Autor Wątek: Humor II  (Przeczytany 592712 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2760 dnia: Wrzesień 05, 2018, 16:16:15 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2761 dnia: Wrzesień 05, 2018, 16:23:15 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Cytuj (zaznaczone)
Jej celem jest budowa samochodów nawiązujących do polskich legend.

A gdzie to nawiązanie, bo nie widzę go z żadnej strony. :D
Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2762 dnia: Wrzesień 05, 2018, 16:26:28 pm »

Offline Dawid91

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2231
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V orciari
Wygląda ohydnie, mam nadzieję, że do produkcji nie dojdzie. Mam dosyć nazywania plastikowych gówien historycznymi nazwami modeli  <rzygi>

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2763 dnia: Wrzesień 05, 2018, 16:55:16 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
mnie to najbardziej rozpierdala ten znaczek z orlem - nazwa zupelnie z dudy, chyba tylko po to,zeby profanowac model Warszawa M20 ,bo wszyscy wiedza,ze M20 to auto 4d, a druga sprawa, ze z takim znaczkiem to ten szpachlowany Mustang GT powinien nazywac sie Orzeł GT,
dla Kapitana Bomby jak znalazl
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2764 dnia: Wrzesień 05, 2018, 21:12:25 pm »

Offline Bocian_s#313

  • Klubowicz
  • Wiadomości: 7254
  • Płeć: Mężczyzna
    • Borostworek niepospolity 1,8 16V
Może to ma być nowa marka Polsze...
Pozdrawiam
Bocian_s#313
POLONEZ nie umiera nigdy!!
Wycisnąłem silnik jak cytrynę: 136.9KM@5140RPM i 198,1Nm@4268RPM  <shock> :d
Cytat: snikers
wierz mi, z perspektywy kogoś kto kilka lat jest na forum, męczące jest ciągłe czytanie o tym samym.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2765 dnia: Wrzesień 06, 2018, 00:38:14 am »

Offline utek

  • utek#1915
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3692
  • Płeć: Mężczyzna
  • kujawiak
Dobrze że nie mamy własnej marki. I tak by nikt nie kupował.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2766 dnia: Wrzesień 06, 2018, 10:53:11 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Może to ma być nowa marka Polsze...
model Porszonez marki Polsze mialby wziecie
Dobrze że nie mamy własnej marki. I tak by nikt nie kupował.
dobrze, ze nie mamy marki, ktora bylaby zlepkiem karykatur innych marek pod karykatura znaczkow, bo wtedy na pewno nikt by tego nie kupowal,
bo przerabianie znaczkow konia na orzeła i puszczenie tego w swiat sprawiloby, ze aniolkom w niebie ze smiechu puscilyby zwieracze i spadlby na nas gowniany deszcz,
co nastepne ? przerobka znaczka Shelby , zamiast żmii wstawmy kaczkę, jako polski symbol plucia jadem,
a tak w ogole to zmierzamy do dżoin wenczer z Etiopią https://crowdmedia.pl/mial-byc-sukces-polskiej-dyplomacji-jest-gigantyczna-wpadka-nie-uwierzycie-z-kim-rzad-podpisal-umowe-o-wspolpracy/
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2767 dnia: Wrzesień 06, 2018, 11:58:31 am »

Offline dzikson

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 192
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V | Żuk A11B 87' | VW Passat B3 1.6td 93' | Seat Ibiza Cupra 1.8t 03'
Cytuj (zaznaczone)
Jej celem jest budowa samochodów nawiązujących do polskich legend.

A gdzie to nawiązanie, bo nie widzę go z żadnej strony. :D
W nazwie :D
Dokąd mamy iść, my którzy przemierzamy pustkowia w poszukiwaniu lepszych siebie

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2768 dnia: Wrzesień 06, 2018, 12:10:40 pm »

Offline Daniel#1984

  • Democratic Republic Of Boland
  • Moderator
  • Wiadomości: 4659
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kukle City
    • 1.6 Abimex 1996 LPG
Po tak "piękny" samochód będą się zapewne ustawiały kolejki  <rotfl2>

Trochę w temacie:

Z kolan wstajemy, łbem w sufit je...

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2769 dnia: Wrzesień 06, 2018, 13:36:49 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
przerobka znaczka Shelby , zamiast żmii wstawmy kaczkę, jako polski symbol plucia jadem,

