Autor Wątek: nasze komputery.  (Przeczytany 140718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #780 dnia: Kwiecień 23, 2020, 10:34:45 am »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja już kilka lat używam Samsunga J3 którego dostałem w Plusie i działa. Bez mulenia.
Też taki mam, tylko z orange. Model 2017 niby. Wziąłem tylko dlatego, że dawali za złotówkę, przy przedłużeniu umowy. Telefonu używam do dzwonienia, a nie do pierdół, jak większość. Jedynie czasem posiedzę na necie, bo parę tych GB dają w ramach abonamentu, ale to jak jestem poza domem, bo w domu, to łapię z routera, jak mi się nie chce na szybko kompa włączać. I w sumie tyle. Żadnych aplikacji i innych badziewi zawalających system. Ja nie wiem, z czego się wziął ten bezsensowny pęd do wymiany co rok, lub dwa telefonu na inny, bo wyszedł nowy model, a ten już niemodny i wstyd się pokazać. A wywalenie np. 3000 pln za jakiegoś ajfona, to już skrajna głupota. Ale czego się nie robi, żeby błysnąć w towarzystwie.
Microsoft Lumia 532. Fajny, ale zepsuło się gniazdo ładowania, mulił trochę po półtora roku. Naprawa nieopłacalna.
Mój pierwszy smartfon z orange. Póki działał, było ok, ale później zaczęły się różne rzeczy robić. Wziąłem go jako oswojenie się z takim typem telefonu, bo nie chciałem nigdy smartfona, a ten był nieduży gabarytowo. Miałem go 2 lata i później dali tego J3 i chodzi 3 rok bez problemu, a lekko niema, bo w kurzu itd. jak to na wsi. Dawniej miałem zwykłą jakąs nokię na guziki i innego nie chciałem, ale jak zacząłem używać smartfona, to już bym nie wrócił do zwykłego. Wygoda używania wygrywa. Nie trzeba pstrykać w te zasrane klawisze, tylko przesuwasz dotykasz i już. Wodotrysków nie potrzebuję, ale telefon dotykowy uważam za fajną rzecz, ale tylko jako telefon, bo pisanie na nim na necie, to już gorsza sprawa. Tutaj wygrywa komputer i tradycyjna klawiatura i nie jestem za bardzo za tabletami, czy dotykowymi laptopami. Touch pada w laptopach też nigdy nie używałem, bo to porażka. Zawsze podłączałem myszkę, szybciej i wygodniej. Pewne rozwiązania okazują się ponadczasowe. Ale co kto lubi.

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #781 dnia: Kwiecień 23, 2020, 10:49:11 am »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi


Dzięki za propozycję. Xperia faktycznie fajna. Nie dodałem jednak w swoim pytaniu ceny. Szukam czegoś za około 400-1000zł za jeden telefon. To i tak kupa pieniędzy dla mnie ;)
Co do tej xperi to nowa niestety kosztuje coś koło 2300zł Ale możesz zrobić podobnie jak ja. 5 Miesięcy temu kupiłem używaną w idealnym stanie z ponad roczną gwarancją za 1000zł a teraz po tym czasie pewnie ceny spadły i udało by się już ją taniej wyrwać.
A co do telefonu dla żony myślę że dobrą propozycją była by xperia 10 Nowe chodzą w okolicy 800zł ma duży ekran 6 i dosyć dobry aparat. Lepiej wypada od konkurencji w tym przedziale cenowym
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2020, 11:24:11 am wysłana przez Paki68 »

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #782 dnia: Kwiecień 23, 2020, 12:10:07 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
Ja już kilka lat używam Samsunga J3 którego dostałem w Plusie i działa. Bez mulenia.
Też taki mam, tylko z orange. Model 2017 niby. Wziąłem tylko dlatego, że dawali za złotówkę, przy przedłużeniu umowy.
Buźka. A ile płacisz za abonament, że taki bonus za 1zł dawali? Ja płacę w LajtMobile 39zł miesięcznie i zero takich bonusików.

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #783 dnia: Kwiecień 23, 2020, 13:53:21 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Ja mam orange love, pakiet tv, Neostrada, komórka, telefon VoIP stacjonarny i do tego mój nr. Komórkowy i za to place 120 płn. Dodatkowy nr komórki mam za 20 płn i w tym jest 10 GB internetu. Tego nr z pakietu love uzywa siostra i tam ma 5 GB netu. Wszystkie rozmowy na komórki i stacjonarne bez limitów i do tego SMS i mms. Na obu numerach. Telefon był wtedy jako prezent dla wyłącznie nowych klientów,  ale widocznie im tego dużo zostało i dali wszystkim przy przedłużanie umowy. Teraz widzę zmienili polityke i mają telefony na raty, w normalnych cenach. Choć też widziałem ofertę w abonamencie samsung j 10 czy tam s10 ten nowy w regularnej cenie plus drugi jakiś za złotówkę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2020, 13:54:57 pm wysłana przez Buźka »

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #784 dnia: Kwiecień 23, 2020, 14:27:50 pm »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
Ja mam orange love, pakiet tv, Neostrada, komórka, telefon VoIP stacjonarny i do tego mój nr. Komórkowy i za to place 120 płn. Dodatkowy nr komórki mam za 20 płn i w tym jest 10 GB internetu. Tego nr z pakietu love uzywa siostra i tam ma 5 GB netu. Wszystkie rozmowy na komórki i stacjonarne bez limitów i do tego SMS i mms. Na obu numerach. Telefon był wtedy jako prezent dla wyłącznie nowych klientów,  ale widocznie im tego dużo zostało i dali wszystkim przy przedłużanie umowy. Teraz widzę zmienili polityke i mają telefony na raty, w normalnych cenach. Choć też widziałem ofertę w abonamencie samsung j 10 czy tam s10 ten nowy w regularnej cenie plus drugi jakiś za złotówkę.
Dzięki za odpowiedź.

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #785 dnia: Kwiecień 24, 2020, 09:55:05 am »

Offline mati_lecha

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 564
A jakie etui pancerne polecacie do A40 ?

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #786 dnia: Kwiecień 24, 2020, 18:49:34 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6570
  • Płeć: Mężczyzna
Ja już kilka lat używam Samsunga J3 którego dostałem w Plusie i działa. Bez mulenia.
Też taki mam, tylko z orange. Model 2017 niby. Wziąłem tylko dlatego, że dawali za złotówkę, przy przedłużeniu umowy.
Buźka. A ile płacisz za abonament, że taki bonus za 1zł dawali? Ja płacę w LajtMobile 39zł miesięcznie i zero takich bonusików.

Ja w Plusie płacę koło 80zł za dwa telefony i co parę lat mi dają dwa telefony za złotówkę, lub lepsze modele za dopłatą typu 10zł. Ostatniego J3 dostałem chyba za złotówkę.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #787 dnia: Październik 23, 2020, 16:04:11 pm »

Offline Zuppin

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 10
    • Łada 2107
Dobrze jest właśnie brać w pakiecie albo w rodzinie - wychodzi taniej.

Odp: nasze komputery.
« Odpowiedź #788 dnia: Grudzień 07, 2020, 08:53:44 am »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Panowie administratorzy, mam pytanie, czy jest gdzieś na forum opcja sprawdzenia z jakich urządzeń/adresów IP były logowania na moje konto?
Pod jakiegoś czasu zauważyłem dziwne zachowanie się powiadomień (przeczytane wątki mimo, że na pewno nie zaglądałem w tym czasie na forum, brak powiadomień o nowych PW) i tak się zastanawiam czy forum zaczyna świętość, czy ja mam znów mam nieproszonych gości na koncie...