Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1305741 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6220 dnia: Październik 28, 2018, 12:52:47 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
HALO?! POLICJA? PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA PTK!!!1!  <lol2>
gdy skoncza cwiczenia na https://www.groupon.pl/deals/strzelnica-fso-1?p=13&nlp=&CID=PL&uu=c0a7d9ed-edb5-40d7-a876-1a5bf569f511&tx=0&utm_source=newsletter&utm_medium=email&sid=00cd7d82-8e01-4f27-9952-12790ebbca37_0_20181018&t_division=warszawa-extra&date=20181810&sender=rm&s=body&c=image&d=deal-page&utm_campaign=strzelnica-fso-1 to przyjada i zainterweniuja :
- zapraszam do Poloneza
- dziękuję, ja nie tańczę ;p

P.S.
kwestia jazdy na czarnych, zabierania DR i mandatow byla juz poruszana w innym temacie, wiec nie ma sensu dublowac
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6221 dnia: Październik 28, 2018, 17:14:19 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Cytuj (zaznaczone)
bo u mnie ta opcja nie przejdzie, nie sadze by jakis pies mogl u mnie osiagnac status kolegi
Czytając forum to mało to ma u Ciebie taki status.

Przypadek nie dotyczy mnie bo moje Atu+ to szpik, ale mam kolegów nie psów którzy mają takowe auta i wiem jak to obchodzą.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6222 dnia: Październik 28, 2018, 21:25:00 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
a ja znam kogos kto byl w stanach i powidzial mi skad sie wzieli murzyni w ameryce ... ;]

trzymajmy sie faktow, a te sa takie ze wozenie mandatow za jakies wykroczenia nie chroni przed otrzymywaniem kolejnych mandatow za to samo wykroczenie,
nawet teoretycznie skuteczniejsze jest wlozenie ktoregos krola do DR, a praktyka podnosi ta skutecznosc o rzad wielkosci wzgledem blagania i rzniecia glupa, ze rok temu juz sie dostalo mandat i wozi sie go na pamiatke
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6223 dnia: Październik 29, 2018, 00:23:39 am »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5094
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
KGB widzę, w swoim żywiole. Zależy jakiego tego króla chciałbyś tam włożyć, bo powyżej Zygmunta Starego, robi się już trochę nieopłacalnie, nie sądzisz?  :P O Sobieskim nawet nie wspominam. Za Kazimierza raczej się sprawy nie załatwi, a i za Jagiełłę pewnie też.Dzisiaj za psi grosz, to już rzadko chcą się podkładać.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6224 dnia: Październik 29, 2018, 10:44:44 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Normy trzeba wyrobić, a już aresztowanie za próbę przekupstwa to nie lada osiągnięcie.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6225 dnia: Październik 29, 2018, 11:36:41 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Ale kto mi zabroni nosić kasę w dr? Jak wezmą to można oskarżyć o kradzież prawda...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6226 dnia: Październik 29, 2018, 12:58:46 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ale kto mi zabroni nosić kasę w dr?
Odpowiednie paragrafy, które zapewne się pojawią, by wyregulować tę kwestię, np. jakiś zakaz przechowywania w dowodzie rejestracyjnym "przedmiotów przypominających pieniądze" pod groźbą pozbawienia wolności...

Jak wezmą to można oskarżyć o kradzież
Wytłumaczą się "roztargnieniem" i "czynnikiem ludzkim", a ciebie posadzą za próbę wrobienia "funkcjonariuszy publicznych" na "służbie".

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6227 dnia: Październik 29, 2018, 18:33:14 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5094
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Dwa poldki się załapały, jeden jako świadek, a drugi jako sprawca. Ktoś rozpoznaje swojego? W tym caro ładnie numery widać, a w atu częściowo :P
Caro
https://youtu.be/Vb_fHVMF8EU?t=214
Atu Plus
https://youtu.be/Vb_fHVMF8EU?t=322
Atu chyba na "B" czyli ulubiony przez KGB rejon naszego kraju  :-)
A swoją drogą, czy publikowanie numerów rejestracyjnych nie jest obecnie zabronione na mocy tego całego RODO? Bo to niby miało podchodzić pod "dane osobowe".

