Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1307552 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6680 dnia: Wrzesień 21, 2019, 00:28:42 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Poloneza tam nie widzę, jakbyś linki pomylił.

Ale w kontekście gooownianego udźwiękowienia polskich filmów i seriali, zadziwia mnie, że Czterej Pancerni i Pies mieli udźwiękowienie bezbłędne.

A tutaj mnie bohater dzieciństwa bardzo pozytywnie zaskoczył, nie dość że bardzo dobra piosenka w stylu lat 80., to jeszcze tekstem praktycznie zmasakrował życie polityczne w Polsce  :P

https://www.youtube.com/watch?v=yBDc0YWi9mk
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6681 dnia: Wrzesień 21, 2019, 21:19:31 pm »

Offline Adek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez 1.4 GLI Polonez 1.9 GLD Polonez 1.6 GLE

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6682 dnia: Wrzesień 22, 2019, 12:15:56 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4670
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Faktycznie, skopiowało mi nie ten link co trzeba, a żeby było śmieszniej, nie mogę teraz znaleźć tego, z którego wrzuciłem screen  <rotfl2>
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6683 dnia: Wrzesień 22, 2019, 13:56:13 pm »

Offline Majonez

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 560
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez C+ gli

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6684 dnia: Wrzesień 22, 2019, 15:00:10 pm »

Offline strowger#1983

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Heavy User
    • Polonez, Fiat, Chevrolet, Toyota
Co oni chcą zrobić z moim samochodem?
https://wystawaklasykow.pl/polonez
Było:Polonez C+ 1.6GSI '99 - 437kkm - bez remontu: http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez-Caro/69918
Jest:Polonez C+ 1.6GSI '01/02 - 216kkm: klimatyzacja
Chevrolet Nubira 1.8 CDX, 2007, 216kkm: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Chevrolet/Lacetti/147971
Toyota Auris 1.6, 2015, 93kkm
http://www.youtube.com/user/strowger79

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6685 dnia: Wrzesień 22, 2019, 15:38:16 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6586
  • Płeć: Mężczyzna
Powozić się cudzym autem i go dojechać.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6686 dnia: Wrzesień 22, 2019, 15:48:09 pm »

Offline strowger#1983

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Heavy User
    • Polonez, Fiat, Chevrolet, Toyota
Eee, tak tego nie odbieram. Z resztą, to już nie moje auto:-)
Było:Polonez C+ 1.6GSI '99 - 437kkm - bez remontu: http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez-Caro/69918
Jest:Polonez C+ 1.6GSI '01/02 - 216kkm: klimatyzacja
Chevrolet Nubira 1.8 CDX, 2007, 216kkm: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Chevrolet/Lacetti/147971
Toyota Auris 1.6, 2015, 93kkm
http://www.youtube.com/user/strowger79

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6687 dnia: Wrzesień 22, 2019, 16:37:36 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13829
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
patronem jest golodupiec zlomnik, ktory kasy nie wylozy, ale zawsze dorzuci troche hejtu,
ciekawe jak zatankowal za 14pln, bo juz dawno nie widzialem stacji, gdzie mozna zalac za mniej niz dwie dychy - ma janusz nosa do wyszukiwania okazji,
w kazdym razie on moze zostac najwyzej patotronem tej akcji,

chca, by to auto dobilo do pol banki, to niech mi wypozycza na rok, to pojezdze sobie na uberze lub podobnym i nawet sam za swoje bede tankowal  <cwaniak2>
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 16:46:38 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6688 dnia: Wrzesień 22, 2019, 16:42:51 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Już się ustawia kolejka chętnych na testy  :P
https://www.youtube.com/watch?v=xvignH_n6r4
Pierwszy złomnik, dalej może pan bieda i pewnie jeszcze by się kilku znalazło. Takie "testy" to odpłatnie, czy jak? Bo to nawet niezły sposób na dorobienie. Temat się znany zrobił itd. Ale jak mnie denerwuje takie pierdol*nie, jak w tym materiale. Nic mu nie pasuje. Ciekawsze są komentarze pod spodem. Ktoś tam się podaje za byłego pracownika i opowiada o technologi produkcji, a właściwie, olewania jej. Temat nawet o drzwiach był, że zgrzewy były za słabe. Ostatnio na forum było o drzwiach.
A co do obecnych "dysponentów" poloneza, to myślałem, że przywrócą go do stanu świetności, a nie dojadą jak najszybciej.   :-)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6689 dnia: Wrzesień 22, 2019, 19:36:25 pm »

