Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1303835 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6200 dnia: Październik 26, 2018, 10:40:40 am »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
https://youtube.com/watch?v=ZfFrKwGZkt8 coś mi się wydaje że znamy tego "handlarza"

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6201 dnia: Październik 26, 2018, 12:48:05 pm »

Offline fenek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu 1.6GSI
Oglądałem wczoraj ten odcinek w sumie jak każdy na tym kanale. Po przeanalizowaniu tego materiału uważam że to ustawka, nie wiem ale jakoś nie kleją mi się fakty i to jest chyba jakieś prowo albo prolog do jakiegoś grubszego materiału

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6202 dnia: Październik 26, 2018, 12:51:09 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Od razu widać, że gość opowiada bajki przecież  <lol2>

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6203 dnia: Październik 26, 2018, 12:52:52 pm »

Offline Grizli

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1803
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez
Ja kombi trochę przerobiłem i w żadnym fabrycznej klimy nie widziałem. Dokładana później owszem ale fabrycznej nigdy.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6204 dnia: Październik 26, 2018, 14:19:07 pm »

Offline pold1980

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 23
    • Polonez plus
To kombi od łubudubu miało jedynie przycisk na panelu, Bardzo miło się z tym osobnikiem rozmawiało i samochód z zewnatrz wygladał całkiem spoko.
Nastepnie wyciek piany nastapil w momencie, gdy się schyliłem obejrzeć jak wygląda pod spodem.

Kombi miało bardzo bogate wyposażenie:
- przewody hamulcowe elastyczne w oplocie... z taśmy izolacyjnej
- zestaw dla kawoszy - cisnieniowy ekspress pod maska, wystarczyło odkrecic korek zbiorniczka, a śmietankę zebrać z korka oleju
- hydraulicznie opuszczane zawieszenie - niestety tylko na tylnym prawym kole - amortyzator się wylał.
- car audio dla milośników techno - panewki grały

Swoją drogą ciekawy osobnik, prześwietliłem go dośc mocno i nie wiem kiedy mógł pracować jednocześnie w fso, tonsilu, być zołnierzem, handlarzem i wielu jeszcze innych zawodach będąc na oko mlodszym ode mnie o parę lat. Wstyd mi za Przasnysz i okolice.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6205 dnia: Październik 26, 2018, 17:54:23 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
"?" tranformowal w janusza ?
raczej znudzilo mu sie zakladanie fejkowych kont na peteku i postanowil uderzyc w grubsze struny - strolowal yotuba,
czyli zamiast podszywac sie w bezimiennych to podszywa sie w janusza biznesu,
oklamal prowadzacego i oszukal widzow,
odezwali sie nawet Waldek i Łysy, lysemu oberwalo sie, ze nie jest mechanikiem i wali w ciula na swoim kanale - slusznie bo tak jest,
ale argument, ze tutaj jest prawdziwy praktykujacy oszust-handlarz ... no coz , polprawda bo tylko oszust,
pewnie po tym gangsterze na kanale "?" zapragnal wystapic bez twarzy, taki gangsta łubudubu <hahaha>

a tu cos z innej beczki,
program 500+ nie zwiekszyl liczby urodzen,bo te spadaja,
za to wykonczyl emerytow - liczba zgonow rosnie
https://twitter.com/RafalMundry  (trzeba przejechac w dol na wykres, bo nie wiem jak podlinkowac powiekszenie)
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6206 dnia: Październik 26, 2018, 18:19:39 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
500+ kosztuje nas co roku 20 mld zł. Biorąc pod uwagę ilość pieniędzy w obiegu (ok 1,1 bln) to prosto (bardzo prosto) licząc robi to 2% inflacji rocznie,.tj. dług, które będzie spłacać jeszcze następne pokolenie. Ponadto 500zł co miesiąc może być determinujace do posiadania dzieci tylko dla patusów, ktorych jest w społeczeństwie góra 20%. Dla normalnych ludzi z klasy średniej, których jest zdecydowanie wiecej to jedynie dodatek. A że co roku Państwo mogłoby postawić elektrownie atomową (choć Państwo nie jest od takich rzeczy) czy inne rzeczy za te pieniądze, to już nie wspomnę. No ale demokracja (tfu!) kosztuje.

