Autor Wątek: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015  (Przeczytany 173353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #200 dnia: Luty 28, 2015, 20:56:00 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13834
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
a jakim cudem nie mozna zadnego biegu zapiac , drazek polamales ?

pogrzebalem w dajahajsu ,
ale te kosookie to mlony sa, zamiast normalnego krokowca od regulacji biegu jalowego na zimnym silniku, to wymyslili sobie termostat ogrzewany plynem,ktory ogrzewa przy okazji przepustnice,
plyny w ukladzie bylo za malo,albo sie zapowietrzyl ten odcinek i silnik wyje,
dobrze,ze przynajmniej termostat sprawny,to jutro to zmontuje (zeby wyjac, to musialem zdemontowac przepustnice)
« Ostatnia zmiana: Luty 28, 2015, 21:02:18 pm wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #201 dnia: Luty 28, 2015, 21:22:20 pm »

Offline Tomekk

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1303
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polskie Fiaty i inne graty
Odkurzyłem i wyczyściłem leżący u mnie kilka lat nowy parownik do Plusowej klimy.
Ponadto złożyłem z 3 paneli sterownia ogrzewaniem jeden na nowych częściach z magicznym przyciskiem A/C.
Fiat 125p,'71,76, Fiat 132: '78, Fiat Fiat 131:'78, Polonez '80,1500 '86,1500 '89,Polonez 1,6 GLI '96, Fiat 126 Town '99, Audi S8 '16

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #202 dnia: Luty 28, 2015, 21:42:27 pm »

Offline jimo#1921

  • Administrator
  • Wiadomości: 3414
  • Płeć: Mężczyzna
    • FSO Polonez Caro 1.6 16V
a jakim cudem nie mozna zadnego biegu zapiac , drazek polamales ?
Bieg zapinasz do woli i do wyboru, ale co z tego jak reakcji żadnej poza hurgotem, zupełnie jakby sprzęgło niełapało, ale sprzęgło jest ok.
Skrzynka poleciała. Zaczęło się pewnie od łożysk, jak brałem furę od Konrada to już skrzynia mocno wyła, to była tylko kwestia czasu... Zrobiłem ponad 7kkm, skrzynia nie miałą lekko a zasadniczo często dostawała po dupie, więc nie dziwota.
Pechowo, że na autostradzie a nie pod domem, szczęśliwie że nie stanęła dęba tylko normalnie się kręci i można była na sztywniaku jechać z odpalonym motorem (ciepełko). Choć wał na wszelki wypadek został odkręcony od mostu.

Najgorzej, że zaraz po tym jak zjechałem na pas awaryjny, skoda felicia mnie wyprzedziła ;( :( :) hehe


Powiem jedno, jak gadacie przez telefon z kolegą i on sugeruje "żeby tylko skrzyni Ci nie zblokowało" w luźnej rozmowie w stylu:
"- co tam słychać?
- a nic, po staremu skrzynia tylko wyje ale jedzie dalej"
to spodziewajcie się awarii skrzyni w ciągu 24h

;)

  • Prowadzę dystrybucję wysyłkową gadżetów FSO-PTK! Podkładki pod tablice rejestracyjne (1-/2-rzędowe), latarki LED/otwieracze/breloki, naklejki... Zapraszam do kontaktu na PW.
Pozdrawiam Michał aka jimo
"A"It's a hundred and six miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, it's dark, and we're wearing sunglasses."
Były: A+ 1,6ohv; C 2.0dohc;V 745; A 1,8 K4F; YP250; C+ 18K4F; N126N
Są: C 16K4F; FZ6 SAHG; "pierdziawka", 3.6V6;

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #203 dnia: Luty 28, 2015, 23:29:14 pm »

Offline Maćko

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1946
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu + 1.8 LPGTi 23E
Wczoraj/Dzisiaj

Nowe 1.4 poskładane z pomocą Multka, wielkie dzięki :) Silnik uzbrojony i posadzony w komorze. Dzisiaj układnie i podłączanie wiązki, przewodów paliwowych, wodnych i ogólne składanie wszystkie do kupy :d

Silnik zagadał od kopa oczywiście najpierw parę razy paliwo pociągnięte :) Nie obyło się bez problemów i awarii... najpierw śruba mocująca przewód plusowy do rozrusznika się ukręciła (była nadłamana), następnie okazało się że czujnik ciśnienia oleju nie działa (kontrolka nie zapala się). A na sam koniec podczas jazdy testowej główny przewód plusowy do rozrusznika przetarł się o koło pasowe alternatora co spowodowało pożar, który był mały ale na tyle duży że musiałem użyć gaśnicy :/ W poniedziałek komora do mycia :/