Offline Szymon

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 353
  • Płeć: Mężczyzna
    • B01AAA
A co do obecnych "dysponentów" poloneza, to myślałem, że przywrócą go do stanu świetności, a nie dojadą jak najszybciej.   :-)
A kto tu mówi o dojeżdżaniu? Źle mu u nas nie będzie. :)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6690 dnia: Wrzesień 22, 2019, 19:39:03 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Co oni chcą zrobić z moim samochodem?
https://wystawaklasykow.pl/polonez

No jak to co, oddałeś auto walkowerem na zajechanie...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 19:40:48 pm wysłana przez Wojt@s »
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6691 dnia: Wrzesień 22, 2019, 19:43:29 pm »

Offline strowger#1983

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Heavy User
    • Polonez, Fiat, Chevrolet, Toyota
Bo na pewno było lepiej je sprzedać, żeby ktoś zajeździł... albo na złom oddać... zrobiłem co zrobiłem, bo było to po prostu najlepszą opcją.

Miałem pięć samochodów, jeden garaż i zbyt małe podwórko. A ten Polonez po prostu stał, stał i rdzewiał. Swoje przejechał, sentyment pozostał, ale jego czas już minął.
Został mi jeszcze jeden Polonez i to mi już wystarczy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 19:54:41 pm wysłana przez strowger »
Było:Polonez C+ 1.6GSI '99 - 437kkm - bez remontu: http://www.polskajazda.pl/Samochody/FSO/Polonez-Caro/69918
Jest:Polonez C+ 1.6GSI '01/02 - 216kkm: klimatyzacja
Chevrolet Nubira 1.8 CDX, 2007, 216kkm: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Chevrolet/Lacetti/147971
Toyota Auris 1.6, 2015, 93kkm
http://www.youtube.com/user/strowger79

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6692 dnia: Wrzesień 22, 2019, 20:06:32 pm »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 880
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Osobiście chyba bym wolał oddać trupa na szrot albo zajechać go osobiście w lesie niż wiedzieć że wpadnie w łapy jednego lub drugiego dupka który przyciąga gimbusów swoim wulgaryzmem
Jakby szwaby miały zachowywać dla potomnych każde auto swojej produkcji bo natłukło pół bańki to by nie nadążyli budować muzeów dla kilkuletnich samochodów  <lol2>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6693 dnia: Wrzesień 22, 2019, 20:32:42 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Jeżeli każdy ma nim tak jeździć jak Złomnik w swojej produkcji to raczej panewki nie dobiją tych 63k km...

Może żartu/ironii nie zrozumiałem, ale odnoszę wrażenie, że to Złomnik ma rozwój wsteczny tak jak kiedyś mówił o Plusie względem Borewicza. Robi z siebie pośmiewisko pytając po co były te zaślepki, to, czy tamto... minimum kuźwa chęci poszukania w internecie aby się dowiedzieć po co to było... tak samo jak ze zmatowiałymi (szklanymi) reflektorami... no chyba, że żartu nie zrozumiałem. Czasem się zastanawiam czy on w ogóle jeździł Polonezem, bo ja mimo to, że mam swojego dopiero 2,5 roku i zrobiłem nim 24k km to dalej uważam, że mało wiem o tym aucie i marce...

Jak na początku pisałeś, że oddałeś auto do muzeum to się nawet ucieszyłem, że nie poszedł na żyletki, ale jak czytam jedną "recenzje" pseudo znaffcy za drugą i widzę takie filmiki to normalnie przykro się robi...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 22, 2019, 20:40:31 pm wysłana przez Chińczyk »
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6694 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:00:21 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
No właśnie to jest najgorsze, że albo gość nie wie, co mówi, albo robi to specjalnie, pod publiczkę, bo sranie na polskie konstrukcje, jakie by one gówniane nie były, to teraz chyba jakaś szersza moda, co dobitnie pokazuje przykład jego długowłosego kolegi. Obejrzałem kilka filmów tego biedy, ale tego się oglądać (bardziej słuchać) nie daje. Stek bzdur, okraszonych soczystymi wulgaryzmami. Może chciał być drugim kiksterem, ale niezbyt mu wyszło, bo tamten, choć też używa łaciny, to jednak trochę mniej i bardziej z humorem, no i jednak coś tam przekaże sensownego. Zawsze drażniło mnie na jutubie nadużywanie wulgaryzmów, choć sam święty nie jestem, ale jak słyszę coś takiego, to zawsze mam wrażenie, że autor, brak wiedzy, lub też swoisty brak umiejętności sensownego wypowiadania się, nadrabia wulgaryzmami. No i przede wszystkim, chcą przyciągnąć dzieciarnię, również tą mentalną, której takie coś imponuje. Jak czasem czytam, co te dzieci w komentarzach piszą, to się zastanawiam, czy się zestarzałem, czy to oni się tak cofnęli w rozwoju.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6695 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:03:16 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Osobiście chyba bym wolał oddać trupa na szrot albo zajechać go osobiście w lesie niż wiedzieć że wpadnie w łapy jednego lub drugiego dupka który przyciąga gimbusów swoim wulgaryzmem
Jakby szwaby miały zachowywać dla potomnych każde auto swojej produkcji bo natłukło pół bańki to by nie nadążyli budować muzeów dla kilkuletnich samochodów  <lol2>

