Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 593311 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3080 dnia: Kwiecień 28, 2020, 18:50:06 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Postanowiliśmy z żoną zacząć wszystko od nowa. Suka nie przyszła nawet na pierwszą randkę.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3081 dnia: Kwiecień 28, 2020, 19:27:02 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Tak samo mam jak ktoś zajrzy do mego garażu, gdzie jest misz masz i wszystko przyda się. Ale wiem, że jak coś walnie w poldeczku to w nocy zrobię remont silnika, albo nawet wymienię na inny sprawny, bo mam w zapasie i dwie głowice też. Nawet żona czasami się oferuje, że mi posprząta i co niepotrzebne to wyrzuci. Ale to jest moje królestwo i tak ma być. Ja wiem, że czasami kawełek rurki też może się przydać. Co do kobiet to mój biedny szwagier kiedyś dał się namówić swojej żonie na remont kuchni, kuchnia pięknie zrobiona, a ona po miesiącu mówi , że odcień fugi nie pasuje jednak do płytek, i ten biedak dwa tygodnie wydzierał starą fugę, żeby jaśnie pani mogła się zrealizować. Także młodzieży szukajcie kobiet co z tobą pójdzie do garażu i powiesz , żeby podała klucz oczkowy lub śrubokręt krzyżak i ona poda właściwy sprzęt. Bo tylko niektóre kobiety wiedzą, że facet czasami musi bo się udusi, pobyć sam w garażu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3082 dnia: Kwiecień 28, 2020, 19:35:46 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Dawid91, jeśli będzie Cię stać, Dawidzie! a jak kupisz jej samochód to wymyśli inny argument- finansowy- dwa samochody, ile to kosztuje!- pozbądź się tego trupa! NIEE- to ci dupy nie dam! rozwiedziesz się z nią, z powodu samochodu? życie składa się z wielu zaskakujących niespodzianek. znam podobne przypadki!
Hmmm, nie wziąłem pod uwagę, że mogłaby zażyczyć sobie jakiś absurdalnie drogi wóz. Co do dawania dupy, ja wychodzę z założenia, że seks ma być przyjemnością dla dwojga i nie biorę pod uwagę szantażowania mnie ,,zrób albo nie zrób coś, bo inaczej Ci dam albo nie dam". Nie to nie, bez łaski  :P Wiesz, to nie chodzi o samo auto a o zasady. Każdy ma jakąś swoją wizję relacji. Ja osobiście nie uznaję ,,stłamszenia" jednej osoby przez drugą. Co do finansów, to przecież sam zarabiam na swoje ,,zabawki" ;) Spośród znajomych wielu moto maniaków się już pożeniło i w 90% przypadków nie zrezygnowali z hobby, tylko je nieco ograniczyli ( co akurat rozumiem ) ale i to nie zawsze ;) Zacząć się może od auta, potem przyjdzie czas na kolejne aspekty życia i ani się człowiek obejrzy aż będzie całkowicie stłamszony pod pantoflem, czegoś takiego nikomu nie życzę.

Najgorsze jest to że niektórzy dają sobą pomiatać i manipulować, a potem i tak dostają pozew rozwodowy.
Dzieje się tak, bo facet który daje sobą pomiatać, nie ma własnego zdania itp, staje się dla kobiety nie atrakcyjny.


Ale nie wszyscy postrzegają poloneza w kategoriach samochodu. Jak mam takie hobby, a nie inne, to ona ma problem, a nie ja. Jeżeli nie akceptuje sposobu, w jaki poświęcam czas swoim zainteresowaniom, to niech sama znajdzie sobie jakieś hobby, albo niech spada.

Z takiego samego założenia wychodzę. :)

W sumie, z własnego doświadczenia muszę powiedzieć, że wszystkie moje dłuższe związki z dziewczynami zbiegały się z okresem w którym już miałem prawko i zawsze jakiś Poldek był. Nigdy z tego tytułu żadna problemów mi nie robiła ;)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3083 dnia: Kwiecień 30, 2020, 19:12:55 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Co do kobiet i szantażowanie dawaniem lub nie, kiedyś kolega opowiadał, że przed ślubem miał gdzie chciał, jak chciał i kiedy chciał, nawet bo burzy na mokrej łące, a po jakimś czasie od ślubu szlaban, bo w ciąży, bo migrena, bo zmęczona itp aby tylko maż dupy nie zawracał i nie chciał. Tylko takie nie słuchają mądrych starych przypowieści, że jak facet nie będzie miał w domu obiadu to zacznie chodzić na fastfudy, i on zaczął. Także panowie kobieta to nieodgadniona istota, nawet uczeni czasami załamują ręce nad ich psychiką.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3084 dnia: Kwiecień 30, 2020, 22:09:42 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
A my z jeszcze wtedy narzeczoną kupiliśmy poloneza na spółkę. Nawet teraz żona pomyka poldkiem. Ale fatk niekończącego się remontu borkostworka ma już dość.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3085 dnia: Maj 01, 2020, 19:03:58 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2609
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
« Ostatnia zmiana: Maj 01, 2020, 19:05:35 pm wysłana przez wrb#1974 »
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3086 dnia: Maj 04, 2020, 21:45:53 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3087 dnia: Maj 05, 2020, 04:34:49 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Ja się autentycznie zaczynam bać, że po tych wyborach posypią się lewe kredyty, i to nie przez zwykłych oszustów, tylko przez akcję służb której masowe udostępnianie peseli posłuży za przykrywkę.

