Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1296333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7500 dnia: Grudzień 13, 2020, 22:54:30 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
Eeeeee. W Pułtusku nie takie numery robili.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7501 dnia: Grudzień 14, 2020, 01:54:34 am »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2060

"Myśmy w Pułtusku nie takie numery robili"
Stanisław Anioł

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7502 dnia: Grudzień 15, 2020, 22:28:18 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7503 dnia: Grudzień 15, 2020, 22:40:21 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
I coraz bardziej prawdziwe... homoseksualizm jako cecha wrodzona... ciekawe co na to to całe lgbt...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7504 dnia: Grudzień 15, 2020, 23:49:51 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
ciekawe co na to to całe lgbt
Teraz się mówi LPG  :-)  Diesel benzyna, normalna rodzina!  :d 
Całkiem ciekawy eksperyment, nie powiem. Nie od dziś wiadomo, że świat idealny to właśnie utopia, bo coś takiego niema prawa istnieć. Gdyby ludziom zapewniono takie same warunki, w sensie, że nie musielibyśmy się o nic martwić, mielibyśmy wszystko, co potrzebne do życia, to prędzej, czy później, byśmy to wszystko zje*ali, bo taką mamy naturę. Człowiek ma naturalną potrzebę rywalizacji i pozyskiwania nowych zasobów, jakiekolwiek by one nie były.
Homosie istnieli zawsze, nawet w starożytności, ale wtedy nie przewracało im się w głowie i nie wygłaszali takich haseł, jak obecnie. Ja tam w sumie, to nie mam nic przeciwko kochającym inaczej, byle się nie obściskiwali przy mnie i nie latali po ulicach poprzebierani z ch*j wie co, jak to się dzieje obecnie. Szanuję tych, którzy są homo, ale zachowują się normalnie, że praktycznie nikt by nie poznał, że coś nie gra. Cała reszta tej zgraj, robi im tylko koło dupy  :P urządzając te żenujące spektakle. Myślę, że jeszcze długo nic nie wywalczą. ja to się raczej boję, że świat niedługo pójdzie w stronę, jaką ukazano w filmie Idiokracja.
https://www.youtube.com/watch?v=WaWvqKGZYtE

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7505 dnia: Grudzień 16, 2020, 00:03:02 am »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Człowiek musi mieć codzinne zajęcie  - pracę.  Znam kilka osób które po przejściu na emeryturę zdziwaczeli z nadmiaru wolnego czasu.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7506 dnia: Grudzień 16, 2020, 01:40:08 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Człowiek musi mieć codzinne zajęcie  - pracę.  Znam kilka osób które po przejściu na emeryturę zdziwaczeli z nadmiaru wolnego czasu.

Ja bym powiedział ogólniej, że chodzi o motywację do osiągnięcia czegoś. Trywializując, jak głód nie przyciska, to ludzie ją tracą.

Myślę że emerytura sama w sobie nie jest problemem. Problemem jest brak zainteresowań. W Polsce trzeba tak harować, że jak ktoś w dzieciństwie nie nabrał zainteresowań poza zawodowych, to potem w dorosłym życiu jest już zbyt zmęczony żeby ich szukać, i stąd takie dziwaczenie na emeryturze.

