Autor Wątek: Gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu?  (Przeczytany 8708 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu?
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 23, 2015, 15:31:58 pm »

Offline Peem

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi
Wybaczcie, że odkopuję wątek. Złotą lub nawet pozłacaną łopatę chętnie przyjmę, zawsze to jakiś fant ;)

(...) Czy wie ktoś gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu? (...)

Wszędzie. Niektóre eksploatowane a inne wrastające w podłoże.

Szukałem nawet kogoś kto by przewiózł Poldkiem Plusikiem za pieniądze, ale nikt się nie znalazł.

To się w sumie da załatwić, jeśli ciągle odczuwasz taką potrzebę. Z pewnością nie stać Cię na opłacenie jazdy tak ekskluzywnym samochodem, więc może być nawet za darmo. Tylko zastrzegam, że mam kombi (ale to generacja "plus" jest).

PS: Wiem, gdzie zaczyna wrastać czerwony Plus, zgaduję że GLI z 1997 roku. Auto nie jest jeszcze zdegradowane, ale niestety nie mogę znaleźć właściciela.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2015, 12:02:54 pm wysłana przez Peem »

Odp: Gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu?
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 11, 2016, 16:19:48 pm »

Offline PLUS

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Będzie Caro Plus.
    • brak
Wybaczcie, że odkopuję wątek. Złotą lub nawet pozłacaną łopatę chętnie przyjmę, zawsze to jakiś fant ;)

(...) Czy wie ktoś gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu? (...)


Wszędzie. Niektóre eksploatowane a inne wrastające w podłoże.

Szukałem nawet kogoś kto by przewiózł Poldkiem Plusikiem za pieniądze, ale nikt się nie znalazł.

To się w sumie da załatwić, jeśli ciągle odczuwasz taką potrzebę. Z pewnością nie stać Cię na opłacenie jazdy tak ekskluzywnym samochodem, więc może być nawet za darmo. Tylko zastrzegam, że mam kombi (ale to generacja "plus" jest).

PS: Wiem, gdzie zaczyna wrastać czerwony Plus, zgaduję że GLI z 1997 roku. Auto nie jest jeszcze zdegradowane, ale niestety nie mogę znaleźć właściciela.


Przepraszam za brak odpowiedzi, ale miałem sporą przerwę w odwiedzaniu forum.. Czy przejażdżka Kombi jest nadal aktualna?

Odp: Gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu?
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 15, 2016, 13:21:23 pm »

Offline Peem

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi
Tak :)

Odp: Gdzie można spotkać Polonezy Plus we Wrocławiu?
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 19, 2016, 16:23:19 pm »

Offline PLUS

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Będzie Caro Plus.
    • brak
Tak :)

Dziękuję. :) Dalsze pytanie podesłałem na PW. :)