Autor Wątek: Podziękowania :)  (Przeczytany 19105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 23, 2013, 21:28:34 pm »

Offline PP

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p-70r,caro plus- 99
Witam,chciałbym serdecznie podziękować organizatorom,oraz współzlotowiczom,za miłe spotkanie ,oraz drugi dyplom, na czwartym moim zlocie,do nastepnego <spoko>

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 25, 2013, 13:12:10 pm »

zbigniew.kuleczka

  • Gość
Ja ze swojej strony chciałbym podziękować organizatorom za wpuszczenie bydła- tak dosłownie: BYDŁA z Wołomina . Zastanawia mnie grubo: gdzie byli organizatorzy kiedy dresiarstwo biło forumowego kolegę? Dlaczego nikt nie zareagował? Nikt nie zadzwonił po odpowiednie służby, dlaczego ci ludzie nie zostali usunięci ze zlotu? WOŁOMIN... nawet na zlocie nie ukryjecie swojej prawdziwej natury ZŁODZIEJA, urodziliście się z tym we krwi i chyba nawet cyganie zazdroszczą wam złodziejskiej smykałki- jak wam się podoba komplecik dekielków do Riali? Pasują???
Ze swojej strony dysponuję nagraniem całego zajścia, będę mocno namawiał kol. Bociana aby założył wam sprawy w sądzie.

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:29:00 pm »

Offline Arti28

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1011
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1996r. 1.6 16V GLI
Z tego co wiem są bardzo podekscytowani  pobiciami . zbigniew.kuleczka Jesteś w 100 % pewny , że to akurat  oni dokonali kradzieży ?  Co do mojej klapy jestem wręcz pewny  że rzucił któryś z nich tą butelką bądź wykopał z ręki . Trzeba chyba donos na Policje złożyć . Żałuje że od razu nie dzwoniłem ...  Strasznie niszczą opinie  normalnych ludzi z tamtejszych okolic .  A najbardziej śmieszą mnie  wiadomości na pw od pewnych członków PTK że żale powinienem zostawić dla siebie  <blee> <do bani>

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:40:47 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
A najbardziej śmieszą mnie  wiadomości na pw od pewnych członków PTK że żale powinienem zostawić dla siebie  <blee> <do bani>
Tak czytam i coś mi się zdaje, że nigdy więcej nie pojadę na ogólnopolski zlot i wcale nie żałuję, że nie byłem na tym...

Chyba trzeba przywrócić nasze spoty regionalne i spotykać się w gronie normalnych ludzi, gdzie każdy każdego zna i nie będzie się bał, że ktoś coś odjebie.

Trzeba chyba donos na Policje złożyć . Żałuje że od razu nie dzwoniłem ... 
No właśnie... Teraz to już po ptakach pewnie.

będę mocno namawiał kol. Bociana aby założył wam sprawy w sądzie.
Popieram, niech odpowiadają za swoje czyny. I życzę im niech trafią na takich samych albo gorszych od nich.
Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:46:09 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
To nie temat żale a podziękowania, załóżcie sobie oddzielny Panowie.
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:50:59 pm »

Offline mruk1313

  • OHV-FSO HEKO TEAM
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3429
  • Płeć: Mężczyzna
  • 19 lat z FSO
    • FSO POLONEZ CARO+ 1.6GSI 1998r. 60tyś km... i coś jeszcze x2......
To nie temat żale a podziękowania, załóżcie sobie oddzielny Panowie.

ale miło jest poczytać co się działo złego ( od konkretnych osób i szczerych) itp i wyrobić sobie zdanie o innych uczestnikach, a nie czytać bzdety i dyrdymały o piciu samogony......
FSO cars from POLAND
...........3xFSO.........

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 25, 2013, 20:53:46 pm »

Offline Łukasz - I-Love-Fso-

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2679
  • Jeśli jest w Tobie wiara, uda się wszystko !
    • FSO 125p
Nie wiem co masz do mnie ale luz..
I nie afiszuje się aż tak z tym. Ale to temat o podziękowaniach.
FSO to coś więcej niż auta- to pasja to cale życie!

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 25, 2013, 21:04:14 pm »

Offline Excalibur#1937

  • Administrator
  • Wiadomości: 1902
  • Płeć: Mężczyzna
    • Kilka ich było ;)
    • http://www.intermediaservice.pl
A najbardziej śmieszą mnie  wiadomości na pw od pewnych członków PTK że żale powinienem zostawić dla siebie
Powiedz wprost, że to ja Cię ochrzaniłem.

