Autor Wątek: fotele intergroclin  (Przeczytany 9437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

fotele intergroclin
« dnia: Luty 16, 2004, 22:42:47 pm »

Bartek

  • Gość
siemka wszystkim.Musze zakupić jakieś fotele do mojego polonezika w jakiejś niedalekiej przyszłości.Najbardziej podobają mi sie takie fotele intergroclin kubełkowe-takie czerwone.Nie wiecie za ile i gdzie można takie kupić??chodzi mi o cały komplet.Mam jeszcze takie pytanko czy te fotele występowałyt z podgrzewaniem?>??bo któreś w polonezach miały podgrzewanie jestem tylko ciekawy czy te intergroclinki również??Napiszcie mi co oo nich wiecie czy są dobre itp.Ja jestem zainteresowany tymi najbardziej wyprofilowanymi.Jakie znacie jeszcze dobre fotele do poloneza??

fotele intergroclin
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 16, 2004, 22:45:08 pm »

Wafel

  • Gość
możesz zamontować fotele od safrana - paszą bez problemów w seryjne szyny :D
z tego co wiem w najlepszej wersji - skóra, podgrzeanie, elektryczne sterowanie z tego co słyszałem 1500 zł za sztuke (w najlpeszej wersjioe :D )

fotele intergroclin
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 17, 2004, 11:00:47 am »

Pablo-X

  • Gość
intergrocliny to z tego co wiem towar deficytowy. trudno ci bedzie takie znalezc.ale zycze powodzenia!

fotele intergroclin
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 17, 2004, 18:05:22 pm »

Bartek

  • Gość
dzięki :) za odpowiedzi.Poszukam intergroclinków,i zastanowie sie nad tymi z safranki.Ale te skórzane i elektryczne na pewno są super tylko że raczej nie będe miał na to tyle kasy.W sumie zależało by mi żeby intergrocliny miały podgrzewanie,ale z tego co widze cudem będzie jeśli je w ogóle gdzieś znajde.Przeczytałem sobie o tym artykuł na fso AK i troche sie nawet na to napaliłem :).

fotele intergroclin
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 17, 2004, 18:09:40 pm »

Wafel

  • Gość
Z safranki można w miare tanio znaleŹć zwykłe fotele - ja takich szukam :D

fotele intergroclin
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 17, 2004, 20:13:33 pm »

wuzel

  • Gość
Mam pytanko czy można naprawić standardowy fotel z atu+ to znaczy rozkłada się muszę go wypierać parasolką a tak długo nie pociągnę mam wrażenie jak by się rozkręcił ale czy to możliwe i czy ten mechanizm się rozbiera a tak przy okazji ile kosztuje taki fotel i gzie można kupić

fotele intergroclin
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 17, 2004, 21:00:20 pm »

wuzel

  • Gość
jak wyglądają intergrocliny

fotele intergroclin
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 17, 2004, 22:36:07 pm »

Offline Alien#174

  • Mój Polonez - jako JEDYNY od początku w PTK
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1210
  • Płeć: Mężczyzna
  • ***$karbnik PTK ***
    • PN CARO 1.6GLE MR'91
wuzel - wyglądają tak jak konkretne fotele wyglądać powinny :-)  a nie te kanapy jak u mnie w poldku  :?
Minister Zdrowia ostrzega! Polonez uzależnia!
PN Caro - burgundowe cacuszko 92' ( Polina )

fotele intergroclin
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 17, 2004, 23:32:40 pm »

Alan28#1811

  • Gość
w ostatmiej autogieldzie dolnoslaskiej byly groclinki za 350 komplet

fotele intergroclin
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 18, 2004, 08:54:30 am »

Darek

  • Gość
Ja mam u siebie Intergrocliny. Wyglądają tak jak powinny wyglądać fotele sportowe. Wyprofilowane, z boczkami i regulowaną poduszką pneumatyczną w okolicach lędŹwiowych, pompowaną taką gruszką gumową. Przyjemne w dotyku obicie welurowe.
Są troche twardsze niż fotele seryjne (podobno celowo, bo mniej męczą).
Samochód był kompletowany w FSO na indywidualne zamówienie (full wypas). Zamawiałem fotele z ogrzewaniem, ale po trzech miesiącach oczekiwania, przysłali samochód z fotelami bez ogrzewania. Na reklamacje odpowiedzieli, że nie mieli takich akurat na magazynie i jeśli jednak się upieram, to mogę nie odbierać samochodu, ale to może oznaczać następne trzy miesiące oczekiwania. Nie miałem już cierpliwości czekać.

fotele intergroclin
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 18, 2004, 10:52:18 am »

Pablo-X

  • Gość
Cytuj (zaznaczone)
Ja mam u siebie Intergrocliny. Wyglądają tak jak powinny wyglądać fotele sportowe. Wyprofilowane, z boczkami i regulowaną poduszką pneumatyczną w okolicach lędŹwiowych, pompowaną taką gruszką gumową. Przyjemne w dotyku obicie welurowe.
Są troche twardsze niż fotele seryjne (podobno celowo, bo mniej męczą).