Pierwszy start: https://www.youtube.com/watch?v=0P5iGRZAVLU

Był: Caro '93
Jest: LPGTi - Atu Plus 1.8 VVC 160+KM 23E | Renault Laguna 3 GT 2.0 dCi 178KM

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #204 dnia: Luty 28, 2015, 23:36:38 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3765
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Multeca ale mniejsza z tym. Ważne że działa. :P
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 01, 2015, 01:07:10 am »

Offline seraf

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 559
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p
Pojeździłem trochę 125p i w innym aucie odpaliłem silnik pierwszy raz od zakończenia remontu czyli po pół roku.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 01, 2015, 01:44:31 am »

Offline lesor#1973

  • FSO:1993-1996 B1078
  • Klubowicz
  • Wiadomości: 1327
  • Płeć: Mężczyzna
  • Borełło, Carełło, 115c_w_Jesionie
Dłubnąłem gwinty w motorze z gsi pod szpilki kolektora gaźnikowego.
Zważcie jegomość – odparł Sanczo Pansa – że to, co tam się ukazuje, to nie żadne olbrzymy, ino wiatraki.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 01, 2015, 02:09:04 am »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3033
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
ypięła mi się V. w czarnuchu...

Nam się w skrzyni rozpadło główne łożysko (kulki w misce) i IV bieg wypadał a wszystkie inne hałasowały niemiłosiernie. Zaczęło się jeszcze na pomorzu, ale dojechał do samego domu :) Teraz skrzynia jest zregenerowana i czeka na montaż.


Dziwne, bo mi zawsze Polonez jak nawala to nie dalej niż 1-2km od domu :P
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 01, 2015, 10:46:49 am »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
Odwiedziłem wczoraj Strażacką (nic ciekawego; tylko jeden Plus 74E, całkiem ładny, nawet z kartką "sprzedam" na szybie, już bez silnika, skrzyni prawych drzwi i błotnika) gdzie zanabyłem sobie zegary Pafala od Lublina dyszla (jak od Caro). Zaciekawiły mnie, ponieważ gdy kontrolki nie świecą są idealnie ciemne (a nie jak w moich - lekko widoczne) - założyłem na szybko, ale widzę że będzie trzeba będzie jakieś mocniejsze żaróweczki (ledy?) bo w małym nawet słońcu żadnej kontrolki nie widać :(  Ja rozumiem "coś za coś", ale ponad 2-3 x ciemniej to przesada - gorzej jak w Plusie :p nie wiem jak w Lublinie z tym jeżdżą...
Po południu zrobiłem kontrolę klocków ham. bo po grzebaniu w zegarach zaświeciła mi się ich kontrolka, ale że jednak są ok to zabrałem się za wymianę stukającej prawej końcówki na taką pancerną od 125p z piwnicznych zapasów, wszystko szło ładnie pięknie, ale że jest o 6-7mm dłuższa to zabrakło 3-4 obrotów żeby się dało wkręcić na odpowiednią odległość. Skróciłem ją więc szlifierką i jakoś tam poskładałem ale już po ciemku, także dopiero dziś się okaże na ile zbieżność spartoliłem...  :P

PS: pozdro dla właściciela(-li) całkiem fajnego czerwonego Trucka Plusa na WW... który stał pod szrotem <spoko>
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2015, 10:51:51 am wysłana przez Macki »
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 01, 2015, 11:35:53 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Powiem jedno, jak gadacie przez telefon z kolegą i on sugeruje "żeby tylko skrzyni Ci nie zblokowało" w luźnej rozmowie w stylu:
"- co tam słychać?
- a nic, po staremu skrzynia tylko wyje ale jedzie dalej"
to spodziewajcie się awarii skrzyni w ciągu 24h
Ej, się martwie, żebyś się nie zabił tym bolidem, a ty jeszcze na mnie zwalasz :)

Z frontu, a raczej z pod dekla tejże skrzyni-brak ząbków wałka sprzęgłowego i odbiorczego na drugim wałku. łożysko też jedno poszło. I czarno jak by tam bomba wybuchła.


