Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018  (Przeczytany 242528 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #620 dnia: Kwiecień 09, 2018, 20:34:25 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
co cierpisz do Hipola ?
To że w jego cenie można mieć lepsze oleje. I generalnie myśląc o hipolu mam przed oczyma niebieską butelkę Orlen, a na samą myśl o tym gównie (olejach orlenu) panewki mnie bolą, że już o łożyskach i kołach zębatych nie wspomnę ;]

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #621 dnia: Kwiecień 09, 2018, 20:43:17 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Mam takie samo zdanie. Po co kupować coś mineralnego/półsyntetycznego, jak można ładować syntetyka? Tym bardziej znając kiepską jakość tych mostów, powinno się do nich lać jak najlepszy olej, oczywiście, jak jest cichy/w miarę cichy.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #622 dnia: Kwiecień 09, 2018, 21:32:31 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
a już zupełnie nie wiem, co napisać.Życie Ci dopier*ala z każdej strony.Przecież to jest niepojęte, żeby coś takiego, tyle razy, przytrafiało się tej samej osobie.A ja myślałem, że to mi się w życiu nie szczęści.I niech ktoś jeszcze spróbuje napisać, że polonez, to jest gówniane auto.Tyle przeżył i nadal jest w jednym kawałku.

Ktoś musi być mądrzejszy. Do końca roku kończę z prowadzeniem samochodów.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #623 dnia: Kwiecień 09, 2018, 22:03:32 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Do końca roku kończę z prowadzeniem samochodów.
Nie przesadzaj, moja 82 letnia babcia wciąż sama zasuwa samochodem, a Ty twierdzisz, że z tym kończysz? WTF? <co>

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #624 dnia: Kwiecień 09, 2018, 22:56:23 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Długo na odzew nie trzeba było czekać <lol> Już jest nowy filmik na naszym "ulubionym" kanale na youtubie.
O Q2, to jednak naprawdę był on! :d Ma własny kanał na jutjubie, bo go, Q2, stać. ;]

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #625 dnia: Kwiecień 10, 2018, 00:34:45 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Dzisiaj Polonez dostał prezent :-) w lutym szykuje się wymiana oleju
Dzisiaj Polonez dostał prezent :-) w lutym szykuje się wymiana oleju

I tak kolega schizofrenik powie że na PTK kradną puste lanki z Moula i napełniaj,a olejeme rzepakowu,


O Q2, to jednak naprawdę był on! :d Ma własny kanał na jutjubie, bo go, Q2, stać. ;]
Powinine na lekcje wymowy się zaposać
Za taką dykcję to bez sądu należy się 10 lat pudła.

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #626 dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:17:25 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
W jego wypowiedziach widzę jedną uderzającą rozbieżność - z ich treści wynika, że ma ok. czterdziestu lat, natomiast ich styl wskazuje na niepełnoletniość. Może i naprawdę śpi na pieniądzach, ale pusty jest jak wydmuszka. Gdyby każdy polonez miał być poskładany z nowych części, to ile by ich teraz jeździło. Mnie cieszy każdy poldek, który daje radość posiadaczowi. Jak ktoś potrafi bez generowania kosztów doprowadzić auto do względnego ładu, to ja mogętylko pogratulować, bo dużo wydać to byle idiota potrafi. Robienie z samochodu, który da się naprawić względnie tanim kosztem, czegoś, w co można władować worek dukatów i nadal mieć tego samego poloneza... Że niby poloneziarstwo to takie hobby dla wybrańców, milionerów, wśród których tak naprawdę na poloneza mało kto w ogóle spojrzy. To ma być właśnie propagowanie poloneziarstwa? No i to ciągłe żałosne przechwalanie się przed "plebsem", jaki on bogaty, jakie bibeloty i klamoty trzyma w pokoju i ile one kosztowały - a na większy garaż to już nie było go stać? Przykre, ale czym bardziej stara się pokazać, jak bardzo jest kimś, tym wyraźniej widać, jak bardzo jest nikim - sensem jego kanału na YT jest krytyka forum, na które jednocześnie ciągle systematycznie wchodzi. Już samo to mówi za siebie.
Żal mi go, tak zwyczajnie, jako człowieka.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #627 dnia: Kwiecień 10, 2018, 22:46:54 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Swoją drogą to to by tłumaczyło jego pierdolca na tle olei: https://www.youtube.com/watch?v=UQwCDBoAtUA
Tylko co będzie jak w końcu tych jego jutubowych adoratorów, jako główny powód najazdów na PTK przestanie kręcić fakt, że ktoś do silnika leje jakąś kiepską oliwę czy rozwalił most półpłynnym smarem? Nic tylko ogłosić abdykację i wrócić na forum pod kolejnym nickiem  <rotfl2>