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6228 dnia: Październik 29, 2018, 20:34:56 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Atu chyba na "B"
Oczywiście! Atu na tablicach BI, bo to jest samo miasto wojewódzkie Białystok, ul. Hetmańska. :)
Powiem Ci (a właściwie napiszę), że nie wiem, jak to jest z tym publikowaniem tablic w kontekście RODO. Mnie któregoś razu tutaj zjechali za samo wyrażenie obawy, iż mogę mieć kłopoty z powodu wrzucenia zdjęcia zjebanego caro z widocznymi tablicami. Co prawda nie słyszałem, żeby ktoś się ich z takiego powodu nabawił, ale pewnie wszystko do czasu. Ja w każdym bądź razie bym się wkurwił, gdyby ktoś zdarzenie drogowe z moim udziałem opublikował w sposób pozwalający na łatwą identyfikację kierowcy lub pojazdu.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6229 dnia: Październik 29, 2018, 21:36:56 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5094
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja w każdym bądź razie bym się wkurwił, gdyby ktoś zdarzenie drogowe z moim udziałem opublikował w sposób pozwalający na łatwą identyfikację kierowcy lub pojazdu.
Nigdy nie mów nigdy, bo licho nie śpi.Teraz większość z tymi kamerkami jeździ i podsyłają na internet, a potem z tego takie "składanki" są robione. Tak więc, nigdy nie wiadomo, czy każdy z nas się kiedyś nie ujrzy w sytuacji, w której by nie chciał być oglądany, albo po prostu jako postronny świadek, jak to caro, które sobie akurat stało obok.Ja bym tam np. nie chciał trafić do Uwaga Pirat.Już sobie wyobrażam ten komentarz "Policjanci nie mają zamiaru pozwolić na dalsze harce poloneza i podejmują próbę zatrzymania polskiego auta"  :d

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6230 dnia: Październik 29, 2018, 22:37:10 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Chyba nie do końca mnie zrozumiałeś...
Takich rzeczy się nie robi, a jak już się zrobiło, to na prośbę uwiecznionego grzecznie się usuwa niewygodne dla niego szczegóły. Ludzie olewają albo raczej są najczęściej nieświadomi bycia bohaterami tych filmików. Gdyby ruszyła lawina pozwów z tytułu braku cenzury w podobnych sytuacjach, podejrzewam, że youtuber miałby marne szanse na wygraną w sądzie. I nawet nie chodzi tu o RODO.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6231 dnia: Październik 29, 2018, 23:11:41 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
De facto numer rejestracyjny to nie jest informacja, która w sposób łatwy i prosty umożliwia pozyskanie danych właściciela pojazdu (pomijając rodzinę, znajomych i służby), więc można z tego wyciągnąć wniosek, że nie są to "dane osobowe", "dane wrażliwe" czy jak inaczej to zwać, jeśli by tak było to blachy nie mogłyby być na samochodzie. Inna sprawa to twarz uczestnika danego zdarzenia, ale od wejścia RODO lico raczej zamazują. Oczywiście pozostaje już poruszony trzeci aspekt, że często osoba wrzucająca taki filmik w internety ("ku przestrodze") jest obserwatorem 3cio osobowym i nie może mieć pojęcia, czy bohaterowie nagrania życzą sobie takiej publikacji w internecie. Ale jest moda, są wyświetlenia, a przecież to wszystko w walce o bezpieczeństwo - a jak mówi rząd bezpieczeństwo jest najważniejsze, rzecz jasna zaraz obok "zrównoważonego rozwoju" :P

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6232 dnia: Październik 30, 2018, 00:53:56 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Gdyby ruszyła lawina pozwów z tytułu braku cenzury w podobnych sytuacjach, podejrzewam, że youtuber miałby marne szanse na wygraną w sądzie. I nawet nie chodzi tu o RODO.
tablice na aucie sa wlasnie po to, by dane auto zidentyfikowac w przestrzeni publicznej,
rodo nie ma nic do rzeczy, czyba ze nosisz tablice na sobie,jedna na dupie, druga na czole i jestes zarejestrowany w WK jako hmm..pieszy uczestnik ruchu,
tylko w sadzie na telefon u zbysia zerro publikacja wizerunku samochodu bylaby zbrodnia, tak jak sraczki psy dostaly sraczki, gdy na pejsbuku pojawilo sie zdjecie pszczeniaka z grymasem na mordzie jak u wszelakich wszechpolakow, czyli w gotowosci do przegryzienia tetnicy bezbronnej kobiecie,
niedorzecznik z psiarni łgał w zywe oczy, ze nie wolno, ze szczeniaka ktos zelży i nasra mu na wycieraczke,
a to goowno prawda, bo funkcjonariusza publicznego wolno nagrywac w czasie pracy, upubliczniac nagrania, smiac sie i plakac nad ich glupota publicznie, robic z tego memy i smieszne filmiki,
 jezeli mu sie to nie podoba, to niech zmieni prace i wezmie kredyt, a w ogole to pies go j... trącał

z rejestracjami jest podobnie, jezdzisz z nimi bo musisz, a nie dlatego ze chcesz i lubisz
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6233 dnia: Październik 30, 2018, 05:44:37 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ja rozumiem i się zgadzam z tym, co piszecie, ale chodzi mi o pokazywanie numeru rejestracyjnego w sytuacjach niewygodnych dla jego posiadacza, którego wiele osób może sobie po tablicach skojarzyć, a nie o pokazywanie ich w ogóle.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6234 dnia: Październik 30, 2018, 22:18:11 pm »

