Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1306086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7360 dnia: Październik 24, 2020, 14:04:56 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Podobno te motocykle sprzedają się nawet w Ameryce i jeździ nimi m.in. Brad Pitt, więc nic dziwnego że ceny nie są najniższe. Choć i tak nie są jakieś specjalnie wysokie, jest wiele dużo droższych motocykli.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7361 dnia: Październik 24, 2020, 15:18:05 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ceny powinny byc w rublach
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7362 dnia: Październik 24, 2020, 15:39:25 pm »

Offline mareks#1181

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1167
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GSI
A za komuny Ural był w opinii fachowców pseudo najgorszym sortem. Tylko nie wiedzieli , że Uralem można było orać pole. Bo jak to u ruskich ma być do wszystkiego. Jak ruskie czołgi spalały wszystko co było palne. Jak ruskie okręty podwodne na ropę.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7363 dnia: Październik 24, 2020, 16:34:14 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4668
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Najlepiej sobie sprowadzić używanego, starego urala, czy np. co wolę iża jupitera/planetę z Ukrainy w idealnym stanie za o wiele niższe pieniądze, ale logistycznie to jest gruba zabawa. Aktualnie sprowadzam z tamtych stron sprzęt audio, bo różnica cenowa jest ogromna między naszymi krajami, ale kosztuje to tyle zachodu, że nawet nie chcę sobie wyobrażać, ile by było papierkowej roboty i balansowania na cienkiej linie, licząc na łaskawe oko celników.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7364 dnia: Październik 24, 2020, 17:16:54 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
ural to wygląda jak aluminium odlane w garnku ...
Jakość części tragiczna. Ta sama choroba co nasza motoryzacja.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7365 dnia: Listopad 04, 2020, 16:49:06 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2609
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
https://www.youtube.com/watch?v=6HNyndgYZz0

Emilia Malinowska i jej Polonez 2.5 V6 / Emilia Malinowska 12.10.2020 Gdańsk FSO Pomorze
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7366 dnia: Listopad 09, 2020, 17:59:23 pm »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7367 dnia: Listopad 09, 2020, 18:44:04 pm »

Online Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5096
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
I cyk, podnosimy ceny za ten szmelc. Nikt mnie nie pytał, czy mi to potrzebne.
A tak poza tym, to te nowe skody mają obrzydliwe grile. Ktoś po pijanemu projektował?
A skoro już się odezwałem, to zarzucę linkiem.
https://www.youtube.com/watch?v=W6TD2n9aRG4
Znowu polonezy w disco polo.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7368 dnia: Listopad 09, 2020, 19:01:51 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7369 dnia: Listopad 09, 2020, 19:09:59 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
to ja wolę "Biały Cygan" Z Caro w S lajnie.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7370 dnia: Listopad 09, 2020, 20:45:34 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna
Tak jak mówiłem już wielokrotnie...

W UK samochód dostaje nr dożywotnio, a tablice to zwykły kawałek plastiku który zamawia się u prywatnego producenta, tyle że muszą być wykonane wg. legalnego wzoru.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7371 dnia: Listopad 09, 2020, 21:09:00 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V

Tak jak mówiłem już wielokrotnie...

W UK samochód dostaje nr dożywotnio, a tablice to zwykły kawałek plastiku który zamawia się u prywatnego producenta, tyle że muszą być wykonane wg. legalnego wzoru.
Tak tylko tam pewnie nie zdarza się za często kradzież paliwa na lewe tablice czy inne wybryki/przestępstwa. U nas mimo wielu zabezpieczeń i tak podrabiają lub kradną...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7372 dnia: Listopad 09, 2020, 21:14:22 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
Tak tylko tam pewnie nie zdarza się za często kradzież paliwa na lewe tablice czy inne wybryki/przestępstwa. U nas mimo wielu zabezpieczeń i tak podrabiają lub kradną...
Możesz sobie zamówic na allegro jaki nr chcesz ...
przelecieć przez dowolną stację i nikt na monitoringu nie zobaczy. Po za tym 99% kradzieży paliwa jest na kradzionych tablicach z osiedli. Więc ... argument nie trafiony. Te zabezpieczenia są potrzebne tylko jako pretekst by brać za to kasę w urzędzie. Tak samo jak za naklejki które są nikomu nie potrzebne.
Jest cepik online. Moga sprawdzić wszystko
To nie jest rok 2000.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2020, 21:17:18 pm wysłana przez diodalodz »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7373 dnia: Listopad 09, 2020, 21:27:05 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6584
  • Płeć: Mężczyzna

Tak jak mówiłem już wielokrotnie...

