Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 590110 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2700 dnia: Lipiec 25, 2018, 00:21:28 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Rok 2007:
Jechał kaczyński limuzyną, a że mu się spieszylo to na czerwonym wjechał w ludzi na pasach.
Na miejsce przyjeżdża sam ziobro więc jarek sie pyta: - no i co z tym zrobimy ?
Minister podrapał się w głowę i mówi: - temu co wpadł przez przednią szybę 10 lat za włamanie i zniszczenie mienia,
 a tamtemu co poleciał w krzaki 6 za ucieczkę z miejsca wypadku.

Rok 2018:
Wszystko, co jest naprawdę straszne jest też naprawdę śmieszne... jednak ciąg dalszy w Linkowisku
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2701 dnia: Sierpień 02, 2018, 20:23:00 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Aktualnie w ogłoszeniach  <lol2>


Odp: Humor II
« Odpowiedź #2702 dnia: Sierpień 08, 2018, 22:59:43 pm »

Offline Gomulsky

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3124
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu 16V GLi + Kombi 8V GSi
Akcja tak epicka, że nie wiem czy opisywać ją w humorze, czy w "cebulandii" <lol>

Będąc w sklepie widziałem jak jakiś jegomość kupował olej do skuterka dla swojego pomiotu, pokazuje butelkę i pyta się sprzedawcy:
- A takie coś Pan będzie miał?
- Jasne - sprzedawca zmierzył butelkę od góry do dołu, mrukną pod nosem 10W40 po czym udał się pod półkę z olejami i pyta się jegomościa czy chce Mobila czy Castrola?
Jegomość odpowiada - "ten lepszy"
Na co sprzedawca wycedził: "To tylko Castrol; Castrol to klasa sama w sobie!" <lol2>

Skisłem, jak Castrol jest klasą samą w sobie, to co powiedzieć o olejach, o których istnieniu ci techniczni troglodyci nawet nie mają pojęcia?

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2703 dnia: Sierpień 08, 2018, 23:25:08 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4634
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Pfff tam, jesteś za bardzo przeczulony, takie sytuacje to codzienność. Ostatnio widziałem, jak jakaś młoda para na Orlenie męczyła się strasznie przy półce z olejami, szukając wzrokiem, mrucząc "to, nie to, nie to... ojciec mówił na pewno taki, zapisałem w telefonie... czekaj, to taka niebieska butelka była, o jest". I wzięło olej "Uniwersalny 15W40", po czym z zakupioną butelką udało się do jakiegoś całkiem współczesnego, na oko 2-5 letniego auta. Spytałem z ciekawości, czy to do tego samochodu, i czy im się coś nie pomyliło, ale nie, powiedzieli, że owszem, do tego, że ojciec taki leje i taki kazał kupić. <rotfl2>

Żeby nie było, że to odosobniony przypadek... ojciec to samo leje do matiza, pisałem już kiedyś, z tym, że ten matiz spożywa/gubi 2L oleju/1000km  :]
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2018, 23:29:15 pm wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2704 dnia: Sierpień 09, 2018, 07:54:38 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
i jeszcze przepłaca za tę gnojówkę 40%
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2705 dnia: Sierpień 09, 2018, 10:53:50 am »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Ważąc się wczoraj po mieście, spotkalem żuka na ringach  <lol>
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2706 dnia: Sierpień 09, 2018, 12:12:57 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Wygląda jakby się na mnie patrzył...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2707 dnia: Sierpień 09, 2018, 12:19:20 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
bardziej do fotek pasuje, bo w sumie nic smiesznego w tym nie ma, a efekt ciekawy
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2708 dnia: Sierpień 09, 2018, 15:23:35 pm »

Offline Paki68

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 509
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Atu Plus 1.6 gsi
Według mnie wygląda to fajnie, a na pewno lepiej niż gdy by mu ktoś przyczepił jakieś światła dzienne do zderzaka