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #628 dnia: Kwiecień 10, 2018, 22:59:42 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Uważaj, bo dostaniesz warna za wrzucanie linków z voldemortem.  ;p I tak powróci niedługo w kolejnym wcieleniu. Nie dlatego, że roztrząsamy temat, jak ktoś mi próbuje wmówić, a dlatego, że to po prostu taki typ upierdliwego trolla, który bardzo chce się znaleźć w pewnym środowisku, ale nie potrafi się zachować, przez co notorycznie jest wyrzucany na zbity pysk, po czym pokornie wraca z doklejonymi wąsami, w meloniku. Nawet nie wiedziałem (co można wyczytać na forum w pewnym dziale), że w momencie zarejestrowania się jako ""?"" było to już kolejne jego multikonto  :] Także co byśmy nie robili, za jakiś czas znowu będzie wyzywanie od cebuli i robienie śmietnika na forum, aż dostanie kolejnego warna i tak w kółko, zmienne IP to fajna rzecz. Mnie to osobiście bardzo bawi i mam niezłą bekę z kiepskiego naśladowania testovirona (odgłosy, które wydaje w filmach są prawie 1:1 w stosunku do oryginału  <rotfl2>). Taki niezbyt pożądany, forumowy folklor, w dobie masowego wymierania for dyskusyjnych, rzadkie już zjawisko.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #629 dnia: Kwiecień 10, 2018, 23:16:41 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Mam nadzieje, że nie chociaż przyznam, że zastanawiałem się czy to tutaj wkleić. Na moje to nie jest troll, tylko (nad) zwyczajny narcyz, stąd z jednej strony nagrywanie pierdów, w nadziei że kogoś to urazi, a z drugiej multikonta, aby mimo wszystko do tej społeczności należeć. Ale co ja tam wiem, tak jak na pisał mp79 można mu współczuć i tyle.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #630 dnia: Kwiecień 10, 2018, 23:49:48 pm »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Jak widać, ma grono fanów śledzących jego kanał.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #631 dnia: Kwiecień 11, 2018, 01:28:15 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
dzisiaj pod castorama widzialem trucka na BAU,
dziwny widok, jezeli pod castorama widuje trucka, to jest to zawsze moj truck ;>
ten byl +2D benzyna, ma przednia szybe Nordglasa z 2003 z plusowa obwodka
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #632 dnia: Kwiecień 11, 2018, 07:46:33 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Kiedyś widziałem Trucka z logo PFS. Zdążyli zrobić ich chyba z 50 zanim ich komornik dojechał.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #633 dnia: Kwiecień 12, 2018, 05:26:01 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Jak widać, ma grono fanów śledzących jego kanał.
He he, może to i tak wygląda, ale gość porusza ważną kwestię - druciarstwo.
To już nie te czasy, że idziesz do sklepu i kupujesz sobie do poloneza, co chcesz. Coraz częściej będziemy zmuszeni albo dorabiać sobie jakieś części we własnym zakresie, albo płacić za nie jak za zboże, albo nasze sprzęty najzwyczajniej w świecie trafią na "rąbankę" i polonez krok po kroku stanie się dinozaurem pokroju warszawy, bo wśród ludzi, którzy z wydatkami na swoje hobby nie muszą się liczyć, poloneziarzy jest dosłownie garstka. No i tu nasuwa się pytanie, czy ktoś, komu zależy na tym, aby polonezów było ogólnie jak najmniej, jest w ogóle prawdziwym fanem marki.
Można powiedzieć, że to już temat na inną dyskusję, ale właściwie napisałem już wszystko, co miałem do napisania na temat tego pacjenta. Przepraszam za OT

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #634 dnia: Kwiecień 13, 2018, 22:48:38 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Ostatnio jadąc kombiakiem wyczułem nadmierne rzucanie w koleinach, po dojechaniu do celu okazało się, że przyczyną są zbyt poluzowane łożyska przedniego prawego koła. Że dziś miałem trochę czasu postanowiłem się tym zająć, robota niby szybka, ale trochę dziwnie się czułem, gdy w między czasie przeszło koło mnie z 50 osób i wszystkie paczyły się jak na kosmitę <lol> Przy okazji poprawiłem podłokietnik w tylnych drzwiach pasażera, co sprowadziło się do wymiany jednej śruby go mocującej (aż dziw mnie bierze, że miałem taką przy sobie). Sprawdziłem poziom oleju, 2,5 tys. km od wymiany, a stan cały czas praktycznie taki sam. No i jeszcze zamówiłem nowy olej do skrzyni i mostu.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #635 dnia: Kwiecień 13, 2018, 23:43:50 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to da sie takie luzy w lozyskach zapuscic, zeby to bylo odczuwalne w jezdzie, a stozki jeszcze nie ulozyly sie w poprzek bieżni <wow>
respektpa
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #636 dnia: Kwiecień 13, 2018, 23:56:59 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Mistrzu, tyś jak brzask oświetlający zaćmienia mego umysłu. Chodziło o napięcie wstępne osiowe, jakżem mógł się pomylić :(
No ale jeśli na kole to było ok. 1-1,5 mm luzu połączone ze zbieżnością "na oko", to rzeczywiście mogło to być odczuwalne w czasie jazdy.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #637 dnia: Kwiecień 14, 2018, 00:33:47 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
o napieciu osiowym lozysk mozna mowic, jezeli faktycznie wystepuje tam napiecie,a nie luz 1mm ;>
swoja droga, to na luzie ~1mm pewnie wiekszosc jezdzi i nie zdaje sobie z tego sprawy,
i praktycznie jest to nieodczuwalne w czasie jazdy,
myslalem, ze miales 5mm lub wiecej ;p
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #638 dnia: Kwiecień 14, 2018, 01:28:11 am »

Offline mateo#1939

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1340
  • Płeć: Mężczyzna
    • C22XE
Urwałem gwint w podłużnicy podczas dokręcania belki silnika. Piątek 13...
Cytat: Senn#1869
A to SS-man sie nam pojawil

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2018
« Odpowiedź #639 dnia: Kwiecień 14, 2018, 02:07:09 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
pechowy dzien, akurat dzisiaj zgubiles klucz dynamometryczny ;]
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.