Poza tym przy tych wyborach co najmniej dwa artykuły konstytucji zostaną złamane- w normalnym kraju prokuratura wydałaby nakaz aresztowania i wniosek do sądu o ukaranie każdej osoby która po takowych objęłaby urząd.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3088 dnia: Maj 05, 2020, 07:30:39 am »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Dał się naród kupić za judaszowe + to będzie miał co rządzący wymyślą, bo dyktatury powoli się zbliżają. Już przecież wpadli na pomysł w następnej tarczy, że można pracownika zwolnić bez żadnych ceregieli, że można mu przestawiać godziny pracy, itp a wszystko w walce z wirusem, a i odprawy do 10 najniższych krajowych. Armagedon nadchodzi, a tu jeszcze naukowcy straszą i dowodzą, że w ciągu 50 lat , 3,5 mld ludzi będzie mieszkać na terenach nie nadających się do zamieszkania, z powodu efektu cieplarnianego. A i najgorsze, że niektórzy nie widzą skutków zim bez śniegu z plonami, z brakiem wody. Dlatego ostrzegam, kapitalizm, dekoracja, podatek vat oraz chciwość i egoizm dprowadzą do zagłady ludzkości. I tylko powrót do epoki kamienia łupanego może cokolwiek uratować.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3089 dnia: Maj 05, 2020, 08:06:40 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
tylko przez akcję służb której masowe udostępnianie peseli
To sam pesel wystarczy do wzięcia kredytu? Zawsze myślałem, że musi mu towarzyszyć jeszcze numer dowodu osobistego, chyba że w jakieś lichwiarskich chwilówkach.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3090 dnia: Maj 05, 2020, 12:25:22 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Policja pilnuje skrzynki pod domem szeregowego posła. Zatrzymajcie tą karuzelę śmiechu, bo nie wytrzymam.  <lol2>

Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3091 dnia: Maj 05, 2020, 13:30:57 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
To sam pesel wystarczy do wzięcia kredytu? Zawsze myślałem, że musi mu towarzyszyć jeszcze numer dowodu osobistego, chyba że w jakieś lichwiarskich chwilówkach.

Rzeczywiście (już?) nie, ale nie chwalmy dnia przed poznaniem treści kart do farsowania.

Kolejna sprawa że przewały dzieją się w bankach niewiarygodne. Znam z pierwszej ręki dwa przypadki srogich kradzieży w bankach przez pracowników, z czego jeden był taki, że rodzice mojego przyjaciela jeszcze z czasów szkolnych, wzięli x lat temu kredyt hipoteczny, do spłacenia z odsetkami wyszło koło 178 tys. zł, i spłacili to 5 lat temu, po czym okazało się że wg. dokumentów przez wiele lat nie spłacili ani złotówki kredytu i sprawa się ciągnęła aż w zeszłym miesiącu (!) wygrali w pierwszej instancji, i to tylko dlatego że oboje byli prawnikami i nie musieli płacić za adwokata, bo komornik tak ich dojechał że momentami nie mieli co jeść i kupowałem im wachę żeby mieli na czym dojechać do sądu, a samochód w ramach egzekucji praktycznie skradziono im z podjazdu.

Na rozprawy mieli czym dojeżdżać tylko dlatego, że znajomy maszynista podarował im Nissana Primerę I gen który miał iść na złom, a przyjaciel wyspawał brakujące progi i kawałki podłogi płacąc pieniędzmi które dostał w ramach stypendium za wybitne osiągnięcia na studiach.

W trakcie sprawy wyszedł szereg matactw, konkretnie pracownicy banku, i była to więcej niż jedna osoba, wspólnie kradli i fałszowali dokumenty żeby wyprowadzić pieniądze i zatrzeć ślady.
To teraz wyobraź sobie że członkowie/sympatycy PiSu pracują w banku w którym kredyt ma działacz opozycji, a wiemy kto jest szefem wszystkich prokuratorów i kto trzyma w garści KRS.
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2020, 13:38:17 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3092 dnia: Maj 05, 2020, 18:36:40 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Nie spłacali kredytu przez kilka lat i bank się tym nie zainteresował? Oczywiście harmonogramu spłat pewnie też nie otrzymywali? Jakieś informacje o zmianach stóp procentowych? Pewnie też nie?

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3093 dnia: Maj 05, 2020, 19:05:04 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Nie spłacali kredytu przez kilka lat i bank się tym nie zainteresował? Oczywiście harmonogramu spłat pewnie też nie otrzymywali? Jakieś informacje o zmianach stóp procentowych? Pewnie też nie?