Po za tym nie wiem co Cię tak śmieszy. Twoja wypowiedź była karygodna na dodatek napisana ironicznie jako Podziękowanie. Mam Ci przypomnieć bluzgi jakie wysmarowałeś czy nie muszę? Kolejną awanturę chcesz prowokować? To załatw to osobiście a nie wykorzystuj do tego Klubowego forum.

Temat będzie dziś/jutro posprzątany więc nie marudzić jutro, że posty poleciały...

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 25, 2013, 21:07:47 pm »

Offline Arti28

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1011
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1996r. 1.6 16V GLI
Tak masz właśnie przypomnieć i wstawić tutaj ten post ! Z tymi ludźmi nie da się załatwić sprawy bo zaraz w 5 podlatują  i zaczynają  tłuc  . Siedzisz sobie elegancko  w krzesełku bo  nie masz żadnej szkody , ciekaw jakbyś  został  pobity  bądź dokonali kradzieży nie wspominając o usterkach .  Pojechałem na zlot stało się to co stało jeszcze   dostaje  opiernicz  <lol2>  Specjalnie używam tego forum żeby ludzie dowiedzieli się  z kim mogą mieć do czynienia  wiadomo lepiej sprawę uciszyć  bo ty tak chcesz ...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2013, 21:15:15 pm wysłana przez Arti28 »

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 25, 2013, 21:19:14 pm »

Offline Marcin.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 188
  • Płeć: Mężczyzna
  • Peloponez
    • Fso Polonez Caro 1,6GLI L98
 
Tak czytam i coś mi się zdaje, że nigdy więcej nie pojadę na ogólnopolski zlot i wcale nie żałuję, że nie byłem na tym...

Chyba trzeba przywrócić nasze spoty regionalne i spotykać się w gronie normalnych ludzi, gdzie każdy każdego zna i nie będzie się bał, że ktoś coś odjebie.

I jak zawsze najwięcej do powiedzenia o obwiniania mają ci co na zlocie nie byli na zlocie było ponad 120 aut i ludzi na pewno x2 co aut i jakoś jest ok a ten co nie był robi z igły widły i będzie teraz na wszystkich forach wokół pieprzył jakie to zloty ptk złe i nie dobre ja jakoś stałem autem obok WWL i było ok .....
Renault Safrane 3,0 V6 Baccara Automat
Renault Megane 2,0 RTE Automat
Ford Transit 2,0 TDDI 
Daewoo Leganza CDX 2,0

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 25, 2013, 21:39:22 pm »

Offline PiterAtu

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 317
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu Plus 1,6 GLI 1998r.
za darmo nie dostał. a klapa moze byc przypadkiem..

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 25, 2013, 22:16:44 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Ja ze swojej strony chciałbym podziękować organizatorom za wpuszczenie bydła
taki mocny jesteś w gębie... Zrób taką imprezę na 200-300 osób od zera, przygotuj, przypilnuj i zweryfikuj na wjeździe kto jest bydłem... Jak ci się to uda to osobiście ci pogratuluję...

Generalnie tak czy inaczej mam szacunek dla ludzi którzy poświęcają swój czas i pieniądze na zrobienie czegoś dla innych za co i tak dostaną potem słowa krytyki... Przykro mi tylko, że z czasem atmosfera zlotów zmienia się na gorsze. I nie jest to zasługa organizatorów (bo oni co roku stają na uszach żeby WAS zadowolić) ale niestety samych uczestników. Niektórzy pomylili ideę zlotu z ostrą bibą. Pech chciał że WWLe przebiły wszystkich choć nie tylko oni mieli się na bakier z regulaminem.

niemniej jednak mam nadzieję, że nadal będzie nam dane spotykać się z fanami marki.
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 25, 2013, 23:02:20 pm »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
Jeśli wątek "Podziękowania" ma tak wyglądać, to mimo ze chyba wiekszosci sie podobalo, to wcale nie zdziwi mnie jak za rok nie będzie już chętnych żeby X Zlot organizować... :/

gdzie byli organizatorzy kiedy dresiarstwo biło forumowego kolegę?
Wiesz, różne sprzeczki między ludźmi się niestety zdarzają, a organizatorów nie ma co tu winić, bo w kilka osób nie da się przez 24h na dobę przez ponad 2 dni (i to charytatywnie!) pilnować każdej z ponad 200 osób... To jednak nie Wodstock, żeby jeszcze kilkudziesięciu porządkowych do pilnowania towarzystwa wystawiać.