Btw czytałem kiedyś artykuł, jak znajde link to wkleję, że od czasu wprowadzenia 500+ wzrosła sprzedaż nie pieluszek, wózków itd, tylko... ilość sprowadzanych z zachodu używanych fur w wieku powyżej 10 lat  <lol>
« Ostatnia zmiana: Październik 26, 2018, 18:24:59 pm wysłana przez marian. »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6207 dnia: Październik 26, 2018, 20:01:21 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
czyli zamiast podszywac sie w bezimiennych to podszywa sie w janusza biznesu,
oklamal prowadzacego i oszukal widzow,
Żal tylko tego chłopaka-prowadzącego, bo z tego, co widzę, to stara się, żeby wszystko u niego było na jak najwyższym poziomie i chce robić poważne wywiady,a tu nagle takie coś.Teraz wygląda to tak, jakby wszystkie poprzednie wywiady były ustawione, skoro tutaj mamy takiego delikwenta, którego wszyscy znamy.To może każdy tam może iść i naopowiadać, co mu się tylko zachce?
Mam tylko dylemat co do jednego i jednego nie jestem do końca pewny.On ma coś z głową, czy jednak jest cwańszy i mądrzejszy od nas wszystkich i robi nas w wała? Niby czasem wypowiada się normalnie,  aż tu nagle nagra jakieś pierdy i opowiada niestworzone historie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6208 dnia: Październik 26, 2018, 21:16:28 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
raczej znudzilo mu sie zakladanie fejkowych kont na peteku i postanowil uderzyc w grubsze struny - strolowal yotuba,
Chyba sobie jaja robisz, myślisz, że kto tutaj cały czas zakłada te konta, które w dziale powitań piszą "cześć wszystkim". Jestem pewien, że to nie są boty. Najgorsza sprawa, że administracja ma to w "ch*"u i nic z tym nie robi...
Teraz wygląda to tak, jakby wszystkie poprzednie wywiady były ustawione, skoro tutaj mamy takiego delikwenta, którego wszyscy znamy
Powiem Ci, że bardzo wierzysz w ludzi, skoro myślałeś że to wszystko od początku było "na prawdę" :|

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6209 dnia: Październik 26, 2018, 21:52:03 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5089
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Hmm, akurat w przypadku tego kanału, to wyglądało to, że to na poważnie. W ogóle, to jaki cel robienia czegoś dla jaj, czy cholera wie czego, (wyświetleń i hajsu?) w taki sposób, żeby to wyglądało jak najbardziej poważnie? Nie przesiaduję zbyt wiele na jutubie, czasem pooglądam jakieś pierdoły, a na ten kanał natknąłem się przypadkiem.Obejrzałem może ze 4 filmy, nic więcej.Tutaj zajrzałem również z ciekawości, pewnie jak większość, a tu taki jakby znajomy gość.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6210 dnia: Październik 26, 2018, 23:17:21 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Bo ludzie chcą coś takiego oglądać i myśleć, że to na poważnie? Pamiętasz "rozmowy w toku"? Tam też zapraszali do programu takie indywidua, że oglądając to nie wiadomo było czy się śmiać czy płakać, oczywiście każda z tych historii była absolutnie prawdziwa <lol>

będąc na oko mlodszym ode mnie o parę lat
No patrz, a ja myślałem, że Ty to on, co za przypadek...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6211 dnia: Październik 27, 2018, 01:50:13 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
A że co roku Państwo mogłoby postawić elektrownie atomową (choć Państwo nie jest od takich rzeczy)
nie no wcale, oni sa od tego zeby podniesc ceny energii do 1pln/kWh ,bo brakuje na ich najdrozsza na swiecie kampanie wyborcza w postaci 500+
a na to idzie wiecej niz 20mld, chyba pod 24mld,
z elektrowni bylby prad, a z 500+ jest gowno - wiadomka jakie beda priorytety

skoro myślałeś że to wszystko od początku było "na prawdę"
ogladalem kilka odcinkow i szczerze mowiac wydawalo sie to sensowne, chodzi mi o te bez twarzy, bo te sa najbardziej narazone na zmyslanie,
jednak skoro j.a.rz.ą.b.e.k (cenzura na forum jest, wyswietla sie "?" ) sie tam zalapal, to zaczynam powatpiewac w prostytutke i tancerke gogo,
tylko one jednak nie fantazjowaly o miodzie - musze zmeczyc łubudubu do konca, bom ciekaw co on tam jeszcze wymyslil,
a dzisiaj w stopklatce Misia ogladalem - przypadeq ? nie sondze !

paczta ludzie, makarony pozazdroscili IG, tylko ich podruba troche taka niewyrazna
https://www.youtube.com/watch?v=nUJ2WwSzy80

