Autor Wątek: Jak zapalc na gazie  (Przeczytany 11826 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jak zapalc na gazie
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 31, 2005, 10:17:44 am »

Andreas#1822

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Ostatnio jak przyszly mrozy -10 to za chiny na gazie niemoge odpalic.....


Problemy z odpaleniem na gazie w zimę wynikaja w dużej mierze ze złych ustawień wolnych obrotów na gazie - u mnie to przetestowałem. Po regulacjach na analizatorze za Chiny Ludowe nie chciał odpalić na gazie!!! Dopiero po moich korektach auto pali poprawnie.

Jak zapalc na gazie
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 31, 2005, 14:40:15 pm »

Bronx

  • Gość
Andreas#1822
to jak to zkorygowales??

Jak zapalc na gazie
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 31, 2005, 19:28:34 pm »

powgreg#1843

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Problemy z odpaleniem na gazie w zimę wynikaja w dużej mierze ze złych ustawień wolnych obrotów na gazie - u mnie to przetestowałem. Po regulacjach na analizatorze za Chiny Ludowe nie chciał odpalić na gazie!!! Dopiero po moich korektach auto pali poprawnie.

Owszem regulacja ma peweien wpływ na palenie auta ale jeżeli silnik po nagrzaniu dobrze  chodzi (mało pali i ma buta) to regulację bym sobie odpu?cił bo zimny parownik ma zupełnie inne parametry niż nagrzany i po regulacji na ciepłym nie ma pweno?ci że to pomoże a nie wyobrażam sobie regulacji parownika na zimnym silniku ;) .
Najpierw sprawd? to co napisałem wcze?niej, w ten sposób nic nie rozregulujesz ani nie zepsujesz a kręc?c przy parowniku możesz totalnie rozregulować gaz szczególnie gdy robisz to pierwszy raz (no ale kiedy? trzeba zacz?ć :mrgreen: ).

Jak zapalc na gazie
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 08, 2005, 10:52:39 am »

Zbynek

  • Gość
ja mam poloneza 1.6 GLE na gazniku i zapalam caly czas na gazie pali od kopa latem nie potrzebuje ssania a  zima musi miec  do puki zlapie temperature i wtedy moge wylaczyc i im wiekszy mrozik tym lepiej pali na gazie pozdrowionka

Jak zapalc na gazie
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 23, 2005, 00:26:44 am »

ajk#1212

  • Gość
lepiej jest odpalac na beznyzie nie ciacha sie tak sielnik ale na gazie tez mozna