Autor Wątek: Warto kupić lampy przednie WESEM ?  (Przeczytany 7590 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 15, 2021, 13:29:55 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
No ja właśnie miałem, i była tragedia. Pisałem o tym wcześniej. I to nie tylko lampy od caro, a od paru innych aut spod znaku wesem - każde świeciły tragicznie...
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 15, 2021, 13:37:09 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
No ja właśnie miałem, i była tragedia. Pisałem o tym wcześniej. I to nie tylko lampy od caro, a od paru innych aut spod znaku wesem - każde świeciły tragicznie...
Tylko ty miałeś te okrągłe z tego co pamiętam. Ja 4 lata temu kupiłem nowe oryginały a teraz nowe wesemy i nie widzę różnicy obie lampy świecą dobrze

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 15, 2021, 13:38:21 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
No ja właśnie miałem, i była tragedia. Pisałem o tym wcześniej. I to nie tylko lampy od caro, a od paru innych aut spod znaku wesem - każde świeciły tragicznie...
Tylko ty miałeś te okrągłe z tego co pamiętam. Ja 4 lata temu kupiłem nowe oryginały a teraz nowe wesemy i nie widzę różnicy obie lampy świecą dobrze

Miałem też od caro, walały mi się w garażu i miałem jedne w camelu, zanim był przerobiony z caro na akwarium.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 15, 2021, 13:49:56 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
No ja właśnie miałem, i była tragedia. Pisałem o tym wcześniej. I to nie tylko lampy od caro, a od paru innych aut spod znaku wesem - każde świeciły tragicznie...
Tylko ty miałeś te okrągłe z tego co pamiętam. Ja 4 lata temu kupiłem nowe oryginały a teraz nowe wesemy i nie widzę różnicy obie lampy świecą dobrze

Miałem też od caro, walały mi się w garażu i miałem jedne w camelu, zanim był przerobiony z caro na akwarium.
Pewnie to było ileś lat temu. Może wtedy była niższa jakość niż teraz. Nie powiem że są to idealne lampy. Bo pod względem spasowania z noskiem i grilem dosyć się namęczyłem ale udało się że wygląda tak jak fabrycznie miało być
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2021, 13:53:04 pm wysłana przez Paki68 »

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 15, 2021, 14:06:00 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Kupując 2 lata temu reflektor do WSK upewniłem się w przekonaniu, że jakość nie drgnęła ani trochę, ciągle szukam starego reflektora od ursusa, byleby był zelmotu, żeby rozkleić, wyciągnąć odbłyśnik, i przykleić szkło od WSK... Nie wierzę, że przypadku reflektorów do caro nagle zaczęli się starać, a całą resztę olewają.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 15, 2021, 14:14:52 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
Kupując 2 lata temu reflektor do WSK upewniłem się w przekonaniu, że jakość nie drgnęła ani trochę, ciągle szukam starego reflektora od ursusa, byleby był zelmotu, żeby rozkleić, wyciągnąć odbłyśnik, i przykleić szkło od WSK... Nie wierzę, że przypadku reflektorów do caro nagle zaczęli się starać, a całą resztę olewają.
Jak by tak było źle jak mówisz to by te lampy wyleciały tego samego dnia co je założyłem, a jestem przeczulony pod względem oświetlenia, Nie raz wymieniam jeszcze dobre żarówki na nowe  ;p czy tydzień temu zmieniłem dobre halogeny 3 letnie na nowe bo już miały minimalnie ciemniejsze szkła ;)
Co do spasowania to tak wygląda, zdjęcie dla tych co się zastanawiają nad nimi
« Ostatnia zmiana: Marzec 15, 2021, 14:17:59 pm wysłana przez Paki68 »

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 15, 2021, 14:23:25 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4632
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. Nie widziałem jeszcze wesema, który by dobrze oświetlał bardzo dalekie punkty i miał dobrą linię odcięcia światło/cień zamiast plamy. Moje lampy też pięknie wyglądały, ale co z tego, jak świeciły jak na zamiennik przystało-byle jak.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 15, 2021, 18:33:33 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 639
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Panowie zgadajcie się w jakiś dzień na Księżycowej w Rudzie Śląskiej w porze kiedy jest już ciemno, macie tam kawał prostego asfaltu idealnie do przeprowadzenia eksperymentów, możecie zabrać luksomierz i zbadać na tych samych żarówkach ile luksów różnicy jest pomiędzy Ori a Weselami. Ciekawy test będzie a i rozwiążecie dylemat jaki macie.

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 15, 2021, 20:04:41 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
Panowie zgadajcie się w jakiś dzień na Księżycowej w Rudzie Śląskiej w porze kiedy jest już ciemno, macie tam kawał prostego asfaltu idealnie do przeprowadzenia eksperymentów, możecie zabrać luksomierz i zbadać na tych samych żarówkach ile luksów różnicy jest pomiędzy Ori a Weselami. Ciekawy test będzie a i rozwiążecie dylemat jaki macie.
Pewnie sprawdzimy na pierwszym spocie ;) Ja nie mam takich przyrządów pomiarowych ale może Daniel ma. Fajnie ja wy byście też wpadli na spot, Już dawno się nie widzieliśmy

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 15, 2021, 21:13:53 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 639
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Auto bez przeglądu stoi już prawie rok czasu, więc pewnie go nie przejdzie, co za tym idzie tematy spotów mamy zamknięte.  <smutny>

Odp: Warto kupić lampy przednie WESEM ?
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 16, 2021, 07:08:55 am »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
To nie ciekawie, może wystarczy poprawić jakieś drobnostki i zaliczy przegląd