Proroctwa-Zapraszam-tanio. Wróżbita Zoltan. ;p 0-700-880-777 500zł/minuta (naliczanie godzinowe)
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 01, 2015, 17:02:15 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13834
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Multka
Multeca
Multka, czyli mniejszego Multeca, czyli np. Abimexa,
masz gotowe imie dla syna  ;>

Z frontu, a raczej z pod dekla tejże skrzyni-brak ząbków wałka sprzęgłowego i odbiorczego na drugim wałku. łożysko też jedno poszło. I czarno jak by tam bomba wybuchła.
wyrwac zęby to nie byle jaki mod - technicznie trudno to zrobic momentem obrotowym, wiec musi dojsc wspolczynnik roverkowy,
trzymaj te wnetrznosci w celech pogladowych
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 01, 2015, 19:36:13 pm »

Offline Macki

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1480
  • Płeć: Mężczyzna
  • The (Borbet™) A-Team :)
    • Polonez Caro 1.6GLI '95 Polonez Caro+ 1.8GTI '97 Dacia 1310p 1.3 '83 Skoda Felicia 1.3MPI'99
Poprawiłem zbieżność - okazało się że końcówkę jednak wkręciłem za bardzo i było mocno rozbieżno tak o 30% patrząc po kącie ustawienia kierownicy. Ale dziś 2 podejścia, 30 min roboty i już jest ok. No, może "ok" na tyle co na czuja się da ustawić - kierownica jest równo, po puszczeniu jedzie prosto :)
W wolnej chwili wymienię jeszcze po drugiej stronie, to się może podjedzie na stację ustawić "profesjonalnie".
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2015, 19:39:18 pm wysłana przez Macki »
był: Polonez Caro Plus 1.6 GSI '98 69E
       Polonez Caro 1.4 16V GLI '96 L115

  Bądź kowalem swojego losu.
    ...i kompozytorem swojego Poloneza! ;)

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 02, 2015, 07:43:36 am »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
ale te kosookie to mlony sa, zamiast normalnego krokowca od regulacji biegu jalowego na zimnym silniku, to wymyslili sobie termostat ogrzewany plynem,ktory ogrzewa przy okazji przepustnice,
Też takie coś mam w hondzie. Po odpaleniu wskakuje na 2,5-2,8 tys obr, po chwili 2 i dalej już normalnie. I tak podobno ma być. Tam jest dopiero porąbany układ wtryskowy. W instrukcji jest opis podciśnien i zaworków-ponad 30 wężyków, ale każdy jest ponumerowany (!) jest czujnik nawet wałka wydechowego z jakimś śmiesznym przyśpieszaczem, rozdzielacz na ssącym ma dwa podciśnieniowe siłowniki, obejścia, termostaty- kombinacje alpejskie, to mało powiedziane, a sondy lambda brak-może takie czasy były, że łatwiej coś takiego stworzyć. Jednak mimo 30 lat działa i to dobrze.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 02, 2015, 08:54:31 am »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
A mówili że skrzynia FSO spokojnie da radę 1,8  <rotfl2> <rotfl2> <rotfl2> ]:->

Oczywiście wiadomo że nawet OHV-ką "jak się umie" to można zabić skrzynię więc tutaj musiało "być grubo" że aż taka miazga była.

A w temacie okołoautowym z mojego podwórka. w ramach walki z przeziębieniem i katarem spędziłem dwa dni w nieogrzewanym garażu walcząc z roverem żony. Plan zakładał zmianę skrzyni biegów, ocenę stanu sprzęgła, wymianę gum na przegubach, sprawdzenie rozrusznika oraz wymianę paska rozrządu...

Udało się wszystko ale Qu. i Hu. było co niemiara. Najlepiej było ze sworzniami na zwrotnicach. Po godzinie klepania młotkami różnego kalibru i lania odrdzewiacza rozebrałem cały wahacz żeby móc wyjąć półoś. Dobrze że pneumat pod ręką był to poszło chwila moment...

Ogólne podsumowanie takie że skrzynia sztywna i cicha ale dałem ciała bo nie zmieniłem uszczelniaczy ponieważ stan ich wydawał się zadowalający albo miałem pecha i uszkodziłem je przy składaniu całości.