Myślę że użytkownicy tego forum by na emeryturze nie zdziwaczeli- po prostu mieliby więcej czasu żeby ulepszać czy remontować Polonezy, jeździć nimi, wiele osób tu też czyta. Mamy nawet muzyka instrumentalistę. Takie osoby które mają zainteresowania, jak ludzie tutaj, na emeryturze nie dziwaczeją, tylko mają wręcz lepsze warunki do zajmowania się tym co najbardziej lubią. Co najwyżej brakuje im na to pieniędzy.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7507 dnia: Grudzień 16, 2020, 07:53:36 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
To nie do końca prawda, dziwaczeje się także od braku kontaktu z innymi ludźmi. Także możesz być zajawkowiczem, mieć sporo czasu i pieniędzy, ale jak będziesz utrzymywał głębsze relacje tylko z rodziną, a z resztą społeczeństwa "dzień dobry- do widzenia" to też Ci odbije.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7508 dnia: Grudzień 16, 2020, 11:22:43 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
jak będziesz utrzymywał głębsze relacje tylko z rodziną, a z resztą społeczeństwa "dzień dobry- do widzenia" to też Ci odbije
Coś o tym wiem. Ja tam z każdym chcę dobrze żyć, ale w obecnych czasach coraz trudniej, bo wszystkim kasa mózgi zlasowała i im się wydaje, że są lepsi. W latach 90-tych było inaczej, przynajmniej u mnie na wsi. Jeden drugiemu pomógł, jeden do drugiego poszedł. A teraz, to każdy sobie rzepkę skrobie.
Gdybym nie musiał się martwić o pieniądze, to myślę, że raczej nie skończyłbym w fotelu przed komputerem, czy tv, bo mimo wrodzonego lenistwa, to jednak lubię coś grzebać. Ogranicza mnie tylko kasa. Dawniej, to siedziałem pół nocy w garażu i zawsze coś robiłem, mogłem nawet cały dzień nie jeść, jak mnie wzięło. Teraz, to trochę się rozleniwiłem, ale to też przez to, że nie ma co ładować przesadnie pieniędzy w coś, co tego nie wymaga, innymi słowy, jak działa, to nie grzebać. Ostatni raz, gdy tak intensywnie majsterkowałem, to w 2013-tym roku, kiedy sobie kupiłem mojego obecnego żuka. Rozebrałem go do śrubki i co tam mniej więcej trzeba było zrobić, to zrobiłem. Trochę blacharkę, całego malowałem itd. Fachowcem nie jestem, ale trzyma się kupy i jeździ. Dziś już bym chyba nie dał rady, w sensie, mentalnie, bo jakoś nie czuję aż takiego pociągu, a z tyłu głowy zawsze jest to, że to będzie coś tam kosztować, a czasy coraz cięższe. Ostatnio grzebałem kuzynowi przy ciągniku, chyba z tydzień zeszło i aż sobie przypomniałem stare dobre czasy. A jako, że on za to płacił, to był pełen luz. Gdyby tak regularnie brać następnego grata na garaż, to człowiek by się pewnie przyzwyczaił.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7509 dnia: Grudzień 16, 2020, 13:17:27 pm »

Offline Mariusz#

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2277
  • Płeć: Mężczyzna
    • POLONEZ Atu+ 1.6 GSI
jak to mówią" po 40 człowiek wie, co jest dobre, a co nie" mi też się już nie chce babrać w tym co lubiłem- elektryka, elektronika, trochę mechanika, wracam z pracy i mam w dooopie.
Pan inżynier widzę, że lubi jeździć tym polonezem

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7510 dnia: Grudzień 16, 2020, 13:28:08 pm »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7511 dnia: Grudzień 16, 2020, 13:35:32 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
jak to mówią" po 40 człowiek wie, co jest dobre, a co nie" mi też się już nie chce babrać w tym co lubiłem- elektryka, elektronika, trochę mechanika, wracam z pracy i mam w dooopie.
To chyba tak samo, jak z młodym i starym psem. Młody biega, skacze, wszędzie go pełno, a ten stary, jak nie musi, to nie biega, tylko woli się wyciągnąć na grzbiecie i poleżeć, co wcale nie oznacza, że brak mu siły. Bardziej motywacji. I tu właśnie tkwi cały problem, w naszej głowie. Jak sobie coś człowiek ubzdura, to nikt mu nie przetłumaczy, póki sam nie postanowi czegoś zmienić. Prosty przykład, znam takiego jednego, który większość życia pił. Był na leczeniu itd. ale nic nie pomagało. Aż wreszcie pewnego dnia, sam sobie coś "ubzdurał" że przestanie chlać i weźmie się trochę za życie. No i jak nietrudno zgadnąć, nie pije. Miał mały epizod, że chyba ze 2 tygodnie sobie pofolgował, ale nie aż tak intensywnie, jak za dobrych czasów. Później znów wrócił do życia i jak na razie, jest ok. Trochę gospodarzy i pracuje dorywczo u jednego takiego. Dom troszkę poprawił, co wcześniej mu nie było potrzebne. Już jest chyba lekko 50-ce, ale jakby bardzo chciał, to i pewnie jeszcze babę by znalazł, bo nie takie historie bywały. Tak więc, wszystkie ograniczenia jakie mamy, nakładamy sobie sami, ale czasem bardzo ciężko jest się z tego wyrwać. Żyjemy w takim a nie innym kraju i przez większą część roku, mamy gównianą pogodę, która nie sprzyja dobremu samopoczuciu. Jakoś latem ludzie nie chodzą tacy przygnębieni, pomijając nagłe sytuacje losowe, co jest oczywiste.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7512 dnia: Grudzień 17, 2020, 07:30:16 am »

