Autor Wątek: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...  (Przeczytany 4748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« dnia: Grudzień 08, 2012, 14:39:28 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
... to proszę o info.

Lanos, sedan, zderzaki w kolorze nadwozia, kolor srebrny, spoiler na bagażniku (również w kolorze nadwozia).
Kierowca - blondynka (~40stki) :|
Blachy z Pragi Południe:
WF 4571G

Pinda wczoraj wyjeżdżając z miejsca parkingowego zatrzymała się na moim przednim zderzaku pod CH Sadyba i umyślnie spierd****a z miejsca zdarzenia, akurat dochodziłem do auta z zakupami i wszystko widziałem ale nie zdołałem jej zatrzymać.
Policja rozkłada ręce - gówno mogą i gówno chcą zrobić w takiej sytuacji - "to nawet nie jest wykroczenie".... "za dwa tygodnie będzie umorzenie"... <- bez komentarza. Więcej zrozumienia i współpracy wykazał szef ochrony będący na zmianie, mają przejrzeć monitoring (ale na nic mi to w obliczu stanowiska policji...)

Krótko mówiąc trzeba brać sprawy w swoje ręce ;)
Ave!
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 08, 2012, 17:08:10 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
bez jaj,
jezeli bedziesz mial monitoring to podbijaj do sadu,
paly maja mozliwosc namierzenia sprawcy i beda musieli to zrobic,
ale jezeli nie masz uszkodzen ,to nie ma podstaw do jakichkolwiek dzialan
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 09, 2012, 21:29:36 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
skarga do komendanta głównego na policjatnów to podobno działa od razu. Prasa wone media itd ;) a ta na serio to KGB ma rację. Monitoring jest, dowó mogę mieć na talerzu. jak masz choćby zarysowany zderzak to już mogą wsząć postęowanie o uszkodzenie mienia albo ucieczkę z miejsca zdarzenia. tylko się nie daj wkręcić o powództwo cywilne bo najpierw zabulisz za pozew a potem się będziesz bujał po sądach
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2013, 20:34:18 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3412
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
Witam
Mały update. Znalazłem dziś polecony w skrzynce. Nadawca - lokalny komisariat policji. Myślę sobie, powiadomienie o umorzeniu postępowania.
Otwieram, czytam i prawie nie wierzę (niżej załącznik).
Nie umorzyli - fiu fiu....
  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 14, 2013, 23:48:49 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Jestem w ciężkim szoku!
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 15, 2013, 00:19:24 am »

Offline Brysiek#1957

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1047
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zostań ninja
    • Borek 87' X20SED, Atu+00'GSI, S210 e430 4Matic
Ja dzisiaj też miałem szokującą przygodę z misiaczkami:
Podjeżdżałem pusty pod górkę, a że padał mocno śnieg to była ostra ślizgawica i na łuku drogi lekko wypadł mi tył na miękkie pobocze
i nie mogłem jechać bo bliźniaka wciągało do rowu. Długo nie myśląc wyciągnąłem pasy podczepiłem pod przednie ucho i proszę na cb o pomoc,
ale nikt nie był chętny mnie szarpnąć. W między czasie przejechały dwa pługi i sypały, droga zrobiła się mokra ale nie pod moimi kołami i stałem dalej tworząc długi korek.
W pewnej chwili podjechała policja i się pyta co się dzieje. Ja i mówię że nie ma chętnych do pomocy, a oni że zaraz mi pomogą. Jeden zatrzymał ruch jadących z górki, a drugi wyciągnął lizak zatrzymał przejeżdżającą patelnie i kazał kierowcy mnie szarpnąć.
I tak dostałem ciężkiego szoku, że jednak policja potrafi też pomóc :)
Pozdrawiam Dominik
www.youtube.com/user/brysiekFSO
Cytat: dr. Grejfrut
.... jedynie słuszne dogmatyczne gadki zachowaj na czas zatwardzenia...