To jest dobre, KGB, zrób projekt, wypuść serię i sprzedawaj na allegro, sam bym to kupił!  :P
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2770 dnia: Wrzesień 08, 2018, 08:11:02 am »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
https://autokult.pl/32062,znowu-nie-wyjdzie-tworcy-warszawy-m20-gt-wcale-nie-wspolpracuja-z-fordem
Zrzynanie z forda, bez wiedzy Forda. Tak się przecież zaczęła kariera warszawy, czyli jakiś element tradycji jednak jest.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2771 dnia: Wrzesień 09, 2018, 12:27:25 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
To jest kolejny projekt z cyklu "Nowy /tutaj wstaw: Polonez, Syrena, Warszawa itd./" polegający na oblepieniu czegoś gotowego nowymi panelami z włókna albo zrobieniu kitcara z ramą ze stali budowlanki, żeby:
a) zrobić trochę szumu wokół jakiejś nieznanej firmy i żeby zrobić kasę na akcjach,
b) dostać jakąś dotację z ue na innowacje - patrz AMZ Kutno, która na Syrenę dostała 4,5 mln:
https://www.pb.pl/syrenka-z-unijnym-dofinansowaniem-791296
Nawiasem mówiąc nową Syrenę osobiście widziałem. Schemat raczej typowy: rama stalowa + włókno szklane, a całość wyglądała jak słabej jakości kitcar zrobiony w garażu, tak jak ludzie robią sobie repliki nakładem maksymalnie 20-30 tys. zł.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2772 dnia: Wrzesień 11, 2018, 12:04:38 pm »

Offline Piotrek029

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Płeć: Mężczyzna
    • Renault megane 1
Witam szanownych klubowiczy forum Fsoptk, przydarzyła mi się pewna historia, otóż jechałem z kolegą Polonezem Caro 1.5 gle i wpadliśmy na pomysł ,aby podjąć próbę zamknięcia licznika, ale oczywiście z otwartymi wszystkimi oknami ponieważ było dosyć gorąco i gdy już licznik pokazał 140 KM/H otworzył się nam bagażnik i zakupy które były przez nas zapakowane do bagażnika wypadły na drogę , wszystkiego nie udało się nam pozbierać ponieważ jak już wiemy, że niezawodne hamulce FSO oferują nam dosyć długa drogę hamowania. Czy myślicie czy zamknięcie okien podczas tej próby uchroniło by mnie przed tą tragedią czy może zmiana hamulców na najlepsze na świecie hamulce LUKAS pozwoliły by mi przebyć krótszą drogę hamowania i pozbierać zakupy?

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2773 dnia: Wrzesień 11, 2018, 12:47:52 pm »

Offline Ciastek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1294
  • Płeć: Mężczyzna
  • PN 1.8 16v, AR 147 1.9jtd, Ducati Monster 900
najlepiej byś zrobił wyskakując w locie i złapać te zakupy. Zaoszczędzisz na operacje mózgu ;)

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2774 dnia: Wrzesień 11, 2018, 12:52:19 pm »

Offline marian.

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro+ GSi 2001r.
Do drogi hamowania to bardziej mają opony, a nie hamulce o ile nie są nagrzane. Polecam regulację zamka klapy bagażnika, skoro się otwiera od pędu powietrza.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2775 dnia: Wrzesień 11, 2018, 13:15:22 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6583
  • Płeć: Mężczyzna
Nie karmić trolla.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2776 dnia: Wrzesień 11, 2018, 15:35:44 pm »

Offline mp79

  • Autsajder
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3055
  • Płeć: Mężczyzna
    • truckło
Witam szanownych klubowiczy forum Fsoptk, przydarzyła mi się pewna historia, otóż jechałem z kolegą Polonezem Caro 1.5 gle i wpadliśmy na pomysł ,aby podjąć próbę zamknięcia licznika, ale oczywiście z otwartymi wszystkimi oknami ponieważ było dosyć gorąco i gdy już licznik pokazał 140 KM/H otworzył się nam bagażnik i zakupy które były przez nas zapakowane do bagażnika wypadły na drogę , wszystkiego nie udało się nam pozbierać ponieważ jak już wiemy, że niezawodne hamulce FSO oferują nam dosyć długa drogę hamowania. Czy myślicie czy zamknięcie okien podczas tej próby uchroniło by mnie przed tą tragedią czy może zmiana hamulców na najlepsze na świecie hamulce LUKAS pozwoliły by mi przebyć krótszą drogę hamowania i pozbierać zakupy?
<hahaha>

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2777 dnia: Wrzesień 11, 2018, 16:00:26 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Czy myślicie czy zamknięcie okien podczas tej próby uchroniło by mnie przed tą tragedią
mysle,ze zamkniecie klapy tylnej pod sklepem byloby kilka rzędów wielkości skuteczniejsze
czy może zmiana hamulców na najlepsze na świecie hamulce LUKAS pozwoliły by mi przebyć krótszą drogę hamowania i pozbierać zakupy?
3m roznicy w zbieraniu zakupow nie zrobiloby roznicy, wiec lucas nic nie da,
potrzebne sa tylne zaciski z Lambo zalozone na przod to wtedy podczas hamowania auto zaczeloby sie poruszac do tylu i zakupy same by wpadaly do bagaznika
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2778 dnia: Październik 02, 2018, 22:06:13 pm »

Offline lukasz190

  • Kto smaruje, ten jedzie!!
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 639
  • Płeć: Mężczyzna
    • PN Caro MR'91

Odp: Humor II
« Odpowiedź #2779 dnia: Październik 04, 2018, 11:46:46 am »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
to  bylby jedyny rozsadny zakup w kurwizji, wiec na pewno nie nastapi ;d
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.