Siemka
Słuchajcie mam problem pomiędzy 3000-4000 zaczyna go dusić. Odpuszczę gaz i ciągnie dalej. Podmieniłem monowtrysk , nowa cewka przewody świece czujnik temp. Jeszcze został mi czujnik położenia wału ale nie chcę wymieniać wszystkiego na ślepo. Może ktoś podpowie . Dzięki