Autor Wątek: -= LINKowisko =-  (Przeczytany 1296523 razy)

Nole i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7200 dnia: Czerwiec 02, 2020, 22:38:01 pm »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
W moim przypadku dochodzi jeszcze wartość sentymentalna. Mojego Poloneza moja mama kupiła nowego. Wersja bieda ale to zawsze nowe auto. Dla mnie jako wówczas siedmiolatka wszystko było w nim takie WOW. Pierwszy wyjazd na wakacje polonezem, pierwsze jazdy z porzodu. Później prawo jazdy i możliwość jeżdżenia samemu. Mogę chyba powiedzieć że dzięki polonezowi zainteresowałem się motoryzacją i ogólnie mechaniką. Bez wątpienia miało to wpływ na wybor mojej życiowej drogi, kierunek studiów itp. Kto wie może gdyby nie polonez zostałbym lekarzem albo prawnikiem, a tak to zostałem prostym inżynierem mechanikiem. Aż się zrymowalo.  :]

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7201 dnia: Czerwiec 03, 2020, 00:04:44 am »

Offline Morfina

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 878
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro V6
Prosty inżynier mechanik który nie potrafi ustawić prostych zaworów w prostym ohv,szkoda  <lol2>
Ślusarz, złodziej, łowca krasnali

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7202 dnia: Czerwiec 03, 2020, 00:27:49 am »

Offline Tales

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1304
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6GLE
Taaaa... Jako prosty inżynier mechanik wiem że ohv to silnik w który nie warto inwestować.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7203 dnia: Czerwiec 03, 2020, 00:58:42 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
gdy widzisz jakim jestes inzynierem, to nie boisz sie isc do lekarza ;>  ??

zajebiste jest to powiedzenie, takie bardzo zyciowe  <rotfl2>
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7204 dnia: Czerwiec 03, 2020, 02:28:32 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Jak pokazują niektóre przyklady, jak np. z tematów z OHV na turbinie, to wcale nie jest bezsensowne i warto inwestować chociażby dla zabawy, jak się ma pomysł, i zaplecze. Na pewno zrobi większe wrażenie na zlocie, niż kolejny swap na szesnachę. Tak, oczywiście, że łatwiej, prościej itd, ale gdyby wszyscy szli na łatwiznę, świat byłby cholernie nudny, a auta na wszelkich spędach jak sklonowane.

Może nikt z kijem w dolnej części ciała tym razem nie pozgłasza postów jako karygodne i nie na temat  <cwaniak2>

------------

https://allegro.pl/oferta/stara-gra-patrol-hot-pursuit-camaro-prl-lata-80-8113149255 Pierwszy raz od lat widzę to na aukcjach,a chyba jakiś czas temu opisywałem tą zabawkę na forum - spędziło się przy tym godziny w dzieciństwie :). W środku była chyba żarówka i obrotowy bęben, po ekranie prowadziło się naklejony samochodzik... jeśli dobrze zapamiętałem.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2020, 02:40:47 am wysłana przez Daniel22#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7205 dnia: Czerwiec 03, 2020, 10:35:35 am »

Offline wlodek

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 61
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro Plus / FSO Poloneza Caro 1.4
Trzeba wznowić produkcję Poloneza - zestawy CKD dla NASR w Egipcie. (Mam nie równo pod sufitem bo uważam, że powinni lepiej w 2002 roku szukać rynku dla Polonezów :D )

A tak wracając do poruszonego tematu. Jestem fanatykiem marki, w szczególności Polonezów. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że w latach 90tych modernizacje Poloneza to było pudrowanie trupa bo co by tam nie zrobić (GM Multec XM jako zasilanie, Plusowe wnętrze itp.) to dalej był to archaiczny samochód tkwiący w latach 60tych.

Pomimo tej opinii jeżdżę na co dzień Caro 1.4 z 1995 roku czerpiąc frajdę z jazdy uwzględniając braku komfortu, klimatyzacji, elektryki czy wspomagania.
Oprócz tego mam Plusa 1999 który jest moim ulubionym modelem pudrowanego trupa. Dalej jestem fanatykiem. A po za tym to dywagacja z czapki wzięta bo nawet używany na co dzień polonez to youngtimer bez względu na model, rocznik.

