Autor Wątek: Kryterium Kamionki  (Przeczytany 23812 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 20, 2014, 23:08:54 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Trochę za dużo tej muzyki w kółko, ale w sumie super zrobiony program i Poldek dobrze wyszedł. Pierwszy raz widzę w programie tego typu dobrze wybrane ujęcia samochodów.

http://www.youtube.com/watch?v=yt-xyWZYwHU&list=LLqlCT7FVsgwBP5gPOHVHerw
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 25, 2014, 20:12:52 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
bo ujęcia sami wybieraliśmy do montażu i wybieraliśmy oczywiscie same fajne momenty ,filmik został sprzedany Vectrze i będzie pokazywany wszędzie w lokalnych mediach gdzie nadają :)
A cośmy się nagadali to nasze ,wybrane zostało tylko troszkę mówiąc szczerze ;)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 04, 2014, 17:30:49 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Obserwuję przebieg prac. Można spytać, z czego dopasowałeś pompę paliwa? O Walbro słyszałem różne opinie i się zastanawiam co jeszcze można tam zamontować...
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 06, 2014, 08:20:40 am »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
na razie zostawiłem serię i liczę na to ,że w ogóle odpali , bo coś ma problem :P ,jak seria nie wyda to chyba będę miał kolejny pretekst do wywalenia zbiornika , zamontowania bezpiecznego i jakiejś zewnętrznej pompy ;)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 08, 2014, 11:46:58 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Znalazłem coś takiego:

http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=36750.0

http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=32047.240

http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=40594

Co do pompy, to proponuję sprawdzić ciśnienie i wydatek pompy w modelu z którego brałeś silnik. W zwykłym 1.8 seria nie daje rady.
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 12, 2014, 17:16:57 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 12, 2014, 17:37:36 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Wydech został z 1.4 ? Kolektor rurowy czy żeliwo ? Ogólnie seria nie nadaje się do 1.6, a przy zaworach wydechowych 27mm czyli VVC to już tragedia. :P
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 12, 2014, 21:37:52 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
niestety kolektor na razie jest taki jak był bo z braku czasu nie udało się przerobić rurowego , skończyliśmy pracę o 22giej przed zawodami ,jednak robi się już odpowiedni ;)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 12, 2014, 22:11:58 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Ajajaj, boże, jak to będzie fruwało!

Jakie tam jest przełożenie i jaka pompa podaje paliwo?

Swoją drogą to rzeźnicki tej KJS:

https://www.youtube.com/watch?v=CIhbe1AYvSw

A co to za biały Polonez?
« Ostatnia zmiana: Maj 12, 2014, 22:42:34 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 12, 2014, 23:10:19 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
pompa jest seryjna i całkiem sobie dobrze radę daje ,przełożenie seria 4.3 wiem ,że wyglada to tak sobie ale przejechałem przed zawodami dosłownie jakieś 1,5 km na ostro więc zero wiedzy jak będzie , trochę trzeba poprawić ale jest nieźle ;)
Biały to Tomasz Kurowski "Kuraś" Caro jego ma też VVC ale z ZRa a więc 160KM i przełożenie OBR 5.35 do tego duża wydmuszka , też tak chcę ;)

Wiesz to nie jest KJS jako taki bo trasa leci po normalnym odcinku 6,5 kilometra i poza strukturami PZMotu co jest akurat zdrowe ;)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 12, 2014, 23:15:36 pm »

Offline Multec

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 3762
  • Płeć: Mężczyzna
    • E46 325Ci | ROVER 45 1.8 | C+ 98 | Caro 1996 1.6 16V
Pompa seryjna przy odpowiednim osprzęcie daje rade. W kancie VVC, którego zbudowałem takowa śmiga i idzie do końca bez dławienia się. Najważniejsze to wydech... seryjny jest za ciasny i grzeje łącznie rur kolektora do czerwoności na wolnych obrotach. :P Po zrobieniu całości na odpowiedniej średnicy silnik od razu odżył i kręci się jak wariat. :)

A co do VVC z ZRa to raczej nie rozwija on nic powyżej 150kuca. :)
"JAZDA PRÓBNA" c.d nastąpi...