Zajście jakkolwiek przykre i niesmaczne to jednak jakis swój powód pewnie miało; kilku osobom "po obu stronach" puściły nerwy, włączyły się "agresory" i dalej poleciało... :(
Ale wypada dopowiedzieć że jednak większość Zlotowiczów mimo wszystko bawiła się dobrze!

Nikogo nie chcę bronić, nikogo obwiniać, czy oceniać ale sądzę że to jednak dobrze że mimo wszystko została jednak zachowana zimna krew i obyło się m.in. bez policji itd. bo tego co się stało i tak by to nie cofnęło, a tak cała reszta Zlotowiczów mogła się normalnie bawić do końca, bez rozprzestrzenienia się nieprzyjemnej cięzkiej atmosfery i zbędnej sensacji która raczej nikomu z nas nie była by w smak...

Co do kradzieży dekielków - fakt, rzeczy BARDZO niesmacznej - to jednak cokolwiek o kim by nie mówić to jeśli nie ma się ABSOLUTNEJ pewności to nie wypada wpisywać tego na jedno konto... W każdym razie - złodziejowi pogięcia felg życzę.

Mam jednak szczere nadzieje, że ludzie wyciągną odpowiednie wnioski i za rok (bo trzymam kciuki że się jednak wszyscy spotkamy) obejdzie się już bez takich przykrych incydentów, a wszystkie swary i antagonizmy zostaną przed zlotową bramą.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2013, 01:34:20 am wysłana przez Macki »
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 26, 2013, 10:50:36 am »

Offline Deny01

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez caro `94 2.0 dohc sold
Ja też podziękuję - szybko i krótko ale zawsze :P

Co do incydentów to wierzcie mi to że i tak było spokojnie - stężenie podobnych "atrakcji" na zlotach BMW czy VAG jest kilkaset razy większe... dlatego nie jeżdże na w/w zloty :jezyk2:

Za rok też będę - choćbym nie wiem czym wtedy jeżdził <lol2>


Polonez caro `94 2.0 dohc - sold
youtube.com/watch?v=z8xAMdSijbI
youtube.com/watch?v=PZEoF19FLS

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 26, 2013, 11:32:55 am »

Offline Lupo

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1187
  • Płeć: Mężczyzna
    • Był: FSO Polonez Caro 1.6GLI
Zastanawia mnie grubo: gdzie byli organizatorzy kiedy dresiarstwo biło forumowego kolegę? Dlaczego nikt nie zareagował? Nikt nie zadzwonił po odpowiednie służby
No wlasnie - dlaczego nie zadzwoniles? Ktos Ci zabronil? Chcesz się zglosci na przyszly rok do "pokojowego patrolu" i będziesz osobiście takie osoby wyrzucal z imprezy?
<font color="#FFFFFF">- O! Widzę, że kupiłeś sobie Golfa.
- Nie, wygrałem. Była to druga nagroda w loterii.
- A to co w takim razie było pierwszą?
- Worek kartofli.</font>

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #55 dnia: Lipiec 26, 2013, 14:15:34 pm »

zbigniew.kuleczka

  • Gość
No cóż... widzę że waszym zlotom prędzej do MMA niż to towarzyskich spotkań przy piwku  <lol> Swoją drogą, aby wziąć udział w takim zlocie trzeba mieć na prawdę twardą mordę i mocno przymocowane dekielki, nakrętki zbiorniczków wyrównawczych (prawda Multec?)  <cwaniak2> <spoko>

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #56 dnia: Lipiec 26, 2013, 14:53:32 pm »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
Tak, tak; i zapewne wszyscy obecni na tym i poprzednich 8 zlotach sa wlasnie tego samego zdania - czyli przez nasza spolecznosc dotkliwie pokrzywdzeni i juz nigdy wiecej nie planuja przyjechac... ;) O czym oczywiscie swiadczy sama frekwencja.
No cóż... widzę że waszym zlotom prędzej do MMA niż to towarzyskich spotkań przy piwku 
Juz bez przesady. Eskalujesz pojedyncze jednak zajscie do rangi porachunkow mafijnych. Oczywiscie nie pochwalam tego co sie stalo, ale wiadomo ze kazdej wiekszej grupie ludzi / spolecznosci (a 200+ juz sie do takich zalicza) zdarzaja sie nieodpowiednie (delikatnie mowiac) zachowania, lokalne konflikty i czasem wychodza z ludzi nie najlepsze cechy.
Ale w koncu to nie kolko rozancowe, zeby wszyscy przyszli pomodlili sie w ciszy kazdy sobie o bezpieczny weekend  i rozeszli do domow...

