Autor Wątek: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie  (Przeczytany 129875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 13, 2011, 10:01:02 am »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2232
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
dokładnie Stingerek ostatnio na szrocie widziałem saaba 9000, wersja po lifcie , blacha ideał , zero rdzy ani zadrapań , wnętrze jasny welur stan idealny, do tego na oryginalnych alufelgach saab... właściciel zezłomował bo mu turbina padła.. przebieg 280.000, u nas ludzie kupują auta ponad swój stan, to że leciwą limuzynę można kupić za 3000zł to jeszcze o niczym nie świadczy, bo zakup samochodu to dopiero początek wydatków, trzeba też mieć pieniądze na utrzymanie go w godnym stanie technicznym... zresztą kupując części do swojego poloneza w sklepie, jestem jednym z niewielu klientów którzy zawsze chcą najlepsze, niekoniecznie najtańsze. Dlatego np klocki TRW musiały być z hurtowni sprowadzone bo na miejscu był tylko fomar, to samo z uszczelka pod głowicę goetze, czujnik temperatury płynu w chłodnicy ( ten co wiatrak załącza )  był dostępny tylko jakiś rzemieślniczy, tandeta straszna, co z tego że kosztował koło 10zł jak co pół roku do wymiany, w końcu zagadałem z facetem i kupiłem jakiś włoski od alfy, idealnie pasuje, zapłaciłem ponad 50zł już nie pamiętam kiedy i do dzisiejszego dnia jeździ bezproblemowo <spoko> <cwaniak2> ale u nas 90% ludzi patrzy żeby tylko jak najniższym kosztem eksploatować samochód, jak najmniej w niego wkładać a jak już coś robią to na najtańszych częściach i jak najmniejszym wkładem... śmiać mi się chciało jak w tym samym sklepie posiadacz rovera 75 kazał szukać w hurtowni jak najtańszych części <lol2>  kiedyś oglądałem pewnego plusa 1.4 GTI, pytam się na jakim oleju to jeździ ? facet: lotos mineralny, jak mu mówię, że to jest nowoczesny silnik i on w ogóle nie powinien jeździć na mineralnym a jak już to na jakimś lepszym, a koleś oburzony: ,, panie polonez to polonez , po co mu lepszy olej , przecież jeździ ? " takie podejście ma większość społeczeństwa, mało jest osób dbających o samochody... :(
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 10:42:52 am wysłana przez Dawid91 »

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 13, 2011, 10:47:39 am »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Nie tylko o samochody. Mój sąsiad jest mechanikiem od motocykli i wygląda to dokładnie tak samo. Ludzie kupują drogi zachodni motocykl za kilka czy kilkanaście tysięcy złotych, a potem skąpią na każdej naprawie. Ostatnio jakiś klient stwierdził, że 100 zł to za drogo za zrobienie rozrządu, wyjechał z warsztatu i po 10 km silnik odmówił współpracy co skończyło się holowaniem z powrotem i dużo droższą naprawą, ale ludzie tak u nas właśnie "oszczędzają". :d
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 13, 2011, 10:54:44 am »

kazko kk

  • Gość
Byłem wczoraj na szrocie to widziałem w stanie idealnym Renaulta Clio 1,4 wiśniowy zero rdzy przywieźli go takie chłopaczki co płacili ubezpieczenia po 1200zł i to było po prostu nie opłacalne dla nich. Ale stało nawet ładne Atu L-46 z którego wyciągnąłem wykładzinę z bagażnika. :)

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 13, 2011, 11:14:53 am »

Offline kuba92

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16v Orciari
Mimo wszystko bierzcie pod uwagę, że są tu też młodzi ludzie którzy jeżdżą poldkiem bo chcą i go lubią. :) Na przykład ja - chciałem zawsze mieć poldka i kupiłem, w dodatku wpadł mi w łapy fajny egzemplarz za bardzo małe pieniądze, to nie zastanawiałem się ani sekundy - i nie żałuję nawet złotówki włożonej w tą furę, a wpompuje jeszcze tych złotówek dużo w FSO. :)

