Autor Wątek: Dywagacje na temat środy...  (Przeczytany 8086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dywagacje na temat środy...
« dnia: Marzec 02, 2011, 22:30:38 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Dobrze, że spoty są raz w miesiącu bo jakbyśmy mieli spotykać się częściej to zanudziłabym się na śmierć. Nie dziwę się czemu tak mało Polonezów przyjeżdża skoro panuje "taka" atmosfera. Najlepiej przenieśmy spoty na 20:00 żeby niektórzy zdążyli zjeść pizzę. Poza tym, to szkoda, że nie wszyscy wiedzą jak wyglądają prawdziwe spoty... Cóż, z takim nastawieniem chyba się nigdy nie dowiedzą. Pozdrawiam wszystkich tych, którzy przyjeżdzają na spoty z pasji, a nie w innym celu.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 18:17:36 pm wysłana przez wojt@s#1932 »

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2011, 22:40:11 pm »

mogles

  • Gość
Dobrze, że spoty są raz w miesiącu bo jakbyśmy mieli spotykać się częściej to zanudziłabym się na śmierć. Nie dziwę się czemu tak mało Polonezów przyjeżdża skoro panuje "taka" atmosfera. Najlepiej przenieśmy spoty na 20:00 żeby niektórzy zdążyli zjeść pizzę. Poza tym, to szkoda, że nie wszyscy wiedzą jak wyglądają prawdziwe spoty... Cóż, z takim nastawieniem chyba się nigdy nie dowiedzą. Pozdrawiam wszystkich tych, którzy przyjeżdzają na spoty z pasji, a nie w innym celu.

Ho ho mocne słowa coś musiało cię nie źle wkurzyć

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 03, 2011, 09:52:54 am »

Offline Cyneq

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 503
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p '79
Cóż, nie byłem więc nie wiem co mnie wczoraj ominęło.
Nie wiem do czego ta aluzja z 20tą, ale ponieważ pisałem o możliwości stawienia się właśnie wtedy, czuję się wywołany do tablicy i wyjaśniam: Nie zawsze da się zdążyć na 19, nawet nie zawsze na 20tą. Niektórzy oprócz przyjemności i życia wirtualnego w internecie, mają jeszcze obowiązki, prawdziwe życie, rodzinę. Pozdrawiam wszystkich sfrustrowanych.

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 03, 2011, 15:09:25 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Cyneq, aluzja nie była na pewno do Ciebie :) Jak napisałam powyżej (nie wiem, czy wszyscy wyczulli ironię) to spot powinien odbywać się o 20:00, żeby każdy zdążył zjeść pizzę. Ci którzy byli ostatnio i nie tylko powinni wiedzieć o co chodzi. A co do spraw rodzinnych itp to całkowicie Cię rozumiem, bo sama na spoty nie przyjeżdżałam, gdy miałam sejsę i inne obowiąki na głowie.

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2011, 15:26:20 pm »

Offline Maxiu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1062
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro MR 91
Dobrze, że spoty są raz w miesiącu bo jakbyśmy mieli spotykać się częściej to zanudziłabym się na śmierć.
Na szczęście robi się już ciepło więc będą co tydzień, na następny spot możecie przywieźć karty, albo zagramy w kalambury. Zawsze możemy zrobić pokaz upalania laczka, albo rozstawić pachołki i zrobić próbę sprawnościową. Niestety "wieczór odcinek" Cię ominął.
Nie dziwę się czemu tak mało Polonezów przyjeżdża skoro panuje "taka" atmosfera.
Jeżeli liczysz na ilość zapraszam na Czerniewice, a swoją drogą 10 polonezów w jednym miejscu to dobry wynik i nie pamiętam, żeby kiedyś było wiele więcej.
Najlepiej przenieśmy spoty na 20:00 żeby niektórzy zdążyli zjeść pizzę.
Widzisz problem w tym, że 4 osoby zorganizowały się i wspólnie skonsumowały pizzę? Było głośne pytanie czy ktoś się dołącza. Niektórzy jadą prosto z pracy/uczelni itd. więc co za problem, żeby zjadły coś w trakcie spotu?
Poza tym, to szkoda, że nie wszyscy wiedzą jak wyglądają prawdziwe spoty... Cóż, z takim nastawieniem chyba się nigdy nie dowiedzą.
OK. Przedstaw swoją wizję.
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 15:29:24 pm wysłana przez Maxiu#1935 »
FSO Polonez Caro 1.6 k16 :) lpg 92' L-46
4 elektryczne szyby , wspoma, lusterka elektryczne, podgrzewane, IG Standard podgrzewane, podłokietnik
były #1935

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2011, 15:38:13 pm »