Potwierdzam , oddać pajacom to chyba gorsze niż rozebrać i odsprzedać na części.
Ale oni to krąg wzajemnej adoracji razem z typ panem z Piaseczna co ma pozostałości prototypu trucka 4x4 (chyba analog1?)
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6696 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:10:24 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ale oni przecież są niby "muzeum" więc myślałem, że auto zostanie wyremontowane, tak jak ta cała reszta, którą tak dumnie prezentują i będzie sobie stało, czy tam okazyjnie jeździło, jako auto rodzimej produkcji, z tak niespotykanym, oryginalnym przebiegiem. Wychodzi na to, że potraktowali to, jako kolejnego, niepotrzebnego im poloneza, bo nie jest on niczym nadzwyczajnym, więc można się zabawić. W takim razie, widocznie, jeśli niema się jakiegoś unikatowego egzemplarza, na miarę prospektowego atu z prototypową deską i lakierowanymi felgami, to szkoda im cokolwiek oddawać.Gdyby go odratowali, żeby całkiem nie zgnił, zrobili obsługę, jak się należy, to niech sobie i do miliona próbują dobijać, ale nie z takim kierowcą, jak ten na filmie, bo on ma na to wywalone i jeszcze o pieniądze żebra.


Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6697 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:16:30 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3436
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
Ale oni przecież są niby "muzeum" więc myślałem, że auto zostanie wyremontowane, tak jak ta cała reszta, którą tak dumnie prezentują i będzie sobie stało, czy tam okazyjnie jeździło, jako auto rodzimej produkcji, z tak niespotykanym, oryginalnym przebiegiem. Wychodzi na to, że potraktowali to, jako kolejnego, niepotrzebnego im poloneza, bo nie jest on niczym nadzwyczajnym, więc można się zabawić. W takim razie, widocznie, jeśli niema się jakiegoś unikatowego egzemplarza, na miarę prospektowego atu z prototypową deską i lakierowanymi felgami, to szkoda im cokolwiek oddawać.Gdyby go odratowali, żeby całkiem nie zgnił, zrobili obsługę, jak się należy, to niech sobie i do miliona próbują dobijać, ale nie z takim kierowcą, jak ten na filmie, bo on ma na to wywalone i jeszcze o pieniądze żebra.



Taki urok kolekcjonerów, a weź się doproś o jakąś cześć bo może ma.
Takie towarzystwo trzeba omijać szerokim łukiem.
Kwestia gustu ale oni obydwoje działają mi na nerwy, gadają głupoty i dziwie się że ktoś im oddał fso z darmo.


FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6698 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:18:15 pm »

Offline Chińczyk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 343
  • Płeć: Mężczyzna
    • Daewoo-FSO Polonez Caro Plus 1.6 GSi 1999
Skoro Robert go podarował (czyli w domyślę oddał za darmo lub przysłowiową cenę złomu) to myślę, że FSO Pomorze by go z chęcią przygarnęło. Oni już nie raz pokazali, że potrafią dbać o te auta. Cóż, nic nie pozostało teraz jak czekać na recenzje "Łeee, te Polonesy to guwno, 438k km zrobił i sie zepsół"... Ale szanuje Strowgera za to, że chciał go gdzieś oddać zamiast na złom.  :-)
Cytat: Zoltan#1930
czyli w domyśle, że jesteśmy debilami, co ewentualnie powiedzą gdzie młotkiem przywalić, a ci z forum prawnego wiedzą co i jak "z firmo" a kanapki smarują gównem?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #6699 dnia: Wrzesień 22, 2019, 21:23:15 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ale szanuje Strowgera za to, że chciał go gdzieś oddać zamiast na złom.  :-)
Inicjatywa jak najbardziej godna podziwu, tu się zgadzam. Niestety, chciał dobrze, a wyszło, jak widać. Są jeszcze inne muzea, które być może chciałyby przyjąć kolejny eksponat. Kolega z tego forum, (nie będę zdradzał personaliów) oddał poloneza również do muzeum, ale w innym mieście i tam jakoś nikt go nie ma zamiaru ujeżdżać. Pomijam fakt, że to była rzadziej spotykana wersja.