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 13, 2011, 11:31:27 am »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
kiedyś oglądałem pewnego plusa 1.4 GTI, pytam się na jakim oleju to jeździ ? facet: lotos mineralny, jak mu mówię, że to jest nowoczesny silnik i on w ogóle nie powinien jeździć na mineralnym a jak już to na jakimś lepszym, a koleś oburzony: ,, panie polonez to polonez , po co mu lepszy olej , przecież jeździ ? " takie podejście ma większość społeczeństwa,
To jest nic. Lepsi są ludzie kupujący coś z koncernu VAG po to, żeby pokazać się przed sąsiadami. Koniecznie musi to mieć "tedi" pod maską. Z perspektywy sprzedawcy wygląda to tak:

Klient: Dzieńdobry, chciałbym kupić jakiś najtańszy olej mineralny do tamtego tedeika (i pokazuje na audi a4, takie po 2000r)
Sprzedawca: No ale wie pan, do takiego silnika wlanie mineralnego to prawie jak morderstwo, szybko pan go wykończy, powinien jeździć na syntetyku
K: panie, olej to olej, co mnie pan tu naciagasz, dawaj mineralny albo ide do konkurencji

I tak jest ze wszystkimi częściami, rzadko się trafia ktoś, kto przyjdzie i powie "chce najlepsze, bo nie mam ochoty co chwile czegoś wymieniać w swoim aucie".

Wczoraj miałem najlepszy przypadek. I o ile jestem w stanie zrozumieć ludzi, którzy kupują po jednej świecy żarowej, o tyle już kompletnie w głowie mi się nie mieści jak trzeba mieć chudo w portfelu, żeby jeździć seatem leonem 1.6 i przyjść i kupić do niego jedną świecę iskrową... ;-|

Są też przypadki, kiedy to ludzie chcą kupić i wymienić jedną tarczę hamulcową, albo jeden klocek, bo ten drugi jeszcze gruby jest... Gdy się dowiaduje, że klocki można kupić tylko w komplecie, wyzywa od naciągaczy i idzie sobie.

Inny przypadek z wczoraj:
K: poprosze amortyzatory do opla astry jedynki, ale jakieś takie najtańsze
S: mam takie amortyzatory, kosztuja 100zł za sztuke
K: panie ja 300zł za auto dalem, to stara astra jest, to jak jeden amortyzator moze kosztowac 100zł!

Mimo wszystko bierzcie pod uwagę, że są tu też młodzi ludzie którzy jeżdżą poldkiem bo chcą i go lubią.  Na przykład ja - chciałem zawsze mieć poldka i kupiłem, w dodatku wpadł mi w łapy fajny egzemplarz za bardzo małe pieniądze, to nie zastanawiałem się ani sekundy - i nie żałuję nawet złotówki włożonej w tą furę, a wpompuje jeszcze tych złotówek dużo w FSO.
To tak jak ja, chociaż każdy wkoło mi powtarza, żebym skończył pompować kasę w ten złom i kupił normalne auto. Tylko nie widzą, że pompuję kasę bo chcę, a nie dlatego, że jest awaryjne jak reszta samochodów wokół.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 13, 2011, 12:48:47 pm »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1294
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
Ja kupiłem Poloneza z przypadku, wydoił mnie Fiat Punto I, miałem już dość i mając 2000 zł w portfelu kupiłem Poloneza.

Na temat Poldków wiedziałem tylko że mają słabą blachę (rdza) i napęd na tył, nie miałem żadnej głębszej wiedzy w tym zakresie. Po niecałym miesiącu jazdy mogę powiedzieć że zakochałem się w moim Caro, a kupiłem go w sierpniu'08. Zawsze chciałem pojechać swoim samochodem nad nasz Bałtyk, Punto nie dawało mi nawet cienia nadziei na to. a Polonez...a Polonez był w 2009 w Mielnie, w 2010 w Pustkowie, a w tym roku na Helu...

