Autor Wątek: Polonez Kombi 1.6 GSI z roku milenijnego  (Przeczytany 11719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Polonez Kombi 1.6 GSI z roku milenijnego
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 14, 2021, 23:04:40 pm »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak

Odp: Polonez Kombi 1.6 GSI z roku milenijnego
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 15, 2021, 02:37:14 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4655
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
O "kur*", delorjan.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Polonez Kombi 1.6 GSI z roku milenijnego
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 15, 2021, 20:04:24 pm »

Offline bodzioklb

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6GSI
O "kur*", delorjan.


heheheheh


Pany o pickupie z poldka z silnikiem wspomniałem tak perspektywistycznie...

Poldki mam, czerwony blok mam w volvo które stoi na kołkach...

Co z tego wyjdzie - zobaczymy - narazie rzeźbie kombiaki do stanu zadowalająco fajnego.
Reszta z czasem

Odp: Polonez Kombi 1.6 GSI z roku milenijnego
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 15, 2021, 20:09:58 pm »

Offline bodzioklb

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Kombi 1.6GSI

kombi to ja widze w stylu volvo, chyba nawet takie posiadasz, czyli udajace terenowke,
...

i V70 XC wyglada jak podróba produktu z FSO, a XC70 jak marna kontynuacja podróby ;p   


XC 70 nigdy nie miało udawać terenówki - owszem stały napęd i zwiększony prześwit, a do tego mocne silniki pozwalają zjechać drogi i przejechać tam gdzie osobowe nie przejedzie lub się powiesi.
Mam takie bo lubię zjechać z drogi na bezdroża podczas wakacyjnych wyjazdów do Albanii, Macedonii Rumuni czy Serbii...
Tam na prowincjach kombi na szutrowych dziurawych drogach załadowane ma nikłe szanse przejechać niczego nie obrywając.

Inny aspekt że kupiłem to to fakt że może legalnie ciągnąc przyczepy o masie do 2100 kg DMC - i daje radę.
Pasat czy A6 też mają niby 1800-2000 kg na haku - ale ciągniecie takie masy już jest nieprzyjemne.
Zawieszenie i masa własna XC70 sprawiają że można wygodnie i bez stresu ciągnąć naprawdę dużo.

Odp: Polonez Kombi 1.6 GSI z roku milenijnego
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 15, 2021, 23:44:11 pm »

Offline Sławek#1978

  • Partacz
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 OHV Turbo Intercooler +1?? KM?? & Fiat Marea Weekend 1.9 JTD '01 110 KM - Gruz Holownik & Volvo V70 2.4T AWD '01 200 KM - Dailycar "TurboŁoś"
Pany o pickupie z poldka z silnikiem wspomniałem tak perspektywistycznie...

Poldki mam, czerwony blok mam w volvo które stoi na kołkach...

Co z tego wyjdzie - zobaczymy - narazie rzeźbie kombiaki do stanu zadowalająco fajnego.
Reszta z czasem
Więc raczej się trzymajmy tego "perspektywicznie". Niestety na forach (również tutaj u nas, na PTK) pada zazwyczaj wiele deklaracji, ale 90% kończy z nich jako "projekt do dokończenia" albo w skupie złomu. Mam nadzieję, że tutaj to nie nastąpi i będzie jednak pozytywny happy-end, czego życzę Koledze ;) Niestety wszelakiej maści "projekty" to nie jest bajka, tak jak się czyta w rożnych zakamarkach internetu, a zrobienie czegoś naprawdę konkret wymaga wiele samozaparcia, pomysłowości, zdobywania wiedzy i innych poświęceń (co mówię ze swojej perspektywy).
Im dalej w blachę tym więcej rdzy...