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2709 dnia: Sierpień 09, 2018, 17:48:21 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
To tylko taki efekt rozproszenia światła, spowodowany przez te okrągłe "blaszki" zamontowane w lampie przed żarówką.
Słabo tu widać, ale widać.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2710 dnia: Sierpień 10, 2018, 22:24:41 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
dla odmiany cos z rodzimego podworka :
Odpowiedzialność za swoje słowa jest Ci kolego obca, ale ją poznasz.
Spodziewaj się kolego niebawem pozwu, namiary już są znane, dowody zabezpieczone. Kase juz możesz zbierac na zwrot kosztów całęj  procedury. Mam drogiego adwokata niestety.
Pozdrawiam
oszczędź mi tego one bilion dolar bełkot
Zaczyna sie przednia zabawa niestety dlugotrwala,   i  prosba nie pozbywaj sie komputera bo latwiej bedzie potwierdzic twoja torzamosc jesli bedziesz zaprzeczal ze to nie ty inwektywy i klamstwa pisales.
Z FSO wskim pozdrowieniem Artur
Podaj mi swoj adres, to wysle tam karetkę, bo dostales udaru, albo nawpieprzales sie dopalaczy. Za posiadanie dopalaczy maja niedlugo zamykac do paki, a przegrzania organizmu unikniesz gdy przestaniesz nosic ortalionowy dres w taki upal.
Adres bedzie w pozwie. Coraz bardziej sie nakrecasz . Czekam na jeszcze bardziej spektakulatne wypociny bełkotu .
Adres swój możesz potwierdzic to bardzo ułatwi korespondencje sadową.
Z nieustannym FSOwskim pozdrowieniem Artur
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2711 dnia: Sierpień 10, 2018, 22:36:00 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4634
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
K...wa czasami się zastanawiam, gdzie ja siedzę.
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2712 dnia: Sierpień 10, 2018, 23:30:48 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Czyżby pozew o zniesławienie pseudonimu forumowego?  ;-|


Siedzi dwóch sędziów w pokoju. Wpada adwokat, do jednego krzyczy: Pies pana żony pogryzł psa mojej żony. Psa trzeba było operować, żona ataku dostała, albo zapłaci mi pan 10 tysięcy, albo składam pozew. Sędzia pomyślał chwilę, wyjął dziesięć tysięcy, zapłacił, adwokat wyszedł. Na to drugi sędzia pyta: Ty, czemu zapłaciłeś? Nie masz ani żony, ani psa. Na to sędzia odpowiada: Sam wiesz, sprawa do sądu trafi, różnie może być.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2018, 23:36:09 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2713 dnia: Sierpień 10, 2018, 23:59:43 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
nie przejmuj sie, wkleilem to,zeby sie ludzie posmiali, tak jak ja wczoraj ze smiechu oplulem monitor,
ciekawi mnie tylko kwestia, czy on sam wierzy w to co pisze, czy rżnie głupa z mysla,ze mnie przestraszy - to drugie sie zupelnie nie udalo, bo do takich infantylnych zagrywek musi sobie poszukac glupszego od siebie,
tak czy inaczej to swiadczy jedynie o niedojrzalosci - ryzyko jest dla tych, ktorzy tu powierzyli swoja nie mala kase osobnikowi o mentalnosci nastolatka
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2714 dnia: Sierpień 11, 2018, 00:31:02 am »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4634
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Ty się śmiej, a jutro prokurator dziura w d... załatwi Ci życie na koszt państwa na długie lata i będziesz przeglądał PTK w Sztumie  <rotfl2>

Obserwuję sobie tą sprawę i widzę jednak gigantyczną gównoburzę o nic. Fakt, sprawa się ciągnęła strasznie długo, szyby wykonano niedokładnie, ale z tego co widzę udało się załatwić reklamację i wszyscy dostaną nowe szyby, więc o co wy właściwie się tłuczecie na tym PW?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2018, 00:34:17 am wysłana przez daniel22 »
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2715 dnia: Sierpień 11, 2018, 00:37:14 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Słyszałem trochę o tym o co ludzie potrafią pozywać, więc tak do końca niepoważnie tego nie traktuję, choć nasuwa to oczywiście wniosek że ktoś musi mieć potwornie dużo czasu do zabicia i nie wie co z tym zrobić.

Niemniej nawet w PL taki pozew powinien być z miejsca oddalony.

Obserwuję sobie tą sprawę i widzę jednak gigantyczną gównoburzę o nic. Fakt, sprawa się ciągnęła strasznie długo, szyby wykonano niedokładnie, ale z tego co widzę udało się załatwić reklamację i wszyscy dostaną nowe szyby, więc o co wy właściwie się tłuczecie na tym PW?

To jest w ogóle śmieszne. Jeden znany troll się czepia nie wiadomo czego, ktoś kto niby powinien być poważnym człowiekiem w ogóle na to reaguje, a jeszcze jeden grozi pozwem za jakąś złośliwość na forum internetowym.

A wracając do humoru, pamietacie mycie Poloneza myjką od środka... no, Mercedesom nie takie rzeczy się dzieją