Offline graczol1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borek 1.4 & Caro 1.6
No ja też się spóźniłem... Najbardziej karygodne zachowanie było kolegów, którzy ustawiali sobie światła, albo tego co alternator rozkręcał, jak tak dalej pójdzie to niedługo swapy będą robione pod mostem. Ci co byli się przejechać "wonskim" roverkiem (swoją drogą niezapomniana frajda - podpierać się lusterkami) albo co pojechali zalać gazu do OHVki i posłuchać mostu - też powinni banana dostać. Pizza to mały pikuś, ale deser - pyszne smażone faworki (w końcu wigilia tłustego czwartku) - później niektórzy musieli się tłumaczyć przed żoną dlaczego nie chcą kolacji jeść. (nie mogę się doczekać następnego spota, kiedy to prawdopodobnie bedzie serniczek!!!) Co do smażenia to powinno się to robić z oponami w przypadku mocniejszych silników albo panewkami w przypadku OHV. A na poważnie to nie wiem o co chodzi bo mi się bardzo podobało, nawet bardziej niż wcześniej, chyba że nie umiem się spotować...
nic się tak wzajemnie nie uzupełnia jak szlifierka kątowa i migomat...
...i sto koni w Borku goni...
FSO POLONEZ Your best discovery

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 03, 2011, 15:57:34 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Poza tym, to szkoda, że nie wszyscy wiedzą jak wyglądają prawdziwe spoty... Cóż, z takim nastawieniem chyba się nigdy nie dowiedzą.
OK. Przedstaw swoją wizję.

Miałem się nie odzywać, ale...

Przedstaw swoją wizję spota, albo wróc jak ci kobieto okres minie... Jeśli tylko tobie się nie podobało, a wielu innym się podobało, to chyba z tobą coś jest nie halo...

Najbardziej karygodne zachowanie było kolegów, którzy ustawiali sobie światła
Otóż to, chłopaki stwarzali zagrożenie w postaci niszczenia filaru mostu milenijnego, następstwem czego mogło być uszkodzenie naszych Polonezów.

Rafał troszkę spokojniej i mniej soczyście proszę...
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 19:29:27 pm wysłana przez wojt@s#1932 »
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 03, 2011, 16:21:41 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Maxiu: po 1. Jakby spot każdej sekcji wyglądał tak jak nasz to do Czerniewic przyjechałoby 50 samochodów. Po 2. Nie żartuj sobie, że było głośne pytanie z tą pizza. Stałam koło Was i nic nie słyszałam, inne 6 osób też nie więc chyba wiedzieli tylko Ci, którzy wpadli na ten pomysł. Zresztą nie było to pierwszy raz. I rozumiem to, że ktoś jest głodny jedynie zwracał uwagę na Waszą nieznajomość zwyczajów panujących na spotachPo 3. Co do mojej wizji spotów to nie trzeba jej przedstawiać, wystarczy jedynie zmienić nastawienie, albo przyjechać kiedyś na spot z prawdziwego zdarzenia, który utkwi w pamięci na długi czas,  a nie  takie lelum polelum jak u nas. Skoro wizję spotów wyrobiliście sobie tylko na podstawie tego co np. wczoraj widziałam lub wcześniej to bardzo Wam współczuje, że mylnie te nudne spotkania nazywacie spotami bo daleko im do prawdziwych spotów i nie chodzi tu o liczbę samochodów.  A jeśli uważasz, że tylko mi się nie podobało to jesteś w błędzie, przykro mi, że dłużej niż ja przyjeżdzasz na te spoty, a nie wiesz jaka atmosfera panuje. A nie halo to chyba jest z tymi którym się podobało...

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 03, 2011, 16:33:43 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
To ostatnie zdanie było do Rafała#1951. A tak poza tym to domyśliłam się, że nie przeczytam  przychylnych komentarzy w końcu męska solidarność i te sprawy, zresztą tak głupio jak ktoś po takim czasie napisał w końcu wprost prawdę na temat spotów fso. I nie piszę tego, żeby kogoś obrazić ale uświadomic,że można lepiej spędzać czas na spocie. I tyle na ten temat swoje potrzeby spotowe zaspokajam co tydzień na innych spotach, może kiedys na Polonezie też nastąpi jakiś progres.