Waldek straszy tablicami, kolejny bubel prawny spod macek pisiorow
https://www.youtube.com/watch?v=ZXuvsVMU6Lc
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2018, 01:54:37 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6212 dnia: Październik 27, 2018, 06:47:44 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
od czasu wprowadzenia 500+ wzrosła sprzedaż nie pieluszek, wózków itd, tylko... ilość sprowadzanych z zachodu używanych fur w wieku powyżej 10 lat
W dodatku większość beneficjentów to klienci zagranicznych sieci handlowych, więc tą czy inną drogą, te pieniądze i tak z Polski wypływają.
Waldek straszy tablicami, kolejny bubel prawny spod macek pisiorow
https://www.youtube.com/watch?v=ZXuvsVMU6Lc
Liroy jak zwykle "pomógł" kierowcom. ;) Bubel jak bubel; jest okazja dowalić posiadaczom aut. To najłatwiejszy cel dla Władzy Ludowej; można im śrubę przykręcać w nieskończoność. Władza Ludowa niczym nie ryzykuje i za nic nie odpowiada; w najgorszym wypadku Skarb Państwa zapłaci...
Swoją drogą, oświadczenie pod groźbą oskarżenia o składanie fałszywych zeznań, jest niczym nowym. Ja kiedyś chciałem zachować czarne tablice i jak przeczytałem paragrafy pod oświadczeniem, że zaginęły, faja mi zmiękła i zdałem je do urzędu.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6213 dnia: Październik 27, 2018, 09:09:51 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Ja kiedyś chciałem zachować czarne tablice i jak przeczytałem paragrafy pod oświadczeniem, że zaginęły, faja mi zmiękła i zdałem je do urzędu.
<lol>
Wiesz nie jeden zachował czarne blachy dla siebie i nikt mu z tego powodu nic nie zrobili, bo i niby po co? Co innego, jakby tablice zaginęły, a potem odnalazłby  się na  aucie  normalnie uczestniczącym  w ruchu drogowym. To jak pamiątkami "po Niemcu", założę się że w co trzecim domu (zwłaszcza na wsiach) znajdzie się to i owo, ale nikt się tym specjalnie nie chwali, więc i służby zanadto nie szukają.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6214 dnia: Październik 27, 2018, 09:36:15 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
To było w I połowie 2005 r., kiedy czarnym tablunkiem nikt się specjalnie nie jarał. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że tak można olać system. Jakby były założone "dla picu" i jakiś służbista by przyuważył, też mogłaby być zadyma. A przynajmniej wtedy tak mi się wydawało... Nie chciałem z powodu dwóch plastikowych prostokątów narażać się na kłopoty, których tak mi nie zabrakło, zanim w końcu udało mi się przerejestrować złoma...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6215 dnia: Październik 27, 2018, 12:38:49 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Z małymi tablicami to problem tkwił w wydziale komunikacji, bo rozdawali komu popadie nie sprawdzając czy delikwentowi takowa przysługuje. Pamiętam jak wkładałem 1.4 pod maskę to babka nie chciała mi przyjąć wniosku o zmianę DR, dopiero po dyskusjach interweniował pan inżynier i wytłumaczył jej że to cześć zamienna/wymienna i ma mi wniosek przyjąć. Obecne mam wrażenie że jak człowiek sam się czymś nie zainteresuje to nic nie załatwi, począwszy od wizyty u mechaników po ubezpieczycieli.

Co do czarnych tablic to jest patent, wozić mandat w schowku i lala.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6216 dnia: Październik 27, 2018, 18:54:20 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Co do czarnych tablic to jest patent, wozić mandat w schowku i lala.
ales sie zorientowal panie ...
od poczatku miesiaca nie trzeba wozic DR, wiec nawet gdy go nie masz przy sobie to zostanie ci zabrany wirtualnie np. za jazde na czarnych blachach tzn. za nie przerejestrowanie  w ciagu 30dni,
a skoro zabrany zostanie, to pozniej jazda bez DR kosztuje 500pln,
jezeli chcesz wozic ze soba mandat na 500pln i liczyc na litosc to mozesz sie przeliczyc i dostawac kolejne 500 za kazdym razem,

ja pierdziu, to 500 to jakies magiczne i tragikomiczne jest
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6217 dnia: Październik 28, 2018, 02:02:52 am »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Nie pierdziu tylko się dopytaj kolegów policjantów jak masz takich.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6218 dnia: Październik 28, 2018, 11:46:14 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
a ty masz i sie dopytales kolegow policjantow ?
bo u mnie ta opcja nie przejdzie, nie sadze by jakis pies mogl u mnie osiagnac status kolegi
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6219 dnia: Październik 28, 2018, 12:01:59 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
HALO?! POLICJA? PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA PTK!!!1!  <lol2>