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 13, 2014, 00:02:28 am »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
nie wiem powiem szczerze ,że dane to widziałem tylko gdzieś na papierze i to ponoć jest ten silnik :)
No wydech zrobię na pewno z pompą jest tak jak mówisz , zero problemów ,żadnego dławienia fajnie sobie radzi. Szpera by się przydała bo 100% to już trochę niebardzo , do tego wspomę trzeba założyć i coś skrócić przełożenie na moście i kierownicy ;)
Oponki też , no jak mówię lista długa ,a budżet na razie się skończył chyba ,że trafi się jakiś sponsor wtedy będziemy walczyć dalej. Na razie to przede wszystkim testy , testy i jeszcze raz kilometry trzeba nawijać ;)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 13, 2014, 10:00:21 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
Szpera by się przydała bo 100% to już trochę niebardzo , do tego wspomę trzeba założyć i coś skrócić przełożenie na moście

Na fakt, porządna szpera i przynajmniej 4,55 tu pewnie bardzo pomogą, zwłaszcza szpera na to rycie, ale powiem że jestem już pod wielkim wrażeniem, bo auto już idzie jak szatan, wiele zakrętów brałeś już bez paru centymetrów książkowo, a najważniejsze że tam gdzie inni się posyłali w panoramę, tam ty przechodziłeś i szybko i bez zająknięcia. Brawo!
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2014, 10:23:34 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 13, 2014, 10:20:32 am »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
tutaj jeszcze onboard z drugiego podjazdu gdzie na chwilę przed spadł lekki deszczyk robiąc na drodze z kurzu i pyłków maź no i kilka razy odpuszczając "boka" chcą pojechać spokojniej wypluwało przód jak zły :P
https://www.youtube.com/watch?v=qc25XJjh5k4
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 13, 2014, 10:25:53 am »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
A co z wydechem u Kurowskiego bo widzę że on idzie (puszczony pod podłogą) podobnie do serii. W ogóle czy to nie ten sam Kurowski co lata temu jeździł Polonezem 1.4 pomalowanym w reklamę mrożonek?

Good greif, group B is almost back! http://youtu.be/qc25XJjh5k4?t=43s
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2014, 10:41:32 am wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 13, 2014, 11:41:55 am »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
Good greif, group B is almost back!

tak to moja ekipa z forum-subaru :D

a Kuraś to chyba dokładnie ten sam ;)

Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 13, 2014, 16:55:49 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
no to jeszcze jak już się chwalę tymi wszystkimi nagraniami to lokalna TiVi zrobiła newsa z nami
https://www.youtube.com/watch?v=6bNKYeQOSsU

wgrywa się jeszcze na yt filmik z pierwszego podjazdu , to też tu dodam :)
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen:

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 13, 2014, 22:04:15 pm »

Offline kuras180

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 197
    • polonez 125
Tu widać jeszcze przejazdy fso
https://www.youtube.com/watch?v=8AN-65cX4BQ

SZymon zobacz na ta czarna plame na drodze jak odbijają się na niej moje swiatla i po wjezdzie tylu na nia od razu mnie obraca!!Poloneza przedemna po wjezdzie przodem od razu wypluwa.Ciebie tez  obrocilo na niej.Cos się wylalo na droge!
 
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2014, 23:00:51 pm wysłana przez kuras180 »

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 13, 2014, 22:11:21 pm »

Offline banned

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 6571
  • Płeć: Mężczyzna
no to jeszcze jak już się chwalę tymi wszystkimi nagraniami to lokalna TiVi zrobiła newsa z nami

Hehe, postać medialna. I dobrze, ale widzę że muszę na konta się pologować i poplusować bo wyczuwam atak i jak Ciebie tak telewizja lubi to zaraz tamci dojdą do wniosku że komuniści z grupy trzymającej władzę opanowali nawet Kryterium Kamionki i TV Sudecką :D

Mam nadzieję że z białego Polodka też będzie nagranie.  <ok>

Panu Jaroszewiczowi podeślij linki na FB, powinien się ucieszyć  :-)
« Ostatnia zmiana: Maj 13, 2014, 22:40:33 pm wysłana przez banned »
Osiągi samochodów FSO fabrycznie mierzone z 5 osobami i 50kg bagażu na pokładzie.
Kupię części nadwozia Polonez Plus kolor 44E

Odp: Kryterium Kamionki
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 13, 2014, 23:49:10 pm »

Offline burat

  • Sympatyk
  • Wiadomości: 147
  • Płeć: Mężczyzna
    • Subaru Impreza + PoldoRover 22B :)
Kuraś tam jest plama smoły i w kilku miejscach tak jest ,niby o tym pamiętam ale zawsze coś  :-)

Banned ,dlatego blokuję komenty na filmikach od Rościszowa ,a na swoich ustawiam "zaakceptowanie" tych dwóch matołów już się u mnie nie ujawni ale widziałem ,że u ciebie tak. Zjeby genetyczne i tyle , ty dostałeś rykoszetem za podpisy pod moim filmem ,ale internetowych trolli trzeba tępić , kasuj ich komenty i tyle niech się spinają w domach  ;>

Co do pana Jaroszewicza to chyba dziś mu puszę linka z the best off albo z mojego przejazdu bo Kurasia jeszcze nie widzę  <cwaniak2>
Mikołaj Rej cyt. " A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swoje Rajdówki mają" :mrgreen: