Autor Wątek: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie  (Przeczytany 129874 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #200 dnia: Listopad 29, 2011, 19:58:02 pm »

Offline Bogdan611

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polonez Caro 1.6 GLi 96'
Co to za Porsche 951?
Poloneza chwalić nie trzeba,bo by to było jak wlewanie wody do morza.
OSTERZEGAM PRZED ZLODZIEJSKIMI PRAKYTKAMI T-MOBILE
Pożyczki bez Bik-u,teren Częstochowy zapraszam 797-603-075 lub PW

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #201 dnia: Listopad 29, 2011, 19:58:31 pm »

Offline krzychumy4

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 829
Większość panienek (pozwolę sobie przytoczyć dyskretnie  ''Blachary'') niestety patrzą na wóz a nie na ciebie. Z prostego względu że pusta baba (laleczka) twierdzi że niby musisz mieć coś lepszego niż inni co mają do wokół ciebie (z zazdrością na jej oczach jak mówi do ciebie).
Jak na moje oko to w polonezie wystarczą groki (standard) i ewentualnie podgrzewanie dupki i dziewczyna nie powinna narzekać :P :d Jeśli będzie to OUT ! :P

Ludzie po prostu z góry oceniają a nie wiedzą naprawdę czym jest polonez :> Ja osobiście i tak wybiorę poloneza po rozbiciu swojego Atu+ 1.4, choć marzyły mi się przed nim inne auta, jak na te czasy jest to super auto które ma swój magiczny klimat. Przy nim masz wyjebane na mechaników którzy potrafią ciebie ładnie skroić kasy za usługi. Jak się nauczysz paru podstaw i zostaje ci więcej pieniążków w portfelu, satysfakcji i radości z posiadania takiego wozu który się wyróżnia na drogach z czasem coraz bardziej unikatowym z mocą dodatków jakie może mieć w sobie :) Tak ja to widzę :>
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 20:00:07 pm wysłana przez krzychumy4 »

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #202 dnia: Listopad 29, 2011, 20:13:02 pm »

Offline PutiN|FSO

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 2108
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI 16V
CzaroT-11 koledzy mają rację. Kumpel z klasy z technikum nabija się, że "Zobaczymy za 2 lata jak ja podjade Hondą 2.2 vtec a Ty Polonezem <lol2>" ale ja się tym nie zrażam i za te 2 lata pokażę mu co Poldek potrafi. Zaproponuję mu mały pojedynek na Rybitwach w Krakowie lub na starym lotnisku w Czyżynach i naocznie się przekona, że Polonez też potrafi :P Ogólnie to jak kumpel kupił Poloneza to nikt (oprócz jego mamy, która mu truła ze wstyd robi) mu nie dogryzał z tego powodu, wręcz przeciwnie. Kiedy na jego pokładazie wylądowało 11 głośników wraz ze skrzynią Clariona i wzmakiem Blaupunkta każdy znajomy nie mógł się doczekać wieczoru i przejażdżki do Krakowa. Teraz, gdy kolega sprzedał ów "zabawowego Poloneza" i jeździ VW Bora na wspomnienie o Poldku aż mu się łza w oku kręci a i ja i inni znajomi też go wspominamy i żałujemy, że go sprzedał ale tak to juz jest... <smutny> Ja nie bd się przejmował krytyką "kobiet" na temat mojego samochodu, a jak coś jej nie będzie odpowiadało to dyskretnie pokażę na klamkę i zasugeruję aby opuściła obiekt swoich drwin ]:->
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 20:22:36 pm wysłana przez PuszkineX »

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #203 dnia: Listopad 29, 2011, 20:25:50 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #204 dnia: Listopad 29, 2011, 20:31:57 pm »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
jak jest fajna kobita to i po lubi Poloneza, moja która niedawno odeszła z początku nie cierpiała poloneza mówiła żebym zmienił na coś innego a nie się tak na niego spuszczał jaki to on nie jest, później kupiłem Caro spodobał jej się bo miał "bujany" fotel pasażera czyli oderwał się z przednich mocowań i tak zaczęło się że po lubiła i Atu, po jeździła trochę za kierownicą i przyzwyczaiła się, nawet jak jakiś znajomy powiedziałem o nim coś złego to go broniła :) albo jak redukowałem nie raz na dwójkę przy za dużej prędkości i za zgrzytała to krzyczała że to go boli :p ale cóż ona odeszła... Polonez został :)

A co do kolegów ze szkoły to na początku było że po co pcham kasę, i wg bym sprzedał dołożył i kupił coś innego, powiedziałem że nie chcę bo on mi wystarcza. Jak zrobiłem swap, i pokazałem jak się lata bokami i ostatnio jak pali gumę tylno napędówką to szczęki zbierali z chodnika. Jak objechałem kumpla Volvo v70 2.0 to też było wielkie zdziwienie. Ale ja się cieszę i pokazuje im że Poloneza jest stać. Zresztą budzi podziw wyglądem osiągami, wyposażeniem, sprzętem jaki w nim gram, ogólnie wszyscy go znają i podziwiają a ja jestem z tego dumny bo to MÓJ POLONEZ :)
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #205 dnia: Listopad 29, 2011, 20:36:36 pm »

piciek

  • Gość
Polonez jest obiektem drwin i narazie taki będzie, bo niestety jest kupa wieśniaków i dorobkiewiczów, którzy szybko zapominają o swoich korzeniach i próbują na siłę wszystkim wmówić, że są lepsi, bo mają zagraniczne auto... a jak dla mnie to jest zwykłe przedłużenie F***A :) Co najlepsze zawsze krzyczą Ci, którzy próbują "pokazać" że są lepsi, bo mają więcej koni w swoim trupie... Na szczęście ludzie, którymi się otaczam wali czym jeżdzę... większość ma żony, dzieci, budują domy/mieszkania i nie obchodzi ich czym jeździsz. Szkoła średnia to czas, gdzie każdy chce pokazać jaki jest "fajny", później to nie ma znaczenia czym jeździsz... Parę lat temu pamiętam, gdy pracowałem jako handlowiec i wysiadłem z mojego gtika w garniturze, to umówiony ze mną człowiek spojrzał i powiedzial "zastępcze auto mogli panu lepsze dać", gdy powiedziałem, że to moje auto i lepszego mi nie trzeba i że jak będę w wieku średnim to może sobie kupię S-klasę żeby się dowartościować... nie skomentował... ale dziwnie było patzreć, jak po spotkaniu wsiada do swojej S-klasy :)

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #206 dnia: Listopad 29, 2011, 20:46:13 pm »

Offline Aetius

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1691
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro 1.4 GLI L-202 Polonez Atu+ 1.6 GSI 92U
To pomyślcie jak ja wyglądam pracując w Agncji Zeglugi Powietrznej gdzie średnia pensja wynosi w całej firmie 15tys. jak wjeżdżam poldkiem przez bramę :P ale mimo to wszyscy żeyczliwie podchodzą. Mój wykłądowca jeździ kantem i ma u siebie w gabinecie sporo książek o DFie. Na szczęście tam patrzą co umiesz a nie czym jeździsz ;)
Był:
1.6 GLE L115 Pn Caro
Jest:
1.4 GLI 16v L202 Pn Caro orciari / 1.6 GSI 92U Atu+ / Mazda 2.5 V6 / Saab 900i 2.0 LPG

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #207 dnia: Listopad 29, 2011, 21:29:55 pm »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Podjechaliśmy kiedyś z żoną na parking koło urzędu miasta w Świdnicy (miejscowi znają), zaparkowałem tyłem koło jakiegoś chyba Golfa, w którym siedziała parka w wieku ok 25 -30. Po minach widać było, że jakaś lekko złośliwa uwaga poleciała, bo z wrednymi uśmiechami na nas patrzyli. Wróciliśmy po 15 chyba minutach, uśmiechy znowu. Otworzyłem żonie drzwi (zawsze tak robię), poczekałem aż wsiądzie, po czym zamknąłem drzwi i poszedłem do swoich. Łysy z golfa zaczął studiować paznokcie, a panna plastik nagle odnalazła sterownik mięśni twarzy i uruchomiła tryb wściekłości... .
Liczy się klasa człowieka, więc co się przejmujecie burasami! Na Alasce jeżdżą samochody z błotnikami bardziej wykorodowanymi, niż auta na szrotach, a nikt z tego nie robi problemu.
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #208 dnia: Listopad 29, 2011, 21:35:59 pm »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
Na Alasce jeżdżą samochody z błotnikami bardziej wykorodowanymi, niż auta na szrotach, a nikt z tego nie robi problemu.
Ale Polska to kraj ludzi z manią wyższości.
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #209 dnia: Listopad 29, 2011, 21:36:23 pm »

Offline Stingerek

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6140
  • Płeć: Mężczyzna
    • Caro 1.4
    • http://www.thg.pl
Cytuj (zaznaczone)
jak jest fajna kobita to i po lubi Poloneza
Mam taką :) w Avatarze :D

Gdzieś głęboko pod Moimi i Twoimi powiekami, tam gdzie czarów jest miasteczko spotkasz mnie...