Podsumowując serwisowanie FSO jest łatwiejsze i przyjemniejsze bez wątpienia. A zmiana rozrządu to wręcz banał w stosunku do tego co jest w roverze...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 02, 2015, 17:00:36 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13834
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Też takie coś mam w hondzie. Po odpaleniu wskakuje na 2,5-2,8 tys obr, po chwili 2 i dalej już normalnie. I tak podobno ma być.
upusc troche plynu,to bedzie ladnie trzymalo  ~3krpm ;]
musze jakis obrotek uniwersalny podlaczyc,bo zmienilem zegary na takie z obrotkiem, we wtyczce jest przewod ,a wskazowka sie nie rusza,
duzo rurek przy wtrysku to makabra - wystarczy mi duzo rurek w gazniku,
tutaj wtrysk jest w miare prosty - wtryskiwacze pluja jednoczesnie ,w rozdzielaczu zaplonu jeden czujnik i 4 znaki ,MAP sensor ,sonda 1 przewod i TPS dziwny,bo na nim napis 12v,
nic szczegolnego oprocz tego termostatu zamiast krokowca

P.S.
IV tez nie wchodzila ? IV nie potrzebuje choinki, wiec bedzie dzialala, chyba ze z lozyska kulki wypadly i caly walek sprzeglowy wyjechal ze skrzyni


A mówili że skrzynia FSO spokojnie da radę 1,8  <rotfl2> <rotfl2> <rotfl2> ]:->
widac skrzynia FSO posiada SI nie ma zamiaru wspolpracowac z debilnym silnikiem - dlatego przy 170Nm odmawia wspolpracy ,a przy 180 i 230 Nm smiga az milo, bo to bardziej ambitne wyzwanie


walcząc z roverem żony. Plan zakładał zmianę skrzyni biegów
no żenada, nawet angielskie skrzynie nie lubia tego silnika ;p




Podsumowując serwisowanie FSO jest łatwiejsze i przyjemniejsze bez wątpienia. A zmiana rozrządu to wręcz banał w stosunku do tego co jest w roverze...
juz lata temu to odkrylem i poki co nic sie nie zmienia (chodzi oczywiscie o wiekszosc FWD, a nie akurat o rovera)
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 02, 2015, 20:34:35 pm »

Offline Alan

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 GLI '97 Lancia Kappa SW 2.4 TDs '97
Dziś przegonilem poldasa po polszy...  Zrobione 690km...3 x tankowanie do pełna.... 2x8.5 i raz 9.2l/100km LPG...

Wysłano z LG G3


Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 02, 2015, 20:46:21 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Tam chyba nie było oleju, a wałek sprzęgłowy też nie przenosił napędu na czworce. najprawdopodobniej padło łożysko i wszystko się rozleciało.

Ja się szykuję do wrak-race. Start oczywiście polonezem, takim co go nie szkoda. Opłytowany, wybebeszony, wzmocniony i zapiankowany na max. Do tego malunki jak Orzeł 1 :) Będzie wesoło w sobotę.
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 02, 2015, 23:53:20 pm »

Offline Grzech#1938

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 4126
  • Płeć: Mężczyzna
    • GSI, GLI, GLE
Mi to każdego szkoda.... :(

W temacie - nie jeżdżę GLE za daleko, bo chwilowo nie ma przeglądu a nie chce mi się po dowód rejestracyjny jechać do WK. Niemniej mogę stwierdzić, że parę lat po remoncie ( m.in. dokładnym przesmarowaniu/spasowaniu wszystkiego) hamulce są tak ostre że muszę uważać jak je naciskam żeby nie zablokować kół. :)  <lol>
Mój system to linux: https://www.opensuse.org/#Leap

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 03, 2015, 07:38:47 am »

Offline Młody#

  • To jest bardzo ładny polonez
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 903
  • Płeć: Mężczyzna
    • 1.5C / 125p
w sobote pierwsze atu sprzedałem, pojechało w małopolskę , taka fota na pamiątkę


Później Atu troche popracowało i przy okazji potrenowałem cofanie z przyczepą



A na sam koniec dnia przerzuciłem juz na letnie koła - ale przed tym przymierzyłem nowe zdobycze tkzw ruski :D Tylko czeka je piaskowanie obiowiązkowo bo są w kiepskim stanie.



i po umyciu :)



a dzisiaj nawaliło śniegu na ślasku i wracałem bokiem do domu z roboty :P
Poloneza, za milion czterysta?

Odp: ---===] Co dzisiaj zrobiłem w/z moim autem... [===--- 2015
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 03, 2015, 15:29:52 pm »

Offline Rajdowiec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 377
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złombolowiec
    • Najsłabszy z możliwych Golf TSI
A ja dziś kupiłem 4 nowe dętki do DF'a i jutro rano jadę odebrać felgi z piaskowania i malowania :)
Do tego czekam na paczkę z nowymi śrubami do kół oraz z dystansami. W między czasie pojadę po nowe tarcze, klocki, przewody hamulcowe i będzie od razu na przyszłość gotowe :)
RALLYCROSSSSSSSS