PS: Bez urazy - bo jesli masz po zlocie tylko zle wspomnienia to jest mi przykro - ale nie do konca wiem co chcesz osiagnac, bo jak narazie to tylko roszczeniowa krytyka, bez obiektywnej oceny caloksztatu imprezy, szaczunku dla pracy organizatorow i zdania tych co im sie mimo wszystko podobalo i CO NAJWAZNIEJSZE - bez cienia konstruktywnosci... Mam rozumiec ze dla Ciebie najlepiej bedzie jak za rok zlotu wcale nie bedzie?
Jesli jednk nie - oprocz krytykowac, zaproponuj jakies rzeczowe i madre rozwiazanie problemow, pomoz w organizacji! Bo rzucanie na prawo i lewo (slusznymi czy nie) oszczerstwami to w tym wypadku tylko sranie we wlasne gniazdo.
Chyba ze nie chcesz nic zmieniac a "nasz" zlot i klub jest po prostu "be", to zrob swoj od z e r a, i jak wszystko sie uda idealnie to masz u mnie i innych weilki "szacun"...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2013, 15:10:50 pm wysłana przez Macki »
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #57 dnia: Lipiec 26, 2013, 15:45:57 pm »

Offline drtomee

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 288
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez'83 wersja C
Organizacja zlotu to mega wyzwanie - fakt jest niepodważalny, jednak warto by rozważyć na przyszłe lata zbudowanie mechanizmów obronnych na zasadzie "zero litości za łamanie regulaminu".  Myślę, że konsekwentne eliminowanie osób, które nie umieją się dostosować do reguł uzdrowiło by atmosferę. Chodzi mi o to, żeby było jasne, iż regulamin nie jest po to żeby go łamać i każde zachowanie "w bok" = czerwona kartka i wypad ze zlotu. Myślę, że organizatorzy skoro podejmują trud utrzymania imprezy w ryzach, mogli by sobie przyznać prawo do usuwania ze zlotu osób, które chcą im tą dobra organizację utrudniać...to nie przedszkole i myślę, że odpowiedzialność za swoje czyny jest już jak najbardziej do wyegzekwowania, a jeśli ktoś nie akceptuje regulaminu, niech zrobi swój zlot i ustala swoje zasady, wolny kraj...warto się uczyć na błędach i doskonalić kolejne zloty :)

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #58 dnia: Lipiec 26, 2013, 16:37:15 pm »

Offline Rafał

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault Laguna I phII 1.9 dTi RXE+
Tak, tak; i zapewne wszyscy obecni na tym i poprzednich 8 zlotach sa wlasnie tego samego zdania - czyli przez nasza spolecznosc dotkliwie pokrzywdzeni i juz nigdy wiecej nie planuja przyjechac... ;) O czym oczywiscie swiadczy sama frekwencja.
Byłem w 2010, i ochota na mega zloty mi przeszła. Jeździli po pijaku po całym placu stwarzając zagrożenie... Miałem małą ochotę pojechać w tym roku skorzystać z hamowni, ale fundusze nie pozwoliły i cieszę się. Po tym co usłyszałem i przeczytałem juz nigdy więcej nie będę miał ochoty pchać między takie bydło. Wolę spoty regionalne w gronie ludzi, których się zna. I nikt nic nikomu nie kradnie...

Mam rozumiec ze dla Ciebie najlepiej bedzie jak za rok zlotu wcale nie bedzie?
Dla mnie to i lepiej :d

Były: Caro: 1.6 GLI Bosch, 1.4 GLI 16V, 1.4 GTI 16V, 1.6 GTI 16V, 1.6 GTC 16V 1997; Atu: 1.6 GLI Bosch 1997, Peugeot 106 1.0 Itinea 1997
Jest: Renault Laguna I phII 1.9 dTi 1999 RXE+

Odp: Podziękowania :)
« Odpowiedź #59 dnia: Lipiec 26, 2013, 17:38:41 pm »

Offline Olek#1979

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 378
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 1994 1.4 Gli ;) Caro Plus 1.6 Gsi :) Polonez Truck Dc 1.6 :) Polonez Atu 1.6 Gsi;) Fiat 125p :P
A ja tam czekam na następny zlot było zajefajnie ja tam nie wiem czego się czepiacie  był jeden mały incydent ale tyle ludzi to nie dziwne to co mamy przyjeżdżać na zloty i siedzieć o ,,suchym pysku "  :P