Ja mam u siebie BiMarcoC. Wyglądają tak jak powinny wyglądać fotele sportowe. Wyprofilowane, z boczkami i niczym nie regulowanym, poduszka grubosci 2mm  :wink: ,nic sie nie pompuje. Twarde w dotyku obicie welurowe. Sa skurczysynsko twarde -i moj koscisty tylek,jak sie zbyt szybko usiadzie, cierpi na tym.
 :mrgreen:  :mrgreen:

Intergrocliny nazwalbym co najwyzej mocno profilowanymi fotelami turystycznymi.  8)

fotele intergroclin
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 18, 2004, 11:23:14 am »

Guciu1801

  • Gość
kiedys na gieldzie stal koles ktory mial takie profilowane "lotnicze " fotele do poldka. Kolor czarny z zewnatrz i czerwone siedzisko. Nie pamietam czy chcial 150 zl za komplet czy za sztuke.

fotele intergroclin
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 18, 2004, 14:45:45 pm »

Maciek#938

  • Gość
Cytat: "Pablo-X#1289"
Cytuj (zaznaczone)
Ja mam u siebie Intergrocliny. Wyglądają tak jak powinny wyglądać fotele sportowe. Wyprofilowane, z boczkami i regulowaną poduszką pneumatyczną w okolicach lędŹwiowych, pompowaną taką gruszką gumową. Przyjemne w dotyku obicie welurowe.
Są troche twardsze niż fotele seryjne (podobno celowo, bo mniej męczą).


Ja mam u siebie BiMarcoC. Wyglądają tak jak powinny wyglądać fotele sportowe. Wyprofilowane, z boczkami i niczym nie regulowanym, poduszka grubosci 2mm  :wink: ,nic sie nie pompuje. Twarde w dotyku obicie welurowe. Sa skurczysynsko twarde -i moj koscisty tylek,jak sie zbyt szybko usiadzie, cierpi na tym.
 :mrgreen:  :mrgreen:

Intergrocliny nazwalbym co najwyzej mocno profilowanymi fotelami turystycznymi.  8)

A ile dałeś za fotel i jak się na nim jeŹdzi w stosunku do standardu, który miałeś zamontowany ? Ciekawi mnie taka opcja foteli, gdyż to już jest full wypas. Tylko obawiam się ogromnych kosztów w stosunku do foteli od "Plusa"...

Pozdrawiam

fotele intergroclin
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 18, 2004, 14:52:17 pm »

Wafel

  • Gość
Okropne są te siedzienia która ma Pablo w swoim ciężarowcu!!
Ja miałem okropne problemy z wsiadaniem i moja miednica sie w nich nie miesciła
Ajk też ledwo wsiadł mimo że jest chyba ze 20 (jak nie wiecej) cm odmenie niższy i drobnijeszy.
I są za twarde.

fotele intergroclin
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 18, 2004, 16:07:45 pm »

Maciek#938

  • Gość
Cytat: "Wafel#473"
Okropne są te siedzienia która ma Pablo w swoim ciężarowcu!!
Ja miałem okropne problemy z wsiadaniem i moja miednica sie w nich nie miesciła
Ajk też ledwo wsiadł mimo że jest chyba ze 20 (jak nie wiecej) cm odmenie niższy i drobnijeszy.
I są za twarde.

Cóż czyli z tego wynika, że pozostanę przy mojej pierwotnej koncepcji, która zakłada zakup foteli od Poldka "Plusa". Nie jest to może odlot w stylu Safrane, ale i tak w stosunku do kanapowych są o wiele lepiej zrobione.

Pozdrawiam

fotele intergroclin
« Odpowiedź #15 dnia: Luty 18, 2004, 18:58:27 pm »

kaovietz

  • Gość
Nie wiem co jest fajnego w fotelach od Plusa... :roll: Jeżeli kanapowe maja 0 trzymania bocznego to Plusowskie -2 :P Cienko wysciełane,małe,generalnie porażka.Wg.mnie jedyną ich zaletą jest lepsze podparcie odcinka ledŹwiowego przez co na dłuższych trasach nie bolą plecy.Boli za to dupa... :? Z kolei montaz prawdziwych sportowych kubłów do normalnego auta jest bez sensu - i niepraktyczne toto i śmiesznie wyglada taki "cywilny" poldek z kubłami :D .Też szukałem groclinków i nie znalazłem :( - może jeszcze kiedyś mi się trafią...
I jeszcze jedno:Groclinków były trzy wersje: STANDARD,RELAKS I AKUPRESURA.

fotele intergroclin
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 18, 2004, 20:25:32 pm »

Maciek#938

  • Gość
W tym zdjęciu najbardziej intryguje mnie to, że w tym Poldasie jeszcze ze starym podszybiem są nowe wycieraczki. Jak dla mnie to ciekawe rozwiązanie i chyba wartoby nad tym trochę pokombinować, gdyż miałem okazję ostatnio sprawdzić te nowe wycieraczki w praniu i w porównaniu do starych to po prostu odlot.

ps. Jestem uparty Krzysiek przy tych fotelach od "Plusa" i chyba nic nie zmieni mojego zdania (no może nagły, spory przypływ gotówki)

Pozdrawiam

fotele intergroclin
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 18, 2004, 20:45:54 pm »

Wafel

  • Gość
jakies te słupki mało seryjne - u mnie sa pod kolor nadwozia

fotele intergroclin
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 18, 2004, 21:45:06 pm »

Offline Łukasz!842!

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 609
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO POLONEZ 2000/TC/MPI
    • http://www.fso.ptk.prv.pl
to był prototyp i myślano o czarnym slupku a ten pomysł wypalił dopiero gdy wszedł +

fotele intergroclin
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 18, 2004, 22:05:09 pm »

Wafel

  • Gość
acha też wszytkie zderzaki lakierowane i wlot na masce też (u mnie tez będzie polakierowany :D )