https://youtu.be/sxO4KbYPRyk?t=1m48s
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2018, 00:39:22 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2716 dnia: Sierpień 11, 2018, 06:39:43 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
wkleilem to,zeby sie ludzie posmiali
Czyżby? Ja nieskromnie uważam, że mam całkiem nieźle rozwinięte poczucie humoru, a nawet się nie uśmiechnąłem.
Napisz lepiej, czemu tutaj to wkleiłeś - bo w dziale "Hyde Park" licznik postów stoi w miejscu, a tutaj możesz robić nabijalnię, choćby dzięki swoim przepychankom. Taka jest prawda. Niedawno napisałeś w pokrewnym wątku, że należy mi się 50% za wstawienie zdjęcia poloneza z paskami naklejonymi taśmą malarską. Ile w takim razie należy się teraz Tobie? Decyzję pozostawiam moderatorom - ze wskazaniem, iż to już nie pierwsza taka akcja w tym tygodniu. Ogarnij się, człowieku, bo głupi - mam wrażenie - nie jesteś, ale większość spędzonego tutaj czasu marnujesz na zatruwanie panującej tu atmosfery.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2717 dnia: Sierpień 11, 2018, 10:21:21 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13824
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
ty sledziu podobny poziom reprezentujesz, wiec moze sobie popiszcie na PW jaki to jestem zly,
o 50% pisalem, ale nie zmyslaj o tasmie malarskiej,bo nie przypominam sobie tego widoku - to nie mialo z tym nic wspolnego,
licznik postow obchodzi mnie tyle, to ten wyimaginowany pozew sądowy,
to ze nie bawi cie infantylnosc kogos, kto uwaza sie za powaznego osobnika - masz do tego prawo, ale nie twierdz,ze masz poczucie humoru "nielze rozwiniete", bo to klamstwo,
spudlowales w kazdej kwestii ktora poruszyles i w sumie to jest zabawne, wiec jakies tam poczucie humoru posiadasz, tylko dzialajace nieswiadomie ;p
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2718 dnia: Sierpień 11, 2018, 20:59:28 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
ty sledziu

Oho, forumowe burdy z tobą w roli głównej to już norma, ale poprzeczka idzie w górę, bo określenia pejoratywne kierowane przez ciebie pod konkretny adres to chyba jeszcze nowość. Teraz mam dylemat, co najlepiej zrobić. Wejść na twój poziom dyskusji i stwierdzić, że jestem dumny z tego, iż udało mi się wyprowadzić cię z równowagi, że zacząłeś sypać inwektywami? Dla ciebie punkt honoru, nieprawdaż? A może zamiast tego w odpowiedzi określić cię tak, jak wypowiadają się na twój temat przynajmniej niektórzy użytkownicy tego forum, w tym - znający cię osobiście; ale to nie ten wątek i nie mój poziom dyskusji.
Jeżeli masz jakiś problem ze "śledziami" i za coś ich konkretnie nienawidzisz, a to twoje testowanie klawiatury nie jest wynikiem kompleksów i frustracji, to załóż temat w stosownym dziale. Chętnie pomogę.

o 50% pisalem, ale nie zmyslaj o tasmie malarskiej,bo nie przypominam sobie tego widoku - to nie mialo z tym nic wspolnego

To se przypomnij post, którego to dotyczyło... Zdjęcie w wątku zatytułowanym "Fotki". NB, tam też nie przypominam sobie, żebyś choć jedno wstawił, tylko ciągle wszędzie ten twój bełkot wykastrowaną polszczyzną...

to ze nie bawi cie infantylnosc kogos, kto uwaza sie za powaznego osobnika - masz do tego prawo

Ha ha! No, teraz to mnie rozbawiłeś. Musiałem kilkakrotnie to zdanie przeczytać, bo nie wierzę, że właśnie ty je napisałeś. :d

nie twierdz,ze masz poczucie humoru "nielze rozwiniete", bo to klamstwo

Bo wolę humor sytuacyjny od twojego plucia na wszystkich, którzy myślą inaczej niż ty, twojego politykowania i wyrażania dezaprobaty dla wyznawców guru z pewnego radia i prezesa pewnej partii?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2018, 21:03:19 pm wysłana przez mp79 »

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2719 dnia: Sierpień 11, 2018, 22:38:21 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5075
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
Rany, dajecie do pieca  ;p KGB, nie znudziła Ci się jeszcze ta walka z całym światem? Czyżbyś, jako jeden z nielicznych ludzi na tej planecie, nie miał jakichkolwiek innych zainteresowań? Każdy coś lubi robić, jedni sklejają modele samolotów, statków itp. inni chleją od rana do wieczora, a jeszcze inni chodzą po osiedlu i "dziesionują" Czasem myślę, że to może Ty powinieneś być tu adminem, albo chociaż moderatorem, bo chyba żaden z nich, nie trzyma tu tak częstych i długich dyżurów.Niemniej, jesteś tu fenomenem, bo różni tu bywali i różnie im się wiodło, ale każdy z nich, może Ci co najwyżej, buty lizać.I uprzedzając, to nie jest komplement  ;>
A tak przy okazji, zajrzałem na nasz ulubiony kanał na jutubie i okazuje się, że nasz największy sympatyk, (cytując jego samego) "chu* wie czego" pousuwał wszystkie pochwalne filmy na nasz temat.Cóż to się stało?