, że nielegalnie wybrany Trybunał Konstytucyjny w PISowskim składzie z Pawłowicz i Piotrowiczem, orzekł że zgadzają się z Ziobrą że są legalnie wybrani. No kto by się spodziewał?

Teraz tylko oby lokalne struktury Pislamistów nie zaczęły robić szwindli bankowych, bo może być tak jak mają moi znajomi którzy spłacili 170 tys. kredytu hipotecznego, a ktoś w banku sfałszował dokumentację i ukradł te pieniądze. Wygrali po 5 latach procesu w I instancji dopiero. Jak myślicie, jaki byłby finał tej sprawy gdyby to kradła np. córka polityka PiSu?

Jestem już tak wkurzony że na własną rękę prowadzę wojnę plakatową. Wiele mnie to nie kosztuje, przynajmniej nerwy spokojniejsze że jako obywatel zrobiłem co mogłem.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 20, 2020, 22:04:52 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3053 dnia: Kwiecień 21, 2020, 02:29:06 am »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No kto by się spodziewał?
Rzeczywiście, pełne zaskoczenie, a mogli się nie zgodzić.
Jestem już tak wkurzony że na własną rękę prowadzę wojnę plakatową. Wiele mnie to nie kosztuje, przynajmniej nerwy spokojniejsze że jako obywatel zrobiłem co mogłem.
To Ty wywieszasz te plakaty z Panem Prezydentem?  :P Uważaj, bo jak Cię ktoś dojrzy, to będziesz miał pobudkę o szóstej rano. Coś Ci przy okazji doklepią i okaże się, że zatrzymano groźnego bandytę.  :-)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3054 dnia: Kwiecień 21, 2020, 10:00:15 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
O tych z prezydentem to nawet nie słyszałem. Ja tylko robię sprostowania do wiadomości TVP.

Ale w sumie nie byłoby źle jakby mnie o coś oskarżyli bo skoro TK jest upolityczniony i nie spełnia standardów, to może mógłbym się ubiegać o status uchodźcy politycznego. Na Zachodzie można za to dostać nawet stypendium na studia.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 21, 2020, 10:03:51 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3055 dnia: Kwiecień 22, 2020, 13:51:10 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
W najnowszej wersji Dooma potomek B.J. Blazkowicza napada na niebo i wyrzyna przywódców, którzy jak się okazało byli w sojuszu z piekłem i torturowali ludzi żeby przetwarzać ich dusze na prąd. Trzeba by o tym poinformować kogo trzeba w Polsce, fajny wrzask mógłby się zrobić.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3056 dnia: Kwiecień 22, 2020, 14:14:18 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2611
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
turyści będąc w Hiszpanii zamówili w knajpie regionalne danie- cynaderki. dostali bardzo duże porcje- ledwo zjedli. następnego dnia również zamówili cynaderki lecz te okazały się o wiele mniejsze. pytają kelnera dlaczego? a kelner na to- corrida rządzi się swoimi prawami- raz byk, raz torreador.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3057 dnia: Kwiecień 27, 2020, 21:47:08 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Reszta kraju ma krasnale i łabędzie z opon, Ślunsk ma puchatka z wiadrem na łbie.

Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3058 dnia: Kwiecień 27, 2020, 21:57:27 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
krasnale i łabędzie z opon
Jedno i drugie to wiocha. Widywałem jeszcze "zwierzęta" z wikliny, czy tam czego i całe złomowisko różnych drewnianych bibelotów z zamierzchłych czasów, typu drewniane koła od wozu, czy inne durnoty. Ktoś sobie skansen w ogródku zrobił. U nas w Polsce, to niektórzy mentalnie są niżej, niż murzyni w Afryce. Oni przynajmniej nie wiedzą, że chatka z trzciny i gówna, to nic fajnego, a tu cywilizowani ludzie, takie szopki odstawiają. Skalniaki, uje muje. Ciekawe co by niektórzy zrobili, gdyby nie daj Boże przyszła wojna i by im te wszystkie wypasione ogródki zbombardowali?  Niektórym, to się już naprawdę z "dobrobytu" przewraca. Nie wiem, komu to imponuje, ale mnie nie. Mentalność to coś, co nieprędko się zmieni, bo to proces powolny i na kilka pokoleń.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3059 dnia: Kwiecień 27, 2020, 22:05:59 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Jeszcze raz napiszę, co komu do domu jak chata nie jego. Jeszcze tylko brakuje , żeby pytać się co jeszcze mam za kachelki położyć, jaki kolor na ściany. To mój ogród , to moja chata i mogę upiększyć co mi się podoba a nie sąsiadom, albo co jest modne i polecane przez doradzaczy.   Bo podobno tylko 10% populacji ma własne zdanie, a reszta ulega modom, trendom i podpowiadaczom.