Przeważająca większość opinii od ludzi z którymi się spotkałem przez ten czas na temat Poldka była bardzo pozytywna, czy to nad morzem widząc rejestracje SO, czy to w zakładzie montującym LPG, na stacji benzynowej, podczas kontroli i wypisywania mandatu za prędkość, miliard przykładów mógłbym wymienić, zdarza się że jacyś kierowcy pokazują <ok>
Części staram się kupować najlepsze, ale zdarza się że na złom zajrze, bo np płacić 100zł za nową kostkę stacyjki to kosmos dla mnie.

Poloneza nie zamieniłbym na żaden inny samochód. Nikt w rodzinie nie mówi mi żebym go zmienił. I nie zmienię.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 13, 2011, 13:41:59 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Rafał ja "przebiję" Twoją wypowiedź. Byłem jakiś czas temu w hydraulicznym. Kupowałem sobie podkładki sprężynujące między innymi. Są po 4 złote kilogram. Garść to jest mniej więcej 10 deko czyli 40 groszy. Ale ludzie kupują je na sztuki. <lol> Wolą przyjechać jeszcze raz niż kupić o jedną za dużo. :P To co się dziwić, że skąpią na częściach?
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 13:44:22 pm wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 13, 2011, 15:00:59 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
Cytat: kuba92 w Dzisiaj o 11:14:53

    Mimo wszystko bierzcie pod uwagę, że są tu też młodzi ludzie którzy jeżdżą poldkiem bo chcą i go lubią.  Na przykład ja - chciałem zawsze mieć poldka i kupiłem, w dodatku wpadł mi w łapy fajny egzemplarz za bardzo małe pieniądze, to nie zastanawiałem się ani sekundy - i nie żałuję nawet złotówki włożonej w tą furę, a wpompuje jeszcze tych złotówek dużo w FSO.

To tak jak ja, chociaż każdy wkoło mi powtarza, żebym skończył pompować kasę w ten złom i kupił normalne auto. Tylko nie widzą, że pompuję kasę bo chcę, a nie dlatego, że jest awaryjne jak reszta samochodów wokół.

Ja mam dokładnie to samo , po pierwsze jeżdżę czymś co jest w dobrym stanie technicznym bo mnie stać na utrzymanie, a po drugie dlatego że traktuje to jako hobby - mam bo chce i tyle :)

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 13, 2011, 15:03:46 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
A przepraszam o czym to świadczy, że tak "skąpią" na wszystko ? że nie kupią na zapas albo lepszej jakości ? Przecież to w bilansie bardziej się opłaca. A dlaczego najlepiej w sklepach sprzedaje się tania żywność choć czasem trudno nazwać to żywnością ?  A skąd tylu rowerzystów zimą ? I tych zapalonych wędkarzy coraz więcej...
Przecież jest tak dobrze. Wzrost gospodarczy. Dotacje tfu... Unii. Nowe chodniki. MOPS. Normalnie bajka i demokracja. Kraj miodem płynący...
Wszak wszyscy dobrze zarabiają. Niczego nie brak. ładują pewnie do skarpety albo na zagraniczne konta...
Jak nie wiecie to w telewizji odpowiedzi na to nie znajdziecie...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 13, 2011, 15:41:07 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6585
  • Płeć: Mężczyzna
że nie kupią na zapas albo lepszej jakości ? Przecież to w bilansie bardziej się opłaca

Spalać benzynę po 5.40 żeby kupić podkładkę za kilka groszy się opłaca?

najlepiej w sklepach sprzedaje się tania żywność choć czasem trudno nazwać to żywnością

Bo są ludzie którym wszystko jedno co jedzą. Ja wolę nie zjeść w ogóle niż zjeść byle gówno. A jak mnie nie będzie stać na kotleta to sobie kupię pęk rzodkiewek i o ile ze trzy razy w tygodniu w ogóle kotleta zjem to lepiej na tym wyjdę na zdrowiu.