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 03, 2011, 16:47:45 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
A tak poza tym to domyśliłam się, że nie przeczytam  przychylnych komentarzy w końcu męska solidarność i te sprawy
Jakoś koleżance Oli się podobało ;) więc nadal stwierdzam, że
to chyba z tobą coś jest nie halo...
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 03, 2011, 16:49:37 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
ej, ale co się właściwie robi na prawdziwych spotach? Jeszcze nie kupiłem Golfa to nie wiem, pytam całkiem poważnie :one:
LOW & SLOW

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 03, 2011, 16:59:13 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Jaro, a skąd u Ciebie skojarzenie Golfa z prawdziwym spotem? :)

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 03, 2011, 17:11:43 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Nie wiem, może golfiarze mają lepsze spoty, zresztą obojętnie, może być spot BMW albo nawet jakiegoś nieszczęsnego klubu Tico, ja tylko bym się chciał dowiedzieć jak to powinno wyglądać :one:
LOW & SLOW

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 03, 2011, 17:21:27 pm »

Kaśka_Wro

  • Gość
Nie chcę na forum Poloneza faworyzować żadnej innej marki, zresztą sama jestem najwięszką miłośniczką Polonezów dlatego proponuje, żebyś we własnym zakresie sprawdził kiedy odbywają się inne spoty i zobaczył czym się różnią od naszego :)

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 03, 2011, 17:25:00 pm »

Offline hans

  • go hard or go home !
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 969
  • Płeć: Mężczyzna
    • ulep
ej, ale co się właściwie robi na prawdziwych spotach? Jeszcze nie kupiłem Golfa to nie wiem, pytam całkiem poważnie
to przyjedz do nas na zlot BMW :P chleje sie, katuje samochody i pali laka :D aaa no i wurst z grilla :P
nie masz hebla w gazie?! To narazie!

Odp: Środowy spot :)
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 03, 2011, 17:41:59 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Idzie wyczuć nutkę prowokacji, ale mogę się mylić ...
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 03, 2011, 18:19:48 pm »

Offline Wojt@s

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 749
Jak wygląda prawdziwy spot wystarczyło popatrzyć w 2 następne alejki.... FEFK'owcy i Klub Alfy rzeczywiście siębawił że ho ho... nie bede oceniał ich spotów bo to ich sprawa.... dla mnie u nas nie jest nudno - wystarczy spojrzeć jak wyglądał spot w orłowcu, i dawne spoty w komorowie, świdnicy itp... szkoda że ktoś nie widział, nie był a mówi że zawsze jest nudno, pewnie przy temp 0 stopni super byłoby grzebać w autach zamiast coś zjeść po ciężkim dniu...
żal o pizze? pomysł pizzy ustalony na telefon o godz 16 rzeczywiście "na cicho" a na spocie staliśmy w kółeczku i powiedziałem "jedziemy po pizze" i jakoś jedni potrafili odmówić a inni nie dosłyszeli....
wizja spotów? czy zamiast tej indywidualnej goryczy nie lepiej byłoby zaproponować coś "ciekawszego"? ile razy próbowano organizować spoty "za dnia" w różnych miejscach Dolnego Śląska ale nie... lepiej było być cicho bo po co jechać gdzieś za miasto 80 km jak mam na miejscu i jeszcze pomarudze... ;]
to takie typowo polskie, tak samo jak pytałem kto pojedzie na pifko po spocie bo mamy kierowce (Maxia) i też każdy olał bo wiadomo spoza wrocławia a miejscowi "ogon pod tyłek" i cisza.... i jak sie alienuje to podobno nie wie sięco się dzieje na bierząco a widocznie trzeba z zaproszeniami biegać po parkingu...
1.4 K16
1.6 K16
1.6 OHV
1.6 T  in progress...

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 03, 2011, 18:27:28 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Dobra, koniec pieprzenia głupot. Mądra dziewczynka Kasia nie wpadła na pomysł, że to spoty FSO i może poprostu nie mamy zamiaru być tacy sami jak inni ? Nie podoba się to nikt nikogo nie zmusza do przyjeżdżania.

Polać Wojtasowi! Do pierdolenia głupot to pierwsi, ale próby zorganizowania czegokolwiek pozostają w milczeniu i ciszy.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Dywagacje na temat środy...
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 03, 2011, 18:33:19 pm »

Offline Jaro

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 718
  • Ukryta opcja niemiecka
    • Caro Orciari OHV
Jeśli chodzi o urozmaicenie spotów, to delikatnie sugeruję, że w Nysie jest BARDZO ładny rynek, katedra i dosyć przyjemna atmosfera, możnaby tam zorganizować jakąś mini-majówkę sekcji DŚ czy coś :one:
LOW & SLOW

Odp: -= Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... =-
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 03, 2011, 19:16:23 pm »

Offline graczol1

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 563
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borek 1.4 & Caro 1.6
Albo pod fabryką FSO, będzie klimatycznie.
nic się tak wzajemnie nie uzupełnia jak szlifierka kątowa i migomat...
...i sto koni w Borku goni...
FSO POLONEZ Your best discovery