Autor Wątek: Caro Plus 1.6 gli przerywa , bez sil  (Przeczytany 93 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Caro Plus 1.6 gli przerywa , bez sil
« dnia: Czerwiec 21, 2026, 16:43:24 pm »

Offline maciejb609

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • caro plus 1.6 k 1997r
Siemka
Słuchajcie mam problem pomiędzy 3000-4000 zaczyna go dusić. Odpuszczę gaz i ciągnie dalej. Podmieniłem monowtrysk , nowa cewka przewody świece czujnik temp. Jeszcze został mi czujnik położenia wału ale nie chcę wymieniać wszystkiego na ślepo. Może ktoś podpowie . Dzięki

Odp: Caro Plus 1.6 gli przerywa , bez sil
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 21, 2026, 23:03:09 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 774
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91
Sprawdź ciśnie paliwa, może pompa nie wyrabia. Odpuścisz gaz.zdàży nabić ciśnienie i jamoš.auto.dalej jedzie.