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #210 dnia: Listopad 29, 2011, 21:38:24 pm »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
Mam taką :) w Avatarze :D
i wiadomo że będzie miała inny pogląd a motoryzację, myślę że tata ją wyszkoli i powie co to plastik a co to auto z duszą! Oby wyrosła na porządną obywatelkę!
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #211 dnia: Listopad 29, 2011, 21:40:42 pm »

Offline altowiolista

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 660
    • Atu i Caro-oba GSi, Borewicz 1,? '83, Caro+ GLI, Atu-
Na Alasce jeżdżą samochody z błotnikami bardziej wykorodowanymi, niż auta na szrotach, a nikt z tego nie robi problemu.

Ale Polska to kraj ludzi z manią wyższości.

Polska to kraj miernot z manią konsumpcjonizmu, czego efekt widać w firmach windykacyjnych.
Posiadacz poloneza z definicji nie jest konsumentem, jego samochód wyprodukowano co najmniej 10 lat temu, więc tym się wyróżnia od motłochu, który utrzymuje kapitalistów wyzyskującą siłę roboczą - jest po prostu inny. Wszelkie inne argumenty są po prostu mydleniem oczu, nawet dla namydlającego, chociaż ten sobie z tego sprawy nie zdaje, tak został ukształtowany przez współczesną cywilizację.

Nie jestem komunistą  <lol>
« Ostatnia zmiana: Listopad 29, 2011, 21:55:16 pm wysłana przez altowiolista »
Altówka, Alaska, mój Anioł albo Atu. Jak by nie patrzeć - warto żyć! A teraz mam jeszcze Borewicza!!

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #212 dnia: Listopad 29, 2011, 21:56:24 pm »

Offline KGB

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 13828
  • Płeć: Mężczyzna
  • Antypartyzant
    • Plus Srebrne Caro
Każdy na te wozy gada tyle złego, a sami w latach dzieciństwa jeździli Polonezami bo takie były czasy. Każdy miał Poloneza albo Fiata i każdy był szczęśliwy, że ma czym pojechać do sklepu czy na wakacje,
no wlasnie chyba jednak tak nie bylo ,bo nie bylo ich stac na wypasnego Poloneza i zapierniczali Maluchami - tylko patrzyli zazdrosnie na kogos ,kto ma Poloneza,
czasy sie zmienily, Polonez przestal byc wypasem to teraz sobie zami nerwy koją ,ze to zlom niewarty uwagi ,
tylko nie dostrzegaja,ze wiekszosc tych ktorzy kiedys nowymi Polonezami jezdizlo to dzisiaj jezdza jakimis zagranicznymi drogimi  furami i dalej sa od nich bogatsi (a roznica pewnie jeszcze wieksza) i ten zardzewialy 15letni francuski japonczyk z niemiec jest dalej w tym miejscu ,gdzie kiedys byl Maluch ,a moze i nawet nizej


Polonez to żałosny samochód denny, zgniły i oblech ze złomu... Najgorsze, że to wszystko mówi... Moja narzeczona... Dlaczego niektórzy nie umieją docenić hobby i zainteresowań innych?
moja dziewczyna tez krecila nosem na Poloneza ,cos gadala o zagranicznych ,ale teraz ma inne zmartwienie :
odkad jezdze Daihatsu ,to jej przeszkadza ,ze glosno i spalinami czuc (troche nieszczelny wydech byl z przodu )- nie jezdzi ze mna daihatsu i narzeka ,ze Poloneza nie wzialem ,pyta dlaczego ? :D
Cytat: Senn#1869
Nie odpowiadasz za forum, nie moderujesz go, nie masz statusu klubowicza wiec Twoje zdanie jest nic nie warte.

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #213 dnia: Listopad 29, 2011, 22:00:00 pm »

Offline poldon82

  • Dawid
  • Sympatyk
  • Wiadomości: 678
  • Płeć: Mężczyzna
    • to co w sygnaturce :)
    • mój "Borewicz" z 1982r
To może ja napisze jak to było w moim przypadku. Z Polonezem miałem do czynienia od dziecka, jako ze moich rodziców nie było stać na nowszy "zachodni wóz" jeździliśmy starym Borewiczem przez wiele lat aż do 2004 roku, wtedy to moi rodzice postanowili zakupić używaną Megankę. Byłem wtedy małym chłopcem, chodziłem do podstawówki, i na myśl że prawdopodobnie rozstanę się z moim ulubionym Polonezem omal się nie pobeczałem  :d Oczywiście wszyscy z o\toczenia mówili, "oddej tego hebla na złom", "po co trzymać takiego harczka", no ale udało się , wyprosiłem i rodzice pozwolili mi zatrzymać autko, to właśnie na nim uczyłem się jeździć, parkować. Jak opanujesz Poloneza to poradzisz sobie z każdym samochodem. Egzamin na prawko zdałem za pierwszym, bo na kursie prawa jazdy nie traciłem czasu na podstawy, tylko od początku przygotowywałem się do egzaminu.

Jednak do dzisiaj słyszę głosy: "ej a ty masz jeszcze tego poloneza ? a po co ci taki złom w garażu, sprzedej to" i inne...

Ale ja go nie sprzedam, a niedawno kupiłem do kolekcji Maluszka, i planuje uzupełnić mój "Tabor" o 125-tke w przyszłości.

Pozwolę sobie zacytować opis z sygnaturki jednego z użytkowników tego forum, (niestety nie pamiętam kto to był) zapisałem to sobie na komputerze:

"-Dlaczego polonez ? Przecież możesz mieć lepsze auto...?
-To jest właśnie to czego Ty nie rozumiesz - PASJA"


 :]

"...Telewizor, meble, mały fiat
Oto marzeń szczyt..."

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #214 dnia: Listopad 29, 2011, 22:21:34 pm »

Offline Buźka

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 5099
  • Płeć: Mężczyzna
    • Klimatyzowany Caro Plus 1.4 GTI '01
A ja Wam powiem,Panowie,że nigdy nie przejmujcie się tym,co inni myślą o Was i o tym co posiadacie.Najważniejsze,to żyć w zgodzie ze sobą,a nie tak,żeby wpasować się w jakieś utarte schematy,które nakazują nam żyć tak,a nie inaczej i dopasowywać się do innych ludzi,żeby "nie odstawać" To takie głupie rozumowanie w narodzie.Gdyby wszyscy jeździli poldkami,fiatami itd. to może nie było by tego co jest,czyli takiej pogardy wobec tych aut i ich właścicieli.Ale wystarczy,że jakaś część społeczeństwa zacznie jeździć czymś lepszym,to reszta automatycznie próbuje im dorównać,no bo kto to widział,żeby sąsiad jeździł golfem,albo passatem,albo czymkolwiek "lepszym" a ja polonezem? Tak nie może być.Polak swoją dumę ma i nie pozwoli na taką obrazę  ;> ;> Dzisiaj,mimo,że prawie każdy jeździ już lepszymi autami,to dalej coś takiego funkcjonuje,bo ludzie ciągle wymieniają auta na nowsze,lub po prostu kupują coś z innej marki,niż mieli dotychczas,bo nagle się okazuje,że to co do tej pory chwalili,to złom,bo "nie ma jak passat" albo jakiś merc,czy cokolwiek innego,bo okazuje się,że to co uważali za niezawodne,się jednak popsuło,a poza tym,sąsiad już wymienił na nowsze i nie wypada jeździć starociem  :P :P
Część ludzi kupuje po prostu samochód do jazdy,nie zwracając szczególnie uwagi na markę,byle się za bardzo nie psuło,a druga część kupuje już konkretne "pozycje" żeby się podlansować i urosnąć w oczach sąsiada/kolegów/dziewczyn(y) Tak to już jest i tak zostanie.Mentalność naszego narodu się nie zmieni,bo zawsze lepsze będzie to,co zapewnia lepszy "prestiż" jakikolwiek by on nie był.Dla jednego to będzie mercedes s-klasse,a dla drugiego wystarczy golf,lub stare bmw  :P