W UK samochód dostaje nr dożywotnio, a tablice to zwykły kawałek plastiku który zamawia się u prywatnego producenta, tyle że muszą być wykonane wg. legalnego wzoru.
Tak tylko tam pewnie nie zdarza się za często kradzież paliwa na lewe tablice czy inne wybryki/przestępstwa. U nas mimo wielu zabezpieczeń i tak podrabiają lub kradną...

Panie, tu to kradną katalizatory z aut stojących przed domami, a szwagrowi kolegi sąsiad dwa razy motocykl podpalił...
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7374 dnia: Listopad 09, 2020, 21:31:52 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
Jak to powiedziała Aleksandra Kozeł w Misiu " Ale ich złapią ! "

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7375 dnia: Listopad 09, 2020, 22:01:55 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Już tak się spuszczają nad komplikowaniem tych tablic, jakby były one jakimś tajnym dokumentem, a nie zwykłym identyfikatorem. Ja się zastanawiam, jaki jest właściwie cel tych "ulepszeń"...
Mają zapobiec kradzieżom paliwa? No jasne, przecież żaden złodziej nie odważy się "pożyczyć sobie od kogoś" nowych tablic, bo mu nagle ręka uschnie...
Numery mają być bardziej czytelne? O tak, dzięki dodatkowym obrazkom z pewnością takie będą! Niczego tam tak nie brakowało jak tego orzełka. Proponuję jeszcze reszkę dla równowagi. Napis przy dolnej krawędzi? Zdecydowanie za krótki! Aż się prosi dodać coś w stylu "wola partii - wolą narodu".
A tak poważnie - dla mnie prawdziwa przyczyna tych udziwnień jest tylko jedna. I nie chodzi nawet o pieniądze, bo władzy, aby podnieść koszt rejestracji auta, wystarczy kiwnąć palcem. Nie trzeba wcale podnosić kosztów produkcji. I tak za wydanie mogą sobie policzyć o 10 zł więcej w każdej chwili i wszyscy mogą im naskoczyć. "Bo tak! A co? Coś wam się nie podoba?! To sobie protestujcie!". Tutaj chodzi bardziej o to, żeby pokazać światu, jaką to Polska jest potęgą. Zawsze jest w ogonie, więc przynajmniej w dziedzinie tablic niech będzie przodownikiem. A co! Cały świat ma myśleć, że jesteśmy bardzo bogaci, skoro nasza władza co chwilę zmienia limuzyny, a nas stać na takie wypasione tablice.  <dokuczacz>


Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7376 dnia: Listopad 09, 2020, 22:14:26 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Powiem szczerze, że liczyłem na to że zlikwidują gwiazdki UE i wstawią logo PIS.

Ja na swoich tablicach, umieszczę dodatkowe zabezpieczenie ***** **
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2020, 22:17:41 pm wysłana przez utek »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7377 dnia: Listopad 09, 2020, 22:48:46 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3127
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
A skoro już się odezwałem, to zarzucę linkiem.
30 lat walenia wódy dzień w dzień do odciny nie niszczy tak mózgu jak ten "utwór"...
Tak samo jak za naklejki które są nikomu nie potrzebne.
Jest cepik online. Moga sprawdzić wszystko
To nie jest rok 2000.
Dobra wiadomość jest taka, że od 4.12.2020 DR musimy zmienić:
a) przy jego fizycznym uszkodzenia np. rozerwaniu na dwie części,
b) przy zmianie właściciela lub zmianie danych zawartych w DR.
Także już możesz zaoszczędzić. Na zniesienie karty pojazdu i naklejki na szybę poczekamy jeszcze ok. 2 lata.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7378 dnia: Listopad 09, 2020, 23:04:23 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2080
30 lat walenia wódy dzień w dzień do odciny nie niszczy tak mózgu jak ten "utwór"...
aż się połakałem
a) przy jego fizycznym uszkodzenia np. rozerwaniu na dwie części,
b) przy zmianie właściciela lub zmianie danych zawartych w DR.
5 lat temu skończyły się miejsca na przegląd ... i tak jakoś leci. Kwit A4 i szczęśliwie nikt się jeszcze nie dowalił.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7379 dnia: Listopad 09, 2020, 23:12:56 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro

Tak jak mówiłem już wielokrotnie...

W UK samochód dostaje nr dożywotnio, a tablice to zwykły kawałek plastiku który zamawia się u prywatnego producenta, tyle że muszą być wykonane wg. legalnego wzoru.
Tak tylko tam pewnie nie zdarza się za często kradzież paliwa na lewe tablice czy inne wybryki/przestępstwa. U nas mimo wielu zabezpieczeń i tak podrabiają lub kradną...
no i co, na kamerze stacji benzynowej zobacza bialego orla na bialym tle lub nie zobacza go na podrobionej tablicy ? <hahaha>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.