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 15, 2013, 13:26:14 pm »

Offline BARTEK1925

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 4230
  • Płeć: Mężczyzna
  • 000086
    • Laguna I kombi 1.8 + sekwencja 2000 r.
Dlatego ja zawsze mówię że w każdej branży są normalni ludzie, ale jeden napotkany idiota psuje opinii całej formacji.
Paździoch 2.0 OHC ford 1990 r - 2003/2016 r. auto odjechało 14.05.2016 do nowego domu.
A codziennie granatowe Mondeo kombi MK1 1.6 + LPG - zwany też czołgiem-sprzedany wrzesień 2017
Obecnie: Laguna 2000 r. kombi 1.8 + sekwencja
             Berlingo 2008 r. I lift 1.6 + sekwencja

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 15, 2013, 15:17:50 pm »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
Witam
Mały update. Znalazłem dziś polecony w skrzynce. Nadawca - lokalny komisariat policji. Myślę sobie, powiadomienie o umorzeniu postępowania.
Otwieram, czytam i prawie nie wierzę (niżej załącznik).
Nie umorzyli - fiu fiu....


Z tym glejtem do ubezpieczyciela teraz? Jak nie wiesz którego, sprawdz przez stronę UFG. Powodzenia:)

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 15, 2013, 16:47:21 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
Może  łatają dziurę budżetową po prostu. Była okazja wlepić 200zł to wlepili. Pytanie czy Ty coś z tego będziesz miał? No chyba, że Ty wcale nie miałeś uszkodzeń u siebie.

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2013, 10:45:56 am »

Offline misza

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 90
  • Płeć: Mężczyzna
    • Fiat 125p
Ja miałem też dość fajną sytuację tydzień temu w niedziele, w sobotę wiozłem do ślubu fiatem i na weselu troszkę wypiłem, przenocowaliśmy u koleżanki i w niedzielę trzeba było wracać do domu, myślę sobie jestem "wczorajszy", więc  żona za kółkiem i  wracamy, a tu po drodze misiaczki z suszarką, zatrzymaliśmy się poleciałem do nich i pytam, czy mogę dmuchnąć ponieważ wczoraj wypiłem i nie jestem pewny co do siebie a żona krzyczy że starym gratem nie lubi jeździć,że bez wspomagania itp. Oczywiście po serii pytań" który rok?, ile kasy ? i czy na sprzedaż bo też takiego miałem w tym samym kolorze"  dmuchnąłem i co się okazało  "trzeźwy", ładnie podziękowałem wsiadłem za kółko i pojechaliśmy dalej. Nie każdy policjant pozwala dmuchnąć na prośbę kierowcy.
Do kina Cię kochanie nie zaproszę,bo w fiata pakuję ostatnie grosze...

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 11, 2013, 23:56:59 pm »

Offline bear2493

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 309
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro +
A ja miałem nie-przyjemna sytuacje z misiakami. Podjechałem z chłopakami na stacje benzynową po browary. Ja oczywiście trzeźwy siedzę za kołkiem a z tylu mój kolega który był właścicielem pojazdu popija sobie browara. Czekamy cierpliwie na chłopakow a tu podjeżdza radiowóz, wysiada policjant podchodzi do nas i prosi o dokumenty. Wiec kulturalnie wyciągamy papiery i mu wręczamy. Przegląda papiery, patrzy na nas i mówi "będzie mandacik" no to my oczywiście odpowiadamy "za co", wiec on spokojnie nas oznajmia ze mój kolega spożywa alkohol w miejscu publicznym <co>
Kolega nie czekając chwili odpowiada mu "a od kiedy mój samochód to miejsce publiczne" no i od razu widać ze miśiak sie zmieszał i wyskakuje z tekstem "no wiem pan tralalala" i pogadanka. Każe nam czekać i poszedł do radiowozu zapewne nas posprawdzać. Przychodzi za jakies 25minut oddaje papiery i mówi "do zobaczenia". My ucieszeni życzymy mu dobrej nocy i odjeżdzamy;)

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 12, 2013, 01:10:56 am »

Offline Maurer

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1410
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1,6 GLI '96 LPG
Takich "nieprzyjemnych" przygód to zazdroszczę:)

Odp: Gdybyście gdzieś widzieli na mieście srebrnego Lanosa...
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 16, 2013, 00:30:57 am »

Offline P!otrek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
  • GSI power :P
    • malinka metalik :)
eee to to jeszcze nic, kolegów z klasy zatrzymali, bo stwierdzili że mogą mieć narkotyki :P przeczesali ich i samochód :P a później przepraszali za pomyłke, bo jeden wyglądał podobnie do osoby podejrzanej o handel :P
FSO Polonez 1.6GSI 280000km praktycznie 340000 Rest In Pepperoni... jeszcze doczeka się następcy :)
wiem że nie powinienem ale kupiłem passata :D