Jak chcesz to zapytam. Kiedyś sporo wiedziałem o tej sprawie tylko zapomniałem szczegółów. To było nie do uwierzenia aż. Mieli np. kwity z banku że wpłacili 5 tys. na poczet spłaty kredytu, a bank leciał w ciula że tych pieniędzy nie otrzymali. Po prostu i na chama nie pokrywały się dokumenty które otrzymali z banku, z tym co było w dokumentach banku. Jeszcze sąd wysyłał zawiadomienia na nieaktualne i nieprawdziwe adresy. Np. miasto i ulica na których od lat nie mieszkali, ale jeszcze z błędnym numerem domu. Akta też podobno jakieś zniknęły.
Było przeniesienie sprawy do innego sądu z tego powodu.

Emerytowany sędzia powiedział mi kiedyś że generalnie zrobiło się dużo problemów z mataczeniem w aktach przez pracowników sądowych kiedy w ramach "unowocześnienia" zlikwidowano procedurę zszywania akt i wprowadzono koszulki. Póki były zszywane, od razu było wiadomo że coś zginęło, bo był ślad wyrwanego papieru lub ślad po powtórnym przeszyciu bez wymaganego procedurą przenumerowania, lub przenumerowanie itd.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3094 dnia: Maj 05, 2020, 19:57:35 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Zalazłem dziś na autozłom, bo zauważyłem poldka jak dostarczyli , na kołach dojechał, 137 000 przebiegu, Caro plus GSI, to podszedłem coby można za jakieś rozsądną cenę coś zakupić, to pracownik powiedział ceny patrząc na alledrogo, no to mówię że dam połowę tego co na allegro, a on nie tyle i koniec, a chciałem przednią szybę, drzwi kierowcy i parę popierdułek , gość nie chciał słyszeć. Za chwilę szef podjechał takim dużym widlakiem , przebił tylną szybę i przednią, za dach i do rozbiórki. Kuwa palantowi mówiłem, że sam nawet odkręcę, ale prawdziwy pseudobiznesmem, zniszczę a turwa nie oddam za półdarmo według niego. I najciekawsze, że polonezik był w naprawdę dobrym stanie. 

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3095 dnia: Maj 05, 2020, 21:45:01 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Dlatego ja z nimi nie dyskutuję. Jak chcą tyle i tyle, to albo biorę, albo nie biorę, bo bywa, że w sklepie jest taniej niż u nich.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3096 dnia: Maj 05, 2020, 22:11:32 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2609
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
Marek, pojedź tam za kilka dni- sprzedadzą Ci wszystko, po odpowiedniej cenie.
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3097 dnia: Maj 06, 2020, 09:48:29 am »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
Na tym szrocie, bardzo rzadko mają dobry humor, bo czasami jak coś potrzeba to powiedzą, a idz i sobie wykręć, ale to naprawdę bardzo sporadyczny przypadek, a przeważnie to niech zgnije, połamią, pogniotą, a nie sprzedadzą po cenie sensownej czyli akceptowalnej przez  kupującego.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3098 dnia: Maj 07, 2020, 09:37:46 am »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
Emerytowany sędzia powiedział mi kiedyś że generalnie zrobiło się dużo problemów z mataczeniem w aktach przez pracowników sądowych kiedy w ramach "unowocześnienia" zlikwidowano procedurę zszywania akt i wprowadzono koszulki. Póki były zszywane, od razu było wiadomo że coś zginęło, bo był ślad wyrwanego papieru lub ślad po powtórnym przeszyciu bez wymaganego procedurą przenumerowania, lub przenumerowanie itd.

Ten sędzia to chyba typowy kodomita ...
Moja żona od 16 lat pracuje w sądzie i nie przypomina sobie takich zmian , a do tego w ostatnim czasie jest obowiązek rejestrowania każdego ruchu akt
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #3099 dnia: Maj 07, 2020, 11:33:46 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Emerytowany sędzia powiedział mi kiedyś że generalnie zrobiło się dużo problemów z mataczeniem w aktach przez pracowników sądowych kiedy w ramach "unowocześnienia" zlikwidowano procedurę zszywania akt i wprowadzono koszulki. Póki były zszywane, od razu było wiadomo że coś zginęło, bo był ślad wyrwanego papieru lub ślad po powtórnym przeszyciu bez wymaganego procedurą przenumerowania, lub przenumerowanie itd.

Ten sędzia to chyba typowy kodomita ...
Moja żona od 16 lat pracuje w sądzie i nie przypomina sobie takich zmian , a do tego w ostatnim czasie jest obowiązek rejestrowania każdego ruchu akt

Jeszcze powiedz że ruski agent to obraz będzie kompletny, tyle że niestety stanu twojego umysłu.

Ten sędzia przeszedł na emeryturę mniej więcej w czasie kiedy twoja żona zaczęła pracę, więc ten problem mógł był po prostu istnieć wcześniej.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E