Jak ktoś ma zajawkę na OHV to mamy wolność i każdy może robić co chce ze swoim czasem, pieniędzmi. Dygresja - podoba mi się uturbione S-21 pojawiające się na YT, z elektornicznym  zapłonem i innymi modyfikacjami. Ktoś zrobił to dla frajdy, zabawy, spełnienia swoich mechanicznych fantazji - nie wiem, ale zrobił to i cieszy się tym.


Inżynier mechanik, rocznik 1986

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7206 dnia: Czerwiec 03, 2020, 12:50:06 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Nic nie powinno się wznawiać - jedyne, co nasz kraj w tej chwili byłby w stanie aktualnie wypuścić na rynek, to koślawą replikę syreny z Kutna, i tak prosty i przestarzały silnik jak OHV by ich przerósł, albo wymagał generalnego remontu nie po 100, 200 czy 250 tysiącach, ale po 30  <lol2>

To, że ten silnik to pudrowanie trupa i nie należałoby go już produkować, bo technika poszła do przodu i wałek rozrządu w głowicy a nie w kadłubie jest lepszy to sprawa oczywista i nikt nie twierdzi, że jest inaczej. Co jednak nie zmienia faktu, że można jeździć z tym pod maską, bezawaryjnie, i nawet czerpać z tego jakąś frajdę, lub prowadzić modyfikacje, a doprowadzenie tego silnika do perfekcji działania jest możliwe przez hobbystę, który tylko liznął tematu, a cyrkla ostatni raz używał w liceum do dłubania dziur w ławce.

Co do fanatyzmu, jakiś czas temu znalazłem taką tabelkę, każdy chyba może się dopasować, ale zabrakło jeszcze kwadracika "tylko OHV" :P.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2020, 13:03:57 pm wysłana przez Daniel22#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7207 dnia: Czerwiec 03, 2020, 13:01:54 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
technika poszła do przodu i wałek rozrządu w głowicy a nie w kadłubie jest lepszy to sprawa oczywista i nikt nie twierdzi, że jest inaczej
no nie wiem, hamburgery ciagle produkuja OHV i to jak najbardziej ma sens, bo silnik jest w pyte https://www.youtube.com/watch?v=cIntJiMh5B8
tylko przy R4 to faktycznie nie ma juz sensu
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7208 dnia: Czerwiec 03, 2020, 21:20:21 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Heh... Specjalnie, tym razem z laptopa, wszedłem jeszcze raz na forum, bo poprzednio pisałem z telefonu i cytowania selektywnego nie chciało mi się ogarniać. :)

łapiesz się jak najbardziej do kategorii największych zatwardzialców. Oczywiście pod warunkiem, że płacisz za to "truckło" OC.
A widzisz sens reanimacji bez płacenia OC, o ile auto nie jest wyłączone z powyższego obowiązku? ;)

miałem Ci za złe, że pisałeś o polonezie "złom" itp. (ale nie dlatego, że tak nie jest, tylko dlatego, że siedząc na forum "miłośników" poloneza, wypadało by się powstrzymać)
Wiesz co? Coraz bardziej Cię lubię  <piwo> - zwłaszcza za to, co napisałeś w nawiasie. ;) Na swoje usprawiedliwienie mam chyba tylko tyle, że to nie jest forum dyplomatów.  :d

inni w takiej sytuacji, dawno wywieźli by te zwłoki na złom
Kto wie, czy i ja bym tak nie zrobił, gdybym był w stanie od początku przewidzieć wszystko, co mnie czeka. :d
Ale teraz już nie czas się nad tym zastanawiać. Aktualnie uzbrajam wnętrze. ;)

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7209 dnia: Czerwiec 03, 2020, 22:49:59 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
jakiś czas temu znalazłem taką tabelkę
Zajebiste. Najbardziej mnie rozwalił "Testoviron z PTK" i ten czarny pasek na oczach. Jak żywy i do tego ten tekst, taki typowy. "I Love WWL" też dobre.
A widzisz sens reanimacji bez płacenia OC, o ile auto nie jest wyłączone z powyższego obowiązku?
Różne ludzie mają zboczenia, niekoniecznie związane z rozsądkiem.