A skąd tylu rowerzystów zimą ?

Korków nie ma i całkiem fajnie się jeździ tylko trzeba umieć bo łatwo się wywalić.

I tych zapalonych wędkarzy coraz więcej...

Wędkowanie jest zbyt drogie i zbyt czasochłonne żeby traktować to jak oszczędność. Tzn. może ktoś łowi na życie jak ktoś podbija na rybę z carbonową wędką albo jedzie na staw "no kill" to raczej nie musi oszczędzać.

Wzrost gospodarczy.

I wzrost produkcji przemysłowej na poziomie 10% rocznie, lepszy niż w Niemczech i najlepszy we wszystkich krajach UE.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 13, 2011, 16:23:51 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Widać, że nic nie zrozumiałeś.  Wszystko przekręciłeś.  Albo umyślnie albo za dużo telewizji...
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 13, 2011, 16:35:08 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Ludzie u nas nie sknerzą z braku kasy tylko z powodu bycia sknerami. Mój sąsiad który ma firmę i nowe auto za jakieś 200 000 kupił diesla żeby mniej palił, felgi do niego nabył okazyjnie, a wszystko do domu kupuje tanie i na wyprzedażach. Nawet budę dla psa ma z wystawy (była sporo tańsza). Jak musi zrobić w aucie coś czego nie zrobią na gwarancji i zapłacić, to jest to dla niego prawdziwa tragedia.
Warto czasem poczytać o kradzieżach w supermarketach. 90% popełniają ludzie dobrze ubrani i wyglądający na zamożnych. Jakaś para kupująca plazmę usiłowała przemycić w kartonie kilka par skarpetek, a pan manager w garniturze i z teczką upchnął do skarpetek przeciery pomidorowe. Ludzie biorą narty za 4000, a przyklejają im cenę od tych za 3800 albo rower za 2000 i usiłują go przepchnąć za 1900.


Żeby nie było - mam dobrych znajomych, którzy mieszkają w regionie gdzie 560 zł miesięcznie to dość popularna płaca, a 1000 złotych to cholernie dobra pensja, ale tam też nie ma tak żeby jak ktoś chce pracować to z głodu musiał łowić ryby czy kupować jakieś śmiecie do żarcia.
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 17:07:28 pm wysłana przez Grzech#1938 »
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 13, 2011, 18:03:54 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ha ha ha co prawda,to prawda.Bogatemu,to zawsze się będzie wydawało,że wszystko jest za drogie i musi oszczędzać,bo może mu nie wystarczyć.Znam takiego jednego,który (nawiasem mówiąc) w domu tylko złotych klamek jeszcze nie ma,a jak raz z nim jechałem,to po drodze stanął sobie kupić grzybów od jakiegoś dziadka i do tego stopnia "schamiał" że musiał mu jeszcze urwać 2 złote na tych grzybach,jakby go nie było stać.Inny taki znowu,raz robił chatę,ocieplanie itd. i mimo,że się z gościami umówił,ile za całość,to jeszcze po skończonej robocie ich "urwał" podsumowując to stwierdzeniem "żeby mu na chleb zostawili"  <lol2> <lol2> a na podwórku 2 samochody i 3 ciągniki stały  :d :d Niedawno znowu sobie wykostkował całe podwórko z dofinansowania.Ale jak coś,to zawsze mówi,że kasy ma tyle,co każdy i nic lepiej nie stoi   :P

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 13, 2011, 18:20:32 pm »

piciek

  • Gość
Tak po prawdzie.. ... to mało polaków stać na coś lepszego niz pikaczento czy polonez.... kupuja jeżdżą aż się rozleci i na szrot...
zdziwiłbyś się...