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7513 dnia: Grudzień 21, 2020, 11:00:42 am »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Nowa wersja GLE.   <jupi>

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7514 dnia: Grudzień 23, 2020, 00:23:21 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
https://www.youtube.com/watch?v=fkX14VABP8Q

2:25, ach te świzdu gwizdu  :d
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7515 dnia: Styczeń 04, 2021, 20:14:00 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Pomorze zaprosiło pana moto? Aż dziwnie słuchać, że tak bardzo nie jedzie po tych sprzętach.
https://www.youtube.com/watch?v=p3GSWVoEyZ4

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7516 dnia: Styczeń 04, 2021, 21:03:04 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3427
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Pomorze zaprosiło pana moto? Aż dziwnie słuchać, że tak bardzo nie jedzie po tych sprzętach.
https://www.youtube.com/watch?v=p3GSWVoEyZ4

Oni ostatnio wszystkich zapraszają, potrzeba jeszcze tego jak mu tam z moto retro coś tam.
Też się zdziwiłem no ale cóż zrobić......
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7517 dnia: Styczeń 04, 2021, 22:29:42 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No tak, jak to mówią, nie mój cyrk, nie moje małpy. A myślałem, że to poważni ludzie są. Złomnik już był?
Ale naprawdę pan bieda wyjątkowo mało agresywnie nastawiony i nawet kulturalny. Aż to podejrzanie wygląda.
potrzeba jeszcze tego jak mu tam z moto retro coś tam
No, tego kojarzę, taki z kolorową grzywą na głowie, ale jakoś nie zapoznawałem się z jego "kontentem". Ma tą grupkę na fejsie i czasem zaglądam, zresztą tak samo, jak na ptk official. A tymczasem ta "najsłynniejsza" grupa miłośników fso, zrobiła się grupą prywatną i nikt tam nic nie zobaczy bez dołączenia. Może to i dobrze, bo pewnie nic się tam nie zmieniło.
A czy tylko ja dostrzegam, że czasem z niektórych stron, za bardzo wiochą jedzie? Jeszcze trochę dojdzie do tego, że lepiej będzie jeździć starym bmw, niż polonezem. Przerażające, ale to chyba głównie napływ "świeżej krwi" to spowodował.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7518 dnia: Styczeń 04, 2021, 23:11:17 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Aż dziwnie słuchać, że tak bardzo nie jedzie po tych sprzętach.
A Ty byś kąsał rękę która Cię karmi? Biedne teraz tylko te gimby jak oglądają nowy filmik swojego guru w którym panuje wyjątkowa kultura
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7519 dnia: Styczeń 04, 2021, 23:34:49 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4631
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Aż dziwnie słuchać, że tak bardzo nie jedzie po tych sprzętach.
A Ty byś kąsał rękę która Cię karmi?

Może niektórzy się spodziewali, że wjedzie do kolegów z pomorza jak jego oryginalna wersja na zlot miłośników relianta robina:  :d

https://youtu.be/QQh56geU0X8?t=185

Cytuj (zaznaczone)
Biedne teraz tylko te gimby jak oglądają nowy filmik swojego guru w którym panuje wyjątkowa kultura

Zawsze na pocieszenie zostaje czekać na jego kolejny humorystyczny film z dużą ilością zabawnych komentarzy ("gówno", "dupa")
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2021, 23:45:27 pm wysłana przez Daniel22#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...