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #215 dnia: Listopad 29, 2011, 22:41:31 pm »

Offline Bossman

  • Nowicjusz
  • Wiadomości: 42
  • Płeć: Mężczyzna
Co do porshe to nigdy nie zapomnę jak holowałem moim atu + szefa 944 przez Lublin wszyscy wkoło szczęka w dół a ja pierś z dumą do przodu i buta.
Poloneza szanuj i nie dewastuj jak debile na YOU TUBE

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #216 dnia: Listopad 29, 2011, 22:51:46 pm »

Offline Seba OBR

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 501
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro (L-205) 1.8 16V
    • OBR Garages
Reputacja na mieście... a co ją tak wszyscy znają? Jest jakąś piosenkarką, albo aktorką? Odpowiedziałbym, że moja reputacja spada jak ludzie mnie widzą z nią, a mnie samemu byłoby wstyd spotykać się z takim prymitywem...

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #217 dnia: Listopad 29, 2011, 23:04:36 pm »

Offline RSilak

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 1948
  • Płeć: Mężczyzna
    • Atu+ GT
Co do porshe to nigdy nie zapomnę jak holowałem moim atu + szefa 944 przez Lublin wszyscy wkoło szczęka w dół a ja pierś z dumą do przodu i buta.
Miałem to samo jak wyciągałem Omege B z centrum miasta :p

Prawda jest tak masz się TY podobać dziewczynie a nie samochód którym jeździsz :) jeśli już będzie się z taką kobietą to powinna lubić TWÓJ samochód za to że wkładasz w niego serce i jest to TWOJA pasja i powinna Cie wspierać a nie ganić.
FSO Polonez ATU GT
(Polsko-Japońsko-Szwedzka hybryda)
Serwis Bartniki. Mechanika Pojazdowa, Diagnostyka Komputerowa.
Jest 2.0 16v

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #218 dnia: Listopad 29, 2011, 23:30:23 pm »

Offline Zoltan#1930

  • Administrator
  • Wiadomości: 3185
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sport&Classic Workshop
Polska to kraj miernot z manią konsumpcjonizmu, czego efekt widać w firmach windykacyjnych.Posiadacz poloneza z definicji nie jest konsumentem, jego samochód wyprodukowano co najmniej 10 lat temu, więc tym się wyróżnia od motłochu, który utrzymuje kapitalistów wyzyskującą siłę roboczą - jest po prostu inny. Wszelkie inne argumenty są po prostu mydleniem oczu, nawet dla namydlającego, chociaż ten sobie z tego sprawy nie zdaje, tak został ukształtowany przez współczesną cywilizację. Nie jestem komunistą

Doskonała wypowiedź. Piwko :) Jednak hasło komunista też obrosło "mydlinami". Po prostu Lenin był głupi i nie posłuchał Marksa, który wyrażnie twierdził, że prawdziwy komunizm można wprowadzić tylko na grunt wysoce rozwiniętego kapitalizmu :]
Cytat: KGB
GAZ rzadzi ,GAZ radzi ,GAZ nigdy was nie zdradzi  :twisted:

Polski Fiat 1977r, Polonez 1600 L 1980r, Volvo 945 2300 GL 1992r, Mazda Bongo SD1D32 2200D->2000i 1994r, Iveco Daily Max 2800TD 1997r Chrysler Town&Country 3300 LX 2001r

Odp: Skąd się biorą tacy ludzie.... Czyli co uważają inni o polonezie
« Odpowiedź #219 dnia: Listopad 29, 2011, 23:39:14 pm »

Offline CzaroT-11

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 808
  • Płeć: Mężczyzna
    • Polonez Caro+ 1.6 GSI '99 74E
Reputacja na mieście... a co ją tak wszyscy znają?
Węgrów to małe miasto i każdy każdego zna ;)
Wiecie jak to jest z młodymi. Kobiety mimo wszystko zmieniać nie będę bo mimo tego narzekania na Poldki to jest wyjątkowa ;) I Zajebiście gotuje :P Tylko wkurza mnie takie chamskie gadanie i podpuszczanie znajomych żeby również tak gadali co bym już nie kupował Poloneza. To jest moja decyzja i wybór czym będę jeździł, a ona tylko musi zacisnąć zęby i to wytrzymać. Jeździć nim przecież nie musi ale liczy się sam denerwujący fakt.