Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 605094 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2260 dnia: Czerwiec 11, 2015, 21:29:20 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2261 dnia: Lipiec 03, 2015, 13:46:04 pm »

Offline KBF

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 37
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1992
Reklama na jednej ze stron

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2262 dnia: Lipiec 09, 2015, 20:12:53 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6616
  • Płeć: Mężczyzna
Ponieważ zmienił się system, to już nie obchodzimy rocznicy Rewolucji Październikowej

Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2263 dnia: Wrzesień 24, 2015, 21:10:13 pm »

Offline chudy8604#1971

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 287
  • Płeć: Mężczyzna
    • BoroKombi 1.8 16V TURBO

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2264 dnia: Październik 11, 2015, 14:00:05 pm »

Offline danieldeni20

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1083
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu(-) ABIMEX [*] / E46 Touring
http://olx.pl/oferta/bmw-e30-2-5-coupe-170-hp-black-shadow-line-88r-CID5-IDbOWrX.html#606b6742bb.   Dobrze że nie katował i jeździł raz na tydzien
przecież ten silnik to nie ohv z poloneza tylko pancerniak bmw .. cena adekwatna i przecież się nie ukrywa z tym?
Cytat: KGB
JA mam w OHVce 5W40 i nie mam wskaznika to sie nie martwie :mrgreen:

Moje auta :

BMW E46 2002 2.0D: http://www.autocentrum.pl/awc/danieldeni20/bmw-seria-3-2002/

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2265 dnia: Październik 24, 2015, 22:34:08 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
jakiś czas po wyborach. 6 rano, ktoś wali w drzwi, kto tam, pyta zaspany gospodarz. abw! - słyszy odpowiedź. nie wierzę! my właśnie w tej sprawie!
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2266 dnia: Październik 25, 2015, 01:05:39 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13849
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
tylko pancerniak bmw
humor to adekwatny temat na takie rewelacje

wrb
wyborny dowcip, naprawdę śmieszny, bo wszystko co jest naprawdę straszne jest też naprawdę śmieszne
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2267 dnia: Styczeń 14, 2016, 19:33:16 pm »

Offline Tomasz#1969

  • Moderator
  • Wiadomości: 3041
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro '96 & Truck '93 & N126e '83 & 960'95 & E430'98 & Rexton'02 & 1/2CCS 1.2 16V
Historia jaką usłyszałem wczoraj, zatutyłowana "Jak koleś wpakował w Clio 3000pln i sprzedał na złom"