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 13, 2011, 19:07:56 pm »

Offline Mariusz

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 674
    • 1.5 GLE
"I wzrost produkcji przemysłowej na poziomie 10% rocznie, lepszy niż w Niemczech i najlepszy we wszystkich krajach UE."

10% wzrostu przemysłu niemieckiego na terenie Polski.

Na FSO już rozbierają budynki, pod jakiegoś Kauflanda lub uj wie co.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 13, 2011, 19:36:06 pm »

Offline Adam B

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez 81 1500 in progress

Na FSO już rozbierają budynki, pod jakiegoś Kauflanda lub uj wie co.

Kur** i to jest Polska zamiast dać ludziom tysiąc miejsc pracy to lepiej zlikwidować :/ polskie myślenie

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 13, 2011, 19:41:35 pm »

Offline DF

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1030
  • Darek F
    • Fordy Transit MkV x 2 - 2.3 LPG i 2.0 LPG
Będzie więcej skner jeżdżących zimą na rowerach
"Dla triumfu zła trzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili"  Ale dobrych już jest tak niewiele, że nic nie mogą...
Nie dajcie się zwieść - nie ma epidemii...  
Niestety wszyscy jesteśmy niewolnikami systemu. Jednak ja jestem nieposłuszny i gardzę tymi oraz szczerze nienawidzę tych dobrowolnych ścierw, które są niczym i krzywdzą innych.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 13, 2011, 19:47:35 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Panowie,szkoda strzępić język i ścierać klawiaturę  <uoee> Nie od dziś wiadomo,że u nas ludzie się cieszą jak dzieci,kiedy otwierają jakiś nowy market,albo "galerię" bo może będzie jakaś "promocja" itd. Szlag mnie trafia,że ludzie wolą zachodnie auta,niż nasze polskie i nie mam tu na myśli używek,tylko nówki sztuk,które by mogły codziennie wyjeżdżać z tej fabryki.Niestety,jak to mówią, już po ptokach  <smutny> wszystko co polskie jest "bee" brzydkie,wolne,głośne,nieekologiczne,paliwożerne itd. Ludzie zmądrzeją dopiero wtedy,kiedy się obudzą z ręką w przysłowiowym nocniku,ale wtedy już będzie za późno.Jak mówi przysłowie :mądry polak po szkodzie.Za kilka lat już nic nie zostanie z polskiej myśli technicznej,każą nam zezłomować te trujące,nieekologiczne stare auta i kupić nowiutkie "pachnące" zdrowe furki,albo ewentualnie jeździć rowerem,chyba,że dołożą jakiś podatek od "czegoś tam" to zostanie "z buta" się przemieszczać.Nowe samochody będą już jednorazowe (już są) paliwo będzie luksusem itd. a ty człowieku płać,albo wegetuj,co to kogo obchodzi.Najważniejsze,że obce kraje będą miały kolejny rynek zbytu na swoje produkty i nie mówię tu tylko o motoryzacji,bo ten trend utrzymuje się wszędzie.No,ale najważniejsze,że mamy wzrost gospodarczy i kryzys nas (jeszcze) omija  <spoko> <lol2> <lol2>
« Ostatnia zmiana: Listopad 13, 2011, 19:49:25 pm wysłana przez Buźka »

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 13, 2011, 20:50:31 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4125
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Sam jeżdżę zimą na rowerze. Nasz listonosz jeździ zimą na rowerze. Mimo, że ma skuter i Opla. Nasza pani sprzedająca warzywa jeździ zimą na rowerze mimo że ma 2 samochody.
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 13, 2011, 21:02:24 pm »

Offline Adam B

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • polonez 81 1500 in progress
Sam jeżdżę zimą na rowerze. Nasz listonosz jeździ zimą na rowerze. Mimo, że ma skuter i Opla. Nasza pani sprzedająca warzywa jeździ zimą na rowerze mimo że ma 2 samochody.

Zdrowiej  :d