Na swoje usprawiedliwienie mam chyba tylko tyle, że to nie jest forum dyplomatów.
Niby tak, ale wypada nie zachowywać się jak ten koleżka na słynnym koncercie Peji w Zielonej Górze. Innymi słowy, można sobie tam myśleć co się chce, ale raczej nie uzewnętrzniać się z tym. Jakie to auto jest, to chyba każdy wie, bo tak na dobrą sprawę, niema tu chyba żadnego idioty, który tak na poważnie uważałby poloneza za najlepsze auto na świecie. Niemniej, akceptując jego wszystkie wady, źle jest jednak słyszeć od innego użytkownika, jaki to złom, czy coś podobnego, nawet pisane bez przekonania i żartobliwie. Zresztą, chyba każdy z nas, woli słyszeć komplementy, choćby fałszywe, niż szczerą prawdę, co? Gdyby każdy mówił każdemu to, co naprawdę myśli, to byśmy się pozabijali. Małe kłamstewko nie zaszkodzi. Ja sam, kilka razy ugryzłem się w język, żeby nie powiedzieć za dużo, choć już kusiło. Tak jest lepiej.
Druga strona, czyli pisanie o polonezie, że to najlepszy pojazd w galaktyce, to tez przegięcie, bo sprowadza na nas pośmiewisko. Nie posiadam fejsa, (bo nie mam się czym chwalić) ale na ile mogę poczytać na otwartych grupach, to widzę, co tam ludzie wypisują, a i trafi się kretyn, który wchodzi i troluje, czy uj wie co. Ciekawe, czy ktoś by przyjechał na zlot i powiedział na żywo, że to same złomy i inne takie epitety i nie zaliczyłby kopa w dupę? (pisząc dyplomatycznie) Są tu poważni ludzie i nie tylko tu, którzy są potem pokrzywdzeni przez jakichś idiotów, którzy rzucają cień na całe środowisko, bo zawsze są nagłaśniane tylko negatywy, a pozytywów nikt nie widzi. Gdybyśmy byli forum miłośników bmw, czy audi, czy innych, to pewnie "reszta świata" patrzyła by na to inaczej, a że polonez jest jednak mimo wszystko znienawidzony przez większość Polaków, to jest, jak jest.
Aktualnie uzbrajam wnętrze
To może jeszcze dożyję końca tego remontu i jeżdżącego auta.Tyle się tu oczytałem, że należy się jakaś nagroda, co nie?

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7210 dnia: Czerwiec 03, 2020, 23:44:55 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Małe kłamstewko nie zaszkodzi.
jakie "kur*" klamstwo ?
prawda nas wyzwoli !
ale pierdolenie o tym, ze Polonez to zlom to jest klamstwo - jest wielka roznica, czy nazwiesz PN zlomem, bo wszystkie auta nazywasz zlomami, a
tym ze nazwiesz PN zlomem uwazajac pozostale blaszane goowna za dziela inzynierii kosmicznej,
w drugim przypadku "to psychologia, psychiatra i spierdalaj, poczuj się jak gówno i trzymaj się z dala" stupid bijacz

https://www.youtube.com/watch?v=9bE07pjBJAM
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7211 dnia: Czerwiec 03, 2020, 23:55:36 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Nie zrozumiałeś sensu mojej wypowiedzi. Niech lepiej skłamie, że poldek jest ok, niż pisze, że złom. W tym przypadku, małe kłamstewko z jego strony nie zaszkodzi, jeśli napisanie prawdy ma powodować kolejne przepychanki. Ja nie uważam poloneza za złom, ale mam świadomość przepaści technologicznej pomiędzy nim, a nowszymi konstrukcjami. Może mp79, wszystko nazywa złomami? Lublin złom, ducato, czy co on tam ma,  też złom, może coś w tym jest? Jest tu zapewne jeszcze kilku delikwentów, którzy podobnie "kochają" ten samochód, pomimo posiadania go, ale jakoś się maskują i starają hamować. Lepsze to, niż obrzucanie błotem. Za takie pisanie przecież nikt ich stąd nie wywali, ani nie zakaże pokazywania się na zlotach, więc niech lepiej udają.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7212 dnia: Czerwiec 04, 2020, 07:26:55 am »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi

Druga strona, czyli pisanie o polonezie, że to najlepszy pojazd w galaktyce, to tez przegięcie, bo sprowadza na nas pośmiewisko. Nie posiadam fejsa, (bo nie mam się czym chwalić) ale na ile mogę poczytać na otwartych grupach, to widzę, co tam ludzie wypisują, a i trafi się kretyn, który wchodzi i troluje, czy uj wie co. Ciekawe, czy ktoś by przyjechał na zlot i powiedział na żywo, że to same złomy i inne takie epitety i nie zaliczyłby kopa w dupę? (pisząc dyplomatycznie) Są tu poważni ludzie i nie tylko tu, którzy są potem pokrzywdzeni przez jakichś idiotów, którzy rzucają cień na całe środowisko, bo zawsze są nagłaśniane tylko negatywy, a pozytywów nikt nie widzi. Gdybyśmy byli forum miłośników bmw, czy audi, czy innych, to pewnie "reszta świata" patrzyła by na to inaczej, a że polonez jest jednak mimo wszystko znienawidzony przez większość Polaków, to jest, jak jest.
Aktualnie uzbrajam wnętrze
To może jeszcze dożyję końca tego remontu i jeżdżącego auta.Tyle się tu oczytałem, że należy się jakaś nagroda, co nie?
Gdy byś miał fejsa to byś się dopiero przekonał jaki jest syf na tych grupach. Tylko że tam największe głupoty piszą dzieci którym jeszcze daleko do posiadania prawka. Nasłuchali się kretyna motobiedy i przy każdym poście piszą teksty typu "polonez to gówno" A jak wejdziesz z takim w dyskusję żeby chociaż napisał jeden argument dlaczego tak uważa to nagle kończy pisać albo dalej pisze brednie. A co do zlotów to jeszcze nigdy się nie spotkałem z tym żeby ktoś krytykował ten samochód, A najczęściej ludzie podchodzą i zachwalają poloneza.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7213 dnia: Czerwiec 04, 2020, 10:12:41 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Właśnie w zabawny sposób czasy się zmieniły, już jest większym trollingiem jest aktualnie napisać na jakiejś grupce FSO, że polonez to najlepsze auto świata, niż "polonezy to gówno". Ilość odpowiedzi zbulwersowanych użytkowników w pierwszym wypadku będzie co najmniej dwukrotnie większa :P. Z 10 lat temu prędzej na ulicy się dowiedziałeś, że polonez to śmieć, a ludzie robili podśmie"ch*"ki jak twierdziłem twardo, że chcę takiego kupić. W 2020 roku jak jadę przez miasto ciągle ktoś mi robi zdjęcia, ludzie zaczepiają, mówią, że auto jest spoko, ale wchodząc w internet, czy to forum czy fb, dowiaduję się tylko, jakim gównem jeżdżę, i mam natychmiast przestać myśleć, że lubię tym jeździć, mam myśleć, że to jest najgorszy wóz świata, a jak się odezwałem, że mi się tym jeździ lepiej niż favorit na jakiejś grupce, to wywołałem skandal i gównoburzę, podobny do tego, jak tutaj ostatnio w temacie o plusie :P.

Pod tym względem wolałbym jeździć ładą samarą, tampopolo, moskwiczem aleko, wartburgiem 1.3 czy innym badziewiem, niż FSO. Przynajmniej nikt co chwilę nie musiałby mnie sprowadzać na ziemię, mówiąc "ej, co się cieszysz, twoje auto to jest najgorszy szit, pamiętaj o tym, 3 podpory i resory piórowe". No i mniej się rzuca w oczy. :) Jak jadę favoritką, to jedynie czasem jakiś dziadek podejdzie i zagai.

Wiadomo, jak działa ludzki mózg, złe wspomnienia zaciera, dobre stara się uwypuklać, bądź naciągać złe w stronę dobrych. Stąd "za komuny było lepiej". Mimo to, zdecydowana większość opinii o polonezie jaką słyszę od byłych użytkowników, jest dobra, i mnie to nie dziwi, bo często osoba, która śmigała polonezem, przesiadła się bezpośrednio z rozgraconego 125p, czy wynalazków typu trabant w 2005 roku, jak te auta były tanie - druga grupa kupiła te wozy jako fabrycznie nowe, w epoce szału na wąskie i wczesno-szerokie. Co najczęściej słyszę, bez ściemy: "dobry wóz, bezproblemowy, tylko gnił",  jeździliśmy co roku na wczasy, do sklepu po bułki, i nie było problemów". Co innego słyszę od byłych, nawet wiekowych użytkowników dacii 1310 :P Słuchając miłośników (najgłośniejsi są oczywiście krytykanci, bo osoby zadowolone z jazdy najczęściej siedzą cicho i odzywają się rzadko) słucha się tylko o tym, jak często się psuł. Ale tylko w internecie - na spotach może z jedna osoba na pięć ma z tym wozem problemy. Inna rzecz, pamiętając, egzemplarze jakimi niektórzy miłośnicy jeździli, mój wóz kupowany z ryczącymi panewami, urwanym wydechem, z masłem w tylnym moście i skrzyni i luzem pół obrotu na kierownicy, z krwią ze świniobicia na tylnych fotelach był "igiełką" .

PS. Post zawiera kontrolowany offtop, uprasza się o nie wzywanie moderacji do zrobienia porządku  <lol2>
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2020, 10:26:30 am wysłana przez Daniel22#1984 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7214 dnia: Czerwiec 04, 2020, 10:50:18 am »

Offline deser

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Poldek
Dalej jeżdżę poldkiem na co dzień. Na wakacje. Nad morze. itd itp. Co się zepsuło? Drążki z mototechniki i zgnił dyfer. W sumie przez 25 nie widział zabezpieczenia antykorozyjnego bo "dyfer nie gnije". Wspominam miło zeszłoroczną trasę nad morzę, kiedy ludzie oglądali się za nim czy to na autostradzie czy już na miejscu. Miło wspominam trasę przez Karpaty, gdzie dawał radę.
Niestety, net jest pełen gównoburzy o nic, niektórzy inaczej swojej frustracji nie potrafią wyładować.

Co do tematu, ma ktoś może namiary, na włącznik oświetlenia wnętrza (taki jak w żuku, jelczu czy starze) ale z podświetleniem? Raz widziałem w kabinie traktora, która była robiona niedawno, może w 2017 roku, więc podejrzewam dalej je klepią. Włącznik jak mr 93 ale symbolem oświetlania wnętrza. Niestety nie zapisałem sobie nazwy firmy która robiła kabinę.

http://sklep.roda24.pl/przelacznik-zespolony-swiatel-zuk-nysa.html jak ten najbardziej po prawej ale podświetlony.

Z góry dzięki za namiary. 

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7215 dnia: Czerwiec 04, 2020, 12:29:39 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7216 dnia: Czerwiec 04, 2020, 15:32:51 pm »

Offline diodalodz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2061
Ja wczoraj wpadłem na coś takiego
https://www.youtube.com/watch?v=kWNHvIt9ryk

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7217 dnia: Czerwiec 04, 2020, 17:21:17 pm »

Offline AUTOSAN

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 274
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Borewicz 1980
Co do tematu, ma ktoś może namiary, na włącznik oświetlenia wnętrza (taki jak w żuku, jelczu czy starze) ale z podświetleniem? Raz widziałem w kabinie traktora, która była robiona niedawno, może w 2017 roku, więc podejrzewam dalej je klepią. Włącznik jak mr 93 ale symbolem oświetlania wnętrza. Niestety nie zapisałem sobie nazwy firmy która robiła kabinę.
http://sklep.roda24.pl/przelacznik-zespolony-swiatel-zuk-nysa.html jak ten najbardziej po prawej ale podświetlony.
Szukałem kiedyś podświetlanego włącznika regulatora wycieraczek. Potrzebujesz Lublina 1 z samego końca produkcji na starych zegarach w budzie furgon. Miały już podświetlane włączniki st, a furgon będzie miał ten, którego szukasz.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7218 dnia: Czerwiec 04, 2020, 22:22:51 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja wczoraj wpadłem na coś takiego
https://www.youtube.com/watch?v=kWNHvIt9ryk
Widziałem to kiedyś, dobry jajcarz z gościa.
A skoro mowa po poje*anych teledyskach, to właśnie trafiłem na coś takiego.
https://www.youtube.com/watch?v=tV7Utjs4gGk
To może nie dokładnie teledysk, tylko pocięte fragmenty filmu, ale robi robotę. Muzyka straszna sieka, nawet jak na hardstyle, ale daje w banię.
Potrzebujesz Lublina 1 z samego końca produkcji na starych zegarach w budzie furgon. Miały już podświetlane włączniki st, a furgon będzie miał ten, którego szukasz.
Znałem takiego lublina, 97 rok, przełączniki niby podświetlane, ale ten od oświetlenia jak na złość niepodświetlany. Może ktoś wymienił na taki z żuka, albo taki był od fabryki, co jest możliwe, pomimo podświetlanej reszty, która po prostu była z poloneza.

Odp: -= LINKowisko =-
« Odpowiedź #7219 dnia: Czerwiec 05, 2020, 21:19:14 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
cos dla Bryska, moze sobie porownac zuzycie paliwa i w koncu pogodzic sie z tym, ze mniej nie bedzie  :P
https://www.youtube.com/watch?v=Tf3FuNwqUs8
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.