Oto ta opowieść:
Cytuj (zaznaczone)
kupilem od jakiegos brudnego dziada z brzydka zona i brzydkim dzieckiem, chyba to byla najwieksza przysluga jaka mu ktos zrobil ze to wzial od niego za tyle...
nie mial dowodu, nie mial prawka, nie mial kartek nawet, spisalismy umowe jakas "ch*"owa na kartce z biedronki z napisem ostatnia okazja (takiej do pisania cen nad produktem) tylko kupilem to gosc sie rozplynal, wylaczyl telefon i przestal istnieć
 tam byla akcja ze stacyjka nie dziala i trzeba bylo odpowiednio sie nia nakrecic zeby go odpalic... ok odpalilem po 10 min stania, ale mi na swiatlach pierwszych zgasl, tak fajnie to kontaktowalo. wiecej nie odpalil, ze swiatle go zepchalem i zadzwonilem po kumpla... deszcz padal jak skurwysyn, on przyjechal e36 kombi wielka i mnie ciagnal z wilanowa na grochow w tym deszczu siekierkowskim. wyjebane mial to 80 jechal mniej wiecej caly czas, mi prad nie dzialal to nawet wycieraczek nie mialem i wracalem z glowa za oknem
poszla stacyjka, rozrusznik byl juz niezywy i akumulator tez.. pierwsze wydatki na dziendobry ja pierdole -.- jak mozna kupić takie padło za 1300. 2 tygodnie pozniej przyspieszal juz tylko do 30... jak kupowalem to powiedzial gosc -sprzeglo jest niewyregulowane, dopiero co robione i linka nienaciagnieta sprzegla juz nie bylo, jezdzilem nim do roboty wiec szukalem gdzie mi zrobia 1 dnia i trafilo na motoricus w wawrze
kupilem sprzeglo i im zawiozlem z autem, jadac na awarii cala droge z saskiej do intercarsa i do wawra 15-20kmh Emotikon grin lol 700pln mnie to kosztowalo lacznie, jeszcze mnie na koncowki drazkow naciagneli i jeden drazek i na geometrie od razu bo co ale przy okazji udalo im sie chlodnice polamac i wydech urwac ale to stare auto i nie ich wina i pogadaj z takimi
lalem wode 2 dni co 10km zeby do pracy jakos dojezdzac i wracac, zaspawalem to jako tako hotairem ze mniej cieklo i udalo mi sie pod waw w kobylce chlodnice kupic nowa ale po wymianie wiatrak nie chodzil wymienilem najpierw czujnik bo nie zalaczalo chlodzenia a po zwarciu kabli tak, ale okazalo sie, ze winien byl termostat zanim go wymienilem zrobilem porzadna plukanke, tydzien jezdzilem z octem zalanym pod korek to wyszlo z ukladu chlodzenia Emotikon grin i zaczal w koncu dzialac sprawnie no to niezle ze sprzeglem nowym zaczal spoko juz jezdzic jak na 1.2 54km zamulone ale nie hamowal i tez zaczela sie walka kupilem zaciski uzywane, zregenerowalem je calkowicie zestawy naprawcze, odmalowalem, smar nowy itp nowe klocki nic sie nie zmienilo z tylu tez i tez sie nic nie zmienilo uklad caly byl drozny kolega "fachowiec" ciagle dala pompa pompa
 pompe kupilem, wsadzilem, dalej to samo i co bylo? na wymiane serwa juz nie starczylo czasu bo go sprzedalem ale ciagle hamowal tylko przednim prawym tylko to mogl przyblokowac na piachu reszta spowalniala i nie mam pojecia co to moglo byc w sumie fotel po tym grubasie byl polamany dlugo tak jezdzilem ale dostałem za zgrzewke taki fotel z mx5 zespawalem sobie stelaz pod niego i pod fabryczne szyny, troche na dół go obniżyłem i super sie jezdzilo w nim zegary mialy tylko predkosc, zadnych temperatur, niczego, a w takim złomie fajnie widziec co sie dzieje wlecialy zegary z obrotkiem i wszystkimi wskaznikami, troche bylo jebania z tym zeby popodpinac przy okazji tez dostalem szyby uchylne na tyl i tak w niego ladowalem tra ge dia. zeby go utzymac przy zyciu a na koniec silnik sie zesral wydech wybuchl i powiedzialem ze pierdole i miałem  zlomowac kolega zabral za 500 na czesci go sprzedal z zyskiem i krzyz mu na droge ja nie mialem sily serca ani miejsca zeby na czesci sprzedac ani pieniedzy zeby silnik robic rzezil dyszal nie odpalal stukal na wolnych pasek gdzies o cos obijal nigdy w zyciu renault ;p czasem trzeba go bylo 2 razy przez ulice przepchac zeby odpalil na koncu
no przygod co niemiara mialem z tym autem a jeszcze maglownice wymienialem wspolczuje ale lece juz spac o 2 w nocy z ziomkiem pozdrawiam, dobrej nocy Emotikon wink przed tripem na mazury po trzeciej juz Emotikon wink bo sie bal o mnie ze sie zabije bo sie blokowala kierownica w skrajnych polozeniach i czasem trzeba bylo szarpac zeby puscilo cielismy diaksem przy samej glowie bo nie bylo miejsca miedzy ziemia a podwoziem najebani Emotikon grin
tak ze mam duzo dystansu do starego samochodu i wiem na co sie pisze kupujac poloneza, gorzej na pewno nie bedzie juz
OHV roxx


Cytat: turbonez
Forum nie jest od bicia konia tylko od konstruktywnych komentarzy .

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2268 dnia: Luty 06, 2016, 01:28:03 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
Pewien karakan, wstrętny gość,
 Uparcie lazł po władzę
 Lecz naród, konsekwentnie dość
 W ryj dawał tej łamadze.

Więc się karakan w norze skrył
 Słysząc narodu gwizdy
 i zamiast siebie (sprytny był)
 Wziął dwie, posłuszne glizdy.

Lecz gdy oślizła para glizd
 Wygrała już wybory
 Gdy ucichł już narodu gwizd
 Karakan wyszedł z nory.

I rządzić zaczął niby car
 A glizdy wielbiąc pana,
 Dziękując mu za władzy dar
 Wspierają karakana.

Tak więc narodzie mój
 Robale twoim panem
 Dwie glizdy cię zrobiły w ch…j
 Do spółki z karakanem.
« Ostatnia zmiana: Luty 06, 2016, 01:35:45 am wysłana przez wrb »
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2269 dnia: Luty 06, 2016, 14:20:56 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
Kim ty jesteś? Prezydentem.
 Jaki znak twój? Pismo święte.
 Kto cię wybrał? Naród głupi.
 Kto twym panem jest? Biskupi.
 A co z Polską? Oszukana.
 Jak pracujesz? Na kolanach.
 Komu służysz? Prezesowi.
 Hołd oddajesz? Rydzykowi.
 Oszukujesz? I co z tego!
 A sumienie? Co takiego?
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2270 dnia: Luty 08, 2016, 19:17:19 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
Nowe nazwy ministerstw w rządzie PISu
 Obrony Narodowej – Broń Boże
 Finansów – Bóg zapłać
 Zdrowia – Daj Boże zdrowie
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2271 dnia: Luty 08, 2016, 20:01:45 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13849
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to jest tak prawdziwe, ze az sie smutno robi ,a nie wesolo :(
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2272 dnia: Luty 08, 2016, 21:35:50 pm »

Offline mihals

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1158
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez ohv
to jest tak prawdziwe, ze az sie smutno robi ,a nie wesolo :(
Noo niestety... mi ostatnio policja weszła do domu w towarzystwie księdza,wypytali się kiedy ostatnio odmawiałem modlitwe,postraszyli coś,ale obyło się bez aresztu,tylko na srogiej karze grzywny. Druga sytuacja,gdy pani w urzędzie nie chciała mi wydać zezwolenia na budowe budynku,bez poświadczenia wiary,jak tu żyć w takim państwie  ;-|

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2273 dnia: Luty 08, 2016, 22:42:22 pm »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
„Religia powstała, gdy pierwszy oszust spotkał pierwszego głupca” – MARK TWAIN
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2274 dnia: Luty 08, 2016, 22:56:48 pm »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
lepszy poland-katoland, niż liberalny i tolerancyjny zachód, z kozojebcami.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2275 dnia: Luty 08, 2016, 23:42:56 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3132
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
maciejowski

Najważniejsze, że bezkrytycznie byłaby przyjęta ta  "postępowa" doktryna zachodnia taka nowoczesne i w ogóle, a jakie "ubogacenie kulturowe" by nastało, KGB pewnie cały czas chodziłby z uśmiechem od ucha do ucha, tak by było wesoło...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2276 dnia: Luty 09, 2016, 01:02:40 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13849
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
mihals
jezeli tylko w takich barwach widzisz panstwo wyznaniowe to tylko pogratulowac percepcji ;]

lepszy poland-katoland, niż liberalny i tolerancyjny zachód, z kozojebcami.
ale polak-katolik to taki kozojebca o innej karnacji,
a to ze nie doslownie kozojebca tylko mózgotrzep to sa niuanse - kontekst ten sam,

mam dowcip :
Pisuary chca zaplacic Rydzykowi za poparcie 20mln pln z kasy MEN i ministerstwa kultury ... a nie czekaj, zycie przeroslo kabaret
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2277 dnia: Luty 09, 2016, 01:11:47 am »

Offline maciejowski

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2979
  • Płeć: Mężczyzna
    • 125p '75 | 125p '78 | 125p '80 | 125p '90 | 126p '78 | caro '96 x2 |
tylko polak-katolik nie upierdoli ci łba z byle powodu, a gość od kóz, to nigdy nie wiadomo.
btw. podejrzewam, do czego zmierzasz, ale to nie ta skala, nie ta szkodliwość i średnio mi się chce ciągnąć gadkę z tobą.
Cytat: KGB
wtedy moze okazac sie ,ze pelno Nm ,a jakoby zadnego nie bylo - jedna malutka przekladnia ,tak wiele ubylo ...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2278 dnia: Luty 09, 2016, 01:32:17 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13849
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
nie zaczynaj czegos, czego nie jestes w stanie dokonczyc,
to jakos ty sam zaczales rzucac kebabami ,
bo jaki jest zwiazek z tym,ze pisuary ,a w temacie dokladniej kacza trójca to swietojebliwi idioci, z kebabem ?
co ty krzyzak jestes ? to zaloz kose na sztorc i  lec do Afryki walczyc z islamem,bo mi to lotto wokolo ten tego,
ale co ma prezydent galaktyki Kurwix Andrzej DuPa z obrona przed inwazjami, przeciez on pierwszy spie.. ucieknie do Anglii (z deszczu pod rynne w tej materii :hahaha: )

walka z islamem : paciorki różańca vs. poklony allahowi  ,
mysle,ze dobry tytul na nowa gre dla CDprojekt ,
murowany hit i rehabilitacja za Wieśka, bo tam jakies czary i poganstwo - jak sie pisuary ogarna z cenzura w TVPis to moze stworza indeks gier zakazanych i Wieśki trafia tam w kolejnosci chronologicznej ,bo nawet na cenzuralnym trzeba promowac polskie produkty
« Ostatnia zmiana: Luty 09, 2016, 01:34:31 am wysłana przez KGB »
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2279 dnia: Luty 09, 2016, 02:18:47 am »

Offline wrb#1974

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 2626
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1993. FIAT DOHC 1,6 "kwadrat". poległ w mojej obronie, w walce z przeważającymi siłami wroga.
macie dusze niewolników jeśli widzicie różnicę tylko w panach. ja nie chcę mieć żadnego pana, ani brodatego kozojeba ani sukienkowego pedofila.
„Religia jest dla ludzi bez rozumu” – JÓZEF PIŁSUDSKI
Świat dla wszystkich, Polska dla Polaków. to nie rasizm, to prawo do bycia Panem we własnym Domu.