Offline zimnylech

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 613
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu+ 00' Subru OUT H4
Cytuj (zaznaczone)
w sytuacjach niewygodnych dla jego posiadacza
To żyjmy tak byśmy nie znaleźli się w takiej sytuacji :)
Czar prawa pryska jak np. w "Drogówce" czy "Uwaga pirat" nas zatrzymają, pal licho jak jest to granatowy Golf 4 ale jak masz pomarańczowe Camaro lub seledynowego Poloneza Atu i akurat mieszkasz w powiecie gdzie akurat dokonano zatrzymania to już kicha.
Wiem że brzmi to prześmiewczo ale sami widzicie, że tylko jak jakiś zadbany Polonez pokaże się w kadrze to od razu domysły "kto to" :)

Co do tablic, u mnie po wsi buja się wiele 307sw od znajomych, żadnego nie znam z tablic, jeden ma wlepe klubową, drugi jeden ksenon mocniejszy a trzeci światła do jazdy dziennej, wiec i tak każdego poznam w TV :P

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6235 dnia: Październik 31, 2018, 04:13:13 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
To żyjmy tak byśmy nie znaleźli się w takiej sytuacji
Czar prawa pryska jak np. w "Drogówce" czy "Uwaga pirat" nas zatrzymają, pal licho jak jest to granatowy Golf 4 ale jak masz pomarańczowe Camaro lub seledynowego Poloneza Atu i akurat mieszkasz w powiecie gdzie akurat dokonano zatrzymania to już kicha.
Wtedy faktycznie lipa, ale jak zatrzymają kogoś, kogo znasz, to na dobrą sprawę rozpoznasz człowieka już po sylwetce i ruchach. :) Chodziło mi konkretnie o sytuację, w której cała Polska może zobaczyć, jak z bezwypadkowego auta robi nam się nagle powypadkowe - a przecież nie zawsze to musi być nasza wina i nie zawsze mamy na to jakikolwiek wpływ.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6236 dnia: Październik 31, 2018, 10:08:24 am »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
W necie krąży plotka że :
ten człowiek https://www.youtube.com/watch?v=He_BG2Ex98o&fbclid=IwAR3wVA9RM_lttMwg_o2l0LkruW5hXNI4GvdgfPNPzw5GFsXWoaOk9w8lLpo
to bohater tego : https://www.youtube.com/watch?v=ZfFrKwGZkt8
Zarost i kolczyk się zgadza ...
Ciekawe nie ?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6237 dnia: Październik 31, 2018, 13:00:36 pm »

Offline fenek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 74
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu 1.6GSI
jest o tym kilka postów wyżej. na fejsbuku zamieścił info że to jest reżyserowane i jego historia jest tylko z tym Polonezem, reszta to sytuacje zasłuszane od handlarzy a o wywiad poprosił go wspólny kolega tego dziennikarzyny i bohatera wywiadu
« Ostatnia zmiana: Październik 31, 2018, 13:03:03 pm wysłana przez fenek »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6238 dnia: Październik 31, 2018, 21:28:26 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Ledwie co było o cenzurze, a tu takie coś...
https://moto.wp.pl/policjanci-zatrzymali-busa-w-oplakanym-stanie-kierowca-nim-jechal-bo-szef-mu-kazal-6311911542949505v
Tajniacy to wyjątkowe męty, zwłaszcza ci z Białego. Tłuką się po województwie i czepiają się do ludzi. Znam inne przypadki z ich "służby" i nawet żal pisać, jakie akcje potrafią organizować, by uprzykrzyć życie Polakom.
Tutaj człowiek chyba jednak nie gnał tym rzęchem jak wariat. Od razu można wyczuć, że nie jakiś typowy cwaniaczek "król dróg i poboczy", lecz obywatel świadomy stanu technicznego pojazdu, którym jedzie, kiedy już życie go do tego jechania zmusiło. Inna sprawa, że ten dyndający amortyzator to już naprawdę jawne proszenie się o kłopoty. Gdyby go przynajmniej na czas jazdy czymś podwiązał, spokojnie mógłby tłuc się 50 poza zabudowanym.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6239 dnia: Październik 31, 2018, 22:01:19 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Ledwie co było o cenzurze, a tu takie coś...
https://moto.wp.pl/policjanci-zatrzymali-busa-w-oplakanym-stanie-kierowca-nim-jechal-bo-szef-mu-kazal-6311911542949505v
Tajniacy to wyjątkowe męty, zwłaszcza ci z Białego. Tłuką się po województwie i czepiają się do ludzi. Znam inne przypadki z ich "służby" i nawet żal pisać, jakie akcje potrafią organizować, by uprzykrzyć życie Polakom.
Tutaj człowiek chyba jednak nie gnał tym rzęchem jak wariat. Od razu można wyczuć, że nie jakiś typowy cwaniaczek "król dróg i poboczy", lecz obywatel świadomy stanu technicznego pojazdu, którym jedzie, kiedy już życie go do tego jechania zmusiło. Inna sprawa, że ten dyndający amortyzator to już naprawdę jawne proszenie się o kłopoty. Gdyby go przynajmniej na czas jazdy czymś podwiązał, spokojnie mógłby tłuc się 50 poza zabudowanym.

Co nie zmienia faktu że LT był w żenująco złym stanie technicznym i w żadnym wypadku